|2| ashley & ming

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty |2| ashley & ming

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 06, 2021 6:45 pm

    First topic message reminder :

    |2| ashley & ming - Page 3 Dorm+room


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Czw Sie 05, 2021 9:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ben wonder Sob Cze 12, 2021 11:15 pm

    to też możliwe xd kazałby jej zachowywać się dokładnie tak samo jak na nagraniu, bo nie wiedziałby co zrobić gdyby ułożyła się jakkolwiek inaczej.
    - no tak! ćwiczenie czyni mistrza, prawda? - a on najwyraźniej planował zostać mistrzem zanim zaprezentuje swoje świetnie umiejętności maud xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Sob Cze 12, 2021 11:27 pm

    super romantyczny z niego chlopak. mialby szczescie gdyby Maud sie po tym wszystkim nie odechcialo. chyba, ze byla tak szalona by akceptowac takie rzeczy.
    - niby prawda - chwycila za butelke I napila sie. oblizala usta I chwile myslala nad jego propozycja. chwycila go za ramie, po czym przyciagnela go blizej do siebie. - niech bedzie - zgodzila. najwyrazniej byla tak napalona, ze nawet ben jej pasowal.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ben wonder Sob Cze 12, 2021 11:32 pm

    najpierw musialaby się nafaszerować tabletkami i byłoby jej wszystko jedno xd
    - dobra, tylko musisz mi mówić czy ci się to podoba. - zastrzegł na początku, bo jego działania miały cel wyłącznie naukowy i ashley musiała go kierować co i gdzie ma robić. wytarł dłonie w jej kołdrę, no i pewnie ashley się w międzyczasie ułożyła, więc ben zawędrował ręką do jej majtek. było to dla niego wielkie przeżycie, bo nigdy jeszcze nie odwiedzał tych rejonów! - w ten sposób? - zaczął coś tam palcami kombinować, ale jeszcze nie tak wprawnie jak przed chwilą w pomarańczy xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Sob Cze 12, 2021 11:37 pm

    czyli nie wszystko stracone xd
    - zawsze jestem z toba szczera - przypomniala mu. nie musial sie martwic o to czy Ashley powie mu prawde. jesli bylaby niezadowolona z jego umiejetnosci od razu by sie o tym dowiedzial. I dokoczylaba by sprawe sama gdyby byla taka potrzeba. - lepiej tak - chwycila go za dlon I zaczela nia kierowac. zaczela ciezej oddychac by zrobilo sie calkiem przyjemnie.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ben wonder Sob Cze 12, 2021 11:42 pm

    - dlatego jesteś taką dobrą przyjaciółką. - przytaknął, bo nadal uważał, że ich relacja jest całkowicie normalna. ashley była lepszą przyjaciółką niż aimee, która nigdy nie dawała mu się macać xd dał jej się pokierować i teraz działał już znacznie pewniej. - a teraz? - wymruczał jej do ucha, bo sam zaczął się mocno nakręcać i sam fakt, że włożył w nią palce był dla niego wielkim przeżyciem. tym bardziej, że miał odlot po trawie!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Sob Cze 12, 2021 11:50 pm

    - wiem - zasmiala sie. nawet juz sie nie bronila I pogodzila sie z faktem, ze sie przyjaznia. zawsze mogl sprobowac poderwac ducha aimee xd skoro po smierci byla taka puszczalska to moze by benowi tez dala. to dopiero byloby przezycie. - teraz lepiej - pochwalila go. poscila go nawet I pozwolila mu dzialac samemu skoro szlo mu lepiej.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ben wonder Sob Cze 12, 2021 11:55 pm

    może nawet jakby był zjarany to wydawałoby mu się, że może tego ducha dotknąć. potem rory przyłapałby go w pokoju bzykającego powietrze. ech.
    - a teraz? - dopytywał, bo liczył na to, że będzie zdawała mu relację na bieżąco xd to chyba psuło klimat, no ale przecież nie robili nic romantycznego, tylko edukacyjnego. - jesteś blisko? - dopytywał, bo jemu już dawno stanął i jeszcze parę sekund i on sam nie wytrzyma, tak bardzo był nakręcony tym, że wszedł palcami w dziewczynę!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Nie Cze 13, 2021 12:02 am

    mogl sie wlamac do nawiedzonego pokoju, wtedy nikt by go nie przylapal xd
    - przestan tyle gadac - zakryla mu dlonia usta. nie potrzebowala specjalnego klimatu, ale nie mogla sie skupic kiedy ben tak nadawal. pokierowala go jeszcze tak zeby bylo jej przyjemniej, po czym doszla. odgarnela wlosy z twarzy po czym napila sie.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ben wonder Nie Cze 13, 2021 12:05 am

    tak zrobi, dzięki za radę xd
    on też doszedł w spodniach kiedy wydała z siebie jęk rozkoszy, który do tej pory widział tylko na filmach.
    - dziękuję. to było bardzo... pomocne. - zmieszał się, bo wiedział, że musi iść zmienić spodnie. zakrył się kołdrą, żeby nie dostrzegła jego wypadku.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Nie Cze 13, 2021 12:12 am

    haha xd przeleci nawet ducha zanim to zrobi ze swoja dziewczyna xd
    - ciesze sie, ze moglam pomoc - powiedziala z lekkim rozbawieniem. nie przejela sie tym, ze sie chowal. nawet nie przeszlo jej przez mysl, ze mial maly wypadek przy pracy. wstala I poszla do lazienki, zeby sie troche ogarnac. bedzie musiala ta koldre wrzucic do prania xd
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ben wonder Nie Cze 13, 2021 12:16 am

    zdobędzie wprawę xd
    - maud się ucieszy, że mi to pokazałaś. - stwierdził. no na pewno, będzie wniebowzięta xd chociaż jeśli dzięki temu dojdzie to czemu nie. gdyby benek nie próbował to na pewno by wywijał palcami jak wariat i wcale nie byłoby przyjemnie. kiedy ashley poszła do łazienki to ben wykorzystał okazję, żeby uciec do pokoju i się przebrac, ale ashley wcale się go nie pozbyła! zaraz miał już gastrofazę, więc przyszedł do niej znowu i ruszyli na wyprawę do kuchni powyjadać nieswoje żarcie z lodówki, a potem może nawet obejrzeli aladyna jak była już wstawiona i było jej wszystko jedno.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Nie Cze 13, 2021 12:20 am

    - tylko jej nie mow, ze to ja - ostrzegla go. zabawna sytuacja. zupelnie zapomniala o tym, ze ma dziewczyne. nie zeby jej to w czym kolwiek mialo przeszkodzic. nie ona byla od pilnowania czyichs facetow. miala juz wyrabane w to co mieli robic, wiec dala mu wlaczyc tego aladyna, a w polowie filmu usnela.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by jake griffith Pon Cze 21, 2021 8:42 pm

    przyszedł do niej do akademika i miał ze sobą rum.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Pon Cze 21, 2021 8:46 pm

    nie spodziewala sie gosci dlatego zdziwila sie gdy zobaczyla, ze to do niej. - czesc - przywitala sie. dobrze, ze tym razem to nie ben ja nachodzil.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by jake griffith Pon Cze 21, 2021 8:51 pm

    - mam coś dla nas - pokazał jej butelkę rumu i wszedł do środka. pocałował ją na przywitanie w policzek - mam nadzieję że się za mną stęskniłaś - zażartował i usiadł sobie na jej łóżku.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Pon Cze 21, 2021 8:59 pm

    - swietnie - usmiechnela sie szeroko na widok alkoholu. takie niespodzianki lubila. - oczywiscie, jak moglabym nie - zasmiala sie i usiadla na lozku chloe. zeby go lepiej widziec i zeby im sie lepiej rozmawialo.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by jake griffith Pon Cze 21, 2021 9:03 pm

    otworzył butelkę i pierwszego łyka dał jej - mam świetną wiadomość. niedługo będzie mnie stać na naszą hacjendę w meksyku - uśmiechnął się do niej tajemniczo. jego komiks w końcu został zaakceptowany przez masę ludzi i właśnie szedł do druku! naprawdę planował zabrać ashley jeszcze raz do meksyku i wynająć im jakąś chatę na imprezy na kilka dni xd musieli poświętować! - co tam u ciebie? - zagaił.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Pon Cze 21, 2021 9:10 pm

    chwycila butelke, po czym napila sie z niej i mu ja oddala. - tak? czyzbys niedlugo mial sie stac autorem najlepiej sprzedajacego sie komiksu na swiecie? - usmiechnela sie do niego. cieszyla sie jego sukcesami! tym bardziej jesli to znaczylo, ze bedzie miala z tego wakacje w meksyku xd - nic nowego. praca, uczelnia, imprezy i tak w kolko - wsruszyla ramionami.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by jake griffith Pon Cze 21, 2021 9:16 pm

    wziął od niej butelkę i napił się sporego łyka - dokładnie tak. moja książka poszła do druku. wszystko zostało klepnięte i jakoś w ciągu kilku następnych dni dostanę za to wszystko wypłatę - pochwalił się jej - wtedy na serio zapraszam cię na jedną wielką imprezę do meksyku, może bez kupowania chaty ale to będzie namiastka - podał jej z powrotem butelkę - co ty na to? - zapytał.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Pon Cze 21, 2021 9:24 pm

    - w takim razie gratuluje! trzeba to uczcic - wstala i chwycila skreta, ktorego miala przygotowanego na dzisiejszy wieczor. odpalila go i zaciagnela sie. - na prawde chcesz jechac? - zapytala z lekkim zaskoczeniem. myslala, ze sobie tylko tak zartowali. ale skoro byl taki chetny, to nie mogla odmowic. podala mu skreta.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by jake griffith Pon Cze 21, 2021 9:27 pm

    - naprawdę chcę jechać. chciałbym to powtórzyć, tylko bez tych wszystkich frajerów ze szkoły - zażartował. wycieczka była fajna, ale bez przesady - pozbędziemy się w końcu bena na kilka dni - zawachlował śmiesznie brwiami i wziął od niej skreta - to jak? lecimy do acapulco na powtórkę i imprezy? zgódź się, błagam! - zrobił maślane oczka.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Pon Cze 21, 2021 9:39 pm

    - az tak ci ben przeszkadza? - rozesmiala sie. musial byc niezle irytujacy skoro nawet jego kumpel chcial wyjechac z kraju by miec od niego spokoj xd - no nie wiem.. - wyraznie wahala sie troche. zaraz jednak sie usmiechnela. - niech bedzie, przekonales mnie - zgodzila sie.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by jake griffith Pon Cze 21, 2021 9:43 pm

    - no i to mi się podoba! zuch dziewczyna - uśmiechnął się do niej zadowolony - wybacz, ale ben jest totalnie upierdliwy kiedy się już do kogoś przyczepi. lubię go ale potrzebujemy od niego oddechu, nie sądzisz, ash? - usiadł sobie obok niej, bo tego potrzebował i objął ją ramieniem. zaciągnął się jointem jak już go miał - powiedzmy, że kupię bilety na środę - zaproponował.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by ashley whittemore Pon Cze 21, 2021 9:56 pm

    - musze sie tu z toba zgodzic. ostatnio przyszedl do mnie z plyta alladyna. a najgorsze bylo to, ze zna go na pamiec - zasmiala sie. wkurwilaby sie gdyby nie to, ze juz sie pogodzila z benem, ktory sie do niej przykleil i nie mial zamiaru jej zostawic w spokoju. - na szczescie udalo mi sie go inaczej zajac i nie musialam tego calego ogladac - zaciagnela sie. polozyla glowe na jego ramieniu gdy sie do niej przysiadl. - niech bedzie sroda - zgodzila sie.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by jake griffith Pon Cze 21, 2021 10:01 pm

    - a nie mówiłem! mnie też czasem ciąga na te swoje bajki. niech on się zajmie lepiej teraz maud, skoro i tak jest w szpitalu - zapewne był ją już odwiedzić, sprawdzić jak się ma, ale miała się nie najlepiej. psychicznie na pewno nie. zaczął ją miziać po ramieniu - środa do poniedziałku, pięć dni wystarczy co nie? - stwierdził, bo nie wiedział ile czasu i tak tam spędzą. napił sie rumu.

    Sponsored content

    |2| ashley & ming - Page 3 Empty Re: |2| ashley & ming

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:51 am