• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

market place

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

market place - Page 3 Empty market place

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:40 am

First topic message reminder :

market place - Page 3 Tumblr_ol8q3aQs8S1qljqu0o6_400
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by francois joyce Sob Cze 12, 2021 10:27 pm

- mogę cię nawet zanieść na koniec świata, chodźmy - poszli i zacznę u niego!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by archie holtzman Sro Cze 23, 2021 6:49 pm

stal przy stoisku z truskawkami i gadal z jakims dziadkiem, ktory opowiadal mu o warzywach w jego ogrodku.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by olivia casiraghi Sro Cze 23, 2021 6:56 pm

olivia kupowała warzywka i lansowała się dla dziennikarzy. wiadomo, że teraz latali za nią i gabrielem xd kiedy już odpuścili sobie mogła spokojnie wędrować między straganami i kupić kilka rzeczy - więc uważasz, że właśnie te truskawki są najlepsze? - odparła rozbawiona stając obok archiego.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by archie holtzman Sro Cze 23, 2021 7:00 pm

usmiechnal sie szeroko na widok olivii. - tak, anthony mi wlasnie opowiadal o swojej pasji i o tym jak bardzo dba o wszystkie warzywa i owoce - poklepal staruszka po plecach. chwycil dwie truskawki i podal jej jedna, po czym zjadl druga. najwyrazniej juz sie tak zakumplowal z nim, ze mogl sobie je jesc bez pytania xd zawsze placil mu wiecej gdy je kupowal, zeby nie bylo.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by olivia casiraghi Sro Cze 23, 2021 7:08 pm

może za niedługo będzie razem z anthonym je uprawiał skoro tak dobrze sie dogadywali. archie rolnik hehehe. zjadła truskawkę i uśmiechnęła się - są przepyszne anthony, poproszę kilogram - poprosiła mając już w planie użycie truskawek do szampana wieczorem! - zakładam, że u ciebie wszystko w porządku skoro stoisz tutaj i kontemplujesz truskawki - spojrzała na archiego, a łapką macała jakieś brzoskwinie anthonyego.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by archie holtzman Sro Cze 23, 2021 7:12 pm

to calkiem prawdopodobne xd skoro harry mial farme w la to pewnie archie lubil zajmowac sie ogrodkiem i kurami xd a na razie zajmowal sie przyciaganiem klientow do stanowiska anthonego hehe
- tak, nie moge narzekac - zasmial sie. - ale mniejsza o mnie. moje gratulacje, kochana - powiedzial wesolo i zaraz usciskal olivie.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by olivia casiraghi Sro Cze 23, 2021 7:20 pm

był naganiaczem anthonyego!
- promieniejesz - zachwyciła się jego cerą i poklepała delikatnie po obu policzkach - czyżbyś był na jakiś wakacjach? - zapytała. pewnie dostrzegła delikatną opaleniznę! - ach, dziekuje - wycałowała go po policzkach - obyś jednego dnia miał takie szczęście jak ja - odparła przekonując i siebie i jego xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by archie holtzman Sro Cze 23, 2021 7:28 pm

olivia jaka spostrzegawcza. - to dzieki tym truskawkom - zasmial sie i chwycil kolejna. jak tak dalej pojdzie to zje mu wszystkie. - ale tak, wybralem sie ostatnio na bali - powiedzial jak gdyby nic. to bylo juz dawno temu i juz o tym zapomnial. - rowniez mam taka nadzieje - usmiechnal sie. - to kiedy wesele? - chwycil jablko i przepolowil je, po czym podal jej jedna polowke.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by olivia casiraghi Sro Cze 23, 2021 7:33 pm

faktycznie w tym tempie zje mu wszystko xd jaki łasy na owoce!
- ja też dzieki nim będę taka rozanielona? - zaśmiała się i machnęła do anthonyego - zatem dwa kilo poproszę - będzie teraz truskawkowy eliksir pić. ja kilka lat temu miałam faze na truskawki i jadłam min. kilogram dziennie... a potem dostałam uczulenia xd - na bali? no proszę - poklepała go po ramieniu - z kimś specjalnym? - dopytała chwytając kawałek jabłka - ciągle nad tym pracujemy, ale raczej nie będziemy czekać długo - wyjaśniła. pewnie chciała go jak najszybciej usidlić xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by archie holtzman Sro Cze 23, 2021 7:40 pm

- oczywiscie, ze tak. jestem chodzaca, zywa reklama - pogladzil sie po policzkach, smiejac sie przy tym. hahaha nie dziwie sie, ze dostalas uczulenia xd ja bym nie mogla, brzuch by mnie rozbolal hehe. - z przyjacielem - puscil jej oczko i usmiechnal sie tajemniczo. - to bedzie impreza roku - wzgryzl sie w jablko. tez juz sie nie mogl doczekac pewnie.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by olivia casiraghi Sro Cze 23, 2021 7:48 pm

- to prawda, z tymi kościami policzkowymi mógłbyś robić karierę nie tylko w reklamach, ale i w hollywood - odparła rozbawiona. może archie powinien wrócić do la, a nie kisić się w st. albans - mhm, z przyjacielem - uśmiechnęła się do niego - nie mów nic więcej - już ona wiedziała jaki to przyjaciel! - postaramy się żeby była niezapomniana - pokiwała głową i zaraz pojawił się anthony z jej truskawkami, dlatego zapłaciła mu i chwyciła archiego pod rękę - chodź, odprowadzisz mnie - zarządziła i pewnie zaraz ruszyli w kierunku jej mieszkanka, a ona po drodze opowiadała o koncepcjach na wielkie wesele, next!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by faye mayhew Pią Lip 02, 2021 10:45 pm

było trochę późno, ale faye postanowiła się wybrać na spacer, bo czemu by nie. paliła papierosa i szła sobie powoli, podziwiając uroki nocy.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Pią Lip 02, 2021 10:51 pm

patrick wyszedł z alejki tuż za nią. poznał ją od razu i podbiegł zasłaniając jej oczy - czeeeeść - przywitał się mrucząc jej do ucha.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by faye mayhew Pią Lip 02, 2021 10:57 pm

faye o mało co nie dostała zawału! zaczęła się tam drzeć jak jej zasłonił oczy i natychmiastowo zabrała dłonie ze swojej twarzy. odwróciła się, żeby zobaczyć kto to - jezus maria patrick! nie rób tak! - musiała złapać oddech, żeby się uspokoić i przyłożyła sobie palce do szyi żeby sprawdzić jak bardzo jej ciśnienie podskoczyło xd
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Pią Lip 02, 2021 11:02 pm

nie spodziewał się że aż tak się przestraszy - jaka ty jesteś płochliwa - odparł wyraźnie rozbawiony. wcale nie pomyślał o tym, że szła sama w środku nocy i że to mogło ją wystraszyć faktycznie! - wszystko okej? - zapytał i zaczął ją wachlować dłońmi bo zrobiła się czerwona na twarzy.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by faye mayhew Pią Lip 02, 2021 11:05 pm

- stary, jest wieczór a ja jestem sama i idę ulicą, czego ty się spodziewałeś po tym jak mi zasłonisz oczy? że rzucę się ci na szyję z wdzięczności, czy jak? - zapytała oddychając głęboko. musiała zapalić kolejnego papierosa z nerwów, bo nie dawała rady. a jak już jej przeszedł stres, to trochę wyluzowała - tak, już okej. nie rób tego więcej, błagam - klepnęła go lekko w ramię.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Pią Lip 02, 2021 11:20 pm

przeczesał swoją niedbałą czuprynę - myślałem, że poznasz mnie po głosie - przyznał zaraz, bo tak faktycznie myślał. najwyraźniej faye tak się przestraszyła że wyparła głos patricka ze swojej głowy - już, już - pogłaskał ją po ramieniu - nie będę tak robił - nie chciał mimo wszystko żeby padła na zawał - eeej - pomasował się po ramieniu - bez agresji - powiedział żartując sobie - idziesz do domu? - zapytał.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by faye mayhew Pią Lip 02, 2021 11:25 pm

- własnej mamusi bym nie poznała po głosie a co dopiero ciebie! - zauważyła, bo to była prawda. przestraszył ją tak bardzo, że nie odróżniła by jego głosu od głosu nico, nejta czy innych kolegów, którzy mogliby tu ją spotkać. zastanowiła się przez chwilę, czy byłaby w stanie ich wszystkich odróżnić od siebie jakby tak stanęli za nią i szeptaliby jej do ucha - no! mam nadzieję. agresja 0! - uniosła ręce w pokojowym geście i się roześmiała - właśnie jestem na spacerze, a ty co tu robisz? - zapytała zaciekawiona.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Pią Lip 02, 2021 11:30 pm

- ja bym swoją poznał - stwierdził zgodnie z faktem. własną mamusię to nawet pozbawiony zmysłów by poznał hehehee. - agresja zero! - powtórzył i jak uniosła ręce to zaczął jej przybijać piątki. zaraz jednak się ogarnął i sam odpalił papieroska skoro i ona paliła - wracam z kina - wyjaśnił - nie mogłaś sobie wybrać lepszej pory na spacer niż ciemna noc? - zapytał i pewnie ruszyli gdzieś do przodu, gdziekolwiek szła faye.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by faye mayhew Pią Lip 02, 2021 11:35 pm

zaciągnęła się papierosem ale już teraz czuła się znacznie lepiej niż wcześniej, więc na jej twarzy pojawił się uśmiech - ciekawe czy jakbym cię przestraszyła to byś rozpoznał mój głos bez problemu - zauważyła celując w niego palcem, jednak za chwilę się roześmiała. wyobrażam sobie, że faye ma mocny brytyjski akcent tak samo jak alycia ma australijski. nie żebym sprawdziła jak też nico i patrick brzmią, jezu - z kina? to coś fajnego tam grają? sto lat w kinie nie byłam! nie mam na to totalnie czasu - no, ta, jak się całujesz na kanapie z nico i pieczesz mu torty to nie masz xd - każda pora jest dobra na spacerowanie, nie mogę zasnąć - przyznała mu się.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Pią Lip 02, 2021 11:39 pm

dobrze, że się nie spinała już xd - jakbym usłyszał kobiecy głos to bym się nie przestraszył - wytknął jej. był postawny. nie łatwo było go wystraszyć szczególnie że był dziwakiem jednocześnie! hahhahaha, sprawdzasz jeszcze jak twoje postacie mówią uroczo! nie mam aż takiej fazy hehe - może to powinien być twój następny cel, kino - szturchnął ją boczkiem - nie możesz być do tyłu z kinem - on nigdy nie był więc nie wyobrażał sobie, ze ktokolwiek inny mógłby być - mam coś co może ci pomóc usnąć - i wyjął małą piersiówkę z kieszeni kurtki. najwyraźniej lubił sobie popijać w kinie co nieco - spróbuj - podał jej piersiówkę.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by faye mayhew Pią Lip 02, 2021 11:46 pm

tak, bardzo dobrze, bo by go jeszcze pobiła czy coś xd chociaż nie, to faye, nie trafiłaby nawet w niego tylko w siebie. jak ona nos przecież złamała przez przypadek xd - ja to bym nawet nie sięgnęła do ciebie, jestem za niska - zaśmiała się - musiałabym na ciebie wskoczyć czy coś, wtedy to byś na pewno mnie poznał - zauważyła. tylko głosu alycii byłam ciekawa, a hermana i maxence sprawdziłam przy okazji i co do hermana jestem rozczarowana bo jego głos mi totalnie nie pasuje go niego xd - to może następnym razem pójdziemy razem do kina, co ty na to? poleć mi coś fajnego! - wyszczerzyła się i wzięła od niego piersiówkę - ooo dobre to - aż zamlaskała zadowolona.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Pią Lip 02, 2021 11:53 pm

no własnie, faye nie byłaby w stanie pobić nikogo. w przeciwieństwie do vicky na przykład! - mogłabyś wskakiwać i tak bym się nie przestraszył - pewnie była lekka jak piórko, czego miałby się bać xd faye niby taka waleczna, a pewnie nawet gołębia by nie przestraszyła. herman ma normalny głos, nie wiem co sie czepiasz! - możemy iść, ale wiedz że chodzę na dziwne filmy i będziesz musiała to przeżyć - wytknął zaraz palec w jej stronę jako ostrzeżenie zeby potem nie była rozczarowana - whisky - zaśmiał się mówiąc co pije aktualnie. na pewno będzie po tym spać jak dziecko.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by faye mayhew Pią Lip 02, 2021 11:59 pm

faye to pierdoła.
- no dobra, masz rację, mnie się nie da bać. jestem nie dość że krasnoludkiem, to totalną sierotą, nawet mój wypadek z nosem o tym świadczy - zażartowała, dobrze, że już umiała z tego żartować, bo tak to byłoby niefajnie. tak samo jak ja ze swojego złamania nosa też ciąglę się śmieję xd herman ma dziwny głos! nie wiem nie pasuje mi do jego attitude. za to cudownie brzmi po norwesku xd - może być, to będzie coś nowego niż standardowe filmy które oglądam na netflixie. jakimś reżyserem rzucisz może? - zapytała zainteresowana - o to jednak to jest to co mi smakuje - wypiła jeszcze trochę z jego piersiówki.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by patrick bowman Sob Lip 03, 2021 12:10 am

- twój nos? - zaśmiał się pstrykając ją w nos. nie znał chyba historii z latarnią, ups! ty masz fetysz jesli chodzi o norweski język, dla mnie to jest plątanina niezrozumiałych dźwięków. wolę zdecydowanie słuchać mexence'a mówiącego po francusku - pójdziemy na vinterberga, grają jego nowy film - rzucił nazwiskiem skoro chciała. i ten film dostał w tym roku oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny! polecam też. jakie polecajki dziś lecą he he - możesz wypic do końca - machnął łapką kiedy chciała oddać mu piersiówkę.

Sponsored content

market place - Page 3 Empty Re: market place

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 11:04 pm