harrods

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    harrods - Page 2 Empty harrods

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:48 am

    First topic message reminder :

    harrods - Page 2 55e6085cbd86ef21008b7627?width=700
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 7:11 pm

    zesztywniala gdy poczula czyjsc dotyk na sobie. oczy polecialy jej od razu do wyjscia. miala ustalone kilka planow ucieczki. na szczescie to byl tylko George, wiec odwrocila sie w jego strone. - nie potrzebuje, zebys mi cokolwiek kupowal - mruknela. spojrzala na jego reke trzymajaca jej, a potem przeniosla wzrok z powrotem na niego, w oczekiwaniu, ze ja pusci.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 7:18 pm

    pewnie poczuł jak sztywnieje, ale nie ruszył się ani o milimetr - skoro tego nie potrzebujesz to po co chowasz? - wskazał wzrokiem na jej rękaw, w którym ukryła zegarek. mógł jej kupić, to byłaby zapłata za ostatni seks xd
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 7:22 pm

    - nie wiem o czym mowisz - spojrzala na niego zlowrogim wzrokiem. polozyla swoja dlon na jego I wbila mu w nia swoje pazury. nie byla prostytutka, zeby jej za to placil. z taking sprawami to do Marthy xd zreszta to on jej placil seksem za jej hojnosc.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 7:32 pm

    pewnie nie pamiętał kto komu za to płacił bo był zbyt pijany. pamiętał tylko seks - daj spokój - rozejrzał sie wokół - ochroniarze i tak zauważyli już twoje podejrzane zachowanie więc może bezpieczniej będzie jak dasz kupić sobie ten zegarek i wyjdziesz stąd ze mną? - uniósł brew i czekał na jej reakcję. inaczej mogliby ją złapać.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 7:37 pm

    spojrzala na ochroniarzy, ktorzy niestety rzeczywiscie juz ja zdazyli zauwazyc. - I myslisz, ze jestes tak wazny, ze dzieki tobie mnie zostawia w spokoju? - zmarszczyla brwi I zmierzyla go wzrokiem. nadal nie ogarniala, ze jest ksieciem. w sumie nigdy sie nie zastanawiala nad tym dlaczego ciagle za nim chodza ochroniarze. - gdybys mnie nie zaczepil to by sie nie zorietowali - warknela na niego.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 7:48 pm

    uśmiechnął się - na sto procent - potwierdził. był przekonana, że wiedziała kim jest i dlatego chciała się z nim ruchać czy coś. a okazało się że był dla niej jakimś randomowym no name! - ale cię zaczepiłem i nie masz już innego wyjścia - wskazał wzrokiem na ochroniarzy - chyba, że chcesz spędzić dwadzieścia cztery godziny w areszcie - nawet nie wiedział czy to jej grozi, ale wciskał jej kit xd
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 7:54 pm

    - I dlaczego tak myslisz? - dalej go wypytywala. musiala sie upewnic czy jej nie wkreca. zaczela sie rozgladac, szybko myslac nad tym czy udaloby sie jej zwiac I nie zostac zlapana. niestety nic nie mogla wymyslec, wiec westchnela I podala mu zegarek, ktory chowala. - niech ci bedzie - skrzyzowala rece na cyckach. kiedys ja juz zlapali, wiec tym razem pewnie gorzej by sie to dla niej skonczylo. wolala nie ryzykowac.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 7:57 pm

    - czy możesz po prostu mi ten jeden jedyny raz zaufać czy nie ufasz nikomu? - dopytał i chwycił zegarek. nie miał wcale zamiaru od razu płacić, bo teraz złapał ją za rękę i ruszyli w stronę męskich zegarków które on chciał pooglądać - a teraz pomożesz mi wybrać coś dla siebie - wskazał jakąś kolekcje zegarków czekając na reakcję gigi. pewnie teraz wyglądali jak jakaś parka na zakupach xd
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 8:10 pm

    - nie ufam nikomu - odpowiedziala. George na pewno nie bedzie pierwsza osoba, ktorej zaufa. chociaz w sumie to sklamala. ufala tylko Mary. niechetnie za nim ruszyla I wywyrwala sie z jego uscisku gdy juz doszli do zegarkow. zaczela sie im przygladac. - ten - pokazala palcem ten, ktory jej sie podobal najbardziej.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 8:14 pm

    - tak tak, ktoś kiedyś cię skrzywdził i jesteś nieufna, znam te historie - bo pewnie połowa lasek mu to wciskała, a potem i tak dały się mu wciągnąć w jakąś chorą relację. skąd miała wiedzieć że jest wariatką?! ;x - ten? - wskazał żeby się upewnić i zaśmiał się - chyba ciągnie cię do drogich rzeczy co? - bo wybrała na pewno ten najdroższy.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 8:21 pm

    - nikt mnie nie skrzywdzil. nie lubie cie - poprawila go. zeby sobie nie myslal niewiadomo co! dziwne, ze jeszcze sie nie domyslil, ze cos jest z nia nie tak xd bedzie musiala zrobic cos szalonego. - mam dobry gust - spojrzala na niego. byla jak sroka I ciagnelo jej do najbardziej blyszczacych rzeczy.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 8:24 pm

    - tak? - zaśmiał sie odgarniając jej rozpuszczone włosy i szepnął do ucha - zawsze się ruchasz z facetami których nie lubisz? to twój fetysz? - zapytał bezczelnie. on sam nie był do końca niezrównoważony psychicznie to może nie wyczuwał wariatek xd może podpalić śmietnik, george chciał zobaczyć podpalony śmietnik - nie przeczę - i wskazał ekspedientce najdroższy zegarek do zapakowania. plus dodał jeszcze ten prawie ukradziony przez gigi. oni chyba nawet nie znali swoich imion xd
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 8:31 pm

    - byc moze - usmiechnela sie lekko. slowa georga wcale jej nie urazily. predzej by sie pewnie obrazila gdyby mowil jej jakies slodkie rzeczy. nienawidzila takiego czegos. jakie zyczenia xd co takiego ciekawego w palacych sie smietnikach xd - juz? - zaczela sie niecierpliwic. skoro nic I tak nie mogla ukrasc to nie miala czego tu szukac. chyba nie xd
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 8:42 pm

    - jesteś niegrzeczna - ugryzł ją ukradkiem w szyję bo najwyraźniej takie dziewczyny pato go kręciły! wczoraj jak nim grałam to o tym wspomniał to cię informuję żebyś wiedziała ;x - moment - wyjął swoją złotą kartę i przyłożył do terminala - śpieszy ci się gdzieś? - zapytał wręczając jej ten prawie kradziony zegarek.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 8:48 pm

    - zawsze - rzeczywiscie mogli teraz wygladac jak para. najpierw trzymali sie za rece, a teraz ja podgryzal. w dodatku kupowal jej drogie prezenty I prosil ja o opinie przy kupnie czegos dla siebie. - tak, spieszy mi sie - wziela od niego zegarek. nie podziekowala mu jednak z niego bo wcale nie chciala od niego prezentow. brala to tylko dlatego bo nie chciala wyladowac na komisariacie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by george windsor Pon Maj 31, 2021 8:53 pm

    może nieświadomie właśnie budowali jakiś dziwaczny związek i żadne z nich nie było świadome! - mhm, odwiozę cię - skoro jej się spieszyło to tak zaproponował. i znowu wyglądało to tak jakby byli parką bo wsiedli razem do auta i george odwiózł ją tam gdzie chciała xd next?
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gigi abbott Pon Maj 31, 2021 8:57 pm

    budowali zwiazek, a nawet nie znali swoich imion. ups. toksycznie.
    gigi sie opierala, ale w koncu zdecydowala, ze da sie jednak odwiezc. pewnie zazyczyla sobie pojsc na jakas duza impreze I tam ja wlasnie podrzucil.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by nico joyce Sob Cze 19, 2021 7:28 pm

    wysupłał swojej ostatnie drobne żeby kupić garnitur tutaj xd
    mierzył już dziesiątą propozycje i pokazywał zoe. troche był zmęczony i głodny i chciało mu się palić też xd
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by zoe williams Sob Cze 19, 2021 7:31 pm

    biedny nico! na dodatek musiał dwa stroje kupić, bo zoe kazała mu osobny strój na garniaka i osobny na wesele! sama przy okazji przymierzała jakieś super seksi kiecki i sobie jedną kupiła i nie omieszkała w niej teraz chodzić - nie pasuje ci ten, ja ci przyniosę idealny - zaproponowała popylając w szpilkach i przynosząc mu ostatni - przebieraj się, biegusiem! - popędziła go.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by nico joyce Sob Cze 19, 2021 7:40 pm

    nico już był zrezygnowany i uważał siebie za jakiegoś mutanta skoro żaden garniak mu nie pasował! westchnął słysząc komentarz zoe - czy możemy stąd po prostu iść? - już planował że pójdzie na te dwie uroczystości w dresie, trudno! chwycił niechętnie garnitur który przyniosła i zaczął się przebierać - nie mogę iść po prostu w tym co mam? - jęknął z przebieralni.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by zoe williams Sob Cze 19, 2021 7:43 pm

    - nie możesz, masz się prezentować na tej imprezie perfekcyjnie. ja już widziałam kreację faye i mówię ci padniesz z wrażenia. przebieraj się! - rozkazała mu, puszczając przy okazji oczko do jakiegoś ekspedienta, bo ona leciała na wszystko co się rusza - ostatni garnitur, obiecuję. jeżeli ten będzie idealny to go weźmiemy i faye będzie z ciebie dumna - zauważyła zaglądając mu do przebieralni.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by nico joyce Sob Cze 19, 2021 7:55 pm

    słychać było praktycznie jak przewracał oczami ze z niecierpliwienia - faye mnie lubi i bez tego super garnituru, nie przeżyje jak ubiorę się normalnie? - a normalnie w jego przypadku oznaczało na luzaku totalnym jak zawsze xd włożył ten ostatni garniak i otworzył przebieralnię - powiedz proszę że wyglądam zajebiście i chodźmy stąd - spojrzał na nią błagalnie.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by zoe williams Sob Cze 19, 2021 7:59 pm

    musiała przejrzeć telefon ze zdjęciami faye w sukience i spojrzała tak na to zdjęcie no i na garniak - dobra, może być. będzie pasował - stwierdziła zadowolona - nie przeżyjesz jak będziesz wyglądał normalnie. przypominam, że poznajesz tam poznawał jej rodziców, rodzinę, znajomych rodziców, ostrzegam że będzie mój ojciec a mój ojciec cię... no niezbyt lubi - poklepała go po ramieniu - dasz radę. rozmawialiście już o tym jak będzie cię przedstawiać? - zapytała włażąc mu do tej garderoby.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by nico joyce Sob Cze 19, 2021 8:05 pm

    czekał i tupał nóżką czekając na werdykt zoe - nareszcie - zamknął za sobą drzwi do przymierzalni i zaczął się przebierać w swoje normalne ciuchy - tak, pamiętam - westchnął nakładając spodnie - ważne spotkanie, będzie tam cała rodzina faye i znajomi jej mamy w tym twój ojciec - na myśl o ojcu zoe aż sie wzdrygnął bo typ faktycznie go nie lubił - nie rozmawialiśmy - wyszedł trzymając garniak - czy to takie ważne? nie możemy tam iśc jako dwójka ludzi, którzy się lubią? - dla niego to było oczywiste.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by zoe williams Sob Cze 19, 2021 8:09 pm

    - nie bardzo? - uniosła brew do góry - ech nico, ty nadal uciekasz - machnęła ręką zrezygnowana - szkoda mi tej dziewczyny trochę. to po co tam idziesz, żeby co? polansować się przy mamie faye, która niedługo zostanie twoją wykładowczynią czy tylko dlatego, żeby nie zrobić dziewczynie przykrości? - zapytała zabierając ten garniak z przebieralni jak już się przebrał i poszła do obsługi - ten garnitur bierzemy! - obwieściła, a oni odetchnęli z ulga, bo zoe była bardzo wymagająca. stanęła przy kasie i stukała paznokciami o blat.

    Sponsored content

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 9:16 pm