• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

kiosk

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

kiosk - Page 5 Empty kiosk

Pisanie by st. albans Sob Sty 15, 2022 8:07 pm

First topic message reminder :

kiosk - Page 5 Content_image_607fb63c0b2a4
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by esther may Pon Sty 23, 2023 10:02 pm

z esther owszem psychopata, z summer dziecko lasu xd dziecko lizzie wyszłoby najlepiej, bo ted by je wychowywał razem z dzieckiem romy. przyszłość teda to tatusiowanie obcym dzieciom xd
potrafił o siebie zadbać!
hahah, dużo dobrych wizji!
- mam wymacać i sprawdzić, czy są oznaki jakiegoś inteligentnego życia? - uniosła brew. nie powiedziała nie xd dla celów naukowych powinna upewnić się, czy faktycznie nico nie ma mózgu w gaciach.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by nico joyce Pon Sty 23, 2023 10:06 pm

haha, ted sam by żadnej nie zapłodnił, ale miał dzieci. to byłoby idealne podsumowanie jego dramek. ogarniałby cudze dzieci jak cudze talerze i kubki na imprezie xd
- są - zapewnił - ale ostrzegam że po dotykaniu byłyby jeszcze bardziej namacalne - nawet nie ukrywał się z tym że stanąłby mu gdyby go macała. laska to laska. nawet esther w tej kategorii traktował xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by esther may Pon Sty 23, 2023 10:11 pm

dokładnie to go czeka xd przynajmniej będzie się cieszyć, że ma kim się opiekować.
- jesteś obleśny - skomentowała do chłopaka, w którym kiedyś się podkochiwała xd jak wiadomo esther lubiła obleśne rzeczy xd odwróciła się do sprzedawcy i kupiła te swoje zapałki. od razu odpaliła papieroska.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by nico joyce Pon Sty 23, 2023 10:16 pm

skoro nikt nie chce nim xd
- to się nazywa pewność siebie - mieli różne poglądy na temat tego jaki był nico. schował swoje tanie gumki do kieszeni - i nie wierzę ci, że wcale cię to nie interesuje - skinął głową na swoje krocze. powinien być bardziej ostrożny bo mogła mu zgasić papierosa na kroczu xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by esther may Pon Sty 23, 2023 10:23 pm

do takiej roli się urodził.
- raczej zadufanie - poprawiła go. - tobie się wydaje, że każda dziewczyna interesuje się twoim wackiem - mruknęła. wielokrotnie juz to powtarzał. jakimś cudem wiele ich rozmów sprowadzało się do rozmów o jego penisie albo podbojach xd a esther nie zamierzała się przyznawać do tego, że kiedykolwiek faktycznie była tym zainteresowana.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by nico joyce Pon Sty 23, 2023 10:26 pm

główna rola w teatrze życia xd czas spać xd
- bo tak jest, słowo daje! chyba jest jakiś magiczny - zapewniał, choć to nie nico miał magicznego penisa - o wilku mowa! - pomachał telefonem kiedy coś mu zapikało. to był jakiś booty call od zdesperowanej (na pewno) laski! pobiegł od razu zostawiając esther, dobrze że miał świeży zapas gumek xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by esther may Pon Sty 23, 2023 10:31 pm

hahaha, wieczorne metafory wjechały.
parsknęła śmiechem na jego tekst, ale jednocześnie zastanawiała się, jak to jest być kimś tak beztroskim i aroganckim jak nico. życie w jego głowie musiało być bardzo wyluzowane. może mu tego zazdrościła i dlatego się wkurzała xd
- uważaj, żeby ci się ta magiczna różdżka nie złamała - rzuciła na pożegnanie i poszła do domu.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by polly cavendish Wto Lis 28, 2023 8:44 pm

wykupywala wszyskie magazyny, na ktorych bylo jeszcze cos o Annie xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by annie cruz Wto Lis 28, 2023 8:51 pm

przechodziła tędy i zaintrygował ją widok dziewczyny z naręczem gazet. parsknęła śmiechem, gdy zorientowała się, że jest ich bohaterką.
- nie wiedziałam, że mam taką fankę - zażartowała z niej albo z siebie xd
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by polly cavendish Wto Lis 28, 2023 8:57 pm

zestresowala sie kiedy zobaczyla Annie. nie rozmawialy chyba od czasu jak sie poklocily o George'a I rivera, a polly teraz wygladala jakby miala obsesje ja jej punkcie xd oczywiscie nie kupowala gazet z zazdrosci tylko dlatego zeby mogla uspokoic ksiecia, ze akcja z jego eks juz minela. - no tak.. dziwnie to wyglada - zasmiala sie nerwowo.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by annie cruz Wto Lis 28, 2023 9:05 pm

było między nimi dziwnie, a ta akcja sprawiała, że było jeszcze dziwniej. wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że polly ma obsesję na jej punkcie, włącznie z tym, że podrywa jej facetów xd
- liczę potem na kolaż z najlepszych nagłówków - zażartowała i spojrzała na gazetę na wierzchu. - o, tej jeszcze nie widziałam - zabrała jej gazetę, żeby sobie zobaczyć, co tam o niej piszą. akurat coś pochlebnego, więc była gotowa to czytać.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by polly cavendish Wto Lis 28, 2023 9:10 pm

to Annie podrywala jej faceta xd z Georgem nic ja nie laczylo romantycznego. tylko kilka razy sie calowali xd
- twoim fanom na pewno by sie spodobal - nie wiedziala co na to odpowiedziec. przegladala internet to wiedziala, ze jacys istnieja xd przygladala jej sie kiedy czytala naglowek. - przyzwyczailas sie do tego, ze o tobie pisza? - byla ciekawa.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by annie cruz Wto Lis 28, 2023 9:18 pm

no cóż, ostatecznie polly i tak została bez żadnego, a annie miała tajnego kochanka xd
- myślałam raczej, jak idealnie wyglądałby nad kominkiem w salonie - odparła ironicznie. nawet ona nie wierzyła w to, że ma fanów. wydawało jej się, że jej twórczość jest tylko obiektem plotek i skandali. - szczerze? - spojrzała na nią, sprawdzając, czy może jej w tej sekundzie zaufać. kiedyś były koleżankami! - nigdy się nie przyzwyczaję i wolałabym, żeby przestali - oddała jej gazetę. - nie jestem jak ty i nie pcham się wszędzie tam, gdzie windsorowie - tak to postrzegała.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by polly cavendish Wto Lis 28, 2023 9:25 pm

kochankiem polly byla jej praca wiec tez byla szczesliwa xd to sobie wmawiala.
- to tez - pokiwala glowa. rowniez jej sie przygladala. nie wiedziala czego sie spodziewac. na poczatku wydawalo jej sie, ze beda dla siebie mile, ale Annie szybko to popsula. urazila ja. polly miala duzo w zyciu I mogla byc kolejna pusta arystokratka, ale chciala miec jakis cel w zyciu. tak wyszlo, ze windsorowie byli na samym szczycie. - masz racje, lepiej robic z siebie widowisko I byc obiektem zartow - odwdzieczyla jej sie niemilym komentarzem.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by annie cruz Wto Lis 28, 2023 9:31 pm

polly w szczęśliwym związku z pracą xd
annie nie miała na myśli nic niemiłego, ale dystans między nimi nie pozwalał im się dogadać. przestały nadawać na tych samych falach w momencie, gdy zaczęły całować się z tymi samymi facetami xd dlatego annie poczuła się tak, jakby to polly jako pierwsza jej pojechała. każda miała inne postrzeganie tej sytuacji xd poczuła się urażona i jej niska samoocena znowu leciała w dół, kiedy słyszała od kolejnej osoby, że jest tylko pośmiewiskiem.
- czy oni każą ci pozbywać się wszystkich wzmianek o mnie? - spytała trochę smutno, gdy sobie to uświadomiła.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by polly cavendish Wto Lis 28, 2023 9:41 pm

nic wiecej jej nie bylo trzeba xd
na pewno maja szanse na dogadanie sie kiedy kazda myslala, ze ta druga chciala ja urazic. polly przybrala obronna postawe I byla gotowa wycofac sie z rozmowy bo nie chciala tracic czasu na klotnie. nie umknal jednak jej uwadze smutny wzrok Annie. - to nic osobistego, wola zeby ludzie skupili sie na innych rzeczach - probowala ja troche pocieszyc. - tak bedzie lepiej dla ciebie - Annie nie wygladala na dziewczyne, ktora byla z ksieciem dla cloutu wiec powinna sie cieszyc.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by annie cruz Wto Lis 28, 2023 9:45 pm

polly i praca to najwierniejsza parka na forku xd
obie były już wobec siebie uprzedzone po wcześniejszych kłótniach. teraz nie wiedziały na czym stoją, chociaż river już dawno zniknął z ich życia, a george... cóż, był wielką częścią ich obu żyć xd
- wiem to - mruknęła, bo wcale nie chciała, żeby ludzie czytali głupoty o niej. - ale pomyślałby kto, że tak wpływowa rodzina ma jakieś lepsze sposoby na wstrzymywanie historii niż wykupywanie gazet w pojedynczych miastach - zmarszczyła czoło. windsorowie nie mogli w ten sposób wymazać pogłosek, szczególnie w dobie internetu. to demaskowało, jaką byli słabą jednostką xd
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by polly cavendish Wto Lis 28, 2023 9:50 pm

haha tak xd
George'a nie bylo latwo sie pozbyc xd
- w najmniejszych miastach najszybciej tworza sie plotki - z londynie nikogo nie obchodzilo czytanie gazet xd poza tym Annie nie wie ile sklepow polly obskoczyla xd nie miala wiecej czasu na pogaduszki wiec chwycila gazety I poszla.

Sponsored content

kiosk - Page 5 Empty Re: kiosk

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» Kiosk
» kiosk

Obecny czas to Pią Maj 03, 2024 3:57 am