Wildlife garden

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Wildlife garden

    Pisanie by st. albans Sob Sty 28, 2023 4:52 pm

    First topic message reminder :

    Wildlife garden  - Page 2 Natural_history_museum_wildlife_garden_original
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 1:32 am

    dogadałby się ze studentami xd
    zafiksowała się na punkcie ludwiga i odpychała arnolda, a arnold nie potrafił o nią walczyć, bo nie spodziewał się, że miałby jakiekolwiek szanse.
    - powinienem się cieszyć, że przejechałaś po mnie walcem i przewirowałaś w pralce i teraz mogę wyjść do innych dziewczyn i myśleć, że ci dorównają? - zaśmiał się pod nosem. wiedziała jaki miała na niego efekt, więc nie ukrywał tego.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by mira agolli Nie Sty 29, 2023 1:38 am

    nigdy go nie zapewniła, ze ma xd jeszcze się okaże że ona będzie musiała się o niego starać!
    zaśmiała się - uznam to za komplement - spojrzała na niego kątem oka - ale to prawda, żadna dziewczyna mi nie dorówna, wybacz - tak, uważała się za najładniejszą dziewczynę i tego nie ukrywała - ale powinieneś mi być wdzięczny - zbliżyła się i poklepała go lekko po policzku - dzięki temu wiesz, że takie dziewczyny jak ja nie są dla ciebie - może byla też trochę podpita skoro tak z nim gadała xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 1:41 am

    on się już starał, teraz jej kolej xd
    zrobiło mu się gorąco, gdy znalazła się tak blisko.
    - cóż, przynajmniej wiemy... wysnuliśmy hipotezę, która się nie sprawdziła - gadał naukowym bełkotem, bo przypomniało mu się jak "teoretycznie" zapraszał ją na randkę. od początku wiedział, że to przedsięwzięcie skazane na porażkę, ale mira tak go zakręciła, że przez krótką chwilę myślał, że ma u niej szanse. czuł się jak ostatni frajer i naiwniak!
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by mira agolli Nie Sty 29, 2023 1:46 am

    moje laski odrzucają zaloty, a potem muszę biegac wokół chłopaków xd
    ona też czuła coś przyjemnego jak go dotykała ale każdą komórką swojego ciała to wypierała xd
    - wiesz doskonale, że jak tak mówisz to nie rozumiem - zrobiła z siebie znowu idiotkę która nie nadawała się do takiego oczytanego gościa - i to był jeden z powodów dla których to nie miała sensu - wytłumaczyła swój punkt widzenia.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 1:52 am

    może wolały same się starać xd
    biedny arnold nie wiedział, że tak na nią działa! gdyby był bardziej pewny siebie, to po prostu wziąłby ją w swoje ramiona i pocałował. a zamiast tego palił fajkę i patrzył na nią, oczekując kolejnych ciosów.
    - bo cię zanudzam swoim gadaniem? - tak to rozumiał. nie widział nic złego w tym, że mira nie była taka wykształcona jak on. miała inne zalety i umiejętności, których on nie posiadał.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by mira agolli Nie Sty 29, 2023 1:57 am

    albo były głupie xd
    może inaczej wszystko by się potoczyło gdyby był bardziej pewny siebie! a tak dostawał kolejne ciosy!
    - tak sądzisz? - zdziwiła się. jego gadanie nie zanudzało jej, ale to była kolejna rzeczy której nie powiedziała na głos - bo jestem za głupia dla ciebie - wyjaśniła dobitnie, a potem zgasiła fajkę i sobie poszła! musiała się napić!
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 1:59 am

    ups xd
    biednemu zawsze wiatr w oczy!
    tak go zszokowała tymi słowami, że nawet nie zdołał zareagować. musiał spalić drugą fajkę, żeby się zastanowić nad jej słowami.

    Sponsored content

    Wildlife garden  - Page 2 Empty Re: Wildlife garden

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:52 pm