sala dyskusyjna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty sala dyskusyjna

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:42 am

    First topic message reminder :

    sala dyskusyjna - Page 11 Giphy
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by romy luddington Wto Mar 07, 2023 8:50 pm

    dobrze, że romy jakaś książkę przeczytała ostatnio to mogła się powoływać na to podczas prezentacji xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Mar 08, 2023 9:11 pm

    zwołała spotkanie samorządu, ale jackowi specjalnie wysłała osobnego maila z inną godziną, żeby przyszedł pół godziny wcześniej. czekała na niego teraz.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by jack carswell Sro Mar 08, 2023 9:13 pm

    kolejne miejsce dramek xd
    jack niechętnie przychodził na te spotkania, ale wyjątkowo się pojawił i to na czas! ten który wysłała mu peggy. wszedł do sali i było pusto więc zaśmiał się kpiąco - wszyscy tak respektują twoje zdanie że nie przychodzą? - drwił z niej.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Mar 08, 2023 9:15 pm

    miejsce dramek kujonów xd
    wywróciła oczami, kiedy zaczął się od razu czepiać.
    - wszyscy pojawią się punktualnie na spotkaniu, które zacznie się za pół godziny - spojrzała na zegarek - i które ty poprowadzisz - powiedziała poważnym tonem i poprawiła papiery na biurku.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by jack carswell Sro Mar 08, 2023 9:22 pm

    każda grupa społeczna ma swoje miejsce xd
    nie mógł inaczej, nie wiem czego się spodziewała hehe.
    - co? - zdziwił się na jej oświadczenie - nie będę prowadzić spotkań za ciebie, bo nie masz takiej ochoty - wycofał się od razu - jako przewodnicząca powinnaś robić to sama - edukował ją skoro nie ogarniała xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Mar 08, 2023 9:30 pm

    spodziewała się po nim dojrzałości xd głównie dlatego, że sama zaczęła nagle się zachowywać dojrzale i nie chciała na niego naskakiwać.
    - z efektem natychmiastowym przestaję być przewodniczącą i przekazuję to stanowisko tobie - oświadczyła oficjalnym tonem. - tu możesz zapoznać się z moją oficjalną rezygnacją - zaprezentowała mu jeden papierek. - przygotowałam też dla ciebie rozpiskę wszystkich działań samorządu do końca semestru - przesunęła segregator w jego stronę.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by jack carswell Sro Mar 08, 2023 9:33 pm

    nie potrafił być dojrzały, bo wkurzało go to że zabrała mu fuchę xd
    ale teraz mózg mu zastygł, a szczęka opadła na wiadomości peggy. chwycił jej rezygnację i przeczytał sprawdzając czy to nie jest jakiś prank - rezygnujesz ze studiów? umierasz? - dopytywał bo wydawało mu się, że to mogą być jedyne powody rezygnacji. oczywiście nie pytał dlatego, że sie o nią troszczył xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Mar 08, 2023 9:45 pm

    jak on miał tę fuchę, to też nie potrafili zachowywać się dojrzale, tylko kłócili się o drobnostki.
    - wiem, jak ci na tym zależy - powiedziała wspaniałomyślnie. zamknęła swoją teczkę i wstała - bo to jedyne, co kiedykolwiek osiągniesz w życiu - dodała. jednak nie była miła xd - a ja mam większe ambicje i chcę osiągać więcej. dlatego nadszedł czas na nowe projekty - wyjaśniła albo popisywała się, jedno z dwóch.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by jack carswell Sro Mar 08, 2023 9:50 pm

    takie było ich przeznaczenie xd
    z jednej strony chciał jej rzucić tym wypowiedzeniem i udać, że go to nie obchodzi, ale z drugiej strony jarał się ze mógł wrócić do władzy - mówisz tak tylko dlatego, że potrafiłaś ogarnąć wszystkiego - nie mógł odpuścić i być miły skoro i ona nie mogła - nowe projekty? - dopytał. może też chciał się wkręcić xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Mar 08, 2023 10:00 pm

    nie potrafili inaczej!
    - samorząd osiągnął pod moim kierownictwem więcej niż w ostatnich latach - zapewniła go. nawet dante i percy nie byli w stanie tego popsuć, zatuszowała ich błędy xd - w segregatorze znajdziesz podsumowanie - skinęła głową na segregator, zachęcając jacka, żeby go sobie wziął. przyda mu się, żeby ogarnąć system peggy. - zaczynam nowe czasopismo uniwersyteckie - uchyliła rąbka tajemnicy. oboje byli na edytorstwie, ale za bardzo skupiali się na dążeniu do władzy. zaraz jack otworzy konkurencyjną gazetę xd
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by jack carswell Sro Mar 08, 2023 10:05 pm

    - zdążyłaś ogarnąć dwa projekty, nie schlebiaj sobie - podsumował jej rządy. on uważał, że i tak robił to lepiej! dante i percy tacy nieprzydatni do samorządu! - przejrzę i podzielę się końcowymi uwagami żebyś wiedziała co na przyszłość poprawić - wyśle jej maila z całym plikiem komentarzy, ciekawe czy będzie zadowolona - tu i tak nikt nic nie czyta - skrytykował jej pomysł - ale powodzenia - otworzył segregator i już przeglądał co tam napisała. ignorował ją xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Mar 08, 2023 10:11 pm

    - projekty, które stworzyłam od zera - podkreśliła wartość swojej pracy. przypominam, że jack miał zawsze swoją ogarniaczkę peggy, a peggy była skazana sama na siebie xd - przy okazji sprawdź komentarze do twoich projektów, które też zamieściłam w segregatorze - była dwa kroki przed nim xd nie będzie czytała jego uwag, bo nie uważała go za swój autorytet. za to czepiać się jego bardzo chętnie mogła. - sprawię, że będą czytać - była pewna siebie. wyszła zza biurka, ale zamiast skierować się do drzwi, to usiadła w jednej z ławek. - nie martw się, nie zostawiam cię na lodzie. zostaję w samorządzie w roli konsultanta. beze mnie byście sobie nie poradzili - oznajmiła beztroskim tonem.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by jack carswell Sro Mar 08, 2023 10:15 pm

    peggy miała swojego ogarniacza percy'ego haha - zapoznam się z nimi i odniosę też do tego - nie miał zamiaru ustępować w tym. czepiali się nawzajem siebie, taki los - mhm, trzymam kciuki - nie trzymał i nie miał zamiaru czytać. no może raz przeczyta żeby zobaczyć jak złe to jest. tak uważał, że to nie będzie nic udanego. przynajmniej nie powiedział tego na głos xd zmierzył ją wzrokiem kiedy usiadła w ławce, a ludzie zaczęli się schodzić - jak będziesz mi przerywać to pójdziesz kserować ulotki - zagroził jej, zaraz wszyscy się zeszli i ogłosił swój wielki powrót jako przewodniczącego. oczywiście już się rządził i peggy mogła się wkurzać xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Mar 08, 2023 10:21 pm

    nie oszukujmy się, percy nie był na poziomie peggy xd
    wkurzyła się, że się rządził, ale jednocześnie czuła się dobrze ze swoją decyzją.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Sie 21, 2023 6:41 pm

    szukała peggy skoro były jako tako pogodzone, a znalazła je percy'ego - czy widziałeś moją siostre? - zapytała - ruda, nieco mniejsza ode mnie, a i ja jestem ładniejsza - zażartowała.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by percy hacmon Pon Sie 21, 2023 6:46 pm

    peggy sie gdzies spieszyla wiec musial zostac I pozbierac papiery. - mineliscie sie, wlasnie wyszla - zerknal na nia kiedy zartowala, ze jest ladniejsza. musial sam ocenic xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Sie 21, 2023 6:48 pm

    - zawsze jest taka zabiegana - zaczęła marudzić na siostrę i nawet usiadła obok niego i patrzyła co robił. zostawiła stefkę w sklepie i nie miała co robić. zauważyła, że się na nią patrzył - czy ty mnie właśnie oceniasz? - zaśmiała się.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by percy hacmon Pon Sie 21, 2023 6:55 pm

    - to prawda - zgodzil sie z nia. - nie! - zmieszal sie. - jestescie podobne - nie wiedzial co ma innego powiedziec. probowal sie skupic na ukladaniu kupek z dokumentow, ale sie zestresowal I upuscil wszystko na podloge.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Sie 21, 2023 7:02 pm

    - jestem wyższa o siedem centymetrów i mam więcej piegów - reklamowała siebie, alb robiła antyreklamę siostrze xd jak upuścił wszystko to od razu zaczęła pomagać i zauważyła, że rece mu się trzęsą. pewnie ze strachu przed reżimem rudej! - to na pewno z głodu, możemy iść coś zjeść na stołówkę - zaproponowała, znała drogę.
    percy hacmon

    percy hacmon

    swinton
    geologia
    cutiepie
    21

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by percy hacmon Pon Sie 21, 2023 7:09 pm

    zasmial sie niezrecznie. spojrzal na swoje dlonie I zacisnal piesci, majac nadzieje, ze to mu pomoze. - pewnie tak - to bylo lepsza wymowka niz to, ze tak sie zestresowal. - mam jeszcze troche rzeczy do zrobienia - peggy taki dyktator, ze percy bal sie isc zjesc xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Sie 21, 2023 7:14 pm

    percy się głodził przez nią, jak wyląduje w szpitalu to jej wina.
    - to nie jest na pewno rzecz, której nie możesz zrobić później - chwyciła go za rękę i zaprowadziła na stołówkę gdzie nakarmiła. może miał pełny brzuch, ale jak wrócił to pewnie spotkał niezadowoloną peggy, która to układała, ups.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by vicky anderson Czw Mar 07, 2024 8:29 pm

    spotkała huntera wychodzącego z zajęć - słyszałam, że chcesz się urwać z ostatnich zajęć i pójść ze mną na piwko - zagaiła wesoło. teraz bardziej przykładała się do studiów, ale bez przesady. nigdy nie była wzorowa studentką xd
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by hunter garvey Czw Mar 07, 2024 8:40 pm

    - szybko docierają do ciebie informacje. zanim zdążyłem to pomyśleć, to ty już to słyszałaś - śmieszkował na powitanie. mógł olewać zajęcia, bo wiedział, że potem szczęśliwym trafem i tak wszystko zda. był bardziej pozytywnie nastawiony i naładowany po powrocie z kalifornii. wierzył w powrót farta xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by vicky anderson Czw Mar 07, 2024 8:48 pm

    długo sobie nie powierzy w powrót farta, zaraz spotka rosie i szlag wszystko trafi xd
    - to tylko dlatego, że jestem twoją piwkową bratnią duszą - zażartowała i szturchnęła go lekko boczkiem czekając aż oddalają się od sali i faktycznie będą mogli zwiać - idziemy na piwko do pubu czy wolisz domowy klimacik? - domowy klimacik = towarzystwo rosie xd
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by hunter garvey Czw Mar 07, 2024 8:55 pm

    jeszcze nie wiedział, jak to działa.
    - ty jesteś każdego piwkową bratnią duszą - zaśmiał się z niej. wiedział, że nie jest wyjątkowy. - ale przyjmuję to - zarzucił jej rękę na ramię, gotowy do wyprawy po złocisty napój, więc mogli się oddalić od sali. - a czy w domowym klimaciku ktoś do nas dołączy? - wiadomo, o kogo pytał!

    Sponsored content

    sala dyskusyjna - Page 11 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 2:53 am