hall

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hall - Page 2 Empty hall

    Pisanie by st. albans Pią Mar 18, 2022 9:44 pm

    First topic message reminder :

    hall - Page 2 Original
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Sob Mar 19, 2022 10:48 pm

    uśmiechnął się do niej kiedy go zauważyła, a kiedy zaczęła iść w jego stronę to nawet się wyprostował i przeczesał niesforne loczki palcami.
    - ciebie też - powiedział zgodnie z prawdą i położył rękę na jej biodrze kiedy dawała mu buziaka. - wyglądasz bosko - zarzucił jej komplementem, bo miał okazję popatrzeć na jej nogi w międzyczasie.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Sob Mar 19, 2022 10:51 pm

    - ty też wyglądasz niczego sobie oscarze - przyznała i położyła dłoń na jego ramieniu, niby to niewinnie a może trochę go zaczepiając - stęskniłeś się za mną? - zapytała spoglądając na niego. miała ochotę się do niego przytulić i go pocałować ale nie mogła tego robić publicznie. prywatnie zapewne mieli dużo takich słodkich gestów.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Sob Mar 19, 2022 10:59 pm

    - dzięki - posłał jej zaczepny uśmiech. - tak, te kilka dni były jak wieczność - powiedział to pół żartem pół serio, bo wiadomo, że dla niego kilka dni to dla innych było półtorej roku i tak dalej. - a ty za mną? - zaczął kręcić kciukiem kółka na jej biodrze. mały gest, niewidoczny, ale dla nich bardziej ekscytujący niż cokolwiek co byłoby widać publicznie.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Sob Mar 19, 2022 11:03 pm

    - nawet nie wiesz jak bardzo - patrzyła mu głęboko w oczy i się uśmiechnęła - postanowiłam, że wracam do albans. sprzedaję mieszkanie w londynie - poinformowała go, bo to zapewne było dla niego ważne. chociaż wcale nie robiła to z jego powodu, był tylko jednym z powodów, dla których tu chciała wrócić - szkoda, że to nie takie proste, żeby mieć choć chwilę ciebie tylko dla siebie - powiedziała ciszej trochę żeby nikt nie usłyszał.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Sob Mar 19, 2022 11:08 pm

    uśmiechnął się cwaniacko na jej tekst.
    - a, no tak, bo mieszkałaś w londynie - ciężko było mu nadążyć za wszelkimi zmianami, więc dobrze, że chociaż jedna rzecz wracała do normy. czy to znaczyło, że jego rodzice się zejdą? kumpel wyjdzie z więzienia? no cóż, raczej nie! - ja też muszę cię dzielić z twoimi znajomymi - zerknął w stronę grupki, z którą przed chwilą rozmawiała. zoe miała gorzej skoro musiała go dzielić z jego dziewczyną xd ale to było dawno temu, a teraz nikt nie wiedział na czym stoją.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Sob Mar 19, 2022 11:15 pm

    oscar jeszcze nie wiedział, że obie jego dziewczyny również podzieliły się z jego najlepszym kumplem, ale to już było dawno i nieprawda - mhm, mieszkałam w londynie. ostatnio spotkałam się z kuzynką która pomogła mi rozwiązać sprawę - poinformowała go - znasz mój adres, wiesz gdzie mieszkam, więc teraz to będzie żaden problem - zaśmiała się - nie możemy na chwilę gdzieś zniknąć? - zapytała miziając go teraz po szyi.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Sob Mar 19, 2022 11:28 pm

    na razie patrick dawał oscarowi do zrozumienia, że to on był dupkiem xd
    - co cię ciągnie z powrotem do st. albans? nic tu nie ma - zauwazył. gdyby to od niego zależało i nie miałby lat w plecy to wyjechałby tu stąd od razu po zakończeniu studiów. a tak to utknął tu na dłużej niż planował. - może cię odwiedzę - powiedział tajemniczo. posyłał jej cwaniackie uśmieszki, ale jak zoe zasugerowała spędzenie czasu sam na sam to trochę zesztywniał i wsunął ręce do kieszeni. - jestem własciwie całkiem zafascynowany tą imprezą - powiedział trochę dziwnym tonem.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Sob Mar 19, 2022 11:32 pm

    ups, niedobry patrick xd
    - mam tu całe moje życie jakby nie było - zauważyła - mam tu rodziców, mam tutaj przyjaciół. wszyscy ci, których potrzebuje są tutaj na miejscu - uśmiechnęła się do niego a potem cofnęła rękę skoro on dał jej do zrozumienia, że ma to zrobić. napiła się znów szampana - powiedziałam coś nie tak? - zapytała wprost. była dość bezpośrednią dziewczyną - jeżeli tak, to przepraszam cię za to - od razu się zaczęła wycofywać - zafascynowany imprezą króla imprez? no no - zaśmiała się.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Sob Mar 19, 2022 11:42 pm

    - ale z jakiegoś powodu przeniosłaś się do londynu - zauważył. oscar wiedział jak to jest zostawić wszystkich i zacząć nowy rozdział, w końcu przeprowadził się na studia z dublina. wtedy to było łatwe, bo to był jego własny wybór. a teraz po pobudce te wszystkie zmiany były zbyt przytłaczające. - nie wiem - odpowiedział zgodnie z prawdą, bo sam nie wiedział czego chce i o co mu chodzi. - ciężko jest przebywać z tobą sam na sam - popatrzył jej w oczy, bo ciągle byli blisko siebie i czuł jej zapach. - no wiesz, na poprzedniej mnie zabrakło. miałem inne zobowiązania - próbował zażartować.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Sob Mar 19, 2022 11:49 pm

    - taak, przeniosłam się tam, bo na 21 urodziny dostałam mieszkanie od rodziców jako prezent - wytłumaczyła mu jak to było wcześniej - poza tym zrezygnowałam ze studiów w albans i przeniosłam się na studia cukiernicze w londynie a dodatkowo zaczęłam drugi kierunek psychologię - kontynuowała swój wywód - jak to ciężko? nie rozumiem - położyła dłoń na swoich ustach, jakby szukała nowych słów do wypowiedzenia albo się zastanawiała o co chodzi - mhmmm, no tak, musisz teraz nadrobić - zaśmiala się - to nadrabiaj - przesunęła palcem po jego policzku.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Nie Mar 20, 2022 12:00 am

    - podajesz same powody, dla których powinnaś nadal mieszkać w londynie - zaśmiał się. to nie tak, że chciał się jej pozbyć z miasta. a może trochę? byłoby łatwiej jakby miał jedną dziewczynę w st. albans, a drugą w londynie, wtedy mógłby między nimi jeździć i nikt by się nie zorientował xd a tak to trwali w tym impasie. patrzył na nią chwilę, też mieląc w głowie wszystkie możliwe słowa. - nie próbuj mi wmówić, że tobie jest łatwo - powiedział w końcu. jego zdaniem nie mogło być, wszystko było zbyt popieprzone. - właśnie to robię - zauważył i chociaż rozpuszczał się wewnętrznie pod jej dotykiem to przesunął wzrokiem po hallu. - nie umywa się do naszych imprez - stwierdził z mruknięciem. "naszych", to znaczy osób, których już nie było i nie będzie w jego życiu. imprez, które kończyły się wypadkami xd faktycznie nie umywała się ta impreza!
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Nie Mar 20, 2022 12:09 am

    pewnie, że byłoby mu łatwiej mieć jedną tam drugą tutaj, ale nie chciała mu aż tak bardzo ułatwiać życia. poza tym już podjęła decyzję, żeby wrócić do albans, a nie siedzieć w londynie, bo niczego dla niej prócz studiów tam nie było - nie jest mi łatwo, bo muszę się tobą dzielić chociaż oboje wiemy, że jesteś z tą drugą tylko dlatego, że sie do niej przywiązałeś - westchnęła - ale zgodziłam się na taki a nie inny układ wchodząc w to co jest między nami - zauważyła trochę smutno. wiedziała od początku jaka była sytuacja, że oscar miał dziewczynę, jednak było jak było - no wiadomo że się nie umywa i nigdy nie będzie, to inna klasa imprez - zachichotała - wiem, że potrzebowałeś mojego dotyku - czuła to.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Nie Mar 20, 2022 12:16 am

    - w tej chwili nie jestem z nikim i nie dzielę nikogo z nikim - poprawił ją i odsunął się trochę, bo zoe zachowywała się tak jakby nic się nie zmieniło. jakby pstryknęli palcami i nadal byli w tej samej sytuacji co półtorej roku temu. a oscar doskonale wiedział, że ani on ani zoe ani nari nie byli w tym samym miejscu i wszystkie te relacje wymagały przedefiniowania. myślał, że to on utknął w miejscu, a wyglądało na to, że to była zoe.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Nie Mar 20, 2022 12:23 am

    - jasne. w takim razie korzystaj sobie dalej z imprezy a ja wrócę do swoich znajomych - co ciekawe zoe nie utknęła w miejscu, ale on tego jeszcze nie wiedział jak to było. nie miał pojęcia, że przeprowadza się z powrotem do albans dla swojego przyjaciela, nie miał pojęcia o tym, że wywalili ją ze studiów a nie tak jak mu powiedziała że z nich zrezygnowała. że zdradzała go z kimkolwiek kto był chociaż trochę nią zainteresowany - znasz mój adres i numer telefonu jakbyś chciał pogadać - zdystansowała się do niego - mam nadzieje, że będziesz się dzisiaj dobrze bawił - złapała kolejnego kieliszka szampana. ona zamierzała się bawić wyśmienicie z oscarem czy bez niego.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by oscar romero Nie Mar 20, 2022 12:40 am

    zachowywała się przy nim jakby utknęła. może myślała, że właśnie tego on potrzebuje. ale jednocześnie oscar już dawno zdał sobie sprawę z tego, że nic nie było jak wcześniej i potrzebował czasu i przestrzeni, żeby sobie z tym poradzić.
    - ty też - rzucił po prostu, bo nie chciał się wdawać w żadne szczere dyskusje o uczuciach. no i pewnie rozeszli się w swoje strony i spędzili wieczór osobno.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by zoe williams Nie Mar 20, 2022 12:42 am

    spędziła wieczór ze swoimi znajomymi od czasu do czasu rzucając oscarowi spojrzenia ale tak, nie zbliżyła się do niego już tego wieczoru.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by napoleon love-setterfield Nie Mar 20, 2022 3:36 pm

    stał na środku hallu z głową zadartą do góry i przyglądał się jakiemuś ogromnemu żyrandolowi. zastanawiał się ile osób umrze jeśli ten żyrandol spadnie xd
    - babcia na pewno by chciała coś takiego u siebie, może jakby motel był bardziej elegancki to miałby więcej gości - mamrotał do siebie nie zwracając uwagi na świat naokoło.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by ivy rallakis Nie Mar 20, 2022 3:44 pm

    produktywnie xd
    przygladala mu sie chwile I to wygladalo dla niej tak zabawnie, ze zachecilo ja do podejscia blizej. - planujesz go ukrasc? - spojrzala w gore.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by napoleon love-setterfield Nie Mar 20, 2022 3:45 pm

    - cooo? - przestraszył się, że to zasugerowała. widział, że tyle ochrony się kręci i że zamykają ludzi w klatce. nie chciał podzielić ich losu, był niewinny. - j-ja go tylko podziwiałem - zaczął się jąkać.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by ivy rallakis Nie Mar 20, 2022 3:51 pm

    ivy nie przerazala klatka Gabriela. moze nawet by mu pomogla jesli by chcial zabrac zyrandol do domu. - czy chcesz go ukrasc? - powtorzyla bo myslala, ze nie doslyszal. - mowiles, ze twojej babci sie podoba - tyle uslyszala.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by napoleon love-setterfield Nie Mar 20, 2022 3:57 pm

    prędzej spodziewał się, że ivy na niego doniesie ochronie niż że będzie chciała mu pomagać wynosić ten żyrandol.
    - tak, babcia byłaby zachwycona - pokiwał glową, ale zaraz się wyprostował kiedy uświadomił sobie, że powiedział "tak" - ale nie, nie. nie zamierzam go kraść, nigdy w życiu - zaczął się tłumaczyć. - wyglądam jakbym chciał coś ukraść? nie, nie chcę nic ukraść - zachowywał się nerwowo i wyglądał jakby jednak chciał coś ukraść i został na tym przyłapany xd
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by ivy rallakis Nie Mar 20, 2022 4:04 pm

    ivy szukala przygod wiec zarabanie zyrandola bylo ciekawsze niz donoszenie. nie przywiazywala sie do rzeczy I nie brala pod uwage tego, ze ktos by o to zly.
    - jest tu duzo takich, moze nie beda mieli nic przeciwko jak zabierzesz jednego dla babci - machnela reka na zyrandol. nie wiedziala jak niby mieliby go sciagnac, ale o to sie beda martwic potem.- troche tak wygladasz - zasmiala sie.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by napoleon love-setterfield Nie Mar 20, 2022 4:09 pm

    jeszcze jej nie znał i nie wiedział, że szukała przygód. musiał zachować ostrożność.
    parsknął śmiechem, uznając jej słowa tylko i wyłącznie za żart.
    - no jaaasne, już wspinam się po tych rzeźbach - machnął ręką na jakieś rzeźby pod ścianą - do góry i usiądę na jednym żyrandolu, żeby odczepić drugi, który ty złapiesz tu na dole - gestykulował prezentując cały jej master plan. śmiał się przy tym przyciężkawo, bo to była dziwna wizja według niego. nie żyli w środku filmu akcji.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by ivy rallakis Nie Mar 20, 2022 4:16 pm

    spojrzala w strone rzezb probujac ocenic czy by dal rade faktycznie sie po nich wspiac. potem podniosla glowe w gore zastanawiajac sie jaki ciezki jest ten zyrandol. w koncu spojrzala na niego. - nie zlapie go, ale mozemy podlozyc tu materac - pokazala na podloge. nie wiedziala, ze zartowal xd
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by napoleon love-setterfield Nie Mar 20, 2022 4:26 pm

    roześmiał się głośno na jej słowa, ale ivy pewnie wpatrywała się w niego takim poważnym spojrzeniem jak na awku, że zwątpił w siebie i mina mu zrzedła.
    - ja żartowałem. to był żart - odchrząknął - to było zabawne, bo ten cały plan był taki nierealistyczny i nigdy byśmy tego nie zrobili. na tym polegał żart - zaczął jej tłumaczyć xd

    Sponsored content

    hall - Page 2 Empty Re: hall

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » hall
      » hall
      » hall
      » Hall
      » hall

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:23 am