ławeczki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ławeczki - Page 13 Empty ławeczki

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:33 am

    First topic message reminder :

    ławeczki - Page 13 VYC7VPn
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Czw Kwi 06, 2023 9:06 pm

    chciał przejść na niewygodne pytania, ale mu się nie udało. następnym razem!
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 7:19 pm

    grzał się na słońcu i sprawdzał egzaminy z papierosem w ustach.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 7:21 pm

    usiadła nagle obok niego i zabrała mu fajkę, którą klasycznie zaczęła palić. albo miała rozdwojenie jaźni, albo zbyt dobry humor, albo ruchała tylu kolesi że już nie miała w głowie tylko arniego... a nie, prawda była taka że skończyły sie jej fajki, a czekała na wypłatę i nie mogła kupić xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 7:24 pm

    nie spodziewał się towarzystwa i kradzieży papierosa, więc w pierwszej chwili zesztywniał. w drugiej też, jak zorientował się, że to mira. ale nie, nie tam na dole...
    - mogłem ci dać własnego - nawet jeśli nie ogarniał ich relacji, to mógł się podzielić fajką, dobry chłopak.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 7:35 pm

    ona nie zesztywniała, nigdzie i wydawałoby się że już traktowała go zupełnie neutralnie ale tak na prawdę robiła dobra miną do złej gry, plus potrzeba nałogu wygrywała - wolałam tego - oznajmiła zupełnie na serio. no tak, zawsze brała to co chciała - zajęty? - zerknęła na to co sprawdzał. wokół wiele się działo w tym przechodził jakiś przystojny gość, a mira oczywiście spojrzała na niego, a nawet rzuciła jakieś flirciarskie spojrzenie. skoro arnie nie chciał mieć z nią nic wspólnego to nawet się nie krępowała.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 7:39 pm

    potrzeba nałogu = przebywania w towarzystwie arnolda xd
    - no jasne - mruknął tonem "no tak, zapomniałem, ty zawsze bierzesz, co chcesz". wyciągnął paczkę papierosów i odpalił sobie kolejnego papierosa, tamtego już spisując na straty. - okres egzaminów - odpowiedział jej neutralnie, ale zauważył, że już robiła ładne oczy do jakiegoś studenta, więc tylko poprawił okulary na nosie, udając, że go to nie rusza. - a tobie jak idą egzaminy? - spytał, żeby powiedzieć cokolwiek, choć prawda była taka, że ją dopingował. czego ona oczywiście nienawidziła w nim xd
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 7:48 pm

    arnie był jej nałogiem, a nie to jeszcze nie pora na takie żarciki xd
    - nie w humorze? - wyczuła ten pomruk, niestety mogła się oszukiwać, ale przebywali ze sobą już tyle razy, że tak... trochę go znała - zaraz wolne, wybierasz się na wakacje? - chciała wiedzieć głownie czy wybiera się na wakacje z ivy dlatego pytała. chyba kiedyś planowali jakieś wakacje razem, albo wypad i hotel? pamiętam, że coś takiego było. może sobie o tym przypomniała - jeszcze trzy przede mną - nie odpowiedziała celowo na jego pytanie, głownie dlatego że na trzy egzaminy które juz miała za sobą jednego nie zdała i miała cykora że znowu czegoś nie zda i na tym się skończy jej kariera akademicka xd oczywiście nie mogła mu tego powiedzieć, bo nie chciała byc uznana za słabą i byc pocieszana.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 7:54 pm

    jak najbardziej już pora xd
    - wszystko jest w jak najlepszym porządku - odpowiedział, żeby uciąć temat, choć mogła wyczuć, że mówił nieszczerze. prawda była taka, że nie widział potencjału w ich relacji na normalne rozmowy o niczym na ławeczce z papieroskiem, więc nie wykrzesał w sobie entuzjazmu do tej konwersacji... a ona zachowywała się jak gdyby nigdy nic i to denerwowało go jeszcze bardziej. - praca naukowca nie jest jak uczenie w szkole i latem też mam dużo obowiązków - odpowiedział, przez co znowu mogła się poczuć, jakby uważał ją za mniej kumatą. nie wiem co tam arnold planował, pewnie wyjazdy na jakieś konferencje. faktycznie kiedyś coś planowali z ivy zainspirowani gusem, ale nie pamiętam, o co chodziło xd - na pewno sobie poradzisz - uśmiechnął się do niej wspierająco. - przecież zawsze osiągasz to, co chcesz - to już miało podtekst uszczypliwy.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 8:03 pm

    a to ok xd
    - jesteś pewny? - specjalnie drążyła temat. ale nie dlatego, że chciała się nad nim pastwić... no może w pięciu procentach xd ale dlatego że tak na prawdę chciała wyciągnąć/wiedzieć co u niego. mira miała różne humory, raz do niego dzwoniła z płaczem, a raz odrzucała chłodno. powinien wiedzieć że taki to z nią rollecoaster! irytowało ją to, że tak ją pouczał - mam dość wykładów na ten rok - powiedziała dosadnie uznając takie zwracanie uwagi za robienie jej wykładów na dany temat. z mirą też coś planowali, o to mi chodziło xd arnie każdą laskę zapraszał na wyjazd xd - oboje dobrze wiemy, że wcale tak nie jest - chciała być baletnicą i nie wyszło, chciała żeby ludwig traktował ją serio i nie wyszło, chciała arniego... i cóż też nie wyszło. ale to na własne życzenie xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 8:09 pm

    - a czemu cię to obchodzi? - nie spytał z wyrzutem, ale było słychać, że nie chce drążyć tematu. był przyzwyczajony do tego rollercoastera, o ile można się do tego przyzwyczaić. po prostu wiedział, że zawsze może się spodziewać nieoczekiwanego. co nie zmieniało faktu, a może właśnie było przyczyną do tego, że nie chciał się teraz angażować w tę konwersację i zwyczajną relację z mirą. już wyczuwał, że to podpucha i jakaś gierka z jej strony. - to nie rozmawiaj z wykładowcą - nie uważał swojej odpowiedzi za pouczenie i nie podobało mu się, że już się czepiała. sama zadawała mu pytania i teraz musiał znowu wić się i cierpieć, bo nie pasowały jej jego odpowiedzi. haha nie pamiętam już, co oni planowali, ale możliwe, że coś takiego było. "teoretycznie" xd - nie, ale obracasz wszystko tak, żeby udawać, że tak miało być od początku - więc niestety nie mógł jej wspierać w chwilach słabości.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 8:20 pm

    - nie obchodzi, po prostu udaję zainteresowanie po to żeby po prostu nie wstać i nie pójść z fajką - to był żarto, ale chyba wyszedł kiepsko. łaskawa xd szturchnęła go niby przypadkiem kolanem, ale tak na prawdę próbowała go zmiękczyć - no weź - nie chciała powiedzieć wprost że była ciekawa, chciała wiedzieć jak się ma. to był jej nie przeszło przez gardło xd - będziesz się zachowywać taki dziecinnie tylko dlatego że jesteś na mnie zły? - tak, obarczyła go winą i nazwała dziecinnym. nie potrafiła przyznać się do błędu i przyznać się że to ona coś spieprzyła. dawno nie było niczego 'teoretycznego' - możliwe - uśmiechnęła się pod nosem, była dumna z tego że zawsze wychodziła zwycięsko ze wszystkich sytuacji, choć w większości to było pyrrusowe zwycięstwo niosące więcej traum i niewykorzystanych szans niż faktycznie było warte - nazywają to zaradnością, to zaleta - sama siebie chwaliła.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 8:29 pm

    - możesz wziąć fajkę i pójść, nikt nie będzie ci miał za złe - powiedział to szczerze. właściwie wolałby, żeby poszła i najlepiej przestała zupełnie istnieć. wyprostował się, kiedy go szturchnęła, więc mogła być dumna z tego, że wywoływała w nim reakcje. - nie jestem na ciebie zły, po prostu nie wiem, o czym mielibyśmy rozmawiać. o tym, co u nas słychać? dobrze wiesz, że nie zostaniemy przyjaciółmi - popatrzył na nią. - i że nie chcesz mi dać tego, czego ja chcę - uciekł wzrokiem, cytując jej słowa z poprzedniego spotkania, a przynajmniej swoją interpretację. - to musi być miłe. nigdy niczego nie żałować - wchodzili już na metarozmowę i dobrze to wiedział, ale udał, że wcale nie zauważył, o czym mówi i znowu spojrzał na pracę studenta i coś zakreślił.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 8:36 pm

    - dla swojej dziewczyny też jesteś taki miły? - oczywiście tak nazywała ivy i tak specjalnie to wytknęła bo lubiła zaogniać to co było między nimi. nie potrafiła w normalne relacje i to była jej forma podtrzymywania kontaktu najwyraźniej, tonący brzytwy się chwyta - nie chcę żebyśmy byli tylko przyjaciółmi - nie kryła tego, chciała go przelecieć przecież już wcześniej. albo raczej żeby on ją przeleciał, a nie bawił się w romantyzmy. nie chciała być jego przyjaciołką, ale nie chciała też być jego dziewczyną. albo chciała podświadomie, ale fakt bycia z kimś kto cie szanuje i wspiera był czymś przerażającym i nie do wyobrażenia - tak łatwo przychodzi ci ocenianie ludzi - wyśmiała go trochę. arnie w jej mniemaniu widział wszystko w białych lub czarnych kolorach, a ona widziała odcienie szarości. może dlatego że arnold był naukowcem kierującym się logiką i rozumem, a mira była jednak artystką która patrzyła na świat inaczej?
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 8:46 pm

    na jej pytanie uśmiechnął się złośliwie.
    - więc o to chodzi? próbujesz mnie wybadać? - nie dał jej jasnej odpowiedzi na prawdziwe pytanie, jakie zadała, czyli to, czy ivy naprawdę jest jego dziewczyną. głównie dlatego, że sam nie wiedział, jakie jest jego podejście do relacji z ivy, która śmiała się z jego żartów, podziwiała jego badania i dzieliła jego zainteresowania, a jednak nie wywoływała w nim takich porywów serca jak dziewczyna, która właśnie ukradła mu fajkę i siedziała obok. - a kim według ciebie, teoretycznie - podkreślił to słowo - mielibyśmy być? - wbił w nią wzrok, ale widać było po nim zniecierpliwienie. rozpalała go i pragnął się z nią przespać, ale nie chciał, żeby to był tylko jeden raz. wiedział, że wtedy będzie jeszcze bardziej bolało, że ona nie chce go przy sobie zatrzymać. - to moja praca - oznajmił i specjalnie zaprezentował jej pracę, którą właśnie zakreślał. napisał na niej wielkie "F" (czy jaki tam system ocen jest w anglii xd) i okrążył kółkiem. mogła to wziąć do siebie. specjalnie oblał studenta, żeby udowodnić coś mirze xd
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 8:56 pm

    o dziwo złośliwy arnold ją kręcił więc poczuła mrowienie tu i ówdzie xd
    - nie! - odpowiedziała szybko i gwałtownie co mogło tylko oznaczać, że mija się z prawdą. ale uznała, ze wypadła przekonująco - wiem, że szukasz dziewczyny więc założyłam, że blondi nią jest - dodała zaraz. już nie raz proponował jej 'coś więcej', ale odmówiła. uogólniła jego starania do tego, że potrzebuje być w związku, a nie do tego że po prostu ma specjalne względy do niej - teoretycznie - przełożyła nogę i usiadła okrakiem na ławce wbijając w niego wzrok - namiętnymi kochankami spotykającymi się na schadzki po zmroku? - powiedziała to takim tonem że nie wiadomo czy żartowała czy mówiła na serio, choć wiadomo że nie pogardziłaby tym - to moja ocena? - wskazała na kartkę, trochę się wkurzyła bo załapała aluzję. nie mogła być mu dłużna więc chwyciła drugi egzamin randomowego studenta i zrobiła dokładnie to samo co arnold. teraz ona przypadkiem kogoś oblała ups xd wcisnęła mu egzamin do rąk ostentacyjnie.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by arnold waddingham Czw Cze 22, 2023 9:12 pm

    no tak, wersja chamkowa na nią działała xd jego uśmieszek tylko się pogłębił, gdy upewnił się, że miał rację, bo wcale nie wypadła tak przekonująco, jak jej się wydawało.
    - nie musisz być taka oczywista w interesowaniu się moim życiem uczuciowym - przynosiło mu satysfakcję to, że się interesowała, więc zdobył się na więcej pewności siebie. zaraz znowu stawał się malutkim człowieczkiem wobec posiadającej całą władzę miry, kiedy zawiesił na niej wzrok i czekał na odpowiedź o ich "teoretycznej" relacji. - myślę, że masz wielu innych kandydatów do tego - odpowiedział rozsądnie i nie dał się wciągnąć we flirty. faktycznie chciał się teraz skupić na ivy i ogólnie dziewczynach ze swojej ligi, a nie wodzeniu za nos przez mirę. nie zdążył zareagować i już oblała jakiegoś studenta. będzie musiał mu postawić kwadratowe "B" przerobione z "F" xd - to nie jest zabawa! - zdenerwował się na nią zupełnie tak jak wtedy, kiedy przyszła go rozpraszać na jego wykładzie. pozbierał swoje rzeczy i wstał z ławki. - wiesz, czego ja chciałbym od naszej relacji? żebyś zaczęła traktować mnie poważnie, jak prawdziwego człowieka z krwi i kości, który posiada własne życie, a nie drugoplanowego bohatera w the mira show, który tylko pojawia się i znika, kiedy to dostarcza ci rozrywki - wyrzucił jej i poszedł sobie.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by mira agolli Czw Cze 22, 2023 9:18 pm

    podobał jej się pewny siebie arnold, ale jego pewność siebie nie trwała na tyle długo żeby mogła się bardzo nakręcić xd
    zareagował na tyle gwałtownie, że ona nie była w stanie zareagować w żaden sposób - to tylko zabawa! - skomentowała na odchodne, a potem wyrzuciła spaloną i tak fajkę i położyła się na ławce grzejąc twarz w słoneczku i zastanawiając się czy faktycznie jest tak jak mówi arnold. ona zupełnie inaczej to odczuwała, ale może dlatego, że wcześniej nigdy nie łączyła jej z nikim taka relacja jak z waddinghamem.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 8:27 pm

    ojcu odwaliło w święta więc obraził wszystkich obecnych i nieobecnych. w tym nieobecnego rafe, martwą matkę, pielęgniarkę, listonosza i nawet edena, który nie mógł znieść jego rzucania i obelg więc wyszedł wkurzony w trakcie świątecznej kolacji. siedział na ławce na uniwerku, patrzył na oświetlony śnieg i przecierał zmarznięte dłonie bo w tym pośpiechu zapomniał rękawiczek zabrać od tatuśka z domu!
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 8:31 pm

    nie pojechala na swieta do domu wiec miala wolny czas na siedzenie w bibliotice w ciszy. wyporzyczyla ksiazki I byla w drodze do akademika. zainteresowala sie samotnym kolesiem na lawce I zaraz okazalo sie, ze go zna. - czesc - stanela obok niego. - steskniles sie za uczelnia? - zazartowala.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 8:38 pm

    nie sądził, że spotka kogokolwiek o tej porze, a tym bardziej kogokolwiek znajomego. uśmiechnął się koślawo jak na niego, ale starał się zachować pozory - totalnie, dlatego tu siedzę sam i gapię się na latarnię - ironia wzięła jednak górę, ups - nie możesz przestać co? - wskazał na książki w jej rekach. była przecież przerwa świąteczna!
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 8:44 pm

    usmiechnela sie lekko, przygladajac sie mu. - mam duzo wolnego czasu - a spedzanie go na czytaniu ksiazek bylo najbradziej produktywne! przysiadla sie do niego I odlozyla ksiazki na bok. - wszystko w porzadku? - spojrzala na jego zmarzniete rece.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 8:53 pm

    dobrze, że trochę gapił się na nia, a trochę w ziemię to może nie wyczytała od razu wszystkiego w jego twarzy - i jak zawsze przeznaczysz go na naukę i pracę - wiedział, że to było dla niej najważniejsze - tak - odpowiedział dość szybko - nie licząc rodzinnych zawirowań to tak - dodał zaraz jednak zupełnie jakby chciał się wygadać co nie było do niego kompletnie podobne xd
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 8:57 pm

    wydawalo jej sie, ze dzisiaj jest inny I dziwnie sie zachowuje, ale nie zauwazyla od razu w jakim zlym byl stanie. - wszyscy wyjechali na swieta, nie mam nic innego do roboty - to byla dobra wymowka. byla troche zaskoczona, ze sam powiedzial o rodzinie I nie musiala tego wyciagac. - rodzinnych zawirowan? - chciala zeby jej opowiedzial.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by eden hollywood Wto Gru 26, 2023 9:03 pm

    miała dobre przeczucia co do jego inności dzisiaj!
    - a ty nie wyjechałaś bo chciałaś uniknąć rodzinnych zawirowań? dobra taktyka - zaśmiał się trochę gorzko bo nawiązywało to do jego sytuacji również! - taaa, mój ojciec był dupkiem jako dziekan i nadal nim pozostaje siedząc jak stary, schorowany piernik w domu - wytłumaczył dość enigmatycznie, ale tak na prawdę bardzo rzadko źle się o ojcu wyrażał jednak. choć wiedział doskonale jaki ten jest.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by beau miller Wto Gru 26, 2023 9:07 pm

    nie potrafil tego dzisiaj ukryc!
    - tak, wlasnie dlatego tu zostalam - usmiechnela sie. to byla prawda, nie chciala wracac do rodzinnych dramek I lepiej sie czula sama w St Albans. - w tym wieku chyba sie juz nie zmieni - nie chciala go dobijac, ale dla starego hollywooda nie bylo juz nadziei.

    Sponsored content

    ławeczki - Page 13 Empty Re: ławeczki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 4:14 am