• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

galeria sztuki

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

galeria sztuki - Page 4 Empty galeria sztuki

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:09 am

First topic message reminder :

galeria sztuki - Page 4 31425012
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 16, 2021 3:51 pm

leile nie za bardzo obchodzila sztuka, ale ta wystawa nawet brzmiala ciekawie. moze sie w nocy nie wyspala I teraz chciala nadrobic. - niewygodne te lozka - stwierdzila zawiedzona. zaczela sie krecic bo miala nadzieje, ze to jej cos pomoze.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by jo wilson Nie Maj 16, 2021 3:58 pm

jo za to lubiła takie dziwaczne wystawy więc chętnie tutaj przyszła. nie miała tak wygórowanych wymagań jak leila co do łóżka - marudzisz - zaśmiała się gapiąc w sufit - następnym razem polezymy na łóżkach wodnych w meblowym - zaproponowała.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 16, 2021 4:02 pm

- o, lozka wooden to lepszy pomysl. jeszcze nigdy na takim nie lezalam - pewnie chciala namowic rodzicow na takie, ale oni sie nie zgodzili. albo jej dziadkowie sie nie zgodzili. pewnie by je przebila I zrobila w domu powodz. tak sie krecila, ze zleciala z tego lozka na ziemie.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by jo wilson Nie Maj 16, 2021 4:22 pm

jo wolała jednak klasyczne łóżka. na tych wodnych czuła się jak na wielkiej galaretce. mało praktyczne. zaczęła pewnie opowiadać leili coś o tej wystawie ale ta zaraz spada. wystawila głowę zza łóżka spoglądając na dół - moja opowieść dosłownie zwaliła cię z nóg? - zaśmiała się.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 16, 2021 4:28 pm

dla leili spaniel na galaretce wydawalo sie bardziej ekscytujaca opcja niz normalne lozko. neil pewnie by byl zazdrosny I by je ukradl dla siebie. pomacala sie po tylku. byla taka chuda, ze nic nie pomoglo jej zaortyzowac upadku I sie troche poobijala. - dokladnie tak - wdrapala sie z powrotem obok niej. - moze pogadajmy teraz o czyms co nie bedzie robilo na mnie takiego wrazenia - zaproponowala.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by jo wilson Nie Maj 16, 2021 4:31 pm

ha ha ha, tak pewnie ojciec zwinalby jej łóżko. albo spał razem z nią!
jadła dużo a była chuda. twoje postacie miały dobra przemianę materii xd - okej - podjęła wyzwanie - mogę ci opowiedzieć o cmach i motylach - zaproponowała. nejta akurat ten temat zainteresował.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 16, 2021 4:46 pm

przypal! nie moglaby przyprowadzac do domu chlopakow, bo ojciec spi w jej lozku.
tylko one dwie xd - o nieeee - powiedziala niezadowolona I szturchnela ja lokciem w bok. - a nie mozesz poopoiwadac o jakichs przyjemniejszych zwierzakach? na przyklad o psach czy wiewiorkach - marudzila bo jej motyle akurat nie interesowaly. a tym bardziej cmy.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by jo wilson Nie Maj 16, 2021 4:55 pm

ojciec działałby lepiej niż antykoncepcja xd
- to nie - wystawila język w jej kierunku - mogę poopowiadać o gołębiach, albo osmiornicach - najwyraźniej interesowały ja mniej słodkie zwierzeta niż wiewiórki czy psy xd - poza tym to chyba ty pomagasz w schronisku więc możesz opowiedzieć o psach? - zetknęła na nią. z nejtem przecież chodziła do schroniska wyprowadzać zwierzęta, dobrze pamiętam? xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 16, 2021 4:59 pm

to prawda xd
- co ty masz z thyme dziwnymi zwierzetami - nie chciala sluchac o golebiach. najwyrazniej moje postacie nie lubia tych ptakow. - no w sumie moge - zamyslila sie by przypomniec sobie o czyms ciekawym co sie jej przydazylo. tak, dobrze pamietasz xd razem chodzili do schroniska. - ostatnio nate's obsikal jakis kundel gdy go wzial na rece - przypomnialo sie jej. to bylo zabawne. przynajmniej dla niej.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by jo wilson Nie Maj 16, 2021 5:04 pm

twoje postacie mają dobry metabolizm i golebiofobie.
- nie wiem, lubię dziwne zwierzęta - przyznała że ma z tym problem najwyraźniej xd - w niektórych kulturach zwierzęcy mocz uważany jest za doskonały środek odkażający - sprzedała jej taka ciekawostkę i zaśmiała się - dalej chodzicie do tego schroniska? to jakaś forma terapii? - dopytala bo leila wcześniej nie szlajala się po schroniskach - mogę się dołączyć kiedyś - zaproponowała luźno.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 16, 2021 5:12 pm

na to wychodzi.
- nietoperze w sumie sa fajne - to byly jedyne dziwne zwierzeta, ktore ona lubila. pewnie by chciala takiego jednego jako zwierzaka domowego, ale Kylie by ja Kabila gdyby takie cos do domu przyniosla. - fuj, skad ty takie rzeczy wiesz? - zasmiala sie. - chodzimy - pokiwala glowa. - nate nie lubi nigdzie chodzic, a imprezy odpadaja, wiec zostalo schronisko - w sumie to nie miala nic przeciwko temu. lubila psy. - jasne, im wiecej nas tym weselej - zgodzila sie. jo I nate powinni sie razem dobrze bawic I ignorowac leile.. wkurwilaby sie ;x
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by jo wilson Nie Maj 16, 2021 5:16 pm

- to prawda - wystawila rączkę żeby przybić piątke - nietoperze są super! - chociaż w tym się zgodzily - nie wiem, dużo czytam - zasmiala się na swoje dziwne ciekawostki - to dlatego z nim chodzisz do schroniska, a z jego bratem na imprezy? - zapytała z ciekawości - ok, możemy się tak umówić - leila w końcu poczułaby się jak nejt w towarzystwie tobiasa jakby ją olali he he.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 16, 2021 5:23 pm

przybila jej piatke. - powiedzmy - wzruszyla ramionami. w sumie to widziala sie z tobiasem tylko na trzech imprezach, na ktore nie przyszli nawet razem. gdyby nie chodzila na nie to praktycznie caly czas by spedzala z nim na innych rzeczach. albo by sie w ogole nie poznali. - ubierz jakies ciuchy, na ktorych ci nie zalezy - polecila jej. w razie jakby ja tez obsikaly. to prawda xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by jo wilson Nie Maj 16, 2021 5:30 pm

w sumie obiecał jej że zabierze ja na imprezę. może na tą do akademika na którą ashley go zaprosiła xd
- mam takie ciuchy - przytaknela. miała np. bluzę nejta xd polezaly jeszcze trochę i chyba finalnie umówily się na to spotkanie w schronisku xd leila tylko musi pogodzić się z nejtem xd next!
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by francois joyce Wto Cze 15, 2021 8:51 pm

siedział tu bo musiał, kazali mu przyjść w ramach jakiegoś spotkania na uczelni. nudził się jak mops i pił szampana.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by peggy roosevelt Wto Cze 15, 2021 9:01 pm

pewnie peggy mu kazała, bo była w komitecie organizacyjnym.
- i jak ci się podobał wykład? czyż nie był fascynujący? - zagadała go jak już stary profesor dukający trzy słowa na minutę przestał wszystkich zanudzać. na szczęście skończył wykład zgodnie z planem, a nie umierając po drodze, choć takie obawy wśród słuchaczy się pojawiły w pewnym momencie.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by francois joyce Wto Cze 15, 2021 9:05 pm

pewnie tak xd
nadal myślał o tym co się stało między nim i annie i miał głowę w chmurach zamiast na wykładach - co? ach tak, wykład. super, wiele rzeczy można było się na nim dowiedzieć - skłamał, bo tak naprawdę to go nie słuchał - a tobie jak się podobało? - zapytał biorąc kolejny kieliszek szampana od kelnera.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by peggy roosevelt Wto Cze 15, 2021 9:22 pm

franek był jak peggy w czasach kiedy nie ogarniała co się dzieje między nim a marty'm. dawno jednak go nie całowała, więc już zapomniała o co wielkie halo i dlatego skupiała się znowu na pracy i była w 110% zaangażowana.
- to było fascynujące! szczególnie jak pokazał te wszystkie oznaki buntu przeciw władzy w dziełach, które wydawały się zwykłymi sielankowymi scenami... - gadała na temat wykładu, bo myślała, że franek jest zainteresowany. - a tobie która część najbardziej się podobała? - dopytywała go.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by francois joyce Wto Cze 15, 2021 9:25 pm

niby nie miał się nad czym zastanawiać bo przecież między nimi nic nie było i to była tylko jedna noc a jednak się zastanawiał. cóż. bywa.
westchnął - wybacz, ale jednak nie słuchałem. nie chciałem ci zrobić przykrości - przyznał się w końcu bo peggy się zaangażowała a on niestety niekoniecznie. spojrzał na zegarek - nie wiedziałem, że już tak późno. mam nadzieję, że to koniec już tego wydarzenia - chciał powiedzieć szopki, ale się powstrzymał, bo peggy mu potem do końca życia nie odpuści.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by peggy roosevelt Wto Cze 15, 2021 9:31 pm

każdy by się zastanawiał jakby się przespał z pasierbicą swojego odnalezionego po latach ojca xd
- nie słuchałeś? - rozdziawiła buzię oburzona. - ale udawałeś, że słuchałeś i zostałeś do końca. - zaraz sobie uświadomiła. - aww, dziękuję, jesteś dobrym przyjacielem. - bo mógł robić mnóstwo innych rzeczy, a zamiast tego przyszedł tutaj, żeby jej nie było przykro! kochany! - tak, to już koniec. ale jutro jest kolejny wykład, tym razem z profesorem tillmanem. - dodała tak jakby mógł być zainteresowany, a przecież właśnie jej powiedział, że miał to gdzieś. - spieszysz się gdzieś? - musiała więc przeprowadzić wywiad.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by francois joyce Wto Cze 15, 2021 9:37 pm

zastanowiłaś się już czy będzie w ciąży czy nie? XD
- nie słuchałem. przyszedłem tutaj tylko i wyłącznie dla ciebie a nie dla tego wykładu. nie chciałem sprawić ci przykrości - uśmiechnął się do niej. miał nadzieję, że mu wybaczy! z resztą, frankowi można zawsze wybaczać wszystko, miał swój urok osobisty - jutro mówię pas. będę musiał popracować, mam też parę spraw urzędowych do załatwienia - przyznał się jej - tak, do domu. do wanny - westchnął. potrzebował odpoczynku.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by peggy roosevelt Wto Cze 15, 2021 9:46 pm

xd nie no nie wiem, to jest dobra drama, ale raczej nie chcę dla niej dziecka na tym etapie.
- dziękuję. - przytuliła go. no miał urok, zamiast się na niego obrażać to cieszyła się jeszcze bardziej niż jakby interesował się wykładem. przyjrzała mu się uważnie. - przyda ci się długa kąpiel. wyglądasz na zmarnowanego. - jak zwykle konkretna xd myślała, że jest przepracowany, nie pomyślałaby, że to jego udawana siostra go wymęczyła.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by francois joyce Wto Cze 15, 2021 9:49 pm

psujesz zabawe
- dokładnie tak, długa kąpiel i książka mi się totalnie przydadzą. padam z nóg. mam tonę rzeczy na głowie, na dodatek muszę porozmawiać z matką o tym, że ojciec mnie uznaje i chce żebym zmienił nazwisko na jego... co za jakaś masakra - mruknął dopijając kieliszek szampana - mam nadzieje, że twoje życie prywatne jest dużo lepsze od mojego - stwierdził spoglądając na nią.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by peggy roosevelt Wto Cze 15, 2021 9:53 pm

hahahahahahaha sorry. przemyślę jeszcze raz xd do skutku xd
- co! - złapała go za ramię. - czekaj, wróć! czemu dopiero teraz się o tym dowiaduję? to jest wielka wiadomość! i to jest dobra wiadomość! szampana! - złapała dwa nowe kieliszki wina z tacy przechodzącego kelnera i przekazała jeden francoisowi. nie chciała gadać o swoim życiu jeśli u franka tak dużo się działo. to było ważniejsze!
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by francois joyce Wto Cze 15, 2021 9:56 pm

przemyśl, tak xd
- czy ja wiem czy to jest dobra wiadomość? nie wiem czy francois joyce brzmi jakkolwiek dobrze. mnie nie brzmi w ogóle. ale blaise się uparł i będę musiał to zrobić. chce koniecznie, żebym zmienił papiery i wpisał jego jako oficjalnego ojca, czaisz... - miał dość tego wszystkiego, chciał, żeby to wróciło wszystko do normalności a nie! nie był pokręconą faye, która się z tego cieszyła xd

Sponsored content

galeria sztuki - Page 4 Empty Re: galeria sztuki

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 2:40 pm