sypialnia #1

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sypialnia #1 Empty sypialnia #1

    Pisanie by st. albans Wto Lut 08, 2022 2:24 pm

    sypialnia #1 T93bvqg0fjb51
    esther may

    esther may

    st. albans
    -
    desperados
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by esther may Pią Lut 11, 2022 10:22 pm

    miały się z vicky zaszyć w pokoju, ale ona poszła jeszcze po drodze po coś do picia do tych nachosów i esther "przypadkiem" weszła do innej sypialni (na szczęście była pusta!). weszła głębiej i oglądała cały pokój, bo ciągle nie mogła wyjść z wrażenia gdzie się znalazła. plus była kleptomanką, więc już jakąś figurkę schowała sobie do kieszeni. ciekawe czy vicky ją znajdzie jak ją wymaca xd
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by dante callis Pią Lut 11, 2022 10:25 pm

    to była sypialnia rosie i dante'ego! którzy po midgaleniu się na kanapie postanowili przenieść się do sypialni! nie pędzili tutaj jednak zbyt szybko. dante miał rosie na rękach i całował ją jednocześnie wchodząc do pokoju. pewnie liczył, ze ją rzuci na łóżko i rozpoczną się dzikie seksy, ale zastali kogoś w środku - pomyliliśmy pokoje? - zaśmiał się nerwowo.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Pią Lut 11, 2022 10:53 pm

    rosie byla wniebowzieta kiedy dante nosil ja na rekach. czula sie jak ksiezniczka! lubila byc tak rozpieszczana. byla troche zawiedziona kiedy ktos byl w ich pokoju. - nie, jestesmy na pewno w dobrym miejscu - spojrzala na esther. zaklepala sobie ten pokoj specjalnie dlatego, ze lozko bylo zaraz pod oknem zeby mogli wygodnie przytuleni ogladac zachod slonca.
    esther may

    esther may

    st. albans
    -
    desperados
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by esther may Pią Lut 11, 2022 10:59 pm

    - kurna - mruknęła pod nosem odskakując od kominka. nie chciała wyjść na świruskę, która siedzi w sypialniach innych ludzi. - drzwi były otwarte, zwiedzałam - wymigała się. chociaż oczywiście drzwi byly zamknięte i weszła tu z premedytacją. - macie bardzo ładny dom - zwróciła się do rosie. wow, pochwaliła coś bez krzty ironii. była pod zbyt dużym wrażeniem. zerknęła kątem oka na dante, który był taki przyklejony do rosie, że aż poczuła się z tym trochę nieswojo, ale nie zidentyfikowała tego uczucia.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by dante callis Sob Lut 12, 2022 12:07 am

    a dante widząc, że to esther odruchowo postawił rosie na ziemi. może dlatego, że czuł się trochę dziwnie w takiej sytuacji? nie chciał żeby esther go skrytykowała! mniej się przejął rosie, ups!
    - w porządku - uspokoił ją kiedy zaczęła się tłumaczyć z przesiadywania w cudzej sypialni. objął jednak rosie ramieniem i zaczął się rozglądać po sypialni - prawda, wygląda niesamowicie? - zaśmiał się i kontynuował tego small talka zupełnie jakby bardzo tego chciał.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 12:12 am

    nie spodobalo jej sie to, ze zostala odstawiona na ziemie. liczyla na to, ze esther sobie pojdzie, a oni beda mogli przejsc do tego co mieli w planach.
    - dziekuje, mam nadzieje, ze sie dobrze czujesz w naszych skromnych czterech katach - powiedziala wesolo. ich chata byla jeszcze lepsza to dla niej nie bylo to nic wielkiego. objela dante i pocalowala go w policzek bo sie zaczela niecierpliwic.
    esther may

    esther may

    st. albans
    -
    desperados
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by esther may Sob Lut 12, 2022 12:21 am

    - skromnych my ass - skomentowała mało elegancko. powiedziała to z rozbawieniem, ale jednocześnie zastanawiała się czy dla vicky i rosie to jest normalne i naprawdę skromne. teraz będzie jej wstyd zaprosić vicky do swojego rozpadającego się ciasnego mieszkania (tak jakby miała mieć okazję xd). - zaprosiłyście nas tutaj tylko po to, żeby się popisać przed nami? - zażartowała i skinęła na dante głową porozumiewawczo, tak jakby teraz były dwa obozy "vicky i rosie" vs "esther i dante" i to oni mieli ze sobą więcej wspólnego.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by dante callis Sob Lut 12, 2022 12:30 am

    dante też nie był super bogaty, teraz dzięki posadzie doktoranta zarabiał jakieś w miarę rozsądne pieniądze, ale pamiętał czasy kiedy jego rodzice pracowali po 14 godzin dziennie żeby jemu i siostrze zapewnić dobry start w życiu. wiedział co to znaczy nie mieć kasy i oszczędzać na wszystkim. teraz miał trochę lepiej - są po prostu dobrze zagospodarowane - próbował wybrnąć z żarcików miziając przy tym rosie po ramieniu. zestresował się kolejnym komentarzem esther - to był tylko żart prawda? - zaśmiał się. nie chciał żeby któraś z nich się wkurzyła. był kiepski w rozwiązywaniu konfliktów, sam ich unikał raczej.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 12:35 am

    spojrzala na esther zeby ocenic czy znowu jest wredna czy faktycznie mowi to zartem i nie chciala jej urazic. - dokladnie tak - powiedziala zadowolona z tego, ze dante sie za nia wstawil i probowal rozluznic sytuacje. - tak, chcialysmy specjalnie sie pochwalic. to byl jedyny powod, dla ktorego was zaprosilysmy - przewrocila oczami.
    esther may

    esther may

    st. albans
    -
    desperados
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by esther may Sob Lut 12, 2022 12:39 am

    - ugh, jesteście tacy slodcy, że rzygać się chce - skomentowała z wywróceniem oczami kiedy dante tak miział rosie. nie lubiła zakochanych par i nie była do końca pewna jak dała się wkręcić w ten wyjazd. vicky obiecała jej, że zamkną się w pokoju i nie będą musiały się użerać z innymi! - ha! przejrzałam was! - wskazała paluchem na rosie. ona uznała swoj żarcik za szalenie zabawny. wydawało jej się, że usłyszala jakieś kroki za drzwiami, więc wyszła stąd poszukać vicky.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 8:43 pm

    rosie na pewno zadzwoniła do niego jak jeszcze wracali z zakupów, więc od razu skierował się do jej sypialni, żeby wszystko omówić i ją pocieszyć (i samego siebie też).
    - roooosieeee - od razu przytulił ją na łóżku.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 8:47 pm

    - rafe - zaplakana wtulila sie w niego. - nienawidze go - ostre slowa, ale tak sie wlasnie teraz czula. niechciana i oszukana. nigdy by nie pomyslala, ze jej zwiazek moze sie tak szybko skonczyc. nie zdazyla sie nawet nim nacieszyc, a juz jej emocje przeszly z jednego konca skali na drugi.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 8:54 pm

    ech, szybko poszło.
    - nie jest ciebie wart - zapewnił ją i pogładził po włosach. - nie wie co stracił - dodał. tak przejął się rosie, że nawet nie myślał o własnym zawodzie milosnym. on się przygotowywał na to od wczoraj, a rosie... jak wyjeżdżali do sklepu to rosie była jeszcze najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 9:00 pm

    - jeszcze niedawno mowil mi takie mile rzeczy, a dzisiaj stwierdzil, ze mnie nawet nie lubi - ryczala dalej. oczywiscie zrozumiala to na swoj sposob. dla niej ta sytuacja wygladala jakby tylko chcial poruchac i zalapac sie na wycieczke. - a ja sie tak staralam - wytarla lzy rekawem, na ktorym zostala polowa jej makijazu.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 9:11 pm

    - tak powiedział?! - zdenerwował się na dante. wiedział, że trzeba było mu wczoraj powiedzieć, że jeśli zrani rosie to mu przywali. wtedy by się przestraszył i by jej nie zranił. idealny plan. - zaraz wracam - wstal nagle i wyszedł. to co zrobił w międzyczasie napiszę w odpowiednim momencie w czasoprzestrzeni xd mam nadzieję, że nie dostanę bana za bycie w dwóch miejscach naraz xd wrócił do pokoju z butelką wina. - to skończony idiota. nie powinnaś po nim płakać - zadecydował i zaczął otwierać wino.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 9:17 pm

    - tak - pokiwala glowa. - i ze nie lubi walentynek bo nie jestem osoba, z ktora chcialby je spedzac - wkopywala go dalej, ale tym razem nie przekrecila za duzo. nie chciala zeby ja zostawial, ale nie zatrzymywala go. haha uwazaj bo zaraz admin zakonczy gre xd - wiem, ale naprawde go lubilam - podciagnela nosem i wyciagnela lapki w strone wina. - opowiedz mi jak ci minal dzien z archiem, chce posluchac czegos milego - nie trafila xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 9:22 pm

    - co za bezczel! - zdenerwował się i już uderzył pięścią w łóżko. nic dziwnego, że musiał wyjść i się wyładować xd haha rafe zostanie zbanowany. westchnął. - wiem, że go lubiłaś, ale czasem wchodzimy w jakieś relacje, które wydaje nam się, że będą dobre, a one kończą się tylko porażką... i nauczką na przyszłość - mówił to po sobie. przekazał jej wino od razu jak je otworzył. - archie jest zakochany w twojej siostrze - poinformował ją od razu.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 9:27 pm

    nie przejela sie tym jak sie zdenerwowal. moze po ciuchu liczyla, ze dante dostanie wpierdol xd nalezalo sie mu! - nauczka na przyszlosc.. - powtorzyla po nim. tylko tak teraz bedzie widziala dante. wszystkie jego zalety nagle zniknely. az sie zakrztusila kiedy uslyszala te nowosci. - co? - spojrzala na niego. - w zyciu nie widzialam go na oczy! - miala teraz mieszane uczucia. fajnie, ze ktos byl zakochany w jej siostrze, ale chujowo, ze jej o tym nie powiedziala i ze pozwolila rafe przywiezc go tutaj.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 9:37 pm

    rafe był silny i nie było na jego dłoni po powrocie śladów, że komuś przywalił xd rosie mogła tylko ufać mu, że faktycznie to zrobił. 
    - to tylko przystanek na drodze do prawdziwej miłości - kontynuował swoją myśl. musiał ją jakoś pocieszyć! - co z benem? na pewno czeka na ciebie w st. albans - wiedział o rywalizacji bena i dante o serce rosie i teraz pocieszał ją tym, że został jej jeszcze drugi na pocieszenie. - to jest jakieś pojebane - mruknął i ułożył się na łóżku. - specjalnie chciała wczoraj nam zasabotować związek - już widział vicky w najgorszych barwach. - naprawdę myslałem, że po tym wyjeździe będziemy kimś więcej, wiesz? - westchnął i zerknął smutnym wzrokiem na rosie, która doskonale wiedziała jakie miał plany wobec archie'go.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 9:46 pm

    nie wiedziala, ze sie bil. myslala, ze wyszedl tylko po wino. nie bylo go za dlugo, ale uznala, ze sie mogl zgubic jak wczoraj esther xd
    - ta.. - upila lyka z butelki. nawet nie pomyslala o tym zeby poczestowac rafe. na razie ona musiala sie napic. nie zdazyla sie przygotowac tak jak dante. - nie wiem czy chce miec chlopaka - stwierdzila. do jutra jej moze przejdzie, ale w tej chwili miala zlamane serce. - zdecydowanie pojebane - przeklenstwa w jej ustach brzmialy dziwnie, ale tak sie teraz czula. odlozyla wino na bok i spojrzala na niego smutnym wzrokiem. - przepraszam, gdybym wiedziala, ze tak bedzie to bym jej nie zapraszala - byla po jego stronie bo on teraz byl bardziej relatable. - wiem, przykro mi - polozyla sie obok niego i przytulila sie.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 9:56 pm

    moze rosie kiedyś się dowie jak wiele dla niej robił xd
    rosie była w gorszej sytuacji, bo za wiele sobie nawyobrażała i to nagle się skończyło. rafe już od wczoraj przeczuwał, że jednak mu nie wyjdzie z archie'm i zdążył się przygotować na tę ewentualność. dlatego póki co pozwalał rosie się upijać samej. 
    - w sumie... z chłopakami same problemy - przyznał. coś o tym wiedział. jemu też dziwnie zabrzmiało kiedy przeklnęła, ale oboje teraz to czuli, więc przyjął to jako odpowiednie podsumowanie. - skąd miałaś wiedzieć? to nie twoja wina - machnął ręką. to wina vicky xd objął ją mocno. - ale wiesz, jest plus tej całej sytuacji. teraz mogę spędzić walentynki z moją ulubioną osobą - zerknął na nią i ubuział we włosy.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 10:07 pm

    moze jak zobaczy dante xd
    dla niej to byly jeszcze swieze wiesci. dopiero teraz powoli ostudzaly sie jej emocje. moze kiedys bedzie w stanie sie z tego smiac i wspominac jak milo spedzila z rafe walentynki. narazie byla zawiedziona i smutna. - czuje sie troche jakby byla - wtulila sie w niego mocniej. tez byla zla na siostre. powinna jej mowic takie rzeczy! - masz racje. oni nie sa tego warci - chwycila butelke i podala mu ja.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 10:22 pm

    prawdopodobnie xd
    może kiedys będą w stanie powrócić do wspomnień tego wyjazdu ze śmiechem i dystansem, ale póki co trwali w tej sytuacji i wcale nie była zabawna, tylko była jedną wielką porażką. byli dwoma przegranymi tego wyjazdu! ale jednoczesnie może wygranymi? skoro mogli spędzić czas razem! 
    - to ja byłem idiotą, że go tu zaprosiłem - uznał siebie samego za idiotę za to, że myślał, że było między nimi coś więcej niż było naprawdę. przejął butelkę i upił łyka. - ważne, że mamy siebie - potwierdził. dwójka porzucona w walentynki to musieli się pocieszać chociaż w taki sposób xd - spędzę z tobą cały wieczór. możemy nawet obejrzeć któryś z tych filmów, które tak bardzo lubisz - zaproponował wspaniałomyślnie.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by rosie anderson Sob Lut 12, 2022 10:30 pm

    rosie uwielbiala rafe, ale jednak wolalaby gdyby obydwoje byli teraz szczesliwi ze swoimi partnerami. taki byl cel tej wycieczki. kazdy inny scenariusz byl totalna porazka w jej oczach. nie chciala juz myslec o tym, ze bedzie musiala opowiadac smutne historie swoim kolezankom.
    - nie prawda - pogladzila go po ramieniu. - naprawde? - ucieszyla sie po raz pierwszy od czasu dramatycznego rozstania z dante. zeskoczyla z lozka i poszla szukac filmu dvd, ktory najbardziej jej odpowiadal na dzisiejszy wieczor.

    Sponsored content

    sypialnia #1 Empty Re: sypialnia #1

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 06, 2024 1:47 pm