parkiet

    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty parkiet

    Pisanie by Gość Pią Mar 23, 2012 4:49 pm

    First topic message reminder :

    parkiet - Page 2 Phoca_thumb_l_bar%20design%20china%20white
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:30 pm

    - Widać jak uważasz na moich zajęciach. - zaśmiał się nawet krótko. Co prawda konstrukcji zdań nie uczył, to było w podstawówce, ale gdyby czytała lektury jakie wymaga to by umiała xD - Ależ dziękuję, powiedziałbym Ci to samo gdybym miał jakiś dowód. - Ok, teraz już może trochę przeginał, bo jednak ciągle była uczennicą.
    - Widzę, że masz prawdziwego adoratora, to ja już nie będę przeszkadzał może. - uśmiechną się ale nie odszedł, na jakiś gest czy chociaż mrugnięcie porozumiewawcze czekał.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:33 pm

    - sajmon! kochanie. - ucieszyła się na jego widok, bo już znudziło się jej posyłanie uroczych uśmiech matthew, do ktorego dalej miała mieszane uczucia. no i znowu ją zdenerwował tym dowodem. miała się dla niego rozebrać? po jej trupie! - chyba tak będzie lepiej, matthew. udanej zabawy. - złapała simona za jego obślizgłą, spoconą łapę i patrzyła na nauczyciela, bo był przyjemniejszy od simona, któremu chyba teraz powinna być wdzięczna, ale niestety nie umiała.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:37 pm

    uśmiechnął się do niej przeuroczo. - jak się bawisz? - zapytał nachylając się do jej ucha. wcale nie miał spoconych dłoni! błagam. dbał o siebie jak żaden inny! ślicznie pachniał jakimiś drogimi perfumami czy coś podobnego. posłał matthew krzywy uśmiech bo ogromnie chciał by ten się więcej nie pokazywał przy dianie. miał w stosunku do niej zbyt wiele planów.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:40 pm

    - No to na razie i wszystkiego najlepszego. - powiedział i poszedł może w stronę baru, przy którym miał zamiar usiąść i napić się czegoś, poczekać chwilę na rozwój zdarzeń a jak nic się nie stanie i po prostu wyjść.
    Szczerze to nawet za bardzo nie patrzył za nią, tylko raz na krótko się odwrócił, wygląda na to, że był tutaj ktoś z kim zdecydowanie lepiej się czuła.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:42 pm

    kiedy matthew odchodził patrzyła za nim. kiedy się odwrócił posłała mu uśmiech, ale wyglądała jakby ją bolał ząb czy coś takiego. zaraz puściła jego obleśną rękę i spojrzała na niego z wyrzutem. - baw się dobrze - i odeszła kawałek, by wrócić do tańczenia, bo musiała odreagować to wszystko. zaraz poczuła jakieś łapska na swoich biodrach i kręciła tyłkiem, bo myślała, że ten danny do niej wrócił. oczywiście nie wiedziała, ze danny to danny. nieważne! w każdym bądź razie ocierała się o niego chwilę.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:47 pm

    - będę. - zapewnił ją z uśmiechem i oczywiście to łapska simona za chwilę znajdowały się na jej biodrach a on uśmiechał się delikatnie. objął ją zaraz ciasno i nachylił się do jej ucha. - nie wiedziałem, że tak dobrze tańczysz, di. - mruknął chrapliwym niskim głosem i musnął wargami jej szyję. pewnie spływała jej tam cała tapeta, ale na szczęście nie robiła nią dziur w podłodze bo to nie był podkład billa, chociaż pewnie czasem pożyczała od niego i wtedy simon się jej co najmniej bał xd
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:51 pm

    masz plusika za billa xd diana miała dzisiaj na sobie same najlepsze kosmetyki! dobra. zawsze takie miała. więc... cóż. nic jej nie spływało, nie śmierdziała, a włosy dalej były tak samo idealnie ułożone! - odpieprz się! - krzyknęła może trochę za głośno, bo jakaś laska, co miała chrapkę na simona, a która to miała pryszcze na cyckach przyglądała się im. - czego ty ode mnie chcesz? - zapytała odwracając się do niego przodem, ale znając jego ośli upór dalej ją trzymał przy sobie, bo był siłaczem, strongmanem i dawał radę. albo ona była wybitnie delikatna i nie miała siły.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:56 pm

    wiadomka, każdy kochał billa. ah. - niczego od ciebie nie chcę diana. nie wiem tylko dlatego aż tak bardzo mnie nie lubisz. - powiedział przyglądając się jej uważnie kiedy już się odwróciła w jego stronę - naprawdę jestem aż tak odrażający? - zapytał unosząc wysoko brew i przejechał dłonią po jej plecach trochę zaczepnie. pewnie po kryjomu liczył na seks ale chyba zdawał sobie sprawę że dianka go nie lubi więc pójdzie szukać jakiejś pijanej naiwnej panienki.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:02 pm

    szkoda, że nie zdawał sobie sprawy z jej dziewictwa! bu a ha ha ha! oblizała usta i zarzuciła rączki na jego ramiona, bo ktoś robił im zdjęcie. nie chciała wyjść na zdjęciu jakaś naburmuszona czy zła. dlatego uśmiechała się chwilę uroczo. - co? - zapytała wracając znowu do simona. - jesteś - przyznała drygając sobie w miejscu, bo było tu mało miejsca na jakieś szalone ruchy. tym bardziej, że ten trzymał ją przy sobie. czuła się trochę jak w kaftanie bezpieczeństwa! nie, zeby kiedykolwiek ją w coś takiego wcisnęli. na razie miała na sobie tylko kajdanki.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:05 pm

    rzeczywiście szkoda! sama sobie nie zdawałam z tego sprawy pozdro. - serio? a cóż takiego zrobiłem, że uważasz mnie za tak odrażającego diana? - zapytał przyglądając jej się i oczywiście również subtelnie uśmiechając do zdjęcia no bo co. chwycił ją za dłoń i obrócił po czym znów do siebie przyciągnął i bujał spokojnie w rytm mimo wszystko szybkiej muzyki. ale się nie przejmował. pewnie był przygłuchy już.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:10 pm

    pewnie ogłuchł od tego jej krzyku przed chwilą. albo był po prostu starym dziadkiem. tak czy siak dalej go nie lubiła. - jesteś chamskim, niskim - bo na szpilkach go przewyższała! jaka szkoda - śmierdzącym fajkami francuzikiem. - nie lubiła go, bo oboje byli na rozszerzonym francuskim i co chwilę poprawiał jej wymowę. a nikt wcześniej tego nie robił, bo była niezła jak na rosjankę mieszkającą w anglii i posługującą się francuskim. no ale simon był zarozumiały! - to wystarczy by cię nie znosić. - mruknęła patrząc na niego z jakimś wyzwaniem w oczach, ale nie wiedziała czego owe wyzwanie miałoby dotyczyć.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:14 pm

    roześmiał się cicho. - chyba trochę przesadzasz, diana. wcale nie jestem chamski. i trzeba było ubrać niższe szpilki, wtedy już też nie byłbym taki niski. - powiedział uśmiechając się do niej uroczo i oblizał usta. nie mógł jej nie poprawiać bo go to strasznie irytowało. on pewnie po angielsku cały czas mówił z akcentem, bo trudno mu się go było pozbyć, nawet chyba tego nie chciał. uwielbiał swój francuski. - więc to są te trzy powody? - zaśmiał się znów i przesunął dłonią wzdłuż jej pleców do lędźwi. - myślałem, że jest tego więcej i... cóż, jakieś poważniejsze błędy z mojej strony.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:19 pm

    - jest ich więcej, ale jestem gospodarzem tej imprezy i chyba nie wypada być niegrzecznym dla gości. - tak naprawdę nie miała pomysłów na więcej wad simona, bo praktycznie go nie znała. złapała go za łokcie i przesunęła ręce wyżej. zaraz pewnie złapałby jej zadek! a wtedy? wtedy po prostu by go spoliczkowała. nie chciała chyba jakiś dram na swoim przyjęciu. - co mi kupiłeś? - zapytała nieco rozbawiona, bo coś czuła, że simon był na tyle chamski by przyjść z pustymi rękoma i jedynie za darmo się nachalać, bo bar był przecież otwarty.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:23 pm

    - jasne. - mruknął z rozbawieniem i kiedy poprawiła jego ręce uśmiechnął się pobłażliwie. - nie udawaj takiej cnotki diana.. - mruknął bo pewnie miał ją trochę za dziwkę i to dlatego ją wybrał! biedak będzie po części rozczarowany. pewnie i tak jej nie przeleci. smutne! - naprawdę wierzysz, że coś ode mnie dostaniesz, diana? skoro mnie tak nie lubisz... - mruknął i pokręcił głową. - z resztą sama zobaczysz. - pewnie jednak jej coś przyniósł bo wcale chamem nie był! jakąś błyskotkę o która piała koleżance z ławki całą godzinę na jednej z nudnych lekcji na której siedzieli razem. pewnie też dodał jej tam jakiś uroczy liścik.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:26 pm

    może jednak nie jest takim prostakiem, na którego pozuje? ona nie mogłaby mówić o niczym beznadziejnym. więc tym bardziej będzie zadowolona z prezenciku. - nie udaję, simon. i zaczynasz mnie znowu irytować. - przystanęła już w miejscu. nie znosiła, kiedy ludzie czepiali się jej bycia grzeczną. jasne, że kilkukrotnie już kilku facetów doprowadziła do orgazmu bez dotykania ich bezpośrednio. pewnie jadła w bardzo sprośny sposób banany czy coś takiego. haha. albo bawiła się wibratorami. kto ją tam wie.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:28 pm

    - przecież nic takiego nie zrobiłem diana! - powiedział broniąc się.- co więc cię tak niezmiernie zirytowało w moim zachowaniu? - zapytał przystając i unosząc brew. - kompletnie cię nie rozumiem. - prychnął trochę poirytowany.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:32 pm

    - twoje odzywki! - no i to, że ją dotykał w jakiś strategicznych miejscach, od czego robiło się jej mokro! ale o tym mu akurat nie powie. zacisnęła zęby i uniosła podbródek by być jeszcze wyższą. i patrzeć na niego jak na kompletnego kurdupla, który się dla niej nie liczy. szkoda, że nie zdjęła z niego swoich rąk i dalej obejmowała jego szyję. musiało to wyglądać komicznie.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:33 pm

    - jak chcesz, diana. - mruknął. chwilę tak stał ale pewnie zaraz poszedł tańczyć sobie sam albo do kogoś innego bo trochę go zirytowała swoim dziwnym zachowaniem.
    avatar

    Gość
    Gość

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 11:35 pm

    ona zacisnęła zęby i objęła się ramionami. zaraz uciekła z parkietu, bo nie chciała gapić się na niego jak maca jakieś inne, skoro przed chwilą dotykał nią.

    Sponsored content

    parkiet - Page 2 Empty Re: parkiet

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 7:24 pm