• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

ośrodek kultury

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

ośrodek kultury - Page 14 Empty ośrodek kultury

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:23 am

First topic message reminder :

ośrodek kultury - Page 14 Lauderdale-house-waterlow
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by silas darcy Nie Sty 09, 2022 7:10 pm

taki jej los xd
rowniez zasmial sie nerwowo bo przez chwile myslal, ze stefka mowi serio o rozmowie z jej opiekunami. nie wiedzialby co powiedziec! chociaz zawsze mogl udawac kogos waznego ze spotkan i tak przekonac ich, ze stefka sobie dobrze radzi. przeszlo mu to przez mysl, ale nie proponowal tego. - dobrze - usmiechnal sie i obserowal ja czekajac az zacznie opowiadac dalej. nie potrafil dawac rad, ale sluchaczem byl akurat dobrym.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by stephanie miranda Nie Sty 09, 2022 7:17 pm

gdyby wiedziała, że silas miał taki pomysł w głowie to zaczęłaby go namawiać, żeby faktycznie go zrealizował.
- ostatnio wszystko wychodzi odwrotnie niż powinno - westchnęla smutno, ale nie zagłębiała się w szczegóły, bo nawet przy silasie nie czuła się na tyle swobodnie, żeby opowiadać o wszystkich swoich ostatnich porażkach. - co jeśli naprawdę mnie oddadzą? jestem już za blisko skończenia szkoły, nie mogę się przenosić znowu - spojrzała na chłopaka błagalnie.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by silas darcy Nie Sty 09, 2022 7:37 pm

w takim razie dobrze, ze sie tym nie podzielil. znaczy dobrze dla niego. uwazal, ze nie nadawal sie do takich spraw. ciekawe czy w ogole by byl w stanie cos powiedziec czy zdenerwowalby sie tak, ze by nie potrafil sie odezwac. bylby przypal!
- to byloby okrutne - polozyl dlon na jej plecach zeby ja pocieszyc. - moze warto sie skupic na szkole? - zaproponowal. pamietal ze prowadza sie z finn a po tym jak probowala go namowic na kupienie jej alkoholu troche ja uwazal za bad news.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by stephanie miranda Nie Sty 09, 2022 7:43 pm

wyszłoby jeszcze gorzej niż gdyby w ogóle się nie zgłosił i wtedy już na pewno by stefkę odesłali.
- po co? i tak nie pójdę na studia - westchnęła. zawsze była dobrą uczennicą, a przynajmniej taką, która posłusznie chodziła na wszystkie lekcje i nie sprawiała kłopotów. ostatnio stwierdziła jednak, że może powinna korzystać z młodości i tego, że ma koleżanki, bo po skończeniu szkoły wyląduje w pracy na stacji benzynowej i nic nie będzie miała z życia.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by silas darcy Nie Sty 09, 2022 7:49 pm

mialby ogromne wyrzuty sumienia! nigdy by jej tego nie wynagrodzil.
- skad takie negatywne mysli? - przejal sie. z takim podejsciem nic dziwnego, ze jej opiekunowie nie byli z niej zadowoleni. wiadomo, ze studia nie byly dla kazdego, ale w jej sytuacji dyplom by sie jej przydal.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by stephanie miranda Nie Sty 09, 2022 7:57 pm

silas musiałby ją przygarnąć u siebie xd
- to nie są negatywne myśli, tylko realistyczne. spojrz gdzie jesteśmy - machnęła ręką na drzwi, na których wisiała kartka z informacją o spotkaniu grupy. - nie wszyscy mają wszystko tak poukładane jak ty. - zauważyła. nadal uważała, że silas sobie radzi super dobrze.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by silas darcy Nie Sty 09, 2022 8:03 pm

ukrywalby ja w akademiku xd
przelknal sline kiedy wytknela mu, ze radzi sobie lepiej od niej. dobrze, ze nie denerwowal sie szybko. te slowa go zabolaly. - ciezko na to pracowalem. nic nie przyszlo mi z latwoscia - powiedzial na swoja obrone wyprostowal sie. - powinnas docenic to, ze masz rodzine - on uwazal, ze miala lepiej od niego.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by stephanie miranda Nie Sty 09, 2022 8:17 pm

mogłaby zostać squatterką xd
- wiem to. ale masz talent i cel, prawda? wiesz co chcesz robić w życiu i masz wiele perspektyw - zauważyła. ona go chwaliła, nie chciała go obrażać. nie spodziewała się, że on to inaczej zinterpretuje. - to nie jest rodzina, tylko para ludzi, którzy dostają pieniądze za to, że upychają nas pod jednym dachem - westchnęła. a jednak nie chciała, żeby ją oddawali! kellerowie byli zdecydowanie lepsi od innych rodziców zastępczych, którzy bywali np. agresywni.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by silas darcy Nie Sty 09, 2022 8:26 pm

nie miala zbyt duzo lepszych opcji xd
- jestes mloda, masz jeszcze czas zastanowic sie nad tym co chcesz robic - zapewnial ja. - mozesz probowac roznych rzeczy, duzo ludzi zmienia zdanie co do kierunku - dodal. on mial chociaz tyle dobrze, ze od razu chcial byc aktorem. glownie dlatego, ze wtedy mogl udawac, ze jest kims innym. choc na chwile zapominal o swoim beznadziejnym zyciu. - niestety musimy sobie radzic z tym co mamy - odpowiedzial co do jej opiekunow. nadal uwazal, ze lepsze to niz nic.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by stephanie miranda Nie Sty 09, 2022 8:41 pm

- nie stać mnie na studia. jeśli miałabym dostać stypendium to musiałabym wcześniej wiedzieć co chcę robic - marudziła mu. nie wiem jak działają studia w anglii, ale dla dramki przyjmijmy, że to co mówi stefka ma sens xd zaraz przyszli pozostali i zaczęlo się spotkanie grupy, więc na tym musieli zakończyć swoją dyskusję. stefka jeszcze na pewno nie raz poprosi go o poradę co do swojej przyszłości!
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by sophie holtzman Sob Sty 29, 2022 8:16 pm

była tutaj na zajęciach z robienia garnków, bo musiała się wyżyć w jakiś sposób pozytywny i teraz właśnie wychodziła z sali i rozmawiała z kimś na temat następnego zadania.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by valentino eyre Sob Sty 29, 2022 8:25 pm

lubil spedzac kreatywnie czas wiec byl tu stalym bywalcem. tym razem wybral jakies zajecia z rysunku. pewnie zeby podziwiac klate przystojniaka, ktory byl modelem. - Sophie! - pomachal do niej wesolo I przytulil ja na przywitanie.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by sophie holtzman Sob Sty 29, 2022 8:27 pm

przytuliła się również do niego na przywitanie - cześć valentino, jak miło cię w końcu widzieć! - ucieszyła się na jego widok, był taki uroczy - co tam u ciebie słychać! opowiadaj! - zachęciła go.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by valentino eyre Sob Sty 29, 2022 8:38 pm

- ile masz czasu? - zasmial sie gdy kazala mu opowiadac co u niego I spojrzal na swoj nadgarstek udajac, ze patrzy na zegarek, ktorego nie mial. - na jakich zajeciach bylas? - zainteresowal sie. gdyby wiedzial, ze tez tu przychodzi to by sie z nia umowil.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by sophie holtzman Sob Sty 29, 2022 8:40 pm

- dla ciebie? całe tony czasu! - zapewniła go rozbawiona, bo był jedną z niewielu osób dla których mogła poświęcić wszystko. dosłownie wszystko. nawet swój cenny czas - na lepieniu garnków! wiesz jakie to odprężające? nawet ulepiłam dzisiaj jakiegoś śmiesznego koślawca, ale oddałam koleżance, bo potrzebowała jako wazon - zaśmiała się.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by valentino eyre Sob Sty 29, 2022 8:48 pm

- w takim razie czeka nas dlugi wieczor - powiedzial z rozbawieniem. lubil gadac o sobie wiec z checia jej o wszystkim opowie. - I nie zaprosilas mnie? - udal oburzonego tym, ze nie otrzymal zaproszenia. - nastepnym razem licze na to, ze bedziemy lepic garnki razem - tego jeszcze nie probowal, ale byl otwarty na nowe wrazenia.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by sophie holtzman Sob Sty 29, 2022 8:52 pm

- wino w takim razie i idziemy do ciebie? - już czuła tą długą noc w jego pokoju gdzie będą mogli porozmawiać i wyżalić się na różne tematy w swoim życiu - a skąd mogłam wiedzieć, że lubisz lepić garnki, valentino! - dźgnęła go w ramię - następnym razem cię zapraszam. ulepię ci najlepszy krzywy wazon na kwiatki ever! - zażartowała rozbawiona.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by valentino eyre Sob Sty 29, 2022 9:07 pm

- swietnie - podobal mu sie taki plan. wino I plotki zawsze byly dobrym pomyslem na spedzenie wieczoru. - jeszcze nie wiem czy lubie wiec twoim zadaniem bedzie przekonanie mnie do tego - tez ja szturnal. - twoj wazon bedzie stal w honorowym miejscu zeby wszyscy mogli go podziwiac - zasmial sie.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by sophie holtzman Sob Sty 29, 2022 9:09 pm

- no mam nadzieję, że tak będzie, bo inaczej będę przychodziła do ciebie codziennie i sprawdzała, czy go czasem nie przestawiłeś gdzieś - pogroziła mu zabawnie palcem i się zaśmiała - przekonam cię, zobaczysz, że cię przekonam. chodźmy w takim razie po winko i na ploteczki - złapała go pod rękę i ruszyli w kierunku wyjścia.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by valentino eyre Sob Sty 29, 2022 9:18 pm

- czy to grozba? - zasmial sie. nie mialby nic przeciwko zeby go odwiedzala. lubil towarzystwo! - mozesz mu juz zaczac opowiadac - zaproponowal. i poszli do niego! zaczne cos next.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by tiffany bowman Sob Lut 05, 2022 9:35 pm

własnie skończyło się spotkanie jej sekty grupy wsparcia i czytała na tablicy ogłoszeń jakie inne zajęcia oferuje ośrodek kultury. julio zachęcał ją, żeby odważyła się wyjść do ludzi i coś więcej robić, ale nie była gotowa sama. zastanawiała się na co leila i jo poszłyby z nią.
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by blake cooper Sob Lut 05, 2022 9:37 pm

nie byl zainteresowany zajeciami w osrodku kultury, ale za to tiffy tak. - czesc - powiedzial donosnie zanim do niej doszedl I pomachal do niej gdy spojrzala w jego kierunku. - co ciekawego wypatrujesz? - zainteresowal sie I zerknal na tablice.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by tiffany bowman Sob Lut 05, 2022 9:42 pm

nawet się uśmiechnęła na jego widok. ostatnio często na siebie wpadali i stał się jedną z tych osób, które kojarzyły jej się z bezpieczeństwem. 
- zastanawiałam się czy zapisać się na jakieś zajęcia - przyznała. - ale chyba nie ma nic dla mnie - zerknęła jeszcze raz na tablicę. myśl o tym, że miałaby przyjść do nowej grupy ludzi i próbować robić coś nowego mimo wszystko nadal ją przerażała.
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by blake cooper Sob Lut 05, 2022 9:50 pm

ucieszyl sie, ze powitala go usmiechem. polubil ja I chcial jej sie kojarzyc z czyms dobrym.
- a co lubisz robic? - zerknal na nia, ale zaraz powrocil do czytania jakie zajecia oferuja. sam nie widzial tez tu niczego interesujacego bo nie lubil przebywac miedzy ludzmi.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by tiffany bowman Sob Lut 05, 2022 9:55 pm

pomagał jej się przełamywać, a to było coś waznego dla niej. teraz wiedziała, że może na nim polegać w takich sprawach. pewnie zaraz go wkręci, żeby chodził razem z nią na jakieś zajęcia!
- oglądać seriale i robić zakupy na aliexpress? - palnęła. spojrzała jeszcze raz na tablicę i westchnęła. - sama nie wiem... kiedyś lubiłam wychodzić na imprezy i do ludzi, a teraz cały czas siedzę w domu i nie wiem już co lubię i co chcę - wyznała mu.

Sponsored content

ośrodek kultury - Page 14 Empty Re: ośrodek kultury

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:44 am