sala dyskusyjna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty sala dyskusyjna

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:42 am

    First topic message reminder :

    sala dyskusyjna - Page 12 Giphy
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by vicky anderson Czw Mar 07, 2024 9:00 pm

    cały czas się łudził!
    - nie rób ze mnie piwkowej ladacznicy - nie piwkowała z każdym, oscarem trochę gardziła na przykład. hunter powinien docenić jej chęć piwkowania xd już się oddalali od sali w kierunku wyjścia skoro hunter był chętny, vicky nie chciała zmarnować piwkowej okazji! - a czy ja ci nie wystarczam? - spojrzała na niego podejrzliwie. nie wiedziała, że rosie to tak na serio, nie sądziła że była w stanie swoim podejściem zainteresować na dłużej jakiegoś chłopaka!
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by hunter garvey Czw Mar 07, 2024 9:07 pm

    - wciąż nie potwierdziłaś, że to ja jestem twoją ulubioną piwkową bratnią duszą - chciał to usłyszeć! - po prostu nie chciałbym, żeby ktoś nam przeszkadzał - powiedział z naciskiem. - wiesz, jakimś trajkotaniem o torebkach czy czymś takim - zaśmiał się z rosie. nie chciał dawać po sobie znać, że chciałby ją zobaczyć i posłuchać o tych torebkach. przy vicky nabijał sie z rosie, a przy rosie czepiał się vicky xd bajerant! odbije mu się to czkawką na pewno. nie będzie dobrym mediatorem między siostrami.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by vicky anderson Czw Mar 07, 2024 9:17 pm

    nie będzie dobrym mediatorem, albo siostry ogarną jak z nimi pogrywa i się między sobą dogadają!
    - moje zaproszenie chyba mówi najlepiej że jesteś moją ulubioną piwkową bratnią duszą - zapewniła skoro jeszcze tego nie poczuł xd - nie martw się, jestem pewna że rosie nie będzie zainteresowana siedzeniem z nami i piciem piwka, a nawet jeśli to uratuję cie od tego przynudzania - poklepała go pokrzepiająco po plecach nie wiedząc że tak na prawdę to przynudzanie to był miód na jego duszę!
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by hunter garvey Czw Mar 07, 2024 9:39 pm

    - i to chciałem usłyszeć - powiedział dumnie i szczerzył się tak, jakby to był najlepszy tytuł. brał wszelkie komplementy, nieważne jakie xd zaraz mu się przypomniało, że w jakimś barze w tym dniu jest happy hour, więc namówił vicky, aby jednak tam poszli. nie chciał jakiejś dziwnej sytuacji, w której vicky by wypraszała rosie. będzie musiał jakoś inaczej z nią spędzić czas.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by patrick bowman Wto Mar 26, 2024 7:14 pm

    mieli wspólnie jakieś zajęcia, wszyscy się rozchodzili, a patrick zerknął na archiego - zostaniesz? - poprosił trzymając w ręku jakąś jego prace na zaliczenie.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by archie holtzman Wto Mar 26, 2024 7:19 pm

    nie mogl sie skupic przez pol wykladu bo myslal o tym co zje na na lunch. troche sie spieszyl, ale jednak sie zatrzymal. - jasne - spojrzal na niego pytajaco. mial nadzieje, ze szybko to zalatwia. nie zaczepial go od czasu niezrecznej sytuacji z nejtem xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by patrick bowman Wto Mar 26, 2024 7:20 pm

    miał poważne rozkminy widać xd nie zaczepiał go bo teraz się wstydził hehe, mógł pomyśleć wcześniej.
    wstał i podał mu pracę, która napisał - świetnie napisane, przeczytałeś parę książek które poleciłem - pochwalił go. wcześniej archie był studentem widmo, który ledwo ogarniał, a teraz okazał się bystrzejszy niż patrick myślał. doceniał go, nawet jeśli było niezręcznie!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by archie holtzman Wto Mar 26, 2024 7:27 pm

    najwyrazniej to u zielonych normalne xd nie myslal wtedy trzezwo I nie przeszlo mu przez mysl jak niezrecznie bedzie kiedy bedzie musial siedziec u patricka na wykladach po tym co zrobil.
    chwycil prace I przejrzal ja na szybko. - dzieki, bardzo mi pomogly - usmiechnal sie. - bez ciebie nie dalbym sobie rady - zasmial sie, ale to byla prawda. docenial jego pomoc.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by patrick bowman Wto Mar 26, 2024 7:33 pm

    zaprogramowani żeby myśleć o jedzeniu!
    nie myślał o konsekwencjach, wygodne życie księcia!
    - to moja praca - uśmiechnął się, przyjmując skromnie komplement od archiego - tylko nie całuj mnie w podzięce - zażartował z niezręczności wiszącej w powietrzu. chciał oczyścić atmosferę, w końcu spotkają sie jeszcze nie raz na sali wykładowej!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    24

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by archie holtzman Wto Mar 26, 2024 7:36 pm

    ups!
    - nie martw sie, nie planuje tego robic - zapewnil go rozbawiony. nie byl chujkiem I nie chcial wprowadzac jeszcze wiecej dramek I niezrecznosci. zreszta on myslal teraz tylko o vicky, a calowanie innych kolesi/lasek tylko pogorszyloby jego sytuacje.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by patrick bowman Wto Mar 26, 2024 7:41 pm

    nate zawsze mógł donieść vicky!
    - to dobrze, mój narzeczony mógłby się wkurzyć jeszcze bardziej - zaśmiał się tłumacząc wkurzenie nejta... sobie i jemu! - zjedzą nam wszystko na stołówce - też wybierał się na jedzonko. wyszli razem i nawet doszli na stołówkę. ciekawe czy zaraz będą plotki xd

    Sponsored content

    sala dyskusyjna - Page 12 Empty Re: sala dyskusyjna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 3:39 am