• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

market place

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

market place Empty market place

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:40 am

market place Tumblr_ol8q3aQs8S1qljqu0o6_400
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 8:09 pm

włóczyła się po market place, szukając inspiracji wśród ludzi. robiła to prawie że codziennie, bo jej obraz musiał być idealny tak jak ona sama. przynajmniej w niej mniemaniu taka była. paliła papierosa, pod nosem nuciła piosenkę, którą śpiewał jej ojciec kiedyś jak nie mogła się uspokoić. jej wieczór płynął raczej powoli.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 8:13 pm

a patty siedział gdzieś w boku i próbował uchwycić tych wszystkich ludzi w ruchu. nie lubił rysować tylko budynki, lubił też ludzi w ruchu szkicować. i tuż przed nim objawiła się elle - co tu robisz rudzielcu? - zerknął na nią, zasłaniała mu jego widok więc nie mógł szkicować.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 8:20 pm

przestraszyła się, bo wyrwał ją z zamyślenia i na dodatek przez niego słowa piosenki pomyliła. będzie musiała zaczynać od samego początku. - ooo moja muza, no proszę proszę kto by się spodziewał. cześć patrick. a tak sobie szukam inspiracji i widzę, że sama po raz kolejny wpadła w moje ręce - klasnęła w dłonie i za chwile zaciągnęła się papierosem.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 8:25 pm

może miała nerwicę natręctw skoro musiała zaczynać piosenkę od nowa?
zaśmiał się krótko i chwycił jej papierosa, którym sam się zaciągnał - czyli jestem twoją muzą? - uniósł brew - pochlebiasz mi roosevelt - stwierdził - myślałem, że nikt nie jest w stanie ci zaimponować - albo raczej myślał, że miała słaby gust skoro była z martym xd
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 8:28 pm

cholera ją wie.
- owszem jesteś, jeszcze tego ci nie mówiłam? jesteś moją inspiracją i boże broń żeby coś ci się stało, bo moja inspiracje umrze razem z tobą - był dla niej ważną osobą jeżeli chodzi o jej filmy. słuchała jego zdania na temat zdjęć, ujęć, poszczególnych sytuacji w danych scenach. sluchała się go nawet jeżeli chodzi o aktorów. - no popatrz bowman, a jednak mi zaimponowałeś - zaśmiała się. zabrała jego notatnik - popatrzmy, co my tutaj mamy ciekawego - zaczęła przeglądać jego szkicownik.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 8:33 pm

daniel pewnie też miał xd
- pewnie mówiłaś - pokiwał głową - ale lubię jak to powtarzasz - kto zresztą by nie lubił. każdy potrzebuje czasami komplementów, nawet patrick. śmiesznie, że słuchała jego zdania w kwestii zdjęć itp, nie miał na ten temat żadnego pojęcia. miał artystyczną dusze i tylko tyle, a może aż tyle? tak mogło być! - a jednak - przytaknął. był zaskoczony jak wzięła jego szkicownik - eeej, nie pesz artysty - mruknął.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 8:37 pm

cała rodzina miała xd
kartkowała rysunki, zatrzymując się na niektórych z nich. jeden szczególnie się jej spodobał. - piekne. narysujesz mi kiedyś coś takiego? - zapytała pokazując mu jeden z rysunków. - a poza tym, nie peszę, myślałam, że raczej jesteś pewnym siebie i świadomym artystą, a tu czerwienisz się na komplementy swojej koleżanki - pstryknęła go w nos i oddała szkicownik. - nie jest ci zimno, patrick? - bo jej chyba było.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 8:42 pm

możliwe. sprawdzałaś różnicę wzrostu? xd
- zobaczymy - chwycił szkicownik i schował do plecaka - jestem bardzo świadomy, ale to nie oznacza że lubię jak inni oglądają moje niedokończone prace - wyjaśnił. tylko jego mama mogła xd chyba mamusia była ważna w życiu patty'ego. na pewno była to równa babka - nie jest - zerknął na skórzaną kurtkę którą miał - chcesz? - zapytał, skoro było jej zimno.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 8:47 pm

xdddddddd tak, ona jakieś tam 172 chyba on nadal 181 xddddddddd
- poproszę. zmarzłam od tego łażenia po mieście. pewnie jutro będę chora - zabrała mu kurtkę. pachniała jego perfumami i papierosami, co sprawiło że miała ochotę ją zatrzymać na dłużej. teraz za to patrick marzł. - przejdziemy się w takim razie skoro i tak jesteśmy tu oboje? - zaproponowała. szkicownik już był schowany, ona miała ciepło. - ale ty zawsze oglądasz moje niedokończone prace! a własnie, jutro będę cię potrzebowała na planie. ktoś musi mnie wspierać - i tym kimś był patrick. naprawdę nie umiała bez niego pracować. może ją uspokajał?
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 8:59 pm

czyli jest wyższy xd
- lepiej jakbyś nie była - narzucił na nią swoją kurtkę. patrick na szczęście nie marzł, może był po prostu gruboskórnym typem - okej - i pewnie ruszyli w kierunku domu elki odruchowo - film trzeba oceniać na kolejnych etapach prac, z obrazami, szkicami jest inaczej - on by tego nie porównywał - mogę wpaść - zapewnił - ale nie obiecuje że na długo, mam pracę - bo nie zapominajmy że robił staż w firmie architektonicznej - więc moja krótka obecność będzie musiała ci wystarczyć - lepsze to niż nic.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 9:03 pm

tak xd moje postacie są kurduplami w porównaniu do twoich, oprócz augusta który ma 189.
- wiem, wiem, że musisz pracować, nie będę cię trzymała przy sobie całego dnia przecież. chciałam się z tobą po prostu skonsultować w sprawie jednej ze scen miłosnych. znaczy nie do końca miłosna to jest scena, ale no zobaczysz jak jutro przyjdziesz bowman. liczę na ciebie - poklepała go po ramieniu, a potem wiedząc, że tego nie lubi, cofnęła dłoń. - a w ogole co tam u ciebie? w porządku? - zapytała odgarniając włosy z czoła.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 9:12 pm

to nie jest moje kryterium pod względem doboru postaci.
patty lubił sceny romantyczne/miłosne, dlatego mógł być pewnym ekspertem. ostatnio oglądał film o miłości ogrodnika i kamienia. to są klimaty xd
- będę zatem do twojej dyspozycji - chwycił swoje spodnie za szlufki i podciągnął na chudy tyłek, a potem włożył dłonie do tylnych kieszeni - w porządku, bez zmian, a to zawsze dobrze - potwierdził bo nie był zwolennikiem zmian, dlatego pewnie tak ciężko przechodził rozstania (choć nie było tego po nim widać!) - u ciebie też? - zapytał zerkając na nią. wyglądała trochę na zmęczoną.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 9:18 pm

wiem wiem, ale tak tylko mówię xd
że co? miłość ogrodnika i kamienia? jezus maria, ok, elka nie miała aż takiego pokręconego gustu, żeby robić takie filmy no ale nie były na pewno normalne, proste i przyjemne w obyciu. dlatego tatuś i siostry nie lubili chodzić na pokazy jej twórczości. spojrzała ukradkiem na jego tyłek, za chwilę wracając wzrokiem do jego twarzyczki. - no tak tak, ja za to żyję w ciągłym ruchu, ciągle coś się dzieje. a u mnie? no dobrze. dzisiaj nawet moi rodzice urządzili nam obiad i musiałam cierpieć katusze tatusia, że w końcu może bym poszła na to prawo - zaśmiała się. ona niecierpiała prawa. - huh, idziemy w kierunku mojego mieszkania - zauważyła maszcząc nosek. - nie wiem czy dzisiaj mam ochotę tam nocować - bo ona mieszkała z siostrą xd
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 9:25 pm

no wiem! teraz mnie to ciekawi!
wybacz jestem spaczona dziwnymi filmami! także taki też scenariusz wymyśliłam jak grałam z dagną więc teraz film ogrodniku i kamieniu będzie kultowy w naszych kręgach xd
- ale nie postanowiłaś nagle rzucić wszystkiego i być prawniczką? - dopytał się na wszelki wypadek. lubił elle, taką jaką była ;x
- to prawda, a w jakim kierunku chciałabyś iść? - zapytał, bo nie wiedział gdzie niby miałby ją odprowadzać.
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 9:30 pm

to będę ci na początku nowych gier mówić różnicę wzrostu xddd ja pierdziele, kamień i ogrodnik.
- nie, nie postanowiłam, wolę być reżyserem. wolę robić to co kocham, a nie to co mi rodzice każą jak to robią moje kochane siostry. moje siostry poszły po prostu z prądem, a ja za każdym razem wolę iść pod prąd - uśmiechnęła się do siebie i wypięła dumnie pierś. - nie wiem, chodźmy może do jakiegoś motelu. albo pojedźmy do londynu! no nie wiem! bo w domu to mam siostrę zrzędę, a u ciebie pewnie jest tiffany - zauważyła. może chciała spędzić z nim wieczór? na rozmowach?
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 9:36 pm

ok, mamy deal.
- czyli jesteś buntowniczką w tej rodzinie - podsumował patrick - to godne podziwu, pewnie twoi rodzice nie mogą tego przeżyć - dobrze, że jego rodzice akceptowali wszystkie dziwactwa ich dzieci. nie miał takich problemów. mógł być kim chciał, dlatego był taki ambiwalentny.- - porwała cię fantazja elle - zaśmiał się. on jednak był trochę bardziej realistą - ale mogę ci zaproponować materac w moim pokoju i zakradnięcie sie do domu przez okno, czy to wystarczająca przygoda? - zapytał. nie chciał jechać do londynu, albo coś xd chyba zgasił jej pragnienia ;x
elle roosevelt

elle roosevelt

londyn
reżyseria
anxiety queen
23

market place Empty Re: market place

Pisanie by elle roosevelt Nie Kwi 11, 2021 9:41 pm

ok, deal.
oniee, jak mógł zgasić jej pragnienie przeżycia jakiejś super przygody! ale dobrze, że chociaż któreś z ich dwojga jest realistą. bo ona teraz nie była. - tak, moi rodzice są super sztywni jeżeli chodzi o wychowanie. szczególnie daniel wyobraził sobie za dużo, że jego wszystkie córki pójdą w tym samym kierunku co rodzice. a tu psikus. jedyna trafiła im się dziewczyna, która poszła w reżyserię - zaśmiała się radośnie. - dobra, wystarczająca przygoda, może być. materac w twoim pokoju sounds perfect! - klasnęła w dłonie.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Nie Kwi 11, 2021 9:45 pm

- to chodźmy! - i pewnie poszli do niego, nadmuchał jej materac i długo gadali o różnych inspiracjach i filmach a na koniec po prostu padli ze zmęczenia. idę spać ;x
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

market place Empty Re: market place

Pisanie by theo anderson Nie Maj 09, 2021 9:13 pm

jaki post xd elka na materacu, eh.
theo jeździł tutaj sobie rowerem po tym placu i generalnie jarał skręta. miał nadzieję, że dzisiaj ten wieczór zakończy się dla niego dobrze.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

market place Empty Re: market place

Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 9:25 pm

dostaniesz jo, bo the by tylko opierdalał vicky xd
jo wracała z tego kina z louisem! pędziła na hulajnodze elektrycznej niezgodnie z przepisami i prawie wpadła na theo. na szczęście nie była pijana to i refleks był w porządku - cześć! - odparła uradowana widząc znajomą twarz - to jakiś challenge z jeżdżeniem rowerem w kółko? - dopytała bo nie rozumiała idei.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

market place Empty Re: market place

Pisanie by theo anderson Nie Maj 09, 2021 9:29 pm

nie chciałaś 3 już dzisiaj kłótni? szkoda xd
o mało co nie skasował biednej małej jo na tym rowerze, ale na szczęście się w porę zatrzymał. - cześć jo - przywitał ją radośnie, schodząc z roweru, żeby się z nią zaraz przywitać. przytulił ją do siebie, całując zaraz w oba policzki. - nie, to żaden challange, to po protu moja fanaberia, bo jestem już zjarany. a ty co, skąd wracasz, dokąd lecisz? - zapytał spoglądając na nią.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

market place Empty Re: market place

Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 9:35 pm

może next time? xd
dobrze, że jej jednak nie skasował bo byłby smutek jakby przez niego poobijana trafiła do szpitala! w ogóle szpital na razie mało oblegany, wow! - poczekaj, niech skleję fakty - zaczęła się zastanawiać - masz zioło i mnie nie zaprosiłeś? - ona ostatnio przyniosła mu zioło na chatę, skandal - wracam z kina, lece do domu - odpowiedziała szybko, ale teraz bardziej skupiała się na ziole.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

market place Empty Re: market place

Pisanie by theo anderson Nie Maj 09, 2021 9:38 pm

ta passa się zaczęła już od wczoraj, w końcu jack pokłócił się z theo!
nie mów hop. jeszcze jakieś postacie będą tam trafiać. na razie wszyscy mają sielankowe życie i niech tak pozostanie! to nie poprzednia generacja, gdzie elka np miała guza mózgu ale przeżyła xd - mam zioło, ale cię nie zaprosiłem, tak bywa moja droga jo - przyznał jej rację. - a co, chciałabyś ze mną teraz iść na chatę i wypalić skręcika, żebyśmy się po ulicach nie plątali? - zapytał patrząc na nią zaciekawiony.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

market place Empty Re: market place

Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 9:43 pm

musimy ją przerwać xd
licze na to że będą jednak trafiać, bo inaczej będzie nudno strasznie! ha ha ha, nie pamiętałam o elce i jej guzie mózgu sorry. że też wyciągasz takie archiwa.
- przypomne ci to kiedyś - wycelowała w niego palec karcąc go spojrzeniem - nie, nie chciałabym iść z tobą na chatę, to robią inne dziewczyny - zauważyła - chciałabym wypalić tego skręta - zabrała mu jointa z ręki i zaciągnęła się - nie boję się plątania po ulicach, szczególnie jak jest pusto - a było skoro theo jeździł w kółko.

Sponsored content

market place Empty Re: market place

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 2:16 am