ice cream sundae

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ice cream sundae - Page 7 Empty ice cream sundae

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

    First topic message reminder :

    ice cream sundae - Page 7 DSC_0714_edited-1
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 5:57 pm

    skye nie mogła mu o tym powiedzieć bo by się bała, że się nie będą już przyjaźnić ;x po za tym wolała trzymać to w tajemnicy i wymyślać im romantyczne zakończenia. chyba by się załamała jakby mu wszystko powiedziała a on jednak poszedł do morgan ;x - w to, że zwierzęta wyczuwają, kto ich nie lubi też nie za bardzo wierzę.... to nie jest nawet udowodnione.. - zmarszczyła brwi. dziwię się, że w ogóle umie rozmawiać na takie normalne tematy ;x ale była na kacu, to wszystko tłumaczy. - w takim razie wychodzi na to, że ty dogadujesz się i ze zwierzętami i z dziećmi... i ze zwariowanymi panienkami. - wskazała na siebie i się roześmiała. - jesteś w tym całkiem niezły. - uśmiechnęła się lekko.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 6:09 pm

    i dobrze myślała, bo morgan by mu zabroniła się z nią zadawać. jeszcze by jej coś głupiego wpadło do głowy i co wtedy. - w takim razie dlaczego twój kot mnie tak lubi? - zaśmiał się, przypominając sobie jak za nim ostatnio łaził. ona pewnie nawet tego nie pamiętała, ale co tam xd była na kacu i jeremy pewnie też tak na nią działał, że przez chwile mogła chociaż być normalna ;x - nie zaprzeczę, z każdym da się dogadać - stwierdził rozbawiony, po czy zaczął wycierać annie buzię, bo się ubrudziła cała.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 6:13 pm

    wtedy byłoby jej smutno ;x - bo.... jesteś fajny i ja cię lubię? - uniosła brew. - bardziej wierzę w to, że zwierzęta lubią ludzi, których lubią ich właściciele. - wzruszyła ramionami. elsa zdecydowanie tego nie pamiętała, ale nie ma się co dziwić, że za nim łaził skoro jeremy pewnie był zmuszony go nakarmić bo kot chodził głody a elsa słabo ogarniała.... to z miejsca go pokochał za to ;x - o ile jestem skłonna uwierzyć w twoje teorie dotyczące dzieci i psów to nigdy nie uwierzę w to, że z każdym można się dogadać. - powiedziała poważnie. bo pewnie trochę wrogów sobie w życiu narobiła i nie wyobrażała sobie, że można z nimi dojść do porozumienia.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 6:16 pm

    po co się zakochuje w byle kim ;x - całkiem możliwe - wzruszył ramionami. on był pewnie jak taki dr dolittle albo królewna śnieżka pewnie i nawet zwierzęta do niego ciągnęły. nie dało się go nie lubić, więc nic dziwnego ;x - no prawie z każdym - poprawił się. - jeśli ktoś jest idiotą to faktycznie z taką osobą się nigdy nie dogadasz - westchnął. pewnie miał na myśli dylana xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 6:25 pm

    boooo nie wiem xd tak ma xd - no właśnie... a już myślałam, że będziemy się o to sprzeczać i będziesz mnie przekonywać, że w każdym jest coś dobrego. - zaśmiała się i poprawiła włosy. ej, z dylanem całkiem nieźle się dogadują ostatnio.... ;o odkąd się ogarnął i chciał być dobrym ojcem dla annie. jak widać nie zawsze mu to wychodzi, ale się stara to na pewno. - jak to jest być dobrym człowiekiem, co? - zapytała przyglądając mu się uważnie. zastanawiało ją to bardzo!
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 6:29 pm

    głupia xd niech ją ktoś wyrucha, to nie będzie się tak zakochiwać, bo będzie zaspokojona. - o to się sprzeczać nie musimy, bo się zgadzamy - uśmiechnął się. pewnie jak był młodszy to w to wierzył, ale się potem przejechał i tyle zostało z jego wiary w dobro każdego. może teraz dylan się ogarnął, ale kiedyś na pewno go denerwował, bo był głupi. - sugerujesz, że jesteś złym człowiekiem? - zamrugał.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 6:34 pm

    no co ty.... ona sie nie da. woli żyć w wyimaginowanym świecie, gdzie co drugi jest jej księciem z bajki ratującym ją z opresji. całkiem nieźle się bawiła xd dylan do teraz był głupi... ale trochę bardziej odpowiedzialny. troszeczkę, ale to już zawsze coś. zaśmiała się na jego pytanie. - ja to wiem.... za to wiem też, że ty na przykład nie masz nic z takiego człowieka. więc jak to jest, co? - przekrzywiła lekko głowę. - dogadujesz się z ludźmi, ze zwierzętami, z dziećmi... pomagasz innym... - wymieniała.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 6:38 pm

    wariatka gorsza od ellen xd ta przynajmniej nie wyobrażała sobie takich historyjek. no ale jak jej tak dobrze to niech sobie tak żyje. przynajmniej coś z życia miała xd to fakt, że był dalej głupi, ale przynajmniej teraz jeremy miał go za mniejszego debila skoro wziął się w garść i w końcu stara się zachować jak prawdziwy facet. - to aż takie dziwne? - zaśmiał się. - lubię pomagać ludziom i być dla nich miły.. tak się łatwiej żyje - stwierdził.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 6:50 pm

    o nie nie..... wariatki gorszej od ellen nie ma xd skye przynajmniej nie rozmawia z dziadkiem rooseveltem ;x wzruszyła ramionami na jego pytanie. - tak.... dla nie tak. rzadko spotyka się ludzi, którzy po prostu lubią pomagać.... zazwyczaj chcą czegoś w zamian, albo nie są tacy mili.... albo są mili żeby cię wykorzystać... nie wiem czy opłaca się być dobrym. - westchnęła. - chociaż czasem się zastanawiam, czy nie byłoby fajnie. - zaśmiała się. ona to naprawdę bez alkoholu ma dzikie rozkminy ;x
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 6:55 pm

    ale rozmawiała pewnie z innymi w swoich wizjach i nie zdawała sobie nawet z tego sprawy xd - nie pomagam ludziom, którzy chcą mnie wykorzystać, jeżeli nie mam z tego sam jakichś korzyści - stwierdził. na przykład z taką annie. maddie go wykorzystywała pewnie, ale przynajmniej dobrze się dogadywał z małą i spędzał z nią dużo czasu, a to lubił. - spróbuj w takim razie - wzruszył ramionami.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 6:59 pm

    taaak... rozmawiała ze swoimi przyszłymi mężami xd - więc nawet ty nie jesteś tak do końca bezinteresowny... zawiodłeś mnie. - powiedziała z rozbawieniem. oczywiście sobie żartowała bo jak dla niej to jeremy był uosobieniem dobroci ;x - przecież nikt nie uwierzy w to, że się zmieniłam, jer. jestem dziewczyną, która sypia z facetami bez żadnych wyrzutów sumienia, lubię dobrze się bawić i wykorzystywać ludzi.... nigdy nie będę w poważnym związku i na pewno nie będę nigdy tą dobrą. - powiedziała uśmiechając się do niego.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 7:02 pm

    - nikomu nie robię przy tym krzywdy, a jakieś małe korzyści też muszę mieć jeżeli poświęcam dla kogoś swój cenny czas - zaśmiał się. jeśli ktoś potrzebował większej pomocy, to robił to bezinteresownie, ale za to nabijał sobie kredyty w razie gdyby on czegoś kiedyś potrzebował. tak to wszystko działa przeważnie. - nigdy nie mów nigdy. życie może cię jeszcze zaskoczyć - odwzajemnił uśmiech. nie spodziewał się, że na przykład taki jude znajdzie sobie w miarę normalną dziewczynę, a tu proszę.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 7:10 pm

    - racja. - pokiwała głową. zgadzała się w stu procentach. chociaż ona na przykład nigdy nie robiła nic jeśli nie miała mieć z tego jakiejś korzyści. roześmiała się i pokręciła głową. - jesteś idealistą, co? - zapytała i poprawiła się na krześle. nachyliła się nad stolikiem. - powiem ci sekret, okej? - mruknęła cicho. - nie ważne jak bardzo ja będę kiedyś chciała z kimś być, wszyscy będą na mnie patrzeć jak na tą dziewczynę, która według nich spała z całym miasteczkiem. szczerze.... który facet tego chce, jer. - uśmiechnęła się i wyprostowała z powrotem.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 7:14 pm

    - e tam, od razu idealistą - zaśmiał się. - słucham - też się pochylił w jej stronę. elsa jaka wylewna xd przynajmniej się nie wstydziła prawdy i tego, że jest szmatą xd podrapał się po policzku. nie uważał, że puszczanie się z byle kim to dobra rzecz, ale każdy miał prawo robić co chce ze swoim ciałem. - skąd wiesz? jeśli ktoś cię pokocha, to twoja przeszłość nie powinna mieć dla tej osoby znaczenia - poklepał ją po łapce. - zresztą skoro tak teraz o tym myślisz to dlaczego nie przestaniesz? - zamrugał. nie ogarniał troszkę, ale kto by ogarniał kobiety.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 7:25 pm

    elsa na kacu lubiła takie dziwne rzeczy mówić... xd ale jeremy jej na kacu jeszcze nie widział. albo raczej jak była na kacu to zdążył uciec zanim się rozgadała xd - może tak... ale zawsze ta myśl zostaje z tyłu głowy. - powiedziała wzruszając ramionami. - bo to nie jest takie proste, jeremy. - uniosła kącik ust. - przestanę i okaże się, że nikt mi nie został. - stwierdziła. bała się samotności jak każdy normalny człowiek.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 7:28 pm

    niezłe miała rozkminy xd dobrze, że jemu to akurat nie przeszkadzało. pewnie nawet nie wiedział, że teraz była skacowana, bo skąd miał wiedzieć, że rzeczywiście codziennie pije. a jak nie to leczy kaca. chociaż z drugiej strony dylan robił to samo, więc się przyzwyczaić zdążył. - więc robisz to dlatego, żeby nie czuć się samotnie? - zmierzył ją wzrokiem.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 7:35 pm

    mało kto chyba zdawał sobie sprawę, że ona piła codziennie i to wcale nie małe ilości. do śniadanka obiadu.... a potem impreza. tak jej wspaniale mijały dni. - poznałeś moją największą tajemnicę. - puściła mu oczko i smutno się uśmiechnęła. tak właśnie było! ale przecież nie będzie mówiła tego każdemu.... musiała utrzymywać swoją swoją reputację zimnej suki, żeby ludzie nie myśleli, że każdy może się z nią zaprzyjaźnić...
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 7:41 pm

    dobrze, że jeszcze nie padła jej wątroba i inne organy. była lepsza niż morgan, bo ona przynajmniej od czasu do czasu potrafiła się powstrzymać ;x chociażby dla juda teraz. - czuję się zaszczycony - powiedział trochę żartobliwie, ale w sumie to tak było. nie musiała mu się zwierzać z niczego, ale cieszył się, że uważała go za wartego zdradzenia mu swojego sekretu. pewnie był jak skarbnica i trzymał w sobie mnóstwo tajemnic innych. - a takim razie jeżeli chcesz gdy będziesz się czuła samotnie mogę ci dotrzymać towarzystwa - zaproponował, skoro sama nie potrafiła się powstrzymać od ruchania się z każdym, a najwyraźniej nie do końca chciała, żeby tak było.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 7:51 pm

    pewnie powoli jej padały, ale na to chyba trzeba trochę wiecej czasu. w końcu tak intensywnie nie pije od urodzenia, nie... morgan kogoś pokochała, a elsa nie potrafiła. albo się bała. albo jedno i drugie kto ją tam wie! - musiałbyś spędzać ze mną więcej czasu niż ci się wydaje, jeremy, jeśli chciałbyś mnie uchronić od samotności. - roześmiała się. annie zaczynała się nudzić, więc zaraz wywróciła miskę z resztką roztopionych lodów i pech chciał, że wszystko wylądowało na sukience elsy, która błyskawicznie odskoczyła od stołu niezadowolona.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 7:57 pm

    w sumie prawda, ale jak tak dalej pójdzie to się tym alkoholem zatruje i będą ją płukać przez tydzień. każdy potrafi w końcu kogoś pokochać. elsa się przed tym za bardzo broniła i myślała, że zwykle ruchanie jej wystarczy. - nie mam nic przeciwko - zaśmiał się. - zawsze możesz do mnie chociażby zadzwonić - wzruszył ramionami. on z chęcią z nią porozmawia, bo ją polubił. westchnął gdy annie zaczęła rozrabiać i skarcił ją, tłumacząc przy okazji, że tak nie wolno. wytarł ją szybko i dał jej jakieś nintendo czy coś, żeby sobie pograła. - wybacz, dzisiaj ma zły humor przez cały dzień - westchnął i podał jej serwetki. sam pewnie też jej trochę tą sukienkę wytarł.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 8:06 pm

    nie myślała zbyt logicznie, więc raczej się tego nie bała. bo do niedawna jej wystarczało. ale potem na chwilkę przestala pić, wpadła w głupie rozkminy z finnem i jej zostało xd - jesteś o tym przekonany? - zapytała mrużąc lekko oczy z rozbawieniem. - mógłbyś się trochę zdziwić jak często bym do ciebie dzwoniła. - zaśmiała się. ale wydawało jej się to całkiem miłą propozycją z jego strony. - taaak.... chyba się nie dziwisz, że nie lubię dzieci. - powiedziała niezadowolona. i tak dużo że powstrzymała się i nie rzucała kurwami ;x
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 8:15 pm

    bo może finn jej coś uświadomił i dlatego tak teraz o tym wszystkim myślała xd - tak, jestem bardzo towarzyski, więc nie przeszkadza mi to gdy ktoś do mnie często dzwoni - zaśmiał się. pewnie nawet jakby mu to przeszkadzało to i tak by odebrał. albo po prostu zignorował połączenie, ale nie wiem w sumie czy to w jego stylu. prędzej pewnie by się pomęczył, bo chciał uratować cały świat ;x - teraz nie - powiedział rozbawiony. - ale nie dziw się, w końcu sama powiedziałaś, że dzieci nie są zbyt inteligentne - przypomniał jej.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by elsa ayers Sob Sie 15, 2015 8:19 pm

    może, może.... kto to wie. - okej... jestem pewna, że będziemy w stanie to sprawdzić. - zaśmiała się. skoro dał jej pozwolenie, to dlaczego miałaby nie skorzystać. chociaż bardziej pewne jest to, że będzie dzwoniła do niego po pijaku, żeby ją uratował ;x - taaak. bo nie są jak widać. po za tym jestem też przekonana, że każdy mały brzdąc mnie nienawidzi, więc wcale się jej nie dziwię. - spojrzała na annie z rozbawieniem. już jej przeszła złość, ale to pewnie dlatego, że to jeremy był tutaj z dzieckiem a nie jakieś kompletnie obce dla niej osoby. bo wtedy pewnie by się tak spokojnie nie zachowywała ;x
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by jeremy hurd Sob Sie 15, 2015 8:28 pm

    - dobra - zaśmiał się. ech, a wtedy on będzie musiał chodzić na koniec miasta, żeby ją odprowadzić do domu ;x zamówi dla niej po prostu taksówkę, żeby mu było łatwiej ;x wyczyścili jej sukienkę, a potem odprowadził ją i annie. next ;x
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by joy lancaster Pon Sie 17, 2015 12:52 pm

    siedziała na krawężniku pod lodziarnią i wcinała mrożony jogurt z owockami. na pewno sprzedawali tu mrożone jogurty ;x

    Sponsored content

    ice cream sundae - Page 7 Empty Re: ice cream sundae

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 11:48 pm