• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

siostry anderson

theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty siostry anderson

Pisanie by theo anderson Wto Kwi 06, 2021 8:11 pm

First topic message reminder :

siostry anderson - Page 11 Loft-living-room
siostry anderson - Page 11 White-living-room-cottage
siostry anderson - Page 11 White-bohemian-bedroom-564x410


Ostatnio zmieniony przez theo anderson dnia Pon Sie 09, 2021 6:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Pon Lut 14, 2022 9:54 pm

uwielbialam ogladac geordie shore xd
haha to caly proces.
- ciekawe do czego! - sama jest wystarczajaco ladna, ale juz tego nie dodala na glos. na dante sie nie mogla wyzyc bo go tu nie bylo. a reszta tez ja zdenerwowala. - wolalabym najpierw zobaczyc zdjecie - zerknela w jej strone zeby ocenic czy byla szansa na to, ze pokaze jej to zdjecie teraz.

vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Pon Lut 14, 2022 10:05 pm

teraz mózg by mi wybuchł chyba xd
aż się boje jak spotkają się z dante, biedak pewnie porządnie oberwie. może esther go chociaż obroni xd - zróbmy tak - nie chciała od razu wystawiać kolegów archiego na pożarcie - przejrzyj jego social media i wybierz pięciu którzy najbardziej ci pasują, zobaczę co da się zrobić ok? - chociaż będzie jakieś pole manewru xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Pon Lut 14, 2022 10:28 pm

moze by nie bylo tak zle xd
nie wyobrazam sobie, ze rosie potrafila sie bic xd wiec raczej mial szczescie. chyba, ze kogos innego wynajmnie zeby pobil go za nia.
- moze byc - zgodzila sie i poleciala do pokoju zapominajac o swoim kakao. teraz priorytetem bylo obczajenie najprzystojniejszych kumpli archiego.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Pon Lut 14, 2022 10:37 pm

może go zacznie obkładać małymi piąstkami xd albo wynajmie rafe'go.
a vicky była dumna, ze udobruchała siostrę! ale uprzedziła też archiego co go czeka xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 7:31 pm

przyszedł! w końcu mu się udało dotrzeć do sióstr. nie powiedział im, że w ogóle wrócił do albans, więc na razie liczył na to, że po pierwsze któraś z nich jest na chacie a po drugie że się ucieszą! zadzwonił do drzwi i czekał.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 7:37 pm

rosie pewnie się szlajała z jakimiś swoimi adoratorami, a vicky zbierała się na spotkanie z archiem. pewnie mieli iść na maraton filmów o zombie choć tak na prawdę szukali pretekstu żeby całować się gdzie indziej niż w domu xd
- jestes godzinę za wcześnie - myślała, że to archie i tak też powitała theo - och - oparła się o framugę drzwi i uśmiechnęła - braciszek marnotrawny powrócił - nie ma to jak miłe powitanie xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 7:40 pm

no tak, czego on się spodziewał xd że mu się rzucą w ramiona? no chyba niekoniecznie! uśmiechnął się szeroko i wręczył jej kwiatki na przywitanie - cześć siostra. to dla ciebie. nie cieszysz się, że wróciłem? - zapytał przyglądając się jej.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 7:43 pm

nie był najlepszym bratem, przynajmniej dla vicky dlatego nie wiem na co liczył xd
chwyciła kwiatki choć niezbyt się nimi zainteresowała bo nie przepadała nawet za nimi - na ile przyjechałeś? - myślała, że to tymczasowa wizyta - mogłeś nas uprzedzić, przygotowałybyśmy ci kanapę do spania - oznajmiła dalej nie kumając że wrócił.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 7:46 pm

zaśmiał się na jej dogadywanie - urocza jak zawsze - powiedział rozbawiony - nic się nie zmieniłaś - pokręcił głową i westchnął. weszli do środka, bo nie stali pewnie na zewnątrz, nie będą tak gadali - na zawsze, a co? - mówił jakby to było oczywiste dla wszystkich a nie tylko dla niego - nie potrzebuję kanapy, kupiłem tu mieszkanie. rodzice poprosili mnie o otworzenie oddziału ich firmy w albans, więc jestem - rozłożył dłonie.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 8:00 pm

na pewno weszli choć w międzyczasie vicky się krzątała i przygotowywała na spotkanie. zaczęła szczotkować żeby, a kiedy usłyszała że wrócił to opluła pastą lustro i wyjrzała z łazienki żeby na niego spojrzeć - jak to na zawsze? - zapytała plując pastą - po co rodzicom firma w takiej dziurze? - zapytała mrużąc oczy podejrzliwie. czuła, ze to podstęp!
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 8:04 pm

- no na zawsze. nawet jakoś nie mam super daleko do was, bo rozumiem, że mieszkanie nadal należy do ciebie i do rosie, dobrze mówię? a tak w ogóle, to gdzie ona jest? - zapytał rozglądając się dalej po mieszkaniu - bo chcą rozwijać się na rynki europejskie a pomyśleli, że skoro i tak byłem i mieszkałem w albans, to czemu nie, znam rynek, ludzi i takie tam - krążył po mieszkaniu zaglądając do każdego kąta - jezu jaki burdel - mruknął do siebie wchodząc do swojego byłego pokoju.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 8:15 pm

- dalej tu mieszkamy jak widać - wyszła z łazienki i ruszyła za nim. panoszył się po swoim starym mieszkaniu co najmniej jakby było jego - rosie jest z koleżankami - skłamała choć tak na prawdę wiedziała, że rosie spotkała się z jakimś chłopakiem, o którym opowiadała ostatnio. nowy na liście xd - nie wspominali nic o tym - odparła krótko nie ciągnąc zbytnio tematu. nie obchodziły jej interesy rodziców - nie twój interes - zauważyła i zamknęła drzwi żeby nie myszkował xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 8:18 pm

rosie już miała tylu tych nowych chłopaków, że ciekawe którego w końcu przedstawi rodzinie o ile w ogóle się na któregoś zdecyduje. - a widzisz, a mnie wspominali i jak widać, jestem. poza tym, z tego co pamiętam, to rodzice płacą za to mieszkanie a nie wy, bo was nie stać, więc mogłabyś być milsza dla braciszka - uśmiechnął się niecnie - a ty co, gdzie się tak śpieszysz? - nie spodziewał się, że chodzi teraz na randki! ona też się wielu rzeczy po nim nie spodziewa hehe.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 8:29 pm

muszą przejść masę testów, to wszystko jeszcze potrwa!
- milsza? - zaśmiała się. nie wyśmiewała, ale ciągle była trochę bezczelna xd - skoro to rodzice płacą to dlaczego mam być miła dla ciebie? - brak tu było logiki xd wyszperała jakieś ciuchy z szafy i zamknęła się znowu w łazience żeby przebrać. jednak krzycząc odpowiadała na wszystkie pytania - wychodzę - oznajmiła lakonicznie nie zdradzając powodów. oboje nie spodziewają się tego jak sie zmienili xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 8:32 pm

tak naprawdę doszło do tak wielu zmian, że kiedyś muszą się razem upić i się sobie wygadać. najlepiej w trójkę - a bo mogę szepnąć rodzicom parę słówek na temat tego co i jak, ale na razie się powstrzymam. przydałoby się tak naprawdę zrobić tu remont - powiedział opierając się o ścianę i gapiąc się na drzwi łazienki - wychodzisz? nigdy się nie szykowałaś aż tak - zauważył, bo to było dla niego coś nowego!
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 8:41 pm

theo będzie chciał upić siostry? ostatnio nie chciał jak vicky się mu zrzygała na dywan xd
- oszalałeś? to praktycznie nowe mieszkanie, szkoda wydawać pieniędzy na remont - vicky nie była rozrzutna, nie chwaliła się nawet zbytnio że jest kasiasta! - jak tak bardzo chcesz wydawać kasę to daj datek na jakiś sierociniec - rzuciła pomysłem - nie szykuję się, wyglądam normalnie - oznajmiła otwierając drzwi do łazienki, ale widać było że się trochę szykowała bo jednak nałożyła jakiś minimalny makijaż. rosie jej pokazała co i jak!
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 8:45 pm

zobaczymy co będzie dalej xd teraz nie mieszkali razem, mogła sobie rzygać gdzie chciała xd
- makijaż i te ciuchy świadczą o tym, że nie idziesz na spotkanie z koleżankami tylko z jakimś chłopakiem. czyżbyś miała kogoś? - zapytał zaciekawiony, lustrując ją wzrokiem - tobie ciągle wszystkiego było szkoda. jakbyś zapomniała, rodzice mają kasy jak lodu, więc możemy wydawać tą kasę jak chcemy i gdzie chcemy - przypomniał jej - datek mogę dać. kiedyś - machnął ręką, nie był zdolny do bycia super charytatywnym facetem - śpieszysz się? - zapytał.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 8:54 pm

tak robiła, rosie przynajmniej na nią nie krzyczała!
- jesteś w mieście od paru dni i już chcesz wszystko wiedzieć - odpowiedziała wymijająco nie zamierzając mu się spowiadać z niczego! - nie jest mi szkoda, po prostu nie wydaję kasy na lewo i prawo - nie mieli drzewa z simoleonami, pieniądze mogły się kiedyś skończyć xd - trochę tak, zaskoczyłeś mnie swoją wizytą - przyznała szczerze i już pisała do archiego że spotkają się w kinie, bo nie chciała żeby jednak natchnął się na jej brata xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 8:58 pm

teraz on już też nie będzie na nią krzyczał, jej dom jej rzyganie xd
- nie od paru... - powiedział spokojnym tonem - byłem tu zaraz przed walentynkami. rodzice coś wspominali, że byłaś w kanadzie w walentynki - ale nie wnikał bo mu się nie chciało, z resztą nie bardzo sie interesował tym gdzie jego siostra jeździ. a szkoda, że nie mieli xd nawet rosebud nie działał? xd - czyli jednak się umówiłaś z chłopakiem - powiedział triumfalnie i spojrzał na zegarek - będę tu regularnie wpadał - ostrzegł od razu.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by vicky anderson Sro Lut 23, 2022 9:07 pm

super!
- no jasne, już nas sprzedali i wszystko wiesz - zasmiała się słysząc ile informacji posiada theo xd rosebud tez w tym świecie nie działał sorry! - nie twój interes - powtórzyła i zarzuciła kurtkę - jasne, zapraszam - wskazała, że wychodzi więc on wychodzi z nią - po wcześniejszym umówieniu - popukała go w ramię, a potem wyszli i uciekła do kina. zaraz zacznę kimś!
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by theo anderson Sro Lut 23, 2022 9:09 pm

zawinął się na chatę.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by eden hollywood Wto Sie 02, 2022 4:27 pm

wychodził od sąsiadki rosie, gorącej czterdziestki z szybkiego numerku xd nie rozpoznał w ogóle że to jej blok ani nic w tym stylu. właściwie to jedną nogą był poza mieszkaniem, bo jeszcze przyciskał do siebie tą doświadczoną kocicę i całował namiętnie z ręką włożoną pod jej szlafrok xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Wto Sie 02, 2022 4:39 pm

rosie wracala do domu. zachichotala na widok sasiadki obmacujacej sie na korytarzu. nie zauwarzyla kto ja obsciskiwal xd - pani jones - byla pod wrazeniem, ze jeszcze miala w sobie to cos xd tez pewnie chciala sie zestarzec z taka gracja.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by eden hollywood Wto Sie 02, 2022 4:46 pm

musiała się zdziwić kiedy na jej głos gość obrócił się i to był eden - cześć rosie - przywitał się. chociaż ją pamiętał xd - rebecca - nazwał panią jones po imieniu - muszę już iść - poprawił jej szlafroczek żeby nie było zbyt głębokiego dekoltu.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by rosie anderson Wto Sie 02, 2022 4:55 pm

to prawda, nie spodziewala sie, ze zobaczy akurat jego. pani jones wygladala jakby dobrze sie bawila z edenem. nie chciala wiedziec, ze sasiadka lubi takie rzeczy xd
usmiechnela sie do babki i poczekala az wejdzie do siebie zeby nie komentowac przy niej. - nie wiedzialam, ze potrawisz byc mily - byla zazdrosna xd jej experience bylo inne.

Sponsored content

siostry anderson - Page 11 Empty Re: siostry anderson

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:47 pm