ławeczki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ławeczki - Page 14 Empty ławeczki

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:33 am

    First topic message reminder :

    ławeczki - Page 14 VYC7VPn
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 9:12 pm

    święta osłabiły jego kamienną postawę xd
    - więc wychodzi na to, ze jesteś mądrzejsza ode mnie - szturchnął jej kolano swoim i nawet lekko sie uśmiechnął. wow, pierwszy komplement! - nie zmieni, albo będzie gorzej, za niedługo skończą się w miescie pielęgniarki, które będą chciały do niego przychodzić - podzielił się rzeczami, z którymi się zmagał. najwyżej hollywood wyląduje w domu opieki xd
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 9:16 pm

    zmiekczyly go xd
    - moja rodzina jest w stanach, latwiej jej unikac - odwzajemnila usmiech. - moze trafi sie jakas, ktora bedzie potrafila sobie z nim poradzic - probowala go pocieszyc. widziala na wlasne oczy jaki jego ojciec potrafi byc okropny I wspolczula jemu I rafe.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 9:24 pm

    tak! soft eden!
    - powiedziałem ci cos miłego, a ty nawet nie zwracasz na to uwagi - zaśmiał się. inne laski na jego komplementy już by sikały po gaciach, wiadomo xd
    - robot, który nie miałby uczuć byłby dobry - i mógłby mu ubliżać ile chce xd - myślisz, że będę taki jak on? - niby zapytał casualowo i nie patrzył na nią tylko w przestrzeń, ale jednak to było poważne pytanie!
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 9:30 pm

    - doceniam to - rowniez sie zasmiala. nie byla jak inne laski I nie powinien sie spodziewac, ze bedzie sie podniecac jego komplementami xd
    - chyba juz zaczynaja takie robic - to by bylo najlepsze rozwiazanie. zmartwilo ja jego pytanie. widac bylo, ze eden jest synem Hollywooda, ale zdazyla poznac go na tyle zeby wiedziec, ze ma dobre cechy. - nie bedziesz taki jak jesli tego nie chcesz - tylko od niego to zalezalo. - to co mowi twoj tata nie jest prawda - polozyla dlon na jego ramieniu.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 9:37 pm

    liczył na cień entuzjazmu w jej wykonaniu przynajmniej!
    - w takim razie musze obserwować rynek robotyki - zmusi rafe żeby złożyli się na takiego robota po połowie hehe. eden nie sądził, że kiedykolwiek zacznie się martwić tym jaki będzie w przyszłości, ale widząc zachowanie i podejście ojca trochę się zmartwił - nie jestem wzorem cnót - zasmiał się - a co jesli tego nie da sie już zatrzymac i będę po prostu chujowym człowiekiem? - już był xd czując jej dotyka wstał i stanął na przeciwko, nie dlatego że nie podobało mu sie to, że go dotykała, ale raczej dlatego że to był dotyk pełen empatii i go nie rozumiał xd
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 9:43 pm

    jesli chcial lepszej reakcji to powinien jej mowic komplementy kiedy nie rozmawiali o powaznych sprawach. teraz to bylo wazniejsze.
    rafe juz mial innego tatuska wiec eden bedzie musial sam ogarnac robota xd
    - potrafisz byc mily - ona tego doswiadczyla. speszyla sie kiedy odsunal sie od niej. nie czesto zdazalo sie, ze szukala kontaktu fizycznego, ale tym razem byl to odruch, ktory wydawal sie naturalny.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 9:55 pm

    jak miał dobry humor to zajmował sie podrywaniem jej, a nie komplementami xd
    będzie dobijał się do sumienia rafe hehe.
    - mówisz tak teraz żeby być dla mnie miłą - zaśmiał się - a wiesz co robią ludzie żeby być miłymi? - próbował zboczyć z toru poważnej rozmowy - zapraszają do siebie na herbatę - nie, nie wpychał sie do niej żeby ją próbować przelecieć, autentycznie chciał pobyć z drugim człowiekiem - spojrz na moje dłonie, są sine od zimna - pokazał dlonie bez rękawiczek, oczywiście przesadzał, ale zimno było dobrym argumentem,
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 10:01 pm

    czyli mogla sie spodziewac komplementow tylko jesli byl smutny xd
    - co? - zapytala z rozbawieniem. nie wiedziala czego moze sie spodziewac, ale wypicie cieplej herbaty nie bylo zlym pomyslem. - jestem mila - potwierdzila. - wiec zapraszam na herbate - chwycila ksiazki I poszli do niej.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by vivien fontaine Sro Kwi 10, 2024 8:09 pm

    umowila sie z summer. wyniosla zarcie ze stolowki wzamian za to, ze summer sie podzieli skonfiskowanym ziolem xd
    jasper fontaine-clarke

    jasper fontaine-clarke

    sheffield
    politologia
    bogate wnętrze, puste kieszenie
    19

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Kwi 10, 2024 8:10 pm

    jasper wracał z zajęć, ale zobaczył jakie niedozwolone rzeczy robi viv i zasłonił oczy udając że nie widzi tego, tak zasłonił że wpadł na drzewo tuż przed nimi, a chciał przemknąć niezauważony.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by summer capaldi Sro Kwi 10, 2024 8:17 pm

    summer paliła zioło, zajadała się dobrociami ze stołówki i obserwowała ludzi, więc oczywiście roześmiała się z jaspera, który wyglądał jak bohater filmu, w którym największy humor to poślizgnięcie się na skórce od banana.
    - ha-ha! jaki łamaga! - szturchnęła viv, żeby też spojrzała w jego kierunku i się pośmiała.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by vivien fontaine Sro Kwi 10, 2024 8:25 pm

    odwracala glowe kiedy ktos przechodzil, ale to nic nie dawalo skoro jasper I tak ja rozpoznal szybciej niz ona jego xd spojrzala w kierunku chlopaka I sie rozesmiala, dopiero po chwili kumajac, ze to jej synek. szturnela summer zeby sie ogarnela, ale jej samej bylo trudno przez ziolo. - jasper - probowala powstrzymac rozbawienie. - nic ci nie jest? - wstala I ruszyla mu pomoc.
    jasper fontaine-clarke

    jasper fontaine-clarke

    sheffield
    politologia
    bogate wnętrze, puste kieszenie
    19

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Kwi 10, 2024 8:29 pm

    viv i summer kompatybilne awki nawet xd
    jasper starał się nic nie widzieć, ale jednak widok jego matki palącej zioło to było too much, na tyle too much że wpadł na drzewo. usłyszał śmiech summer i zrobiło mu się przykro, zestresował się też chłopak!
    - nic mi nie jest! - warknął na viv bo się też jednocześnie zdenerwował że stroją sobie z niego żarty. ona się starała, a on był nie miły i otrzepywał się z ewentualnych obrażeń, ale pewnie żadnych nie było xd
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by summer capaldi Sro Kwi 10, 2024 8:32 pm

    summer nadal nie wiedziała, kim on jest, więc myślała, że viv się chciała zatroszczyć o randomowego fajtłapę.
    - ale to było dobre! zrobiłeś takie łup! prosto w drzewo! - zaśmiechiwała się dalej i próbowała odtworzyć sytuację, dalej siedząc na ławce i tylko machając głową. - chodź, buchnij sobie, od razu będzie ci lepiej - zaproponowała mu zioło.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by vivien fontaine Sro Kwi 10, 2024 8:41 pm

    moze chciala sie przypasowac do syna xd
    nie chciala sprawiac mu przykrosci, wina summer, ze ja zarazila smiechem. nie mogla tego powstrzymac! - nie powinnienes sie tyle denerwowac - poradzila mu. dotknela jego ramion zeby zobaczyc czy z nim w porzadku. - nie przejmuj sie nia - machnela w strone summer. nie zatrzywywala go jesli chcialby zapalic. najlepsza matka ever, a on jej nie decennia xd
    jasper fontaine-clarke

    jasper fontaine-clarke

    sheffield
    politologia
    bogate wnętrze, puste kieszenie
    19

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Kwi 10, 2024 8:51 pm

    na razie nie udawało jej się, powinna mieć poważniejsze koleżanki w oczach jaspera! to wszystko wina summer oczywiście xd
    - nie jestem zdenerwowany! - choć donośny głos mówił co innego. strzepnął jej dłonie z ramion, to nie było dla niego naturalne! - zapalić?! - rozejrzał się przestraszony czy ktoś go słyszał i nakabluje że tu i teraz jest namawiany na palenie zioła? nie palił przecież nigdy! był dobrym chłopcem! - ja... nie chcę, nie palę, to już nie jest cool - próbował wyjść na cool choć sam nie wiedział jak to jest być cool. poprawił plecak na ramieniu, a potem uciekł z tego miejsca zbrodni!
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by summer capaldi Sro Kwi 10, 2024 8:55 pm

    wina zioła, a nie summer xd
    jasper rozglądał się naokoło za ochroną, a to ochrona proponowała mu zioło xd
    nie przejęła się w ogóle tym zajściem i tylko cieszyła się, że więcej zostało dla nich.

    Sponsored content

    ławeczki - Page 14 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 3:16 am