toaleta

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    toaleta - Page 3 Empty toaleta

    Pisanie by st. albans Sob Sty 14, 2023 2:17 pm

    First topic message reminder :

    toaleta - Page 3 Lindenwood-manor-bathroom-with-throne-toilet-collett-custom-homes-img~4a4198e70da48343_4-6248-1-7ec78f0
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Nie Sty 15, 2023 2:00 am

    - czasami jestes glupiutki - komplement xd przekrecila glowe, przygladajac sie mu. nawet sie usmiechnela bo emocje pomieszane z alkoholem I ziolem to byla za mocna mieszanka. wydawal jej sie uroczy. - chyba tez jestem zjarana bo powiedzialam ze bym nie zalowala - zasmiala sie nawet. ziolo zadzialalo. bylo nawet przyjemnie. moze zacznie zalowac, ze nie moze czesciej jarac. lepiej sie dogadywala z andersonem xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by anderson hurd Nie Sty 15, 2023 2:04 am

    - jeszcze jakoś chcesz mi dowalić? - nadal nie kumał. faktycznie był głupiutki xd ruby w końcu znalazła się na tym samym poziomie z andersonem i mogli pogadać xd - jesteś zjarana? - ucieszyło go to. ostatnio widział ją na haju po ciastkach, więc musiał korzystać. - czy to jest przyjemne? - wyciągnął dłoń i powoli przejechał palcem po jej ramieniu. wiedział, że po ziole będzie miała spotęgowane wrażenia i chciał ją podniecić tak jak ona jego, kiedy miała w ustach skręta xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Nie Sty 15, 2023 2:10 am

    westchnela. na szczescie szybko dotard na podobny poziom co on wiec nie musieli kontynuowac tej rozmowy. nie obrazala go celowo xd
    - tak mi sie wydaje - zasmiala sie co bylo dobra odpowiedzia. priestly ja ciarki kiedy ja dotykal. byl na dobrej drodze zeby sie podniecila. - mhm - pokiwala glowa. - nie moge palic z toba bo za duzo bedziesz wiedzial - gadala troche bez sensu tak jak on xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by anderson hurd Nie Sty 15, 2023 2:13 am

    obserwował jej reakcję i uśmiechał się szerzej, kiedy dostrzegł, że jej się podobało.
    - co będę wiedział? zdradź mi swoje sekrety - zaśmiał się. poczuł się zachęcony i jeszcze specjalnie wsadził jej skręta znowu w usta. chciał z niej jak najwięcej wyciągnąć, póki była okazja.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Nie Sty 15, 2023 2:18 am

    - to byl twoj plan? - zapytala z rozbawieniem I panels go palcem w nos. nie mowila tego z wyrzutem tym razem tylko zartowala. zaciagnela sie I zamyslila. - moj sekret? - dalej sie zastanawiala. mogla mu duzo wygadac. jutro bedzie zalowac. - moj sekret jest taki, ze jestem na ciebie taka zla bo zaluje, ze nie jestesmy juz razem - przyznala sie. - ups - spojrzala na niego majac nadzieje, ze to nie popsuje moodu xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by anderson hurd Nie Sty 15, 2023 2:27 am

    - znasz mnie, nigdy nie mam planu - zaśmiał się. samo wychodziło, czasem dobrze, czasem źle xd przejął od niej skręta, bo po jej wyznaniach chyba się przestraszył, że faktycznie powie coś więcej, a już ten jeden sekret przytłoczył go swoją wagą. - nie możesz być o to na mnie zła, tylko na siebie - nadal uważał, że jest niewinny. - naprawdę myślisz, że jestem taki, jak dani rozpowiadała? - jednak wyczuł okazję, żeby o to dopytać. nie wiedział, co dani o nim mówiła, ale podejrzewał, że wyolbrzymiała.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Nie Sty 15, 2023 2:32 am

    - to prawda - pokiwala glowa. po raz pierwszy ja to rozbawilo. zwykle tylko wkurzalo. dobrze, ze nie byla taka into grafiki jak peggy bo by dostala szalu jakby Anderson sie nie sluchal. - mhm, twoja kolezanka tez tak mowila - zdradzila, ze z ktoras rozmawiala. musiala sie zastanowic znowu. - tak mi sie wydawalo - przyznala szczerze. - od razu zainteresowales sie innymi dziewczynami, to wygladalo dla mnie jakbys sie nie przejal - probowala przedstawic mu swoja perspektywe.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by anderson hurd Nie Sty 15, 2023 2:40 am

    każda niebieskiego dostawała takiego zielonego, jakiego mogła handle xd
    - wypytujesz o mnie moje kolezanki? - uśmiechnął się cwaniacko, bo to podbudowało jego ego. podobało mu się, że laski go obgadują, nieważne co mówią xd - jak inaczej miałem zapomnieć o tobie? - spojrzał na nią ze szczerym bólem w oczach. - spoiler alert: to nie działa - zaśmiał się gorzko.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Nie Sty 15, 2023 2:45 am

    to prawda xd
    - tylko jedna - nie zaprzeczyla. jo przypadkowo na nia wpadla, ale chyba dobrze, ze tak sie stalo. inaczej nadal bylaby zla. dawno nie rozmawiali tak szczerze I od serca. Anderson byl attention whore xd spojrzala mu w oczy I tez troche posmutniala. - moze dzisiaj nie musi dzialac? - nadal miala ochote na seks xd - hm? - wyciagnela rece I polozyla go na jego ramionach, a potem przyciagnela go zeby stanal pomiedzy jej nogami. czekala na odpowiedz.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by anderson hurd Nie Sty 15, 2023 2:52 am

    dał się przyciągnąć, ale miał jeszcze wątpliwości. przyglądał się jej ramionom, które pojawiły się tak blisko.
    - dzisiaj, a potem co? - przeniósł wzrok na jej twarz. nagle to anderson był tym, który bardziej chciał się zaangażować w związek, a mniej był zainteresowany jednorazowym numerkiem. tak naprawdę to nie anderson miał wykorzystać ruby, tylko bał się, że to ruby wykorzysta jego xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Nie Sty 15, 2023 2:56 am

    nie spodziewala sie takich watpliwosci u niego. teraz bedzie wiedziala, ze jesli chciala seksu to nie mogla zmuszac go do rozmowy o uczuciach. juz by sie teraz bzykali moze, a teraz tez nie byla pewna czy to sie stanie.
    - czy to wazne co potem? nigdy sie nad tym nie zastanawiales - myslala, ze doceni jej spontanizm I chetniej zostanie wykorzystany xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by anderson hurd Nie Sty 15, 2023 3:02 am

    kiedyś chciała, żeby rozmawiał z nią o uczuciach, a teraz znowu była niezadowolona, że rozkminiał uczucia zamiast ją wziąć tu i teraz xd jej słowa utwierdziły go w przekonaniu, że ruby nie widzi dla nich przyszłości, nawet jeśli przed chwilą mówiła, że żałuje ich rozstania.
    - czyli to ten jeden dodatkowy raz - podsumował dla samego siebie, ale powiedział to na głos. nie zraził się tym, że na nic więcej nie mógł liczyć. zaczął ją całować, ale wtedy rozległ sie alarm przeciwpożarowy i uciekli w przeciwnych kierunkach.

    Sponsored content

    toaleta - Page 3 Empty Re: toaleta

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:42 pm