ławeczki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ławeczki - Page 8 Empty ławeczki

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:33 am

    First topic message reminder :

    ławeczki - Page 8 VYC7VPn
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ruby fletcher Sro Lut 23, 2022 9:51 pm

    - nie slyszalam - byla troche zaskoczona. nie wiem czy bardziej tym newsem czy tym, ze ja ominelo to info. - to chyba dobrze - stwierdzila z lekkim rozbawieniem. - I jak ci sie podoba? - zainteresowala sie dalej zajadajac malinami.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by francois joyce Sro Lut 23, 2022 9:55 pm

    on również dalej zajadał się malinami, smakowały mu - a, bo myślałem, że już o tym wiesz. większość ludzi z uczelni się już jakoś o tym dowiedziała - uśmiechnął się - jest w porządku. mam różne ciekawe służby, nie nudzę się, to jest pewne. ciągle się coś dzieje, na pewno więcej się ruszam. tyle, że czasem zgarniam też dilerów, co się pewnie mojemu bratu nie podoba - zażartował.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ruby fletcher Sro Lut 23, 2022 10:03 pm

    nie potrzebnie go poczestowala, wszystkie jej zje xd - jeszcze nie doszly do mnie te informacje - najwyrazniej byla zbyt zajeta swoimi sprawami. - skad sie wzial ten pomysl? - zapytala. nie przypominala sobie zeby kiedykolwiek o tym mowil. - pozwalaja ci chodzic na takie akcje? - zdziwila sie.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by francois joyce Sro Lut 23, 2022 10:09 pm

    hehe, sama zaproponowała! nie dziwił się, że nie dowiedziała się o niczym, wiedział i był świadomy tego, że ruby miała własne sprawy i własne życie. on też miał swoje życie, które nagle nabierało jakiegoś dziwnego rozpędu - skąd? no nie wiem, tak naprawdę od dzieciaka marzyłem, żeby zostać policjantem, więc w końcu się odważyłem i się dostałem - wytłumaczył jej pokrótce - czasami tak, uwielbiają zabierać świeżaków, żeby się nauczyli czegoś - powiedział.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ruby fletcher Sro Lut 23, 2022 10:27 pm

    - to ciekawe zajecie - spojrzala na niego zeby mu sie przyjrzec I ocenic czy rola policjanta do niego pasowala. trudno bylo powiedziec. - to nie brzmi jak dobry pomysl - troche sie przejela skoro twierdzil, ze gania dilerow, a nie wygladal na to jakby mial wystarczajaco doswiadczenia do takich akcji.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by francois joyce Sro Lut 23, 2022 10:33 pm

    - bardzo ciekawe. w końcu z jakiegoś powodu jestem na prawie, nie? - zaśmiał się - od kiedy pamiętam oglądałem różne ciekawe kryminalne akcje, seriale i dokumenty o policjantach, ten świat był dla mnie fascynujący - zgasił wypalonego w całości papierosa pod butem - może i nie, ale daję radę. na razie nic mi się nie stało. jakbym umarł, na pewno byś o tym usłyszała - zażartował.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ruby fletcher Sro Lut 23, 2022 10:47 pm

    - to dobrze, ze teraz masz okazje poznac go naprawde - usmiechnela sie lekko. nie odpowiedziala nic na jego tekst o smierci bo jej nie smieszyl. wstala I wywalila puste opakowanie po malinach do smieci. - idziemy? - zapytala skoro juz spalil papierosa. I pewnie ja odprowadzil, a ona w ramach podziekowan zaprosila go na herbate.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by francois joyce Sro Lut 23, 2022 10:49 pm

    tak było, a on potem grzecznie się zawinął do domu.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ursula carrington Sob Mar 12, 2022 7:19 pm

    siedziała na ławeczce i paliła papierosa bo miała gorszy dzień i musiała się odstresować.
    blake cooper

    blake cooper

    St Albans
    performer
    happy sad
    26

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by blake cooper Sob Mar 12, 2022 7:37 pm

    przechodzil obok I zauwazyl, ze palila wiec podszedl do niej. - czesc, masz ognia? - poprosil ja od razu. zapodzial gdzies swoja ulubiona zapalniczke z obrazkiem pani w bikini.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ursula carrington Sob Mar 12, 2022 7:40 pm

    - hejka - przywitała się z nim radośnie, bo jednak miała dobry humor mimo że dzień był koszmarny - jasne, proszę bardzo - podała mu zapalniczkę i sama zaciągnęła się papierosem. przyglądała mu się z zaciekawieniem - kojarzę cię skądś - wskazała na niego palcem.
    blake cooper

    blake cooper

    St Albans
    performer
    happy sad
    26

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by blake cooper Sob Mar 12, 2022 7:47 pm

    - dzieki - wzial zapalniczke I odpalil swojego papierosa. zasmial sie kiedy probowala sobie przypomniec skad go moze znac. - tak? nie jestem zbyt popularny - powiedzial z rozbawieniem I zaciagnal sie. raczej nie chwalil sie swoja praca bo wieszosc ludzi nie byla pod wrazeniem.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ursula carrington Sob Mar 12, 2022 7:49 pm

    - no nie wiem, wiem, że gdzieś cię widziałam. tylko cholera nie pamiętam zbytnio gdzie... - myślała bardzo intensywnie, żeby sobie przypomnieć i w końcu coś wymyśliła - czy ty czasem nie pracujesz w telewizji, bo chyba widziałam cię w jakimś programie dla dzieciaków - zaciągnęła się papierosem znów i strzepnęła popiół na trawę.
    blake cooper

    blake cooper

    St Albans
    performer
    happy sad
    26

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by blake cooper Sob Mar 12, 2022 8:04 pm

    - mozliwe, ze tak bylo - nie ulatwiaj jej zbytnio zadania I nic nie podpowiadal. - wydalo sie - zasmial sie. - lubisz ogladac? - zapytal z rozbawieniem. byl ciekawy czy chciala sie z niego nabijac czy byla jedna z mamusiek, ktore z nim flirtowaly dlatego zeby ich dzieciaki mialy okazje go poznac. zdazalo sie czasem!
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ursula carrington Sob Mar 12, 2022 8:09 pm

    nie wiem czy ona wyglądała na mamuśkę, ona była bardzo młodziutka z wyglądu, więc nie wiem dlaczego myślał, że ma jakiekolwiek dzieciaki xd - moje dzieciaki lubią cię oglądać. codziennie muszą co najmniej obejrzeć jeden odcinek - przyznała się w końcu - mam przedszkolaki pod opieką - wyjaśniła mu też.
    blake cooper

    blake cooper

    St Albans
    performer
    happy sad
    26

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by blake cooper Sob Mar 12, 2022 8:29 pm

    nie znal jej, mlode osoby tez moga miec dzieci xd zawsze moglo sie okazac, ze byla jakas teen mum I ma juz cala gromadke xd
    juz chcial wypytywac ile ma tych dzieciakow bo pomyslal, ze byly faktycznie jej, ale zaraz wytlumaczyla co miala na mysli. - ciesze sie, ze moge pomoc je czyms zajac - zasmial sie.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ursula carrington Sob Mar 12, 2022 8:32 pm

    niby miała już 23 lata, mogła mieć dzieciaki już od dawna, ale jako, że była demiseksualna niezbyt często trafiała do łóżka jakiegokolwiek pana. a tym bardziej nie pani - kochają cię, może kiedyś będziesz mógł do nich zawitać? będziesz ich guru! - już klaskała zaczieszona w dłonie, bo liczyła na to że ich odwiedzi!
    blake cooper

    blake cooper

    St Albans
    performer
    happy sad
    26

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by blake cooper Sob Mar 12, 2022 8:40 pm

    nie zdziwilo go zaproszenie do przedszkola. czesto mu sie zdazalo, ze jak juz go ktos rozpoznal to mowil o tym jakie jego dzieciaki bylyby szczesliwe gdyby sie pokazal. - z checia wpadne - wlozyl reke do kieszeni bluzy. - ale obawiam sie, ze takie rzeczy musisz zalatwiac z moim agentem - podal jej wizytowke. nie chcial byc arogancki, ale nie mogl lazic gdzie chcial. - zapewnie go, ze to dobry pomysl - zaciagnal sie.
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ursula carrington Sob Mar 12, 2022 8:44 pm

    - odezwę do twojego agenta, obiecuję, oby się zgodził. dzieciaki by cię pokochały! rodzice również, jesteś najfajniejszym gościem którego kiedykolwiek oglądałam w telewizji - wyszczerzyła się i zgasiła papierosa pod swoim butem - w ogóle, mam na imię ursula - przedstawiła się w końcu bo chyba wypadało, prawda?
    blake cooper

    blake cooper

    St Albans
    performer
    happy sad
    26

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by blake cooper Sob Mar 12, 2022 8:50 pm

    - dziekuje - zasmial sie. nie potrafil sobie radzic z komplementami wiec dziwnie sie czul kiedy byla taka mila. czesciej chyba byl jednak krytykowany. - Blake - rowniez sie przedstawil. nie wiedzial czy zrobila wystarczajacy research by to wiedziec xd
    ursula carrington

    ursula carrington

    welwyn garden city
    pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    pani przedszkolanka
    25

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ursula carrington Sob Mar 12, 2022 8:56 pm

    znała jego imię, ale przecież przydało się po prostu przedstawić osobiście podczas poznawania się - miło mi cię poznać blake - powiedziała zadowolona - więc, blake, chcesz sobie na przykład przysiąść obok mnie i zapalić ze mną papierosa? - zaproponowała.
    blake cooper

    blake cooper

    St Albans
    performer
    happy sad
    26

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by blake cooper Sob Mar 12, 2022 9:12 pm

    przysiadl sie do niej I posiedzieli razem troche. a po spotkaniu wypytal agenta czy pusci go to tego przedszkola. ide sobie, pa!
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ivy rallakis Pią Mar 18, 2022 9:03 pm

    siedziala na oparciu lawki. czekala na znajomych, ale niecierpliwila sie wiec otworzyla jedno piwko.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by peggy roosevelt Pią Mar 18, 2022 9:07 pm

    spędzała szalony piątkowy wieczór na uczelni i właśnie zmierzała do domu z książkami pod pachą. od razu stanęła jak zobaczyła, że ktoś łamie regulamin kampusu.
    - przepraszam! jesteśmy na terenie uczelni! tu nie można spożywać alkoholu! - podeszła do ivy pospiesznie, żeby ją zbesztać, ale mina jej zrzedła kiedy rozpoznała dziunię marty'ego.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by ivy rallakis Pią Mar 18, 2022 9:12 pm

    - uwaga, samorzadowa policja - zasmiala sie i upila kolejnego lyka. normalnie by jej nie poznala, ale ruda byla dosc specyficzna. pewnie kazdy zielony dziwil sie jak marty potrafil sie z nia dogadac. nie potraktowala jej powaznie.

    Sponsored content

    ławeczki - Page 8 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 28, 2024 6:15 pm