secret garden

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    secret garden Empty secret garden

    Pisanie by st. albans Sob Lis 25, 2023 12:11 pm

    secret garden Image010
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 8:38 pm

    zieloni tu przyjechali. większość grała na automatach, a tiffy wykorzystała okazję, żeby coś zjeść i siedziała przy stoliku z boku.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 8:45 pm

    jo trochę grała, ale widziała że tiffy trzyma się na uboczu. zamówiła frytki z serem na pogodzenie i przysiadła się. przysunęła jej frytki - już kończysz więc stwierdziłam, że możesz mieć na to ochotę - frytki pogodzenia xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 8:52 pm

    w pierwszej chwili zainteresowała się frytkami, dopiero później jo.
    - bo co? bo wszystkim się dzielimy? frytkami, chłopakami? - burkała specjalnie obrażonym tonem, ale to wszystko było tak niedorzeczne, że w momencie, kiedy wypowiedziała ostatnie słowa, nie mogła się powstrzymać i parsknęła śmiechem.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 8:57 pm

    wiadomo, że frytki ważniejsze. jo to wybaczy xd
    nie wiedziała czy tiffany dalej mówi na serio i się obraża czy jednak zaraz coś sie zmieni. stało się to drugie więc odetchnęła z ulgą i zaśmiała się razem z nią! - to się raczej już nie wydarzy, masz zdecydowanie lepszy gust niż ja - obiecała. poza tym faktycznie miała lepszy gust bo leciała na gen wilsonów xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 9:03 pm

    tiffy za długo się wkurzała i izolowała i sama już miała tego dość. miała mętlik w głowie co do chłopaków, więc nie powinna jeszcze komplikować relacji z przyjaciółkami.
    - czy mam ci przypominać wszystkich chłopaków, z którymi całowałam się po pijaku i z których się nabijałyście? - uważała, że ona miała najgorszy gust. no halo, miała kyle'a i blake'a w swojej historii. nawet stare dziady tego nie przebiją.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 9:08 pm

    może patrick jej przemówił trochę do rozumu, dobry brat!
    - to tylko takie nabijanie się z sympatii więc nie liczy się - taka była natura tiffy, była przypałowa i przyjaciółki się z tym godziły - ale umówmy sie, że jak ktoś się nam podoba, albo z kimś kręcimy to mówimy o tym od razu? - zasugerowała żeby nie było niedomówień, wow!
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 9:13 pm

    możliwe, że jego próby poskromienia tiffany przyniosły skutek.
    - nie liczy się tak samo jak całowanie po pijaku - pokiwała głową na zgodę. przyjaciółki akceptowały jej przypały, bo przy niej same dobrze wypadały. - okej, ja chyba i tak odpuszczę sobie chłopaków na jakiś czas, więc luca jest cały twój - rozłożyła ręce. czyli właściwie znowu cofała się pięć kroków do tyłu.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 9:18 pm

    brawo patty!
    ich przypały mniej przypałowe przy tiffy - wiadomo, że tak, poza kogo obchodzą chłopcy? - zaśmiała się. wcale przed chwilą się o nich nie kłóciły, ale dobrze że chciały to zostawić za sobą! - och - zmartwiła się tym że tiffy znowu cofa się w swoich postępach - tak właściwie to nie jestem nim już zainteresowana - wyjaśniła - więc może być cały twój - przerzucały się nim xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 9:23 pm

    została jeszcze kwestia poskromienia złości nate'a xd
    - frytki są lepsze - wtórowała jej śmiechem. przyjaźń i jedzenie ponad chłopaków! - nie chcę go - powiedziała dziwnie stanowczo jak na to, że ostatnio przez niego zrobiła przyjaciółce awanti. - to znaczy, myślałam, że chcę, ale tak naprawdę był tylko rozpraszaczem - wyjaśniła i zajęła się frytkami, najlepszymi rozpraszaczami. - nie chcesz go juz całować, bo całował się ze mną? - zastanawiała się, czy jo się brzydzi xd dobrze, że jadły z jednego talerza xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 9:26 pm

    podejmie się tego wyzwania!
    - a frytki z serem jeszcze lepsze - bo faktycznie jadły z jego talerza właśnie to! więc nie, nie brzydziła się tiffy xd - rozpraszaczem od czegoś konkretnego? - próbowała jednak wybadać, to było silniejsze. szczególnie że ostatnio spotkała blake'a! - nie chce go całować bo myślę o całowaniu kogoś innego - poprawiła ją. chciała być fair wobec swojego dziada xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 9:34 pm

    - od myślenia o blake'u - przyznała wprost. - ale nie w takim sensie jak myślisz - dodała jeszcze. nie chodziło o marzenie o blake'u, tylko ciężkie rozkminy na temat ich relacji, która nadal pozostawała dla niej samej zagadką. - kogo? - spytała od razu. leila już jej wygadała, ale testowała, czy faktycznie się pogodziły i jo jej powie xd - musisz mi powiedzieć, żeby znowu nie okazało się, że będziemy całować tego samego - powołała się na ich nowo ustaloną zasadę, chociaż przed chwilą mówiła, że nie ma w planach nikogo całować. a jo doskonale wiedziała, że tiffany nigdy nie będzie leciała na thomasa.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 9:39 pm

    - okej - przytaknęła słysząc jej wyjaśnienia - może zamiast rozmyślania o nim po prostu z nim porozmawiaj? skoro tak o tym myślisz to chyba niektóre sprawy nie są pomiędzy wami domknięte - chwyciła frytkę i zamachała przed tiffy bo chciała coś jeszcze dodać zanim zacznie przeżuwać - ale nie jest to żadna moja sugestia, nie wtrącam się - wiedziała, że tiffy się o to wkurzyła ostatnio więc starała się być neutralna! a potem w nagrodę zjadła frytkę - starszy, dojrzały, dobrze zbudowany, wykłada na wydziale literatury - mówiła szyfrem żeby inni zieloni nie słyszeli. wiadomo o kogo chodziło - i tak, lepiej go nie całuj! - zaśmiała się bo wiedziała że tiffy nie leci na staruchów xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 9:43 pm

    - zawsze jak z nim rozmawiam, to tylko pogarszam sprawę - westchnęła. nie umiała dobrać odpowiednich słów, a blake był jak płochliwa sarenka, więc od razu tworzył się między nimi dystans. z jednej strony nie chciała, żeby przyjaciółki się wtrącały i za dużo sugerowały, ale z drugiej potrzebowała ich wsparcia, żeby sobie wszystko poukładać. - czyli leila mówiła prawdę - podsumowała i wypaplała, że leila rozgadywała tajemnice jo, kiedy były pokłócone.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 9:52 pm

    - może potrzebujecie mediatora? - niby powiedziała to w formie żartu, ale może tak na prawdę to nie był głupi pomysł, a nawet w zasadzie dobry żeby zagrać na trzy - nic nie sugeruje, tylko tak mowię - dopowiedziała bo wiedziała, że tiffany była przeczulona na tym punkcie, a nie chciała żeby się znowu kłóciły! - byłam tylko na siedemdziesiąt procent przekonana że ci wygadała - rzuciła w nią frytką xd czyli wiedziała, że leila to plotkara xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by tiffany bowman Pią Sty 12, 2024 10:01 pm

    - miałaś się nie wtrącać - przypomniała jej i zamachała frytką niczym bronią. mediator faktycznie by im się przydał, ale tylko pod warunkiem, że potrafiłby wejść do głowy tiffany i zrozumieć, czego ona chce. jeszcze się okaże, że patrick ku swemu nieszczęściu zostanie mediatorem xd zaśmiała się i chętnie odczepiła frytkę ze swetra, żeby ją zjeść xd jo nie będzie tak do śmiechu, jak wieści dotrą do robina. - sama przyznałaś, że lepiej, kiedy jesteśmy ze wszystkim na bieżąco - udawała, że plotkowanie było dla wyzszego celu.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by jo wilson Pią Sty 12, 2024 10:05 pm

    patrick się załamie jeśli siostra go o to poprosi. nie byłby niestety zbyt obiektywny xd
    na pewno nie będzie jej do śmiechu i wtedy biedna leila dostanie za swoje że nie trzyma buzi na kłódkę - w takim razie jeśli mamy być na bieżąco ze wszystkim to... - i zaczęły plotkować o innych zielonych więc pewnie domówiły kolejne frytki, a potem były zbyt ociężale żeby w cokolwiek grać xd

    Sponsored content

    secret garden Empty Re: secret garden

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 9:20 am