• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

apteka

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

apteka - Page 3 Empty apteka

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:30 am

First topic message reminder :

apteka - Page 3 4gBT
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by nico joyce Pią Maj 28, 2021 8:50 pm

przecież wiesz, że dzisiaj dzień dram. halo!
nico za to chciał szybko wykupić leki i wracać do domu bo już miał dość wariactw które odwalała maddie. pewnie razem z annie nie mieli na razie pomysłu jak temu zaradzić ech! blejs się jeszcze nie zainteresował, może przygotowywał plan jak udobruchać żonę.
- cześć - zesztywniał słysząc jej głos za sobą i szybko schował receptę do kieszeni - cześć faye - przywitał ją z uśmiechem i nawet przytulił na powitanie, co już samo w sobie było dziwne xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by faye mayhew Pią Maj 28, 2021 8:58 pm

no tak, dzień dram.
ona miała same spokojne dni odkąd stała się zwykłym szarakiem, pracującym w kawiarni swojego ojca. owszem, miała powodzenie u panów, którzy chwalili jej uśmiech i próbowali poderwać, jednak faye nie wiedziała jak ma na to reagować więc zawsze dziękowała i tyle. a oni nadal próbowali. odwzajemniła jego uścisk lekko zdziwiona - przyszedłeś po jakieś witaminy czy coś? - zapytała spoglądając na to co miał w rękach, bo nie zauważyła co miał. przed nimi była jakaś starsza pani, która wybierała pół apteki.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by nico joyce Pią Maj 28, 2021 9:03 pm

miałaś się mentalnie przygotować xd
faye nie była gotowa na to, że ci panowie moga ją przykład obłapiać jak śmigała między stolikami czy coś, ech! myślała, że zwyczajne życie to spokojne życie, jak bardzo była w błędzie! - muszę coś kupić dla mamy - powiedział szybko nie ciągnąc tematu - a ty? jesteś chora? - jak tak to mógł się nią opiekować, wprawdzie nic by nie ugotował, ale herbatę chociaż zrobił!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by faye mayhew Pią Maj 28, 2021 9:08 pm

nie przygotowałam się wcale. przecież o tym wiesz xd
- nie nie, przyszłam tutaj po swój standardowy zestaw witamin i jeszcze po leki dla mamy o które prosiła, jakieś na uspokojenie, bo denerwuje się przed ostatnią rozprawą z cavendishem - machnęła ręką. to miłe, że chciałby się nią zaopiekować! jednak nie była ani nawet lekko przeziębiona. nic a nic. panowie w kawiarni byli dla niej niegroźni, dopóki miała przy sobie dzielną zoe, która ich od nich odganiała. na dodatek dość często przychodzili ich rodzice, to miały spokój. - a co z mamą? mam nadzieję, że wszystko w porządku? - złapała go za ramię jakby chciała mu dodać otuchy.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by nico joyce Pią Maj 28, 2021 9:17 pm

no to sorry xd
- więc to ostatnia rozprawa i koniec? - dopytał bo pewnie sam też zastanawiał się czy jego rodzice wezmą rozwód i czy to też zostanie załatwione tak szybko. liczył na to, że pogodzą się jakoś przed ale hm, tak coraz częściej myślał też że będzie z rozbitej rodziny! zoe odganiała facetów i próbowała się przespać z nico, wspaniała kumpela! - taaaak - zaraz dotarł do lady i wyjął receptę. pani farmaceutka postawiła pewnie przed nim opakowania z lekami, a on próbował jakoś je zakryć żeby faye tego nie dostrzegła - nieee - westchnął i powiedział zgodnie z prawdą skoro i tak pewnie nie powiodło mu się zakrywanie.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by faye mayhew Pią Maj 28, 2021 9:22 pm

ja nigdy nie jestem gotowa xd
- tak, ostatnia rozprawa, właściwie muszą tylko ustalić jakieś sprawy majątkowe i takie tam. no i mama też chce mieć uregulowane widzenia z moim rodzeństwem. nazwisko już na szczęście zmieniła - westchnęła i odgarnęła sobie włosy z czoła. nadeszła jego kolej i mina jej zrzedła, jak tylko zobaczyła, że to dość popularne antydepresanty - och - mruknęła prawie że do siebie. odchrząknęła niezręcznie - przecież wiesz, że mnie możesz wszystko powiedzieć, prawda? - pogładziła go po ramieniu. co do zoe, no to taki już był jej los! odganiała od niej facetów, dawała jej porady na temat nico ale i tak chciała go przelecieć. pewnie spróbuje jeszcze raz przy następnej okazji tylko go zaknebluje xd
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by nico joyce Pią Maj 28, 2021 9:35 pm

ech!
faye cieszyła się, że jej matka i ojczym się rozwodzą, natomiast nico nie byłby taki wniebowzięty. wychował się w szczęśliwej rodzince i w zasadzie chciał żeby tak pozostało. chciał im dalej uprzykrzać życie swoimi wybrykami przecież! - wiem - chwycił te antydepresanty i spojrzał na faye - i jeśli mam być szczery to w domu jest gówniana atmosfera - przyznał zgodnie z prawdą. ach ta zoe, czyli jednak kombinuje jakby tu przelecieć nico na boku!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by faye mayhew Pią Maj 28, 2021 9:42 pm

byli w kompletnie różnych sytuacjach. jej mama układała sobie życie od nowa z jej ojcem, czuła się szczęśliwa i zachowywała się jak nastolatka a nico miał w domu jeden wielki chaos. rodzice się nienawidzili, rodzina mu się rozpadła, a on nie chciał żeby się rozwiedli. faye wykupiła szybko swoje leki - przykro mi nico. jeżeli chcesz o tym porozmawiać, możemy pójść do mnie, powiesz mi wszystko to co ci na sercu leży, co? nie będziemy rozmawiać tutaj. jejku, tak mi przykro - przytuliła się do niego i pogładziła go po plecach. zoe zawsze planuje kogo by tu przelecieć! no chyba, że nico jej odmówi bo woli faye, wtedy niestety ;x
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by nico joyce Pią Maj 28, 2021 9:52 pm

no właśnie, tym bardziej nico chciałby żeby jego rodzina się nie rozpadała skoro wszystko do tej pory było ok, co innego u faye. dla państwa cavendish rozwód był chyba najbardziej optymalny! dobrze mu się tak z nią przytulało bo przynajmniej jakieś pocieszenie niosła - nie mogę faye, nie dzisiaj - potrząsnął lekami przypominając po co tu przyszedł - muszę to zanieść mamie - westchnął i odkleił się od niej - ale może - przygryzł wargę będąc niepewnym pytania - może spotkamy się u ciebie i ugotujemy coś wspólnie? - zaproponował. to chyba była namiastka randki xd
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by faye mayhew Pią Maj 28, 2021 10:01 pm

u państwa cavendish rozwód był kwestią czasu. jej matka tak naprawdę nigdy nie była szczęśliwa z jej ojczymem, który jak widać nawet do końca traktował ją jak kogoś przynieś podaj pozamiataj. a teraz kiedy odnowiła relacje z leo, to była inna bajka. wszyscy byli szczęśliwi, a faye w końcu miała prawdziwą rodzinę. rodzice ją kochali! a ona ich. odkleiła się od niego również i pogładziła go po policzku - jasne, zajmij się mamą i przytul ją najmocniej ode mnie. ma najlepszego syna na świecie, który się nią zajmuje a to najważniejsze - stanęła lekko na palcach i pocałowała go w kącik ust - tak, chętnie - uśmiechnęła się do niego - nauczę cię jakiegoś dania, to będziesz mógł potem ugotować mamie! - zauważyła zadowolona.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by nico joyce Pią Maj 28, 2021 10:07 pm

leo się teraz spełnia w roli ojca heheehhe, niemożliwe. czy oni się już z niną zeszli czy to kwestia czasu, że będą idealną rodzinką? xd
nico nie było niestety najlepszym synem na świecie, ale przynajmniej próbował teraz jakoś to wszystko skleić? czy mu wychodziło? czy w zasadzie jemu i annie wychodziło? nie bardzo! - odezwę się - obiecał i uciekł do domu, ale pewnie cały czas myślał o tym, że faye pocałowała go w kącik ust i że w zasadzie mógł zrobić więcej ups!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by faye mayhew Pią Maj 28, 2021 10:10 pm

to tylko kwestia czasu pewnie! ale są już bliżej niż dalej xd
zabrała swoje leki i poszła do domu.
charlie brown

charlie brown

oxford
farmacja
little birdie
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by charlie brown Wto Cze 29, 2021 9:09 pm

kończyła właśnie pracę i robiła podsumowanie, sprawdzając ile czego jej brakuje wśród leków.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by hugo moreau Wto Cze 29, 2021 9:17 pm

bral leki na swoje anxiety, wiec tym razem po to tu przyszedl. zajrzal przez okno do srodka I troche sie zdziwil, ze bylo tam tak pusto. znowu sie nie wyrobil. zapukal wiec w szybe I pomachal do Charlie, czekal az wpusci go do srodka. nie wiedzial czy drzwi sa otwarte a nie chcial lamac zadnych zasad samemu sie wpraszajac xd
charlie brown

charlie brown

oxford
farmacja
little birdie
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by charlie brown Wto Cze 29, 2021 9:23 pm

jaki grzeczny chłopiec. totalnie trzeba go zbałamucić i popsuć. charlie poszła otworzyć mu te drzwi i zaprosiła go do środka - hej hugo, wejdź - uśmiechnęła się szeroko - czego ci znów potrzeba mój mały spóźnialski kolego? - zapytała opierając się o jakąś półkę i mu się przyglądała z zaciekawieniem.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by hugo moreau Wto Cze 29, 2021 9:29 pm

ledwo co sie pojawil na forku a juz planujesz jak go pospsuc hehe
- czesc Charlie - odwzajemnil usmiech. - przyszedlem odebrac swoje leki. chyba nie jest juz za pozno? - zaczal sie rozgladac. zaraz podal jej recepte z nazwa tabletek.
charlie brown

charlie brown

oxford
farmacja
little birdie
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by charlie brown Wto Cze 29, 2021 9:37 pm

oczywiście. pewnie quinn się nim zainteresuje! popsuje go na amen.
- mój ulubieniec - złapała za jego receptę i oczywiście powędrowała po jego leki, które jeszcze wklepała w komputer a potem zapewne odebrała od niego zapłatę - to samo co zwykle, proszę bardzo. akurat zamykałam, jeszcze dziesięć minut i już by mnie tu nie było - zdjęła swój fartuch - co tam w ogóle u ciebie? - zmierzwiła mu włosy.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by hugo moreau Wto Cze 29, 2021 9:46 pm

no ladnie. chociaz raz postaci skiby nie psuja nowych hehe
wlozyl rece do kieszeni spodni I grzecznie czekal az Charlie zrealizuje jego zamowienie. - mialem szczescie, ze jeszcze tu bylas - zasmial sie krotko. zaplacil za leki i wlozyl je do swojego plecaka. - calkiem niezle, ostatnio dostalem szostke na tescie - pochwalil sie. to bylo wedlug niego najciekawsze co mu sie w przydarzylo w tym tygodniu.
charlie brown

charlie brown

oxford
farmacja
little birdie
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by charlie brown Wto Cze 29, 2021 9:53 pm

ja chętnie go popsuję xd tym bardziej, że quinn się do tego nadaje idealnie. będzie go bałamucić! i będą dramki.
- uu stary, moje gratulacje. jednak korki ci dają całkiem ładne wyniki - przybiła mu piąteczkę w ramach celebracji - i leki też muszą działać skoro jeszcze nie uciekłeś ode mnie z krzykiem - puściła mu oczko rozbawiona - dobra, ale teraz to naprawdę muszę zamknąć. idziemy się przejść w takim razie? - zapytała zamykając komputer i cały sprzęt.
hugo moreau

hugo moreau

paryz
mikrobiologia
breaking bad
22

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by hugo moreau Wto Cze 29, 2021 9:58 pm

spoko, dramki najwazniejsze.
zasmial sie nerwowo gdy zauwazyla, ze jego leki dzialaja. - tak, rzeczywiscie duzo pomagaja - pokiwal glowa. zanim je zaczal brac pewnie nie byl w stanie utrzymac rozmowy I odpowiadal krotkimi zdaniami. albo wcale. - gdzie chcialabys isc? pomoc ci? - zapytal. nigdy nie pracowal w takim miejscu wiec nie wiedzial na czym polegalo zamykanie I czy zostalo jej duzo pracy.
charlie brown

charlie brown

oxford
farmacja
little birdie
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by charlie brown Wto Cze 29, 2021 10:01 pm

dramki zawsze na propsie a Marty na pewno się ucieszy z kolegi xd
- nie nie, już skończyłam swoją pracę na dzisiaj. chce na przykład cię odprowadzić czy coś bo już trochę późno jest a na dodatek ciemno i nie chce żebyś się zgubił! - wyjaśniła mu a potem pociągnęła go w kierunku wyjścia. pogadali jeszcze chwilę, ona go odprowadziła i wróciła do siebie na chatę.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by annie cruz Pon Lip 12, 2021 8:49 pm

wybierała z półki jakieś witaminki, których musiała teraz więcej łykać!
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by francois joyce Pon Lip 12, 2021 8:51 pm

franek przyszedł tutaj po leki nasenne, które musiał łykać bo przepisał mu je pan doktor. nie zauważył annie na początku, bo zasłaniał ją jakiś facet, ale potem postanowił ją chwilę obserwować z daleka i zobaczyć po co przyszła.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by annie cruz Pon Lip 12, 2021 8:57 pm

powybierała jakieś witaminki, na swoje nieszczęście takie specjalne mieszanki dla kobiet w ciąży, bo nie znała się na tym i nie wiedziała co powinna brać. tak naprawdę nie zadecydowała jeszcze czy chce zachować dziecko, więc zachowywała się jeszcze po omacku! skierowała się do kasy i wtedy wpadła na francoisa. oczywiście pudełka od razu wypadły jej z rąk.
- cholera... - mruknęła i szybko przykucnęła, żeby je pozbierać z podłogi.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by francois joyce Pon Lip 12, 2021 8:59 pm

na jej nieszczęście francois również zaczął zbierać te leki z podłogi i przykuły jego uwagę - witaminy dla kobiet w ciąży... - przeczytał na głos i spojrzał na nią wymownie - co jest? - zapytał poważnie, oddając jej pudełko. oby nie chciała zatrzymać jego dziecka, bo w przyszłej generacji to dziecko będzie miało przejebane xd

Sponsored content

apteka - Page 3 Empty Re: apteka

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» Apteka
» apteka

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:06 am