balkon

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    balkon - Page 3 Empty balkon

    Pisanie by st. albans Pią Mar 18, 2022 9:42 pm

    First topic message reminder :

    balkon - Page 3 Tumblr_n20mwmaoQV1r5l9g3o6_250
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by ivy rallakis Nie Mar 20, 2022 7:42 pm

    czesciej by ja wysylali na takie imprezy.
    - to na pewno zrobi jej na zlosc - pokiwala glowa. przeniosla wzrok na summer gdy zapodala kolejny pomysl. - tak jak w kreskowce? - wyobrazala sobie tego osilka w stroju w paski. do tego powinny dodac kreskowkowe dzwieki zeby bylo zabawniej. haha winston i jego pranki xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Mar 20, 2022 7:48 pm

    i bez tego mogły stawiać alko skoro nie były biedne. ale lubił zgrywać biedaczki xd
    - nikogo wynajętego - pokręciła głową - nie może się dowiedzieć że to moja sprawa - to musiało być zrobione przez nie i incognito! - czy to jest czytelne? - pokazała kartkę z napisem 'kopnij mnie' i odchyliła się do tyłu żeby lepiej to zaprezentować, ale wtedy poleciała przez balkon xd na szczęście wprost w krzaki więc tylko się poocierała i zadrapała bo natura zamortyzowała to wszystko xd ale efekt był. dalej się nie zmotywowałam do obejrzenia xd
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by summer capaldi Nie Mar 20, 2022 7:54 pm

    jeszcze sępiły od znajomych alko xd
    - zapłacimy w bitcoinach, są nie do trackowania - mówiła tak jakby się na tym znała. pewnie marcus jej o tym opowiadał. spojrzała na tę kartkę, ale wtedy kartka zniknęła jej z oczu, tak jak i vicky. - co! - podskoczyła, bo myślała, że vicky rozmyła się w powietrzu xd okazało się, że na szczęście wcale nie zniknęła kiedy summer wychyliła się przez barierki. - czy to ten pokaz akrobatów, który zapowiadali? - zaśmiała się zamiast upewnić się czy vicky nic nie jest. już dawno powinnaś się zmotywować xd
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by ivy rallakis Nie Mar 20, 2022 8:03 pm

    lepiej smakowalo xd
    - okej - zakodowala sobie zasady i myslala nad kolejnym pomyslem. - a co jak ona wynajmie kogos kto umie odgadnac czyjas tozsamosc przez pismo? - pokazala na zdjecie. ogladala ostatnio cos o odkrywaniu emocji z pisma wiec myslala, ze wszystko jest pozliwe. przesunela sie zeby spojrzec w dol. zasmiala sie razem z summer. - mialysmy nie zwracac na siebie uwagi - zawolala do niej. o tym nie byla mowa, ale tak uznala skoro tak dokladnie planowaly pranki dla leah.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by vicky anderson Nie Mar 20, 2022 8:06 pm

    dobrze im szła konspiracja, szkoda tylko że vicky zwróciła na siebie uwagę robiąc to show.
    - nic mi nie jest! - wyłoniła się z tych krzaków i dumnie machała fotką gabriela, która miała służyć jako prank dla leah. zamachała do nich, że zaraz wróci, ale jednak nie wróciła bo narobiła wokół siebie ambarasu i pewnie archie się dowiedział że narobiła przypału i pewnie ją przechwycił, ups xd
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by summer capaldi Nie Mar 20, 2022 8:09 pm

    a one spaliły blanta i poszły macać rzeźby w ogrodzie, więc nie zorientowały się, że kogoś brakuje. gadały do jednej rzeźby myśląc, że to vicky xd
    jules fitzgerald

    jules fitzgerald

    wellington
    da vinci forever
    wykłada rzeźbę
    29

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by jules fitzgerald Nie Mar 20, 2022 9:07 pm

    piła tu szampana z gwinta i czekała na jakieś wybawienie, żeby ktoś ją stąd ogarnął. może czekała już na uberka czy coś!
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by vivien fontaine Nie Mar 20, 2022 9:14 pm

    viv chyba miala siedziec w klatce Gabriela, ale jakos sie z niej wydostala xd moze pokazala cycki chlopakowi, ktory pilnowal wiezniow I zlitowal sie nad nia. - podziel sie - wskazala butelke, z ktorej pila jules.
    jules fitzgerald

    jules fitzgerald

    wellington
    da vinci forever
    wykłada rzeźbę
    29

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by jules fitzgerald Nie Mar 20, 2022 9:17 pm

    hehe upsi!
    spojrzała na to kto to do niej mówi i od razu wpadła jej w ramiona. tak, wiedziała że tego bardzo nie lubi i tak, wiedziała że to nie jest sposób w który sobie ją zjedna ale viv musiała jej to wybaczyć bo już była bardzo nawalona - proszę bardzo, moja droga przyjaciółko - podała jej szampana, który jej smakował - a ty masz coś w zamian? - zapytała.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by vivien fontaine Nie Mar 20, 2022 9:24 pm

    westchnela gdy Jules sie na nia rzucila bo nie miala ochoty na przytulanki. - myslalam, ze chcesz bezwarunkowo pomoc spragnionej kolezance w potrzebie - powiedziala z rozbawieniem I odsunela ja od siebie.
    jules fitzgerald

    jules fitzgerald

    wellington
    da vinci forever
    wykłada rzeźbę
    29

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by jules fitzgerald Nie Mar 20, 2022 9:26 pm

    - tak tak wiem, nie lubimy się przytulać ale nic na to nie poradzę, że lubię się przytulać do swoich znajomych i przyjaciół i w ogóle do wszystkich - lubiła ludzi, była na nich otwarta w przeciwieństwie do vivien - mam już tego mało, bo większość wypiłam. czekam tu na uberka do domku - zachichotała odsuwając się od niej i wychylając niebezpiecznie za barierkę.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by vivien fontaine Nie Mar 20, 2022 9:36 pm

    przypomnialo mi sie ze byla cala w puddingu wiec jules teraz tez bedzie jechac wanilia xd
    - tak wiem - chwycila ja za nadgarstek gdy sie przechylila zeby jej czasem nie zleciala z balkonu. - wiem ze szybciej byloby zeskoczyc, ale schodami jest bezpieczniej - zasmiala sie. - zaraz znajdziemy nowa - pokazala na butelke I zaczela sie rozgladac.
    jules fitzgerald

    jules fitzgerald

    wellington
    da vinci forever
    wykłada rzeźbę
    29

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by jules fitzgerald Nie Mar 20, 2022 9:42 pm

    dobrze wiedzieć xddddd
    jules pewnie nie zauważyła, że jej kiecka teraz też jest w puddingu, ale jej to nie przeszkadzało. chciała się doskonale bawić i teraz to robiła. miała swoją ekipę, cieszyła się ich towarzystwem, przelizała się z jakimiś randomami, żyć nie umierać! - upsi, spadł mi kolczyk - zrobiła papa do swojej biżuterii i wróciła do wyprostowanej w miarę postawy. spojrzała na swój strój - oooo, a co to - pacnęła się po plamach i nie ogarniała o co kaman.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by vivien fontaine Nie Mar 20, 2022 9:49 pm

    haha xd
    chwycila ja jeszcze mocniej obawiajac sie, ze bedzie chciala skakac za tym kolczykiem. obrocila ja tak ze teraz viv opierala sie o barierke. tak bylo bezpieczniej. - pudding, dluga historia - zasmiala sie I machnela reka. - czemu tak szybko wracasz? - ona miala w planach bawic sie do bialego rana.
    jules fitzgerald

    jules fitzgerald

    wellington
    da vinci forever
    wykłada rzeźbę
    29

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by jules fitzgerald Nie Mar 20, 2022 9:53 pm

    to bardzo ważna informacja xd
    nie zamierzała nigdzie skakać, niech się viv nie boi, że jules popełni na jej oczach samobójstwo z głupoty! nie miała takich tendencji na szczęście, wolała się dobrze bawić a nie skakać przez barierki - nie wiem, ale jakoś tak pomyślałam, że to już na mnie czas. muszę się wyspać i w ogóle, nie chce mi się prowadzić kolejnych zajęć pod wpływem bo mnie jeszcze wywalą czy coś - zaczepiła kelnera, żeby przyniósł jej kolejną butelkę szampana.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by vivien fontaine Nie Mar 20, 2022 10:06 pm

    tak xd
    - e tam wywala, trzeba to dokonczyc - pokazala na nowego szampana. wybily go, a potem pociagnela ja do srodka wiec jutro obydwie musialy isc do pracy na kacu.

    Sponsored content

    balkon - Page 3 Empty Re: balkon

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » balkon
      » balkon
      » balkon
      » balkon
      » balkon

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:09 am