schody

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    schody Empty schody

    Pisanie by st. albans Pią Mar 18, 2022 9:41 pm

    schody Giphy.gif?cid=790b76115cf320606f397034595a3636&rid=giphy
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 8:25 pm

    siedział na schodach i wiązał buta. kusiło go pójście do kibla i wciągnięcie paru kresek, ale starał się rozproszyć innymi rzeczami.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 8:34 pm

    przyszli tu się polansować z rafe w bardziej eleganckich outfitach!
    ale zgubił go gdzieś w tłumie i teraz szukał. natchnął się jednak na tristana - cześć - przywitał się z szerokim uśmiechem. już doszła do niego informacja, że rafe i tristan gadają ze sobą. to była częściowo jego zasługa na pewno!
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 8:37 pm

    - cześć sam - przywitał się z nim. nadal nie bardzo chciało mu się z nim gadać, ale nie miał wyboru skoro już go zagadał. zawiązał buta i wstał, stojąc o schodek wyżej niż samuel. samuela miał za mega upierdliwca, który go tylko denerwuje i chce się wszędzie wcisnąć. wsunął dłonie w kieszeni spodni od garnituru i tak stał.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 8:45 pm

    obawiam się, że musiał z nim gadać i go tolerować skoro był chłopakiem rafe'go! poza tym teraz zdał sobie sprawę, że jest upierdliwcem? to w porę! mógł go nie ruchać to by nie zagadywał pewnie xd teraz czuł już że są bliższymi ziomkami - fajny krawat - wskazał na niego - może chcesz się zamienić? - zaproponował w ramach wymiany. on miał jakiś dziwny i pstrokaty na pewno xd
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 8:48 pm

    on sam wiedział co jest dla niego dobre, a akurat już zasady określił wcześniej, że przyjaciółmi nie zostaną nigdy. nie takimi jak on i rafe, którzy i tak mieli dość skomplikowane relacje. obiecywał mu, że będzie chodził na terapię, no chodził ale czasem mu się nie chciało. wolałby iść się naćpać a nie gadać o pierdołach. spojrzał na jego krawat - nie, dzięki - nie powiedział że miał ładny krawat bo był brzydki - przyszliście tu z rafe jak rozumiem - wolał chyba neutralne tematy.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 9:03 pm

    sam mógł być dla niego milusim, kochanym przyjacielem, który o niego się troszczy i dba, a ten to odrzucał. w sytuacji w której walczył z nałogiem powinien trzymać wokół siebie dobrych ludzi, a nie ich odtrącać. wyczuł jego chłodny ton i trochę się speszył - rozumiem, że ci się nie podoba? - zamachał swoim krawatem. rafe powiedział mu że wygląda uroczo na pewno xd - mhm - pokiwał głową - jeśli chcesz możesz do nas dołączyć - o ile sam go znajdzie xd
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 9:06 pm

    prędzej tristan by znalazł rafe, wystarczyło do niego zadzwonić i wcisnąć mu kit, że ma ochotę na kreskę, zjawiłby się przy nich natychmiast - nie, nie podoba mi się. nie pasuje do ciebie, jest zbyt pstrokaty. powinieneś na tą imprezę założyć coś bardziej klasycznego a ten to nie bardzo - wzruszył ramionami. odrzucał, bo tak wcześniej postąpili z nim rodzice, więc to był dla niego mechanizm obronny. odrzucać dobrych ludzi i ich miłość.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 9:19 pm

    w sumie dobry pomysł na znalezienie rafe'go. powinien zastosować!
    - klasycznie to nudno, wolę coś rozweselającego tak jak to - był na tyle elegancko ubrany, że go wpuścili, ale ten krawat sprawiał że nie wyglądał aż tak sztywno! i najważniejsze... rafe powiedział, że wygląda uroczo. najwyższa pochwała! - znowu jesteś naburmuszony - zauważył kiedy się tak dąsał. sam nie miał złych zamiarów.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 9:24 pm

    niech uważa, bo to jeszcze zrobi! to byłaby głupia i niebezpieczna prowokacja.
    rafe mógł mówić, że wygląda uroczo, jednak tristan miał inne zdanie i podejrzewam, że większość ludzi tak sądziło jak tristan - czyli wolisz pstrokacizny. no może być, co kto lubi i co kto woli - machnął ręką na to co mówił - nie jestem naburmuszony, to moja twarz - wskazał na swoją buźkę.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 9:37 pm

    potem mu nie uwierzy i tristan się zaćpa!
    rafe mówił to bo mieli ciągle w związku 'miesiąc miodowy' xd nawet jakby założył worek po ziemniakach to uznałby to za urocze - czasem w życiu trzeba dodać trochę koloru - nie chodziło nawet o ciuchy, to była taka filozofia wesołego sama. tristanowi też by się przydało - nieee - zaśmiał się - wiem, że potrafisz się uśmiechać - robił to, przy nim!
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 9:42 pm

    dlatego wolałby nie używać tego argumentu, bo tristan by potem wciągnął kreskę i znalazłby go już martwego.
    - jak już zauważyłeś po moich ciuchach, wolę znacznie bardziej stonowane kolory. nie tęczowe - wskazał na swoje ubrania tym razem, mial czarny garniak, to na pewno - potrafię. ale pytanie brzmi, czy teraz mam na to ochotę samuel - musiałby go jakoś rozśmieszyć.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 9:58 pm

    i tak rafe teoretycznie mógłby kiedyś nie zdążyć. nie pilnował go cały czas jednak!
    - tak tak, widzę.... - westchnął. starał się być miły, a ten wcale tego nie doceniał! - jesteś ubraniowym smutasem - rafe też pewnie był xd - to, że nie masz ochoty to moja wina? - zapytał wprost. nie rozumiał dlaczego tristan był wcześniej dla niego miły, a teraz tak się zachowywał. nie zrobił nic złego xd
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 10:02 pm

    nie pilnował go, ale gdzieś tam z tyłu głowy wiedział, że tristan prędzej czy później pójdzie po bandzie
    - zawsze nosiłem takie ciuchy, nawet moje zwykłe ciuchy w większości są czarne. głównie pracuję i muszę w firmie nosić coś stonowanego a nie wszystkie kolory tęczy - westchnął. niby nic nie zrobił, ale jednak zrobił i nie był w stanie tego zaakceptować. wiedział że zbliżając się do sama popełnił duży błąd ale tego już nie cofnie - nie twoja. po prostu mam swoje problemy. wiem, że jak pójdę do domu to zrobię coś głupiego a tego nie chcę - wzruszył ramionami.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 10:14 pm

    ech!
    - możesz zawsze używać małych, kolorowych akcentów typu przypinki, albo skarpetki - zaproponował. on pewnie by tak robił. był oderwanym od rzeczywistości wierszopisarzem, nie miał do końca dobrze poukładane w głowie, ale był kochany! biedny tristan, faktycznie mógł przemyśleć zanim zaprosił sama do łóżka xd - skoro nie moja to dlaczego nie możesz być ociupinkę milszy - pokazał na palcach tą ociupinkę i uśmiechnął się, to nie był wyrzut na pewno! - jeśli nie chcesz być sam to nie izoluj się - wskazał na tą sytuację, tutaj też kręcił się sam.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 10:19 pm

    życie xd
    - nie jestem własnymi rodzicami, żeby nosić się na kolorowo - no tak, ale jego rodzice to dwa slodziaki z tego co pamiętam, dlatego tristan wyszedł im nie do końca taki poprawny. może i dusze miał ciepłą ale z zewnątrz zachowywał się jak palant - a nie jestem dla ciebie miły samuelu? - zapytał wzdychając ciężko - nie izoluję się, wiązałem buta - bo chyba widział co robił wcześniej xd - planuję wstąpić dalej na imprezę - a nie powinien pewnie.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 10:35 pm

    - może powinieneś wziąć z nich przykład - jego ciotka ubierała sie kolorowo i brał z niej przykład zdecydowanie xd - bywałeś milszy - przypomniał mu. a było to wtedy kiedy ruchali się więc nie potrzebnie wywlekał to w sumie xd nie był mistrzem myslenia niestety - możesz poimprezować z nami - zaproponował. wtedy rafe mógłby mieć na niego oko!
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 10:40 pm

    nie wiem czy grace, victor czy bree akurat byli dla niego bardzo dobrymi przykładami rodzinnymi xd - bywałem, ale wtedy najczęściej kończyło się to lądowaniem w twoim czy moim łóżku, więc to jest teraz totalnie niemożliwe - westchnął - niech będzie, że mogę z wami poimprezować - zgodził się - to gdzie jest rafe? - zapytał.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Sob Mar 19, 2022 10:52 pm

    - no tak - trochę się speszył przypominając sobie jak kończyli ostatnio xd - zaraz go znajdziemy - wskazał na kierunek w który poszli i go znaleźli i obyło się nawet bez bardzo krzywych akcji.
    zaczynać kimś jeszcze?
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by tristan kay Sob Mar 19, 2022 10:53 pm

    tristan był milszy przy rafe, niech samuel doceni! xd zacznij coś!
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jack carswell Nie Mar 20, 2022 12:32 am

    nie bawił się tu dobrze, rozmyślał nad słowami archiego i generalnie odechciało mu się z kimkolwiek gadać więc stał oparty o barierkę schodów i obserwował przechodzących ludzi. z jednej strony chciał już iść, ale z drugiej nie wypadało mu jednak zostawiać peggy samej.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by valentino eyre Nie Mar 20, 2022 12:37 am

    valentino bawil sie lepiej niz jack. zauwazyl go i zastanawial sie czy powinien go zaczepiac. ta jego smutna mina jednak nie dawala mu spokoju. - hej - usmiechnal sie lekko.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jack carswell Nie Mar 20, 2022 12:40 am

    wyrwał go z zamyślenia! uśmiechnął sie z automatu na jego widok, zdecydowanie lepiej reagował niż na peggy - cześć - przywitał się próbując brzmieć entuzjastycznie, ale niezbyt mu to wychodziło. nawet nie potrafił ukryć, że coś go męczyło!
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by valentino eyre Nie Mar 20, 2022 12:46 am

    nie wiedzial, ze jack i peggy przechodzili taki kryzys. chcial zeby byl szczesliwy, ale na pewno by sie dobrze czul gdyby wiedzial, ze tak pozytywnie reagowal. - co sie stalo? - przejal sie pomimo wszystko. to ze jack nawet nie probowal ukrywac tego, ze ma zly humor nie znaczylo dobrze.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jack carswell Nie Mar 20, 2022 12:52 am

    od początku byli jedną, wielką kryzysową parą xd
    - nie musisz - zaśmiał się i spojrzał na swoje dłonie oparte o barierkę. valentino nie musiał o tym słuchać, ani też nie powinien to było trochę masochistyczne. nie chciał mu sprawiać przykrości.

    Sponsored content

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 12:22 pm