choinka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    choinka Empty choinka

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:44 pm

    choinka A67fc2d6004c3f86ffd9737cf567697f
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by florence wright Pią Gru 03, 2021 11:00 pm

    przyszli tu z gabrielem, ale florence nie podobalo sie I caly czas marudzila. - za duzo tutaj ludzi - spojrzala z pogarda na jakas dziewczyne, ktora pozowala do zdjec na ale choinki.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pią Gru 03, 2021 11:02 pm

    - masz rację - pokiwał głową i wyszeptał coś do fernando, który włóczył się za nimi, ale przynajmniej zajadał się piernikami i był zadowolony xd zaraz fernando i ochroniarze zaczęli wyganiać ludzi naokoło, żeby florence mogła zapozować sama na tle choinki.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by danielle hurd Pią Gru 03, 2021 11:13 pm

    jakie próżniaki xd
    dani na pewno dostrzegła ich, nie trudno było! nie podchodziła jednak zbyt blisko tylko z kubkiem herbaty stała obok fernando i śmieszkowała z nim. pewnie jak siedzieli w afryce to poznała go bliżej i stwierdziła, ze to klawy sługa xd wyglądała trochę jakby była ich służką tak z tyłu xd
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by florence wright Pią Gru 03, 2021 11:28 pm

    usmiechnela sie zadowolona kiedy ludzie Gabriela zaczeli sie pozbywac nieznosnych ludzi, ktorzy zaklocali jej vibe. zauwazyla dani I zmierzyla ja wzrokiem. nie chciala jednak zeby Gabriel zwracal na nia uwage wiec chwycila go za ramie by go zajac. - pasowalaby u ciebie w domu - odwrocila go w strone choinki.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pią Gru 03, 2021 11:32 pm

    gabriel nawet nie zauważył dani z tyłu, bo nie zwracał uwagi na służbę xd no chyba że czegoś od nich chciał. dani będzie spotykać się z gabrielem tylko po to, żeby spedzać czas z fernando. ale może jak sługa pozna ją lepiej to będzie mógł jej przesyłać w imieniu gabriela bardziej pasujące do niej prezenty i ją oczaruje. w każdym razie nasz książę skupiał się na florence i przyglądaniu się choince.
    - nieeee. ja postawię u siebie większą! - zapowiedział. wiadomo, choinkę musiał mieć dużą jak swoje ego.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by danielle hurd Pią Gru 03, 2021 11:40 pm

    no jasne, że jej nie zauważyli. ich wielkie ego przesłaniało im cały widok xd romans wszechczasów, dani i fernando xd
    obserwowała jeszcze chwile ich przechwałki, wymieniając pewnie wcześniej z florence złowrogie wspomnienia. jak ta zaczęła odciągnąć gabriela to poczuła ukłucie zazdrości dlatego zrobiła krok w przód i wypaliła słysząc ich rozmowę - ale słyszeliście o tym, że w modzie jest minimalizm - przynajmniej ona go wyznawała. ale nie miała innego wyjścia skoro nie była tak bogata jak oni!
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by florence wright Pią Gru 03, 2021 11:45 pm

    Fernando pewnie by traktowal dani lepiej niz Gabriel xd
    juz myslala, ze udalo jej sie skutecznie rozdzielic dani I Gabriela, ale zaraz uslyszala jej nieznosny glos. odwrocila sie I ponownie poslala jej kolejne zlowrogie spojrzenie wykorzystujac to, ze Gabriel tego nie widzial. - minimalizm jest dla ludzi bez osobowosci - mruknela. sama tez wolala go, ale nie mogla sie zgodzic z nia!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pią Gru 03, 2021 11:49 pm

    wiadomo, ze fernando by traktował dani lepiej, ale będzie mógł tylko w imieniu gabriela ją dobrze traktować xd
    zdziwił się widząc dani i w przeciwieństwie do florence posłał jej pełne uczuć spojrzenie (wiadomo, musiał się trochę podlizywać skoro był na warunkowym).
    - podsłuchiwałaś naszą rozmowę? - zaśmiał się i objął ją na powitanie od razu celując z ustami w jej usta, ale czy udało mu się ją pocałować czy jednak się odsunęła?
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by danielle hurd Pią Gru 03, 2021 11:57 pm

    bezsprzecznie. tragiczna miłość! dziejąca sie na oddzielnym forku dla sługusów!
    może florence i dani miały jakieś punkty wspólne, ale żadna się nie przyzna. nienawiść ważniejsza! normalnie byłaby chłodniejsza dla niego, ale z racji obecności florence była zdecydowanie bardziej uczuciowa - nie zgodzę się, przepych i pompatyczność były modne jakieś dwieście lat temu - odpowiedziała jej i kiedy gabriel podszedł odwzajemniła celowo jego pocałunek! - nie podsłuchiwałam, prowadziliście bardzo głośną rozmowę - odparła zgodnie z prawdą i położyła dłonie na jego klacie - nie spodziewałam się spotkać ciebie, to znaczy was w takim normalnym miejscu - ona nie miała problemu z normalnością, za to oni? no cóż!
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by florence wright Sob Gru 04, 2021 12:06 am

    nie podobalo jej sie to jak od razu zaczeli sie do siebie kleic. musiala szybko wymyslic jak temu zapobiec, ale niestety nie miala pomyslu. - tak samo jak twoje buty - usmiechnela sie sztucznie, ale zaraz wywrocila oczami kiedy zaczeli sie calowac. - jestescie uroczy - skrzywila sie. musiala od czasu do czasu udawac, ze im kibicuje zeby latwiej podsuwac gabrielowi zle pomysly.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Gru 04, 2021 12:13 am

    fernando ciągle przenika do tutejszego swiata xd
    nie wtrącał się w ich potyczki, bo nie interesowały go babskie plotki xd jak słyszał trajkoczące kobiety to od razu się wyłączał i tylko czekał na swoją kolej, żeby gadać o sobie.
    - tobie się tak wydaje, bo zwracałaś na mnie uwagę - upierał się przy swoim, mocniej obejmując dani, żeby nie uciekła. - ja za to spodziewałem się ciebie w tym baśniowym świecie. pięknie lśnisz w tych światłach - komplementował ją zapominając o tym, że przed chwilą coś podobnego mówił florence, żeby nie marudziła za dużo. ucieszył się słysząc, że przyjaciółka zmieniła zdanie na temat ich związku. - prawda? - wyszczerzył się do florence. - mówiłem ci, że tak mówią wszystkie sondaże i grupy fokusowe - na tej podstawie starał się przekonać dani, ze powinni być razem xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by danielle hurd Sob Gru 04, 2021 12:20 am

    florence pewnie widząc ich przypominała sobie philipa i jeszcze bardziej się nakręcała xd musi mu znowu wskoczyć do łóżka hehehehe!
    - rozumiem, że masz pewność, że mają dwieście lat bo tak na prawdę masz tyle? - nie popuszczała florence. ciekawe czy gabriel wtrąciłby się dopiero jakby zaczęły się bić hehehe. nie czuła się komfortowo kiedy ją tak dotykał, ale przy jego przyjaciółeczce musiała udawać dlatego tylko uśmiechała się na jego komentarze i słowa przytakując. tak na prawdę potyczkowały się z florence! teraz dani kompletnie go nie słuchała, ale żeby rozjudzić swojego wroga przeniosła wzrok na gabriela - pamiętasz że obiecałam ci randkę? - zaczepiła go - już wszystko gotowe, spotkamy się u mnie, mam dla ciebie niespodziankę - mówiąc 'niespodziankę' nachyliła się i szepnęła mu to do ucha zupełnie jakby myslała o seksie. choć tak na prawdę to była innego rodzaju niespodzianka!
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by florence wright Sob Gru 04, 2021 12:33 am

    hahah bedzie musiala odreagowac I Phillip skorzysta na tym xd
    - twoja zazdrosc jej zabawna - zasmiala sie nawet. nie przejmowala sie tymi komentarzami bo uwazala sie za ladniejsza I lepsza od dani. Gabriel by pewnie sie nie wtracil nawet gdyby zaczely sie bic. podjaralby sie I wlozyl je do basenu z kislem xd - bedziesz musiala z tym poczekac, Gabriel ma inne plany - usmiechnela sie sztucznie I spojrzala na Gabriela. wkurzy sie jesli ja wystawi! tylko dlatego, ze zrobi to dla niej. inaczej nie przejelaby sie tak bardzo bo sama miala inne zajecia.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Gru 04, 2021 12:40 am

    nie sądzę, by z philipem robili to w łóżku xd
    - dziewczęta, nie ma powodów do kłótni, wystarczy gabriela juana felipe de todos los santos marichalar y borbon dla wszystkich - wtrącił się z rozbawieniem, bo wyłapał coś tam o zazdrości. czyli na pewno o nim. jakby zaczęły się bić to ewentualnie wysłałby fernando do rozdzielania ich, a sam by się cieszył i klaskał i kibicował im obu, zajarany, że biją się o niego. kisiel to dobra opcja xd dani go podpuszczała, a on już myślał, że przeszedł wszystkie testy i że czas wspólnie spędzony w maroko zbliżył ich do siebie na nowo. przeszedł go dreszcz podniecenia na myśl o niespodziance szykowanej przez dani. - plany można zmienić, sama słyszysz, że daniela ma już wszystko gotowe - przekonywał florence, żeby go jednak puściła wolno. wiedział ile to dla niego znaczyło, żeby uczynić dani swoją żoną xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by danielle hurd Sob Gru 04, 2021 12:47 am

    w sumie racja, wszędzie tylko nie w łóżku xd
    - twoje odzywki też - mruknęła do niej uśmiechając się od niechcenia. hahahahahaha, dziewczyny by się biły a gabriel im kibicował, dlaczego w ogóle się łudziłam że rozdzielałby je. naiwna ja! to prawda, troche go zwodziła, ale czy on nie robił tego samego w stosunku do niej? no właśnie! grali na tych samych zasadach. obawiam się, że będziemy rozczarowany randką u dani, ale cóż xd - inne? - spojrzała na florence, a potem na niego - ale to chyba nie znaczy, że nie może ich trochę pozmieniać co? - chwyciła go za podbródek i pocałowała tym samym próbując go jeszcze bardziej przekonać - prawda? - zaśmiała się. zaraz jednak znikąd pojawiły się jej koleżanki więc wyswobodziła się z jego objęć - nie wystawisz mnie prawda? - zamrugała oczyskami, a potem ruszyła do koleżanek i jak wymijała florence to na pewno patrzyła na nią niemiło!
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by florence wright Sob Gru 04, 2021 12:52 am

    wkurzyla sie I zostawila Gabriela skoro mial zamiar w przyszlosci wystawic ja dla dani xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Gru 04, 2021 12:57 am

    został bez żadnej, ech! dobrze, że miał fernando. pojechali ogarniać wielką choinkę do jego ogródka.
    quinn singleton

    quinn singleton

    londyn
    st peters catholic school
    angel from hell
    20

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by quinn singleton Nie Gru 05, 2021 10:16 pm

    chciała popatrzeć sobie na migające światełka na choince więc stała tu z boku i piła herbatkę.
    aha i to że louis nikogo nie szuka, to nie znaczy że sobie nie odpuścił tiffy xd ja na pewno niczego mu nie planuję.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by samuel berenson Nie Gru 05, 2021 10:23 pm

    niespodzianka!
    samuel wracał z ręcznie pieczonymi pierniczkami w garści, ale te mu się rozsypały tuż przed quinn i zaczął je zbierac cicho przeklinając xd
    co do louisa, to nie znaczy że nie może pofiglować skoro jest wolny he he he.
    quinn singleton

    quinn singleton

    londyn
    st peters catholic school
    angel from hell
    20

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by quinn singleton Nie Gru 05, 2021 10:27 pm

    samuel jak zwykle pierdoła xd quinn nie zamierzała mu wcale pomagać, nie była organizacją charytatywną. patrzyła tak na niego z zaciekawieniem - długo je robiłeś? - zapytała popijając herbatkę.
    mógłby ale ma kandydatki więc elo 320 xd to nie louisowe w ogóle. louis to porządny facet!
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by samuel berenson Nie Gru 05, 2021 10:31 pm

    to jego cecha nadrzędna!
    nie liczył na jej pomoc, ale dzielnie zbierał te pierniczki które się nie rozwaliły jednak! pewnie część już ktoś podeptał xd - dwie godziny! - oznajmił dumnie i podniósł się przystawiając jej do buzi piernika z ziemi - chcesz? - zapytał xd
    niby porzadny, a całuje inne. mógłby w chwili słabości coś zrobić xd
    quinn singleton

    quinn singleton

    londyn
    st peters catholic school
    angel from hell
    20

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by quinn singleton Nie Gru 05, 2021 10:34 pm

    nie całował innych, to rosie go pocałowała! nadal uważam, że to nie jest louisowe i to do niego nie pasuje.
    - dwie godziny, to przykre, że się poniszczyły - westchnęła teatralnie i poprawiła włosy wpadające w oczy. przynajmniej od kiedy spadł śnieg chodziła bardziej ubrana, więc marty na pewno był z tego zadowolony xd - nie chcę, co ty... mam jeść rozdeptanego piernika? - zapytała poważnie i się skrzywiła.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by samuel berenson Nie Gru 05, 2021 10:45 pm

    jak tak tylko będzie czekał na tiffy to zmarnieje xd
    - też tak uważam, tyle pracy - kręcił głową z niedowierzaniem - będę musiał tu wrócić jutro - mamrotał trochę do siebie. pewnie piekł je specjalnie dla rafe'ego. może nawet były w kształcie małych pływaków. nie wiem jaki to kształt, ale samuel był słodki i sie starał! - no co? - pochuchał na niego i nim pomachał - jest tylko trochę mokry, to nic wielkiego - on był survival boy, jadłby z ziemi xd
    quinn singleton

    quinn singleton

    londyn
    st peters catholic school
    angel from hell
    20

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by quinn singleton Nie Gru 05, 2021 10:49 pm

    a skąd wiesz, że będzie czekał na tiffy? xd co się tak przejmujesz tym louisem. niech będzie sam!
    - to smacznego - zmarszczyła brwi. ledwie powiedział parę słów i już go uważała za dziwaka. i to nie takiego pozytywnego dziwaka, tylko dziwnego dziwaka, który był zwykłym upierdliwcem - pójdę sobie o tam - wskazała na przypadkowe miejsce, w które zamierzała się przesunąć - miłego wieczoru z twoimi brudnymi piernikami - wzruszyła ramionami i ruszyła przed siebie.

    Sponsored content

    choinka Empty Re: choinka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 2:39 am