stoliki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stoliki - Page 2 Empty stoliki

    Pisanie by st. albans Sob Sty 14, 2023 3:11 pm

    First topic message reminder :

    stoliki - Page 2 427-1024x683
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 15, 2023 12:26 am

    nie chciala zeby byl w zwiazku z dziewczyna, ktora go zdradza. zaslugiwal na cos lepszego!
    na jej twarzy wymalowalo sie zaskoczenie. nie wiedziala jak zareagowac na to co powiedzial. - ted.. - byla zdezorientowana. - nie o to mi chodzi - spojrzala na romy z ta sama zaklopotana mina. nie byla juz pewna czy chciala dalej ciagnac ta rozmowe. - chcialas mu powiedziec - czekala az romy sie przyzna.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Nie Sty 15, 2023 12:32 am

    od razu pożałował swoich słów, tym bardziej gdy obok pojawiła się romy. teraz to on czuł sie tak, jakby ją zdradził, a nie odwrotnie xd popatrzył na lizzie wzrokiem "nic nie mów". lizzie teraz znała tajemnice wszystkich i wiedziała, że para, która przed nia stoi, jest skazana na porażkę. objął romy w pasie, zachowując się tak, jakby przyjaciółka wcale nie wypaliła przed chwilą z bombą.
    - mam wrażenie, że to mnie coś ominęło - popatrzył na jedną i drugą dziewczynę.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by romy luddington Nie Sty 15, 2023 12:36 am

    lizzie miała teraz haki na wszystkich, szkoda że nikt jej nie wierzył. chociaż romy była skłonna uwierzyć w to, że ted kochał się w lizzie xd
    romy była totalnie spanikowana w środku, ale widziała że nawet jeśli lizzie cokolwiek mu powiedziała to nie zadziałało tak jak oczekiwała - hm.... - zmieszała się - właściwie to mówiłam lizzie, że chcę ci dziś powiedzieć, że cię kocham, ale próbowała mnie od tego odwieść dlatego że nie odwzajemniasz moich uczuć - skłamała nie wiedząc jak się przyznać do zdrady i zwaliła cały ciężar na lizzie - to miała być niespodzianka - zaśmiała sie cicho i niezręcznie.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 15, 2023 12:42 am

    rozumiala ten wzrok i nie miala zamiaru mowic nic romy. obydwoje rzucili bombami i nie wiedziala co ma z tym teraz zrobic i jak reagowac. mogla jednak wrocic do nico i dac im to wytlumaczyc samemu. problem w tym, ze nie ufala romy. szkoda, ze nie mogla wykorzystac tego, ze ted sie w niej kochal xd
    szczena jej opadla jak uslyszala slowa dziewczyny. - jestes okrutna - pokrecila glowa z niedowierzaniem.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Nie Sty 15, 2023 12:49 am

    naiwny i głupi ted od razu poczuł jak jego serce robi fikołki przez wyznania romy. czy jej niewinna zaróżowiona twarz mogła kłamać? chyba nie! popatrzył niezadowolony na lizzie, kiedy się wtrącała. uwierzył romy i temu, że lizzie próbowała teraz sabotować jego związek, by romy nie zdążyła mu wyznać miłości.
    - nie możesz tak mówić - pokręcił szybko głową w stronę romy. - chciałem ci to powiedzieć w ogrodzie, przy światełkach - roztoczył przed nią tę swoją wyidealizowaną wizję. na pewno nie chciał jej wyznawać milości w obecności lizzie sekundy po tym, jak przyznał, że coś do niej czuje xd
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by romy luddington Nie Sty 15, 2023 12:55 am

    każdy miał tu sporo za uszami xd
    romy nie wiedziała jaką inną kartą zagrac w tym momencie i to wydawało jej się najodpowiedniejsze - ted? naprawdę? - czuła że się wkopała i jej mina wyrażała mieszane uczucia w stylu 'o kurwa' + 'ale się wkopałam' + 'wyszło na moje' - nie musisz tego mówić tylko dlatego, że ja to powiem - przytuliła go i wtedy lizzie mogła dostrzec jak zwycięsko się do niej uśmiecha xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 15, 2023 1:01 am

    nie wierzyla w to co sie dzialo w tej chwili. gapila sie tylko na nich i obserwowala cala szopke.
    zmruzyla oczy widzac jak romy bezczelnie sie usmiecha. to ja zmotywowalo zeby probowac jeszcze raz. - to teraz moze mu opowiedz co robilas przed chwila - znowu sie wkurzyla. wiedziala, ze tym razem przegrala. przeniosla wzrok na teda.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by ted cavendish Nie Sty 15, 2023 1:05 am

    widział, że miała zaskoczoną minę, ale podejrzewał, że to przez te emocje. on też miał trochę pomieszaną minę na zasadzie 'właśnie wyznałem uczucia dwóm dziewczynom naraz' xd
    - naprawdę, ale pozwól mi to zrobić w ogrodzie - zaśmiał się niezręcznie i przytulił się do romy. popatrzył na lizzie, kiedy znowu się wtrącała. myślał, że już sobie poszła. - lizzie, możesz nas zostawić teraz samych? - westchnął ciężko. chciał zostać sam na sam ze swoją dziewczyną, a nie, żeby jego przyjaciółka, w której też się kochał, wisiała nad nimi i wmawiała mu, że dziewczyna go zdradza. too much xd
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by romy luddington Nie Sty 15, 2023 1:12 am

    oboje w sprzecznych emocjach, nie zaszkodziłaby oczywiście szczera rozmowa xd
    - no dobrze - zaśmiała się na jego propozycje i pozwoliła mu być romantycznym xd to nic że chwile wcześniej ruchała się z andym i mówiła mu, że tak na prawdę to chciałaby być z nim! - przed chwilą byłam z moim kuzynem anselem, wrócił z paryża i musisz go poznać - posłała lizzie wymowne spojrzenie żeby spadała - a potem możemy iść do ogrodu - zasugerowała bo chciała się pozbyć lizzie. zaraz pociągnęła teda i najpierw miał okazję poznać ansela, a potem spędzali romantyczne i jednocześnie niezręczne chwile w ogrodzie xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by lizzie foster Nie Sty 15, 2023 1:15 am

    byla wkurzona i zawiedziona tedem.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by jo wilson Nie Sty 15, 2023 3:07 am

    tylko oni zostali bez większych dramek xd
    jo rzucała archiemu oliwki do buzi, za każde trafienie dziesięć punktów xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by archie holtzman Nie Sty 15, 2023 3:12 am

    archie nie byl swiadomy dramek jakie sie dzialy. wydawalo mu sie, ze to byla mila impreza.
    nie zlapal oliwki. - minus piec za zly rzut - zazartowal. - twoja kolej - wstal i zabral od niej oliwki, a potem wrocil na swoje miejsce i szykowal sie do rzutu.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by jo wilson Nie Sty 15, 2023 3:19 am

    nie był świadomy bo chciał się dobrze bawić xd a jo była zjarana xd
    - oszukujesz z tą punktacja! - która tak na prawdę wymyślali na bieżąco. otworzyła buzię i czekala aż wyceluje - wyczuwam u ciebie minus pięćdziesiąt - już komentowała zanim jeszcze rzucił xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by archie holtzman Nie Sty 15, 2023 3:20 am

    przyszedl tu z zamiarem dobrej zabawy i udalo mu sie xd zgubil maxa, ale nie myslal o tym co roby zeby nie psuc sobie humoru xd
    - tak zle mi zyczysz? - pokrecil glowa z rozbawieniem. - zobaczysz, ze bede mial plus sto - powiedzial z pewnoscia siebie i rzucil. ale oliwka odbila sie od jej czola. - to byl trick shot za wiecej punktow - wymyslal.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by jo wilson Nie Sty 15, 2023 3:24 am

    o dziwo max nie spiknal się z lilibet i archie mógł spać spokojnie. może jakaś druhnę poderwał skoro wszystkie jego potencjalne laski gdzies się rozeszły xd
    - ale tylko w przypadku tej gry! - inaczej źle mu nie życzyła xd jak dostała oliwka w czoło to zaśmiała się - chyba za minus sto punktów - zarządziła zapisując palcem wynik w powietrzu xd - czy wracasz stąd swoją wypasiona limuzyna? - zapytała. anderson ją zostawił to musiała szukać zastępczego powrotu xd nie miała mu na szczęście tego za zle xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by archie holtzman Nie Sty 15, 2023 3:27 am

    wszystkie sie rozeszly i musial szukac nowej xd
    zasmial sie kiedy zapewnila go, ze ogolnie mu zle nie zyczyla. dobrze bylo wiedziec. - nie prawda. zasmialas sie wiec powinno byc plus sto piecdziesiad - powiedzial z rozbawieniem. - a co? chcesz sie zabrac? - wyczul, ze moglo o to chodzic xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by jo wilson Nie Sty 15, 2023 3:33 am

    ups xd
    nie życzyła nikomu źle, nawet thomasowi z którym nie miała teraz najlepszych relacji! - nie wiedziałam że w tej grze chodzi o rozśmieszanie - zrobiła nagle jakąś głupią mina która wcześniej pokazywała andersonowi xd - może, mój towarzysz albo spi w krzakach, albo zajął się kimś innym, albo został porwany przez kosmitów - nie wyglądała na przejęta bo dobrze się bawiła xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by archie holtzman Nie Sty 15, 2023 3:36 am

    byla lepsza osoba niz inne laski. hanka pewnie mu zle zyczyla za nia xd
    - tak, wiec dostaniesz czterdziesci za ta mine - nie rozdawal jej tak chetnie punktow jak sobie xd - nie chcesz spac z nim w krzakach? - udawal zdziwionego jej decyzja, ale smial sie jednak z tego. nie dziwil sie, ze probowala znalezc podwozke.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by jo wilson Nie Sty 15, 2023 3:39 am

    hanka, tiffy, leila xd
    - na jakiejś podstawie tylko czterdzieści? - zawetowała - poproszę o regulamin i lepsza mine- zażądała stanowczo uderzając dłonią w stolik - to nie jest chłopak dla którego poświęciłabym się i spala w krzakach - sorki anderson! - to co? mam zaklepana miejscówkę? - musiała się upewnić xd może właśnie miejsce maxowi podbierala xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by archie holtzman Nie Sty 15, 2023 3:48 am

    ups xd
    - nie wykorzystalas oliwek - wymyslal zasady na swoja korzysc. nie byl az tak pijany zeby robic glupie miny. nie czul sie komfortowo. jeszcze by mu ktos zdjecie zrobil xd - masz racje, nie powinnas znizac standardow- zgodzil sie, ze nie powinna spac w krzakac. - tak - zasmial sie. najwyzej usiadzie maxowi na kolanach xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by jo wilson Nie Sty 15, 2023 3:53 am

    - nie było tego wcześniej! - zarzuciła że oszukuje xd jo była zjadany i podpita, nie miała hamulców i strzelała głupie miny xd - dokładnie, dziękuję! - była zadowolona ze przyznał jej rację i zaklepal miejsce. zaraz ich ewakuowali przez pożar więc mogli wracać do miasta xd ciekawe czy max też się zabrał xd

    Sponsored content

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:56 pm