• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

marty, anderson i flynn

marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Sro Mar 31, 2021 10:26 pm

marty, anderson i flynn C258cd6213212ec7b898696083055453


Ostatnio zmieniony przez marty singleton dnia Sob Cze 19, 2021 9:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 9:27 pm

przyszli tutaj w idealnych humorach do martiego. sama nie wiedziała jak to się może dla nich skończyć, czy może to będzie chlanie czy jakieś mało przyzwoite rzeczy. jak do niego weszła, od razu zrzuciła z siebie buty i kurtkę, pędząc prosto na kanapę. - skoro mam urodziny, to poproszę cię o piweczko, raz raz - popędziła go żartobliwie.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 9:31 pm

a marty szedł za nią obłożony chipsami, dodatkowych browarkiem, pizzą. ale czego się nie robi dla maud kiedy ma urodziny!
rzucił wszystko w kuchni, która wnioskując po zdjęciu była jednocześnie sypialnią i salonem. no nie mógłby tutaj dużej imprezki zrobić. dlatego robił takie małe, na dwie osoby!
- proszę bardzo solenizantko - podał jej piwko, nawet otworzył. a potem zasiadł na kanapie obok z piwkiem. nawet wsypał chipsy do jakiejś miseczki i odpalił mtv80'. taka imprezka!
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 9:34 pm

klasnęła w dłonie, chociaż miała ten gips na jednej z nich. niestety nie pamiętam, który nadgarstek złamała czy prawy czy lewy. - ale suuuuper, jesteś najepsiejszy ever panie singleton! - ucałowała go w oba policzki zadowolona. napiła się piweczka. - wiesz co, byłam przekonana, że ten dzisiejszy dzień zakończy się zupełnie inaczej. bo myślałam, że mamusia mnie zawoła do domu i tyle - westchnęła i oparła głowę o jego ramię.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 9:41 pm

- prawda? jestem najlepszy? - nawet przybił jej piąteczkę. szkoda, ze peggy tak nie uważała i miała go za totalnego głupka. nie widziała jego dobrych stron jak maud! - mamusia cię zawoła? nie udawaj takiej grzecznej davenport - szturchnął ją w boczek - ze mną nie zginiesz! - pewnie nagle wskoczyła jakaś super piosenka typu "summer of 69' bryana adamsa i marty wyskoczył do góry - tańczymy? - zaproponował.
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 9:44 pm

- pewnie, że jesteś najlepszy! zawsze i wszędzie! marty najlepszy pod słońcem! - cieszyła się jak małe dziecko a jak on zaczął tańczyć to i ona razem z nim. wywijała tyłeczkiem, gięła się jak szalona. pilnowała tym razem żeby nic sobie nie zrobić - maaaartyyy, a teraz łapeczki do góry! - zarządziła, popijając w międzyczasie piwko. - ej, ja jestem aniołkiem, nie widać? - zrobiła słodziutką, niewinną minkę.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 9:47 pm

chociaż maud go doceniała i podnosiła mu samoocenę. chociaż w sumie on nie miał problemów z samooceną... na szczęście. bo siostry roosevelt mogłyby skutecznie mu ją obniżyć.
on zaraz pewnie też wywijał tyłeczkiem jak dziki kociak naśladując ruchy maud - do góry! - zaraz uniósł ręce do góry majtając nimi w każdym kierunku - to prawda, jesteś! - potwierdził i chwycił jej policzki dając jej urodzinowego buziaka w sam środek ust!
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 9:51 pm

elka ostatnio i tak była dla niego łagodniejsza niż zazwyczaj. peggy to inny świat i nadal twierdzę, że to niszczycielka żyć xd
- wooohoooo - bawiła się świetnie, ale buziaków to się chyba nie spodziewała. ok, buziaki może były niewinne, tymczasowo, jednak maud niewiele myśląc dała mu jeszcze jednego urodzinowego buziaczka. - nie ma za co, polecam się, aniołeczek maud do usług - przytuliła się do niego zmachana.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 9:55 pm

to prawda. może singleton stopi lód w sercach obu sióstr. kto wie!
- też dostałem urodzinowego buziaka - cieszył się jak kretyn. możliwe że już wcześniej wypił coś, bo chyba po paru łykach by tak nie odwalał? - to aniołeczku, taka gra - zaproponował siadając na kanapie znów, też się zmachał - pijemy piwo na czas, przegrany rozbiera się do bielizny i tak siedzi cały wieczór - zaproponował. był pewny zwycięstwa, miał doświadczenie w piciu piwa.
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 9:58 pm

elka próbuje ogarnąć swoje życie jak może xd to może i znowu się zaprzyjaźni z martim. kto wie.
usiadła sobie na kanapie w spokoju. - dobra, możemy tak zrobić, ale żadnych krzywych akcji i żadnego oszukiwania, jasne? - zawachlowała śmiesznie brewkami i wzięła piwo do ręki. - pewnie to dlatego, że chcesz zobaczyć jaką mam ładną bieliznę! przyznaj się! - dźgnęła go palcem w żebro.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 10:02 pm

kto wie, kto wie...
- jakie krzywe akcje? - oburzył się - czy ja cię kiedyś oszukałem? - zarzekał się i prawie przyrzekał na własną matkę! chwycił piwo - tak na prawdę to ja chcę się pochwalić bokserkami - spojrzał na nią - to na trzy - wziął głęboki oddech - raz, dwa.... trzy - i zaczął pić na umór xd
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 10:06 pm

zaczęła pić na równi z nim, ale nie miała aż takiego spustu jak on! był w końcu facetem, a ona dziewczyną. dużo piła, ale bez przesady. w pewnym momencie nawet to piwo się jej wylało na bluzkę! - ojezusmaria nie dam więcej rady! na dodatek się cała oblałam - wywróciła oczami. cała waliła piwem, no ale cóż poradzić. - to co, w takim razie przegrałam? - uśmiechnęła sie do niego tajemniczo.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 10:10 pm

marty miał spust i wprawę więc bez większego problemu wypił całą puszkę. a ja wypił to klasnął w dłonie i wskazał na nią - przegrałaś więc ściągasz ciuchy - powiedział dumnie - ale może to i lepiej bo masz wielką plamę na bluzce - uważał, że ściągnięcie ciuchów będzie z korzyścią dla niej! tak o nią dbał, awww.
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 10:15 pm

nie no marty dżentelmen! dbał o swoje koleżanki. w takim razie skoro miała się przed nim rozebrać, wstała. najpierw ściągnęła pierwszą warstwę - czyli sweterek. guzik po guziku. potem bluzkę! rzuciła ją gdzieś z boku. już mógł sobie obejrzeć jej biustonosz, zapewne jakiś fensi koronkowy. za moment zabrała się za spodnie, które też powoli ściągnęła. nachyliła się nad nim - i jak ci się podoba? - zapytała kładąc mu rękę na policzku.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 10:18 pm

nie wiem czy marty nie zdawał sobie sprawy, czy robił to specjalnie ale chyba nie ogarniał do czego to prowadziło! na pewno patrzył się jak maud zdejmowała kolejne warstwy. w końcu był facetem, a więc był to naturalny odruch - podoba mi sie bardzo - próbował patrzeć na nią kiedy tak się przybliżyła, ale jednocześnie nie mógł oderwać się od zerkania na jej biust xd
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 10:24 pm

marty po prostu nie ogarniał co za chwilę mogło się między nimi wydarzyć! usiadła na nim okrakiem, żeby mógł sobie bardziej popatrzeć - ach tak? to bardzo dobrze, że ci się podoba, bo mogę ci pokazać więcej - musnęła jego usta ponownie, ale na tym nie skończyła. pogłębiła następny pocałunek. kij z tym, że miała ten gips! teraz miała ochotę go całować! i nie tylko całować. najwyżej kiedyś będzie tego żałowała, ale nie teraz. zaczęła ściągać mu koszulkę.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 10:27 pm

musiała być bardzo smutna z powodu tego gipsu i tych samotnych urodzin skoro desperacko wybrała marty'ego.
no jasne, że patrzył i podjarał się jak tak na nim usiadła! chyba dawno nic nie robił z żadną dziewczyną, jakoś tak wyszło. to tym bardziej się cieszył! - ja też mogę pokazać ci więcej - i pewnie pomógł jej kiedy zdejmowała pokracznie tą koszulkę jednocześnie odwzajemniając jej pocałunki. ciekawe jak to ogarnie z gipsem xd
maud davenport

maud davenport

amsterdam
medycyna
lost bby girl
24

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by maud davenport Czw Kwi 22, 2021 10:31 pm

ej no, marty nie był jakiś super brzydki, wręcz przeciwnie, więc ona nie była zdesperowana tylko napalona xd
chrzanić gips na ręce, kiedy dzieją się takie super rzeczy! przyciągnęła go do siebie bliżej, całując już namiętniej. pomogła mu się pozbyć również bardzo szybko spodni. on pozbył się również jej bielizny, tak było! a jak już się pozbyła i jego i swoich ciuchów, to ona zajęła się dosłownie wszystkim, bo go zdominowała i ujeżdżała jak szalona. nie ma co, urodziny idealne!
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Czw Kwi 22, 2021 10:34 pm

nie był brzydki, ale był jej dobrym kumplem. zieloni zawsze trzymali się razem, dlatego mogło być awkward!
chyba bardzo tego potrzebowała skoro go zdominowała. wypili jeszcze przez całą noc masę piwa i oglądali mtv, przy którym zasnęli!
pa!
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Nie Maj 16, 2021 8:52 pm

wezwał andersona żeby go pocieszał i pomógł mu ogarnąć psa oraz wymyślić dla niego imię skoro finalnie to jego pies. pił któreś piwo z rzędu i rzucał piłkę pieskowi siedząc na kanapie - może lucek? - zaproponował od czapy.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by anderson hurd Nie Maj 16, 2021 9:05 pm

anderson i tak musiał wyrwać się z chaty, bo nie mógł już wytrzymać tych słodkości między tiffy i louisem i znudziło mu się zaczepianie ich. nie mówił marty'emu o nowym związku w paczce, żeby go nie dobijać.
- on nie wygląda jak lucek. - popijał piwko i grał u marty'ego na konsoli, poświęcając trochę uwagi przyjacielowi i jego psu. - może tony hawk? - grał w deskorolki i dlatego tak wymyślił.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Nie Maj 16, 2021 9:09 pm

dobrze, że mu nie mówił o nowym związku bo jeszcze wpadłby w depresje, a marty w depresji byłby jak duże dziecko xd
- za długie - mruknął a potem zapauzował mu grę - dlaczego nie powstrzymałeś mnie przed adopcją? - zapytał troche z pretensjami - to był najgłupszy pomysł ever - choć psiak był słodki, ale chciał że to był psiak peggy. spojrzał na tą owłosioną morde (psa, nie andersona) - odi? - sprawdzał czy pies jakoś zareaguje na słowa które wypowiadał.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by anderson hurd Nie Maj 16, 2021 9:17 pm

anderson się tego obawiał i wiedział, że nie poradzi sobie z takim marty'm. wolał, żeby to spadło na kogoś innego, na przyklad na samych louisa czy tiffany.
- ej! - oburzył się, że zatrzymał mu grę, no ale jednak znał swoje obowiązki i wiedział, że musi być teraz tu dla przyjaciela, który był w wyraźniej rozsypce. - wyglądałeś jakbyś wiedział co robisz. - odparł. nie jemu było stawać marty'emu na drodze. - i to miało wtedy sens. - próbował ich przekonać, że to był dobry pomysł, żeby nie wyszli na skończonych idiotów. - garfield? - zasugerował. - a nie, to kot. - napił się znowu.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Nie Maj 16, 2021 9:21 pm

sorki, ale jeśli marty wpadnie w depresję to właśnie on będzie się nim zajmował xd
dobrze, że chociaż znał swoje obowiązki xd
- nie robimy już więcej zakupów po ziole - zarządził, bo najwyraźniej te zakupy z konsekwencjami nie wyszły mu na dobre xd - monti? - zignorował propozycje andersona patrząc na pieseła, który faktycznie zareagował na to imię więc zadowolony marty przyklasnął. będzie marty i monti słodko xd - czyli, monti - klapnął zadowolony na kanapie i upił trochę piwa z puszki - może ugotujesz mi kolację? - spojrzał na niego szczenięcymi błagalnymi oczami, którym nikt nie powinien odmawiać. szczególnie anderson który pocieszał kumpla xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by anderson hurd Nie Maj 16, 2021 9:31 pm

marty miał dużo przyjaciół, na pewno ktoś by go ogarnął xd jak louis zaraz się wkurzy na andersona to będą musieli się z marty'm ogarniać nawzajem.
- no dobra, ale i tak muszę wrócić po to akwarium. - westchnął, bo tęsknił za swoją rybką, która na pewno czekała ciągle na jego powrót. chyba że andy już kupił ją i zamieszkała na parafii. - monti! - powtórzył po nim radośnie i pogłaskał psa, bo skoro teraz psiak miał imię to anderson poczuł, że może się integrować i angażować. - no okej. co chcesz? - wyciągnął telefon i włączył apkę pyszne - pizzę, meksykańskie?.. - scrollował w dół propozycje knajp. chyba marty nie myślał, że anderson naprawdę będzie dla niego gotować? jeśli chciał domowe jedzenie to musiałby zadzwonić po dani, ale ona nie miała zasięgu na wyspie albo w helikopterze. kolejny pomysł na awkward spotkanie: marty anderson dani peggy, tyle że to my po dwa razy xd popatrzył na marty'ego. - ziom, nigdy nie widziałem cię w takim stanie. o co chodzi z tą dziewczyną? - musiał w końcu zapytać.

Sponsored content

marty, anderson i flynn Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 1:01 pm