stoliki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stoliki Empty stoliki

    Pisanie by st. albans Sob Sty 14, 2023 2:11 pm

    stoliki 427-1024x683
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by danielle hurd Sob Sty 14, 2023 5:50 pm

    siedziała przy stoliku i patrzyła jak państwo młodzi tańczą w towarzystwie gości. nie chciała mówić annie, ale carly na prawdę ładnie się prezentowała!
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by marcus hurd Sob Sty 14, 2023 5:54 pm

    ming pewnie gadala jak jej sie podobalo. oni nie mieli takiego fancy slubu xd wolal jej unikac I szukal innego towarzystwa. - zawsze na slubach jest tak nudno? - dosiadl sie do dani.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by danielle hurd Sob Sty 14, 2023 5:56 pm

    zerknęła na niego - a czego się spodziewałeś? rodzinnych dramatów? - już niedługo - albo striptizerek? - pewnie tak xd - ming ładnie dziś wygląda - wow, nawet ją pochwaliła. szkoda, ze wcześniej tego nie zrobiła xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by marcus hurd Sob Sty 14, 2023 6:01 pm

    - moze - wzruszyl ramionami. czekal az wszyscy sie upija I impreza sie rozkreci. mial problemy w zwiazku wiec aktualnie nie byl fanem milosci xd - moze sie wyladnila dla nowych kolegow - mruknal pod nosem. juz podejrzewal ja o to, ze poszla podrywac kuzynow. mogl jej nie olewac xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by danielle hurd Sob Sty 14, 2023 6:06 pm

    jak chciał żeby impreza się rozkręciła to powinien spędzać czas z nico i lizzie, a nie dani która bardzo zachowawcza dziś była. przynajmniej na razie!
    - nowych kolegów? - zaśmiala się ze zdziwieniem - już się tobą znudziła? - myślała, że żartuje, nie wiedziała że trafiła w samo sedno.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by marcus hurd Sob Sty 14, 2023 6:09 pm

    nico go olal dla lizzie xd tak naprawde potrzebowal towarzystwa opanowanej dani. nie powiedzial jej jeszcze o tym, ze zalowal nie podpisania papierow rozwodowych I zastanawial sie czy chcial sie przyznac.
    wzruszyl ramionami I tylko zerknal na nia wzrokiem, ktory mowil, ze dobrze trafila. trudno bylo sie przed nia przyznac, ze miala racje.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by danielle hurd Sob Sty 14, 2023 6:14 pm

    bał się że dani go opieprzy. a finalnie i tak by mu pomogła bo w końcu był jej bratem. i chociaż często się nie dogadywali to był dla niej ważny!
    - nie? - zaśmiała się widząc jego minę. ten śmiech był pełen niedowierzania. myślała, że prędzej to marcus się znudzi xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by marcus hurd Sob Sty 14, 2023 6:18 pm

    dlatego do niej przychodzil po pomoc! - bardzo zabawne, nie wiem po co w ogole ci cokolwiek mowie - skrzyzowal rece obrazony. nie wiem jakiej reakcji sie spodziewal. moze tego, ze dani od razu wyciagnie dokumenty I bedzie po sprawie xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by danielle hurd Sob Sty 14, 2023 6:25 pm

    tak, bo dani nosiła dokumenty przy sobie w razie gdyby xd
    - nie chciałam się śmiać, przepraszam - poklepała go po kolanie żeby się już nie obrażał. widziała, że marcus się zaangażował i bronił ming stąd jej dziwna reakcja. nigdy nie spodziewała się po bracie jakiegokolwiek zaangażowania - chcesz o tym pogadać? - zapytała.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by marcus hurd Sob Sty 14, 2023 6:36 pm

    myslal, ze zalezalo jej na ich rozwodzie xd
    wzruszyl ramionami na przeprosiny. tez nigdy nie myslal, ze sie tak zaangazuje I mial teraz nauczke, ze nigdy nie powinien. - nie - zagapil sie w przestrzen, ale ta sytuacja nie dawala mu spokoju. - chyba nie chce juz z nia byc - trudno mu to przeszlo, ale tak sie czul od jakiegos czasu. za bardzo kochal ming zeby sie nia dzielic. a skoro nie mogl jej miec dla siebie to nie chcial sie meczyc. biedna ming xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by danielle hurd Sob Sty 14, 2023 6:39 pm

    może już przywykła xd
    marcus i ming to wyższy poziom nieporozumień!
    spoglądała na niego bo widziała, że się miota w środku - mówiłeś jej to? - dopytała bo to nie było oczywiste - damy radę to wszystko załatwić - zapewniła. ale to oznaczało, że znowu musi się przed gabkiem płaszczyć. poświęci sie dla brata, wow.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by marcus hurd Sob Sty 14, 2023 6:50 pm

    najlepsza siostra!
    - jeszcze nie - tylko przed nia sie przyznal co naprawde myslal. zgodzil sie przyjac jej pomoc I postedl zaczac w koncu sie upic.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 14, 2023 10:36 pm

    siedział z dziadkami romy i się integrował. został już przyjęty do rodziny xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 14, 2023 10:42 pm

    dobiegla w dobre miejsce. - ted! musimy porozmawiac! - pokazala go palcem. - dobry wieczor - usmiechnela sie do dziadkow i kulturalnie sie przywitala. chwycila teda za rece i zaczela odciagac. - porwe go na chwileczke - udawala mila, ale nie lubila tego co widziala xd nie mogl sie zaprzyjazniac z dziadkami skoro jego zwiazek sie wlasnie skonczyl!
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 14, 2023 10:46 pm

    brawo, lizzie! znała go lepiej niż romy xd
    ucieszył się na widok lizzie, ale jak zaczęła go tak odciągać, to był przekonany, że to nico coś przeskrobał i będzie musiał znowu ratować lizzie z jakiejś dramki.
    - przepraszamy - uśmiechał się też do dziadków i pozwolił się porwać na bok. - niestety nie mam możliwości wyrzucenia nico z imprezy, jest rodziną - zaczął jej od razu tłumaczyć.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 14, 2023 10:51 pm

    udowodnila xd
    szczerzyla sie do dziadkow zanim sie nie odwrocila plecami. - nico? - rozproszyl ja na chwile, ale zaraz sobie przypomniala po co tu przyszla. - nie, to nie chodzi o niego - pokrecila glowa. - mam ci cos waznego, to nie sa dobre wiesci - ostrzegla. dalej trzymala go za rece zeby okazac mu wsparcie i zeby wiedzial jaka jest dobra przyjaciolka ze od razu mu to mowi xd
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 14, 2023 10:54 pm

    jest się z czego cieszyć xd
    zmarszczył czoło. była zaskakująco poważna i poczuł się nieswojo z tym.
    - coś się stało? - jeśli nie chodziło o nico, to nie wiedział, o co mogło. już sobie wkręcał, że może polly miała wypadek albo coś takiego. wyobrazał sobie najczarniejsze scenariusze! będzie potrzebował wsparcia romy!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 14, 2023 10:57 pm

    dla niej tak xd on tez by sie cieszyl gdyby mogl zniszczyc jej znajomosc z nico xd
    szkoda, ze romy nie bedzie osoba, od ktorej powinien chciec wsparcie, ups. - stalo sie - pokiwala glowa. spojrzala na niego zeby ocenic czy jest gotowy. - poszlam do toalety - zaczela. nie zapowiadalo sie na wazna historie xd - i wtedy przylapalam romy na seksie z jakims kolesiem - dokonczyla. probowala sie nie cieszyc xd -
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 14, 2023 11:00 pm

    nie czerpałby z tego satysfakcji czy przyjemności, ale cieszyłby się, gdyby uwolniła się od jego toksycznego towarzystwa.
    serce mu zaczęło bić mocniej, bo bał się, że naprawdę stało się coś poważnego. ale ta historia popłynęła w zupełnie innym kierunku, niż mógłby się spodziewać.
    - wymyślasz coś. albo ci się przewidziało - potrząsnął głową. ani przez chwilę nie zwątpił w romy. naiwniak!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 14, 2023 11:05 pm

    wedlug niej romy rowniez byla toksyczna. udowodnila to przed chwila.
    - co? - zasmiala sie az bo nie spodziewala sie takiej reakcji. - widzialam to na wlasne oczy! przysiegam! - spowazniala kiedy widziala, ze nie wierzyl jej ani troche. - ona byla na zlewie, a on ja w tej pozycji posuwal - zaczela mu demonstrowac zeby udowodnic, ze nie klamie xd
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 14, 2023 11:08 pm

    - przestań! - złapał ją, żeby powstrzymać ją przed demonstracją. zerknął na dziadków i resztę gości, żeby upewnić się, że nikt jej nie widział i odsunął się. - romy nigdy by tego nie zrobiła. wiedziałem, że jej nie lubisz, ale żeby posuwać się - zły dobór słów xd - do takiego kłamstwa? i to na ślubie jej rodziców? - był wyraźnie rozczarowany wymysłami lizzie. zastanawiał się, czy zjarała się z nico albo czy w ogóle nico ją do tego namówił, żeby się zabawić kosztem tedzia.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 14, 2023 11:13 pm

    rozdziawila usta, nie sadzila, ze byl taki naiwny! - nie lubie jej, ale nie oklamywalabym cie - powiedziala z wyrzutem. nie mogla uwierzyc, ze oskarzal ja o zmyslanie kiedy byla swiadkiem, ze to sie stalo! - dlaczego nie chcesz mi uwierzyc? mam nastepnym razem zrobic zdjecie? - to by bylo jeszcze gorsze. nie chciala zeby ted to widzial na wlasne oczy.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 14, 2023 11:17 pm

    ted miał inaczej zaplanowany wieczór. chciał oczarować rodzinę romy, towarzyszyć jej w tym ważnym dniu i wyznać jej miłość w ogrodzie. był zaślepiony tą wizją i nie akceptował tego, co lizzie próbowała mu przekazać.
    - dlaczego nie możesz zaakceptować tego, że mam dziewczynę i że jestem szczęśliwy? ty mnie nie chcesz, ale inne dziewczyny też nie mogą mnie chcieć? - wypalił.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by romy luddington Sob Sty 14, 2023 11:21 pm

    w końcu wpadli z anselem tutaj i powiedziała, że potem przedstawi teda, a tymczasem podbiegła do niego od tyłu z uśmiechem. położyła dłoń na jego plecach, a sama chwyciła jego rękę i sprawiła że ją objął - ominęło mnie coś? - zapytała uśmiechając się sztucznie do lizzie. była spanikowana i nie wiedziała jak zareagować.

    Sponsored content

    stoliki Empty Re: stoliki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 10:04 am