alphonse&allie

    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty alphonse&allie

    Pisanie by alphonse berube Sob Paź 04, 2014 10:56 pm

    First topic message reminder :

    alphonse&allie - Page 12 Mad-Men-Star-Vincent-Kartheisers-Tiny-Hollywood-Apartment-2
    alphonse&allie - Page 12 Mad-Men-Star-Vincent-Kartheisers-Tiny-Hollywood-Apartment-3
    alphonse&allie - Page 12 Mad-Men-Star-Vincent-Kartheisers-Tiny-Hollywood-Apartment-6
    alphonse&allie - Page 12 Mad-Men-Star-Vincent-Kartheisers-Tiny-Hollywood-Apartment-7
    alphonse&allie - Page 12 Mad-Men-Star-Vincent-Kartheisers-Tiny-Hollywood-Apartment-8


    Ostatnio zmieniony przez alphonse berube dnia Wto Cze 23, 2015 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 7:48 pm

    jasne, że była! dlatego miał przechlapane i nie potrafił jej zostawić w pokoju. - wie, że się z tobą zadaje, ale pewnie nie spodobałby mu się twój występ przed drzwiami - zamrugała kilka razy jak ją pukał po tym czole. - napijesz się czegoś? - podreptała za nim do kuchni.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 7:53 pm

    biedny majk, doprawdy. rosalie nieświadomie owinęła go sobie wokół palca - no co ty, cudownie śpiewałem - pokiwał głową - mogę zaśpiewać jeszcze raz jak chcesz - zaproponował mrugając oczyskami i otworzył szafkę gdzie była herbata - herbatkę chcę - jęknął - o taką - zamachał jej torebką malinowej herbaty przed nosem.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 7:57 pm

    zupełnie nieświadomie. jakby wiedziała, że ma taką moc to by ją użyła lepiej. chociaż może nawet dobrze, bo inaczej by nie było to tak efektywne. - wiem, mi też się podobało, ale może lepiej oszczędzaj głos - poklepała go po ramieniu i ruszyła zaparzyć wodę. - no dobrze już - zaśmiała się i złapała tą torebkę.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 8:07 pm

    nieświadomie go kusiła, ach! była lepszą prowokatorką niż gigi xd - skoro ci się podobało to mogę dla ciebie śpiewać całą noc - i znowu zaczął swoje disnejowskie arie ;x patrzył jak robi mu herbatkę i bujał się na krześle kilka razy o mały włos nie spadając i nie zaliczając gleby he he.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 8:13 pm

    najwyraźniej xd - nie trzeba, naprawdę - zmarszczyła nosek, po czym westchnęła jak zaczął wyć. peach się do niego przyłączyła, więc zrobiło się jeszcze głośniej. sięgnęła dwa kubki i zaczęła zalewać herbatę. coś jej upadło, więc schyliła się, żeby to podnieść i wypięła się prosto w jego stronę he he
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 8:16 pm

    nie wcale go nie kusiła, skądże! okropna rosalie! najwyraźniej nie miała serca i postanowiła go torturować nawet jak był w takim stanie. jak się schyliła to zagapił się i momentalnie przestał śpiewać. po prostu gapił się na jej tyłek z otwartą buzią i mrugał oczyskami. zawieszke złapał he he.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 8:22 pm

    nawet nie zorientowała się, że wypina tyłek prosto w jego stronę. wtedy by do tego nie doszło, bo by się wstydziła. nie zdawała sobie sprawy z tego, że faceci co chwilę obczajają ją, bo nie uważała się za aż tak bardzo interesującą. no i przecież nie nosiła kusych ubrań, więc na co mieli patrzeć. trochę ją zdziwiło, że tak nagle zamilkł, więc odwróciła się w jego stronę. - zapomniałeś słów? - wywaliła ten papierek z ziemi dokosza.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 8:37 pm

    wszystko tak nieświadomie robiła, a majk mógł przynajmniej się patrzeć. tyle wygrać! jak się odwróciła i zadała pytanie to nawet się zaczerwienił z lekka, że go przyłapała awww. na szczęście nie zczaiła że chamsko się gapił na jej pupcię - co? nieee - zaśmiał się próbując przypomnieć piosenkę którą przed chwilą śpiewał - poooootężnym królem będę więęęęc ostrzegam bój się lwaaa - dalej jej śpiewał.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 8:42 pm

    musiał się tym patrzeniem zadowolić, bo podotykać raczej nie ma co. dobrze, że potrafił się zadowolić tym co miał. - którą bajkę lubisz najbardziej? - zainteresowała się skoro najwyraźniej oglądał je na tyle często, żeby zapamiętać słowa. chwyciła kubki i podała mu jeden, po czym swój odstawiła na stół i usiadła naprzeciwko niego.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 8:55 pm

    może sobie podotyka, kto wie ;x albo przynajmniej spróbuje, choć pewnie wtedy dostanie po łapach od rosalie xd majk znał słowa piosenek, ja znam slowa piosenek. kompatybilni jesteśmy, nie ma co - jak to którą? lilo i stich oczywiście - oburzył się z lekka że się nie domyślała, bo powinna. był przecież takich stichem he he. wcale, że nie usiadła na przeciwko tylko kiedy podawała mu herbatę to chwycił ją za rękę i pociągnął żeby usiadła mu na kolanach, a potem przytulił się do jej pleców, aww.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 9:00 pm

    na pewno dostanie jak będzie za odważny xd - też mi się podobała - pokiwała głową. będzie musiała obejrzeć jej jeszcze raz, żeby odświeżyć pamięć i będą mogli sobie śpiewać razem. dobrze, że zdążyła w ostatnim momencie odłożyć swoją herbatę i nie wylała na siebie ani niego wrzątku. - co ci się tak wzięło na przytulanie - zaśmiała się.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 9:19 pm

    bez przesady, był delikatny! - to możemy ją obejrzeć razem - wpadł po chwili na ten jakże genialny pomysl. mogli w ogóle całą noc oglądać bajki, to też mu przyszło do głowy ;x - lubię to się przytulać - przycisnął się jeszcze mocniej do niej i zachichotał - jesteś taaaaaka ciepła i ładnie pachniesz - stwierdził zaraz. słodziak.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 9:25 pm

    - no możemy - ucieszyła się nawet. lubiła oglądać bajki, a szczególnie disnejowskie, to nie miała nic przeciwko temu pomysłowi. - a kto nie lubi - zaśmiała się i przesunęła się tak, żeby móc spojrzeć na jego buzię. - dziękuje, lubię ładnie pachnieć. cieszę się, że to doceniłeś - dalej się śmiała. zarzuciła mu rękę na szyję, żeby jej było wygodniej.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 9:36 pm

    on też lubił oglądać bajki. idealnie do siebie pasowali! - nie ważne kto nie lubi, ważne że ja lubię - pewnie przy okazji przytulania zaczął ją miziać łapkami he he, korzysta póki może - wszystko w tobie doceniam głuptasie - pomiział po palcem po czubku nosa.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Czw Cze 25, 2015 9:40 pm

    kto by pomyślał. - ja też lubię - przyznała się wesoło. nie zwracała uwagi, że ją miział, bo na razie nie zaszedł aż tak daleko, żeby odczuwała dyskomfort. - jesteś kochany - uśmiechnęła się i nawet w nagrodę za te komplementy dostał buziaka w policzek.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by mike whittemore Czw Cze 25, 2015 9:43 pm

    napalił się na te bajki i na rosalie też dlatego zaraz poszli na kanapę je oglądać. trochę się do niej dobierał, ale jakoś nieznacznie jednak, a potem zasnął przytulając się do jej cycków ;x ide spać xd
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by alphonse berube Pon Cze 29, 2015 3:27 pm

    pracował xd
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Pon Cze 29, 2015 3:46 pm

    łał skiba łał
    rosalie cały czas siedziała u siebie, bo miała trochę kaca. nie chciała, żeby alfons to zauważył więc udawała, że też jest czymś tam zajęta. w końcu jej przeszło, więc umalowała się i normalnie ubrała, po czym poszła do kuchni nalać sobie soku.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by alphonse berube Pon Cze 29, 2015 3:49 pm

    ha ha!
    - no dzień dobry - nie omieszkał nie zauważyć jej obecności. nie oderwał nawet wzroku od papierów, które przeglądał i coś skrupulatnie notował. zerknął na allie, dobrze że nie dostrzegł tego kaca. spryciula się pomalowała - obiad jest w lodówce do podgrzania - pewnie coś zamówił wcześniej i dla siebie i dla siostry, kochany!
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Pon Cze 29, 2015 3:55 pm

    - cześć - stała dalej odwrócona do niego plecami i nalewała ten sok. pić jej się chciało, to pewnie wypiła przynajmniej z dwie szklanki. - dzięki - odpowiedziała w końcu i powędrowała sobie odgrzać to jedzenie. - co robisz? - spojrzała na niego, pocierając oko. jednak czasami była sprytna! sama nawet wpadła na to, żeby ukryć pod makijażem swoje podkrążone oczy.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by alphonse berube Pon Cze 29, 2015 4:05 pm

    majk ją tak bałamucił, zupełnie jak lu piper he he.
    niezbyt zwracał na nią uwagę, pewnie gdyby się lepiej przyjrzał to odkryłby co i jak! - pracuję - zaśmiał się. co innego mógł robić, głupie pytanie ;x wstał i poszedł do kuchni zrobić sobie kawkę - rodzice chcą poznać bridget - jęknął bo wcale mu to nie był na rękę xd
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Pon Cze 29, 2015 4:10 pm

    wszyscy bałamucą moje postacie xd
    - no tak - spojrzała na te jego papiery, ale nie zauważyła w nich nic interesującego, więc zabrała się za jedzenie odgrzanego obiadu. jaki nieogar z ciebie xddd przecież oni chyba ją już kiedyś poznali? wtedy co zwiała do kibla i allie jej pomagała uciec oknem xd - to chyba dobrze? - nie rozumiała czemu jęczał. wtedy będą mogli sobie rodzinnie spędzać wieczory. potem ich rodzice się razem zapoznają i będą jedną wielką rodziną!
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by alphonse berube Pon Cze 29, 2015 4:17 pm

    no tak, wszystkie twoje postaci są zbałamucone xd
    jak nigdy nie ogarniam i nie pamiętam eheheheheehehheeheheheheheh! bo w tych papierach nie było nic interesującego, nawet alfiego to niezbyt interesowało xd ale musiał pracować, to pracował. dramaty, mógł założyć zespół rockowy - może - jęknął zalewając kawę i dosypując do niej dwie łyżeczki cukru. glukoza mu była potrzebna żeby lepiej myśleć ;x
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by rosalie berube Pon Cze 29, 2015 4:21 pm

    wykorzystujecie je!
    wiem właśnie! ale żebym ja ogarniała lepiej od ciebie xd w sumie dobrze dla mnie, bo przynajmniej moja pamięć nie jest aż taka zła jak mi się wydawało ;x - będzie fajnie, na pewno ją polubią - zapewniła go, bo nie wydawał się za bardzo zadowolony. - jest urocza, więc nie może być inaczej - uśmiechnęła się. szkoda tylko, że przy okazji była jeszcze głupia..
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by alphonse berube Pon Cze 29, 2015 4:24 pm

    biedne twoje postaci!
    każdy ogarnia ostatnio lepiej ode mnie, jestem w jakimś rozgardiaszu ;c na razie rozkminiam jakie plakaciki i jaki wystrój w nowym pokoju zrobić, to mi zajmuje głowę xd - to że jest urocza nie oznacza że ją polubią - bo halo, rodzice raczej oczekiwali po nim czegoś więcej - mama pytała się czy jest szansa na to, ze i ty się kiedyś z kimś pojawisz - zmienił szybko temat i popijał kawusię.

    Sponsored content

    alphonse&allie - Page 12 Empty Re: alphonse&allie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 4:24 am