• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

marty, anderson i flynn

marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Sro Mar 31, 2021 10:26 pm

First topic message reminder :

marty, anderson i flynn - Page 15 C258cd6213212ec7b898696083055453


Ostatnio zmieniony przez marty singleton dnia Sob Cze 19, 2021 9:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
finley walsh

finley walsh

galway
st peters catholic school
i'm a bad guy
19

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by finley walsh Sro Sty 19, 2022 11:16 pm

- brzmisz bardzo odpowiedzialnie - pochwaliła ja. sama wcale nie była odpowiedzialna, ale była młodsza od quinn więc miała jeszcze czas! tak czy siak chciała ją zachwalać! - możemy coś obejrzec, nie mamy telewizorów w szkole - przypomniała jej, a potem wyciągnęła dłoń i podała pilot leżący na stoliku. była ciekawa co wybierze!
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Sro Sty 19, 2022 11:20 pm

- aż się sama sobie dziwię - zaśmiała się z siebie bo wcześniej nigdy w życiu by takich rzeczy nie mówiła o swoim życiu. napiła się herbaty i włączyła telewizor - włączymy coś na Netflix - uśmiechnęła się i włączyła jakiś fajny serial do oglądania w tle - sympatyczna jesteś - pochwaliła ją
finley walsh

finley walsh

galway
st peters catholic school
i'm a bad guy
19

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by finley walsh Sro Sty 19, 2022 11:27 pm

quinn taka grzeczna, aż nie do wiary! - niech będzie - zamiast serialowi przyglądała się jej! po chwili uwalila się na kanapie jak u siebie i położyła głowę na jej kolanach - dzięki - zaśmiała się - ty też jesteś sympatyczna - przyznała - i bardzo ładna - dodała udając że to tak mimochodem xd
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Sro Sty 19, 2022 11:31 pm

przechodziła fazę różową, może jeszcze przejdzie do niebieskiej i fioletowej xd 
nie spodziewała się że walnie się jej na kolana, ale jej to nie przeszkadzało - dzięki, to urocze całkiem że mi to mówisz - zachichotała - moment, ale czy ja ci się podobam? w sensie... no wiesz w jakim sensie - musiała zapytać w końcu.
finley walsh

finley walsh

galway
st peters catholic school
i'm a bad guy
19

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by finley walsh Sro Sty 19, 2022 11:40 pm

nie wyobrażam sobie fioletowej quinn.
finn najpierw robiła, potem myślała. była dość bezpośrednia jednak! uśmiechała się do niej cały czas i nawijała końcówki jasnych włosów na palec - w jakim sensie? - zaśmiała się i uniosła żeby ją przelotnie i znienacka pocałować - w tym sensie? - była przekonana że quinn lubi jej towarzystwo!
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Sro Sty 19, 2022 11:45 pm

ale za to różową i niebieską tak ot paradoks.
była zaskoczona tym pocałunkiem - ojej - nie wiedziała co ma powiedzieć! - eee. może jednak obejrzymy serial? - zaproponowała i pewnie obejrzały serial ale było już dziwnie do końca spotkania więc finn musiała się zebrać z powrotem. a quinn zastanawiała się jak ma jej powiedzieć że nie jest zainteresowana tylko żeby jej nie zranić ups.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 7:12 pm

siedziała w domu grzecznie i czekała na rodziców bo mieli im coś ważnego do powiedzenia dzisiaj a marty jak zwykle się spóźniał.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 7:16 pm

ciekawe niby co!
był na spacerze z montim, a ten miał niespożyte pokłady energii dlatego trochę się spóźnił - jestem! - oznajmił wchodząc do domu i spuszczając psa ze smyczy.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 7:21 pm

ciekawe ciekawe! też jestem ciekawa!
- no w końcu, rodzice będą za dziesięć minut a ty jak zwykle gdzieś biegasz - pieseł podbiegł do niej ucieszony że ją w końcu widzi i przytuliła się do niego - nie wiesz czasem co oni chcą nam powiedzieć? - zapytała spoglądając na brata.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 7:26 pm

zobaczymy?
- biedak musiał znaleźć odpowiednie drzewo do obsikania - wskazał na montiego zrzucając na niego całą winę. i tak było nieświadomy xd - nie mam pojęcia - uwalił się na kanapie, obok niej pewnie. zaczął przeglądać coś w telefonie. może stalkował peggy!
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 7:29 pm

this is exciting!!!!
- no popatrz. to ja zrobię im jakąś herbatkę, mama pewnie będzie chciała tą swoją ulubioną. mam nadzieję, że nie zjadłeś wszystkich ciasteczek, które kupiłam... bo miały być na dzisiaj - szturchnęła go lekko i zabrała mu telefon - ej, gadaj ze mną a nie gapisz się w ekran bez przerwy - zajęczała jak małe dziecko łaknące uwagi.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 7:35 pm

umiarkowanie xd
- zjadłem tylko wszystkie chipsy - ostrzegł i zamachał w jej kierunku kiedy poszła przygotowywać poczęstunek - nie bez przerwy - przewalił się przez nią próbując złapać telefon - o czym niby chcesz rozmawiać? widzimy się codziennie - zauważył.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 7:37 pm

no wiesz co xd
- złap mnie jeśli potrafisz - pokazała mu język nie oddając mu tego telefonu i chowając sobie do kieszeni spodni. nie zamierzała mu go oddać, a może przy okazji włamie się na jego konta i zacznie stalkować sobie swoich kolegów ze starego liceum xd - chipsy rodzicom nie będą potrzebne głupku - postukała się w czoło i przygotowywała poczęstunek. w międzyczasie rozległ się dzwonek do drzwi.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 7:42 pm

nie wiem?
- to moja własność i oddawaj! - wstał kiedy rozległ się dzwonek do drzwi po czym je otworzył. ale ciagle gniewnie spoglądał na siostrę. przywitał się z rodzicami i zaprosił ich do środka - quinn chciała wystawić chipsy, ale wytłumaczyłem jej że wolicie jednak ciasteczka - obrócił to na swoją korzyść dumny xd
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 7:47 pm

ja tu udaję, że będzie coś fajnego a ty mnie tu gasisz xd
położyła telefon na blacie w kuchni żeby nie było że nie oddała mu tego telefonu bo jeszcze by na nią naskarżył do mamusi xd a ona mamusi się bała! bardziej niż tatusia, bo ten to nawet krzyczeć nie potrafił - wcale nie! - zrobiła smutną minkę i podleciała do mamy jako pierwszej - cześć mamo! - musiała się z nią wytulać - cześć tato - tatę przywitała jako drugiego tak samo ładnie - herbatki? - zaproponowała zapraszając ich do środka.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 7:51 pm

sorry mój entuzjazm jest dziś poniżej zera!
jak tylko zlokalizował telefon to od razu go przechwycił i wcisnął do kieszeni spodni. quinn nie może mieć dostępu do jego komórki bo jeszcze coś nawysyła peggy znając ją! - mhm herbatki - pokiwał go siostry żeby nalała wszystkim naparu do kubków - wpadliście z jakiegoś konkretnego powodu? - zapytał wskakując na blat w kuchni.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 7:58 pm

zauważyłam właśnie
- może najpierw dajmy wypić rodzicom herbatkę a nie przechodzisz od razu do samych konkretów - zaśmiała się biorąc sobie ciastko do buzi. chwilę przyglądała się mamie a potem tacie a na samym końcu martiemu. ona by nigdy nie wysłała nic peggy, bo nie była aż taka głupia, prędzej by włamała się na jego insta, żeby stalkować chłopców z którymi się umawiała kiedyś - więc... - zaczęła koślawo - co macie do powiedzenia? - zapytała w końcu.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 8:06 pm

ups xd
- bo konkrety mnie najbardziej interesują - wyjaśnił. trzymał się teraz konkretów skoro peggy chciała go ostatnio oszukać. jego nowa zasada. tylko konkrety!
- więc? - zapytał unosząc brew - przenosicie się do stanów i mam pilnować quinn tak? - zaśmiał się wymyślając pierwszy lepszy powód rozmowy - da się to zrobić - podszedł i poklepał ją po głowie jak dzieciaka.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 8:12 pm

oh well
- marty! nie mam pięciu lat! - skrzyżowała ręce na cyckach - błagam, nie przenoście się do las vegas ani do tokio... - zrobiła do nich maślane oczy, ale rodzice zaprzeczyli że to przenosiny gdziekolwiek. john się zaczął dziwnie peszyć i uśmiechać a eleanor zaczęła się wiercić nerwowo. wtedy powiedzieli im, że będą mieli rodzeństwo! i że marty oraz quinn zostaną starszym rodzeństwem! quinn się bardzo ucieszyła i była pierwszą, która wyściskała rodziców.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 8:18 pm

co zrobisz xd
- dla mnie zawsze będziesz mieć - pewnie cały czas miał przed oczami mała quinn bawiącą się w piasku hehehhehe. nawet teraz ją sobie tak wyobrażał więc nie widział cycków i całego anturażu. też pewnie wstał i przyłączył się do grupowego uścisku - kiedy to się stanie!? - był już ciekaw i modlił się o brata xd z siostrami same problemy.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 8:24 pm

dzisiaj nie mam dla ciebie żadnej życiowej porady, więc nic xd
no pewnie, że tak! nie widział, że stała się kobietą i nadal widział jak babrała się w piachu z innymi dzieciakami. a ona już dawno skończyła lata dziecięce i przeszła w nastoletni bunt. tulili się razem wszyscy do siebie ucieszeni, mama się popłakała i z radością obwieściła im, że tym razem to będą bliźniaki, więc pewnie będzie miał i siostrę i brata! powiedzieli im również, że już za niecałe pół roku, a po mamie nic nie było w sumie widać chociaż była chudziutka - widzisz marty! widzisz!!! ale suuuper! - będziemy mieć albo dwóch braci albo dwie siostry albo siostrę i braaaaaaata! chcę tą trzecią opcję - zamówiła od razu u rodziców xd
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 8:30 pm

no ok xd
hahahah, tak quinn dla niego to ciągle dziecko, dlatego nie ogarniał jej roznegliżowanych fot i ruchania z jego kumplami!
ciekawe skąd te bliźniaczek geny hehhe. marty też się ucieszył bo w sumie co innego mu zostało! elka i john płodni jak na ich wiek xd - będą mogły jeździć na montin, pozwalam - obwieścił. pies i tak pewnie nie kumał skąd ta wszechobecna radość!
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by quinn singleton Pon Sty 31, 2022 8:33 pm

spoko xd
utknął chyba kolega nam w czasoprzestrzeni skoro myślał, że ma nadal 5 lat xd na razie quinn miała za sobą bycie niegrzeczną dziewczynką, może przyjdzie czas na to ruchanie jego kolegów po raz kolejny. pewnie, że płodni, ale marty przynajmniej przestanie narzekać, że ma tylko jedną siostrę i za to jaką okropną xd pozwalam wymyśleć ci im imiona! - napijmy się tej herbatki i zjedzmy ciastka - mama zaś zaproponowała oglądanie albumów z ich dzieciństwa xd
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by marty singleton Pon Sty 31, 2022 8:38 pm

może utknął, kto wie!
nie mam pomysłu na imiona ups! na pewno nie dzisiaj.
pewnie wypili herbatkę i oglądali te albumy długo. było słodko, uroczo i rodzinnie.
zacznij next he he!
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by peggy roosevelt Pon Cze 06, 2022 8:33 pm

po przygodach nad stawem i w muzeum teraz mieli czas tylko dla siebie, więc leżeli na kanapie oglądając jakiś film, a właściwie całując się i nie zwracając uwagi na film.

Sponsored content

marty, anderson i flynn - Page 15 Empty Re: marty, anderson i flynn

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 5:43 pm