• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

ławki

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

ławki - Page 19 Empty ławki

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 12:41 pm

First topic message reminder :

ławki - Page 19 788dcbc65b819f3165e7f0015505bc2a
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by leila fairbrother Pią Sie 12, 2022 9:54 pm

moze kiedys zranil jakas czarownice, ktora rzucila na niego klatwe xd
kazda doda do listy kogos kogo znaja I wybiora kilka najbrardziej odpowiednich kandydatow. jak the bachelorette, ale zamiast slubu seks.
- wiem - westchnela kiedy tiffy przypomniala jej, ze nie musialy szukac chlopakow, ktorym moga zaufac. - na pewno jest ktos komu mozesz zaufac - odwrocila sie do niej. - pomyslmy - zaproponowala. moze znalazlby sie jakis koles, z ktorym sie kiedys calowala I teraz mogl jej pomoc.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by tiffany bowman Pią Sie 12, 2022 10:03 pm

albo cygankę xd
hahah lepsze wybieranie ze znajomych niż robienie castingu xd zastanowiła się chwilę nad kandydatami, ale nikt nie wpadł jej do głowy.
- nie wiem komu mogę ufać. po wszystkim okaże się, że będę żałować - westchnęła wpychając sobie do buzi kolejnego cukierka. z freddie'm zaryzykowała i żałowała - to jak z blake'm. myślałam, że mogę mu ufać, a potem okazało się, że to on nie ufa mi - opowiadała zajadając się cukierkami, chociaż mówiła o tym tak ogólnie, a nie w kontekście całowania.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by leila fairbrother Pią Sie 12, 2022 10:08 pm

moze xd
haha jesli nikogo nie znajda wsrod znajomych to beda musialy zrobic casting xd
- moze powinnas I tak sprobowac? moze sie okaze, ze jednak nie bedziesz zalowac skoro jestes gotowa sie calowac - probowala myslec pozytywnie. seks byl zbyt duzym krokiem wiec tylko z calowaniem moglo byc inaczej. - ufasz mu nadal? - zainteresowala sie.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by tiffany bowman Pią Sie 12, 2022 10:31 pm

nowy program reality tv, szukanie magicznych penisów do uleczenia dziewczyn z traumami xd
- chyba będę po prostu wiedzieć jeśli faktycznie spotkam kogoś z kim będę gotowa się całować - podrapała się po policzku. - albo potrzebuję etapów jak ty z tobiasem - zastanawiała się na głos. leila miała odwrotnie, miała z kim się całować/seksić i musiała poczuć się gotowa do podejmowania akcji, za to tiffy była gotowa na całowanie, ale nie miała z kim. - nie wiem - zmarszczyła nos - czuję się jak idiotka, że myślałam, że jesteśmy dla siebie kimś więcej - miała na myśli przyjaźń oczywiście, choć brzmiało to inaczej.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by leila fairbrother Pią Sie 12, 2022 10:38 pm

to by sie sprzedalo xd I tiffy juz by nie musiala kupowac zdrapek.
- moze powinnas isc na randke? - podawala jej kolejne pomysly. moze na tinderze znalazlby sie ktos z Kim warto bylo utworzyc relacje. nie wychodzily do ludzi na imprezy wiec zostalo online. - moze warto z nim porozmawiac dlaczego sie tak czuje? - dawala jej rady, z ktorych sama nie korzystala xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by tiffany bowman Pią Sie 12, 2022 10:48 pm

hahaha tak.
zamilkła, bo randka zabrzmiała jeszcze bardziej przerażająco niż całowanie. wiązało się to ze zbyt dużym wkładem energii, który trzeba było poświęcić. musiałaby wyjść gdzieś do publicznego miejsca i rozmawiać z kimś cały wieczór. a calowanie to tylko kilka sekund xd już sobie wyobrażam jej profil na tinderze z opisem 'byłam porwana i teraz szukam kogoś z kim mogę sobie przypomnieć jak się całuje' xd
- nie wiem czy kiedykolwiek będę jeszcze chodzić na normalne randki jak wcześniej - stwierdziła w końcu. jak zawsze złote rady xd tiffy jednak nie chciała ich przyjąć. - dał mi jasno do zrozumienia, że nie chce kontynuować naszej znajomości - odpowiedziała.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by leila fairbrother Pią Sie 12, 2022 10:57 pm

taki opis moglby przyciagnac creepow xd
- na pewno poznasz kogos z Kim bedziesz chciala znowu chodzic na randki - zapewniala ja. - och, przykro mi - powiedziala smutno. ostatnia nadzieja umarla. kibicowala im skoro dogadywala sie z blakiem wystarczajaco dobrze by przedstawiac go kolezankom. - skoro tak po prostu cie zostawil to nie byl ciebie wart - pogladzila ja po ramieniu.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by tiffany bowman Pią Sie 12, 2022 11:06 pm

to by znowu cofnęło tiffy o parę kroków do tyłu.
- o ile te randki będą polegać na jedzeniu cukierków na ławce albo oglądaniu seriali na kanapie - takie były jej ulubione rozrywki aktualnie. jeszcze nie była na etapie chodzenia do kina i na wrotki. przedstawiała blake'a koleżankom, bo myślała, że on może być ich koleżanką xd oczywiście leila i jo miały inne postrzeganie tej sytuacji - też to sobie mówiłam - pokiwała głową - ale i tak brakuje mi go - przyznała się. - ale hej, dzięki temu mogę więcej czasu spędzać z wami - dodała bardziej wesołym tonem i wtuliła się w leilę. przyjaciółki miały swoich facetów, z którymi mogły spędzać czas, a tiffy się przyczepiała jako piąte koło u wozu xd dojadły cukierki i wróciły do domów.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 9:01 pm

siedzial na lawce i patrzyl sie w jeden punk w oddali. zastanawial sie nad sensem zycia xd nie no, nie bylo tak zle. ale jego pobyt na odwyku zblizal sie ku koncowi, a on nie wiedzial co ma teraz zrobic.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by annie cruz Wto Wrz 20, 2022 9:10 pm

było mu dobrze na odwyku jak przynajmniej nie musiał się zastanawiać co dalej. w sumie podobnie jak tiffy, powinni się spotkać i przegadać xd przechodziła tędy tachając syntezator pod pachą, więc zwracała na siebie uwagę. zawieszony też zwrócił jej uwagę i od razu się przy nim zatrzymała. trochę się zestresowała widząc go w takim stanie, kto wie czy znowu nie było z nim gorzej.
- andy, hej - miała nadzieję, że wyrwie go z transu.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 9:14 pm

haha bonding. tyle, ze andy nie wymyslal powodow, dla ktorych mieliby go zatrzymac na odwyku. stracil to co mial zanim znowu wpadl w sidla nalogu i teraz nie wiedzial co ze soba zrobic. martwil sie tez o dorotke. udalo sie annie wyrwac go z zamyslenia. - czesc - usmiechnal sie lekko. - gdzie idziesz? - spojrzal na jej rzeczy.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by annie cruz Wto Wrz 20, 2022 9:18 pm

a czy dorotka martwiła się nim? oto jest pytanie! myślę, że spędziła część wakacji u rodziców i trochę nie wiedziała co dzieje się z andy'm. muszą odzyskać mieszkanie xd
- muszę to zanieść do naprawy - podniosła lekko syntezator. tak naprawdę to poprzestawiało jej się w głowie po wypadku i syntezator nadal dobrze grał, tylko annie nie potrafiła już odsłuchiwać muzyki jak dawniej. - mogę na chwilę się przysiąść? to jest ciężkie - zamarudziła i usiadła nie czekając na odpowiedź.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 9:26 pm

moze zapomniala o nim jak wyjechala z st albans xd ciekawe czy rodzice chcieli go odwiedzic. andy tak sie poswiecil przyjmujac dorothy do siebie, a ona go zdradzila xd
- jasne - zdazyl sie przesunac zanim usiadla obok. - pomoc ci to zaniesc? - nie odzyskal jeszcze w pelni sil, ale syntezator nie mogl byc ciezki.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by annie cruz Wto Wrz 20, 2022 9:32 pm

może rodzice kazali jej wracać i na siłę spędzała wakacje w domu. dramka! a ponieważ nadal udawała, że studiuje to będzie miała wymówkę, żeby przyjechać z powrotem. 
- nie trzeba, jakoś daję radę - zapewniła go. przytachała go już taki kawał to dalej też sobie poradzi. stara panna to musiała umieć sama sobie radzić xd - ale dziękuję - uśmiechnęła się do niego. korzystając z okazji wyciągnęła swojego vape'a - chcesz? możesz? - nie wiedziała jakie są zasady xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 9:37 pm

dobrze, ze nie proponowali zeby odwiedzic ja na studiach.
- moge, ale nie chce - usmiechnal sie. wolal nie probowac takich rzeczy bo od tego sie zaczyna. zanim znowu nie sprobowal alkoholu jego zycie bylo spokojne i normalne. i byloby takie gdyby nie wypadek, ale wszystko co uzaleznialo zle mu sie kojarzylo.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by annie cruz Wto Wrz 20, 2022 9:45 pm

dorothy by ich oprowadzała po kampusie i kazała znajomym udawać, ze z nią studiują xd chociaż nie, za dużo roboty. nie wiem co gorsze dla dorotki, napracowanie się czy stawienie czoła konsekwencjom.
- a ja mogę? - dopytywała, bo nie chciała stawiać go w niezręcznej sytuacji. to nie było otwieranie przy nim wina, ale i tak starała się być ostrożna w jego towarzystwie. jeśli się zgodził to się zaciągnęła, a jeśli nie to schowała vape'a z powrotem. - więc, o czym tak rozmyślałeś? - spytała - chyba że to za bardzo bezpośrednie pytanie - zaśmiała się, bo w sumie wyjechała z grubej rury, a andy mógł mieć dużo ciężkich przemyśleń.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 9:49 pm

w przyznaniu sie do prawdy przynajmniej nie musiala sie za duzo wysilac.
- mozesz - zgodzil sie. to akurat mu nie przeszkadzalo za bardzo. gorzej by bylo gdyby odpalila przy nim skreta i kazala patrzec jak to pali. - o tym jak mam wrocic do rzeczywistosci - wzruszyl ramionami. i tak juz wiedziala o nim o wiele wiecej niz by chcial wiec nie musial sie wstydzic swoich mysli.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by annie cruz Wto Wrz 20, 2022 9:55 pm

ale potem rodzice kazaliby jej to odpracować i to też nie byłoby dobre.
skoro się zgodził to zaciągnęła się raz i schowała vape'a do kieszeni. wypuściła dym odwracając głowę w drugą stronę, żeby nie poleciało na niego. jedyne skręty jakie trzymała w rękach annie to te, które nico chował w jej pokoju i znajdowała przypadkiem. 
- i co wynikło z tych rozmyślań? - spytała skoro już się przed nią otworzył. miała nadzieję, że nie przerwała mu w ważnym momencie i będzie musiał wszystko planować od początku.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 10:11 pm

zawsze mogla znalezc chlopaka w internecie i sie do niego przeprowadzic. jakis sugar daddy by sie na pewno znalazl.
- to, ze nie wiem od czego mam zaczac. to wszystko jest troche przytlaczajace - przyznal sie. nie wiedzial jak sie starac o mieszkanie skoro byl bezrobotny i swoje pieniadze przehulal.  za pierwszym razem czekal na niego pokoj na plebani. teraz musial wszystko zalatwiac sam.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by annie cruz Wto Wrz 20, 2022 10:16 pm

andy by się cieszył, że ma spokój i siedzi na głowie komuś innemu.
- może spróbuj powrócić do ostatniego momentu kiedy było dobrze? - zaproponowała. wydawało jej się to dobrym punktem odniesienia. nie wiedziała, że właściwie nie miał nawet gdzie mieszkać. nie zdawała sobie sprawy jak wiele stracił przez te ostatnie miesiące.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 10:21 pm

to na pewno. nie mial nic przeciwko temu zeby go odwiedzala, ale nie na dluzej niz kilka dni.
- to dobry pomysl - pokiwal glowa. nie chcial sie rozwijac za bardzo na ten temat. ostatni moment kiedy bylo dobrze byl dawno temu. - mam czas zeby sie jeszcze zastanowic - usmiechnal sie. nie chcial jej jeszcze bardziej martwic.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by annie cruz Wto Wrz 20, 2022 10:26 pm

kilka dni to i tak lepiej niż jedno popołudnie. może podświadomie trochę lubił dorotkę xd
- w tym przypadku na pewno nie zaszkodzi zastanawiać się z wyprzedzeniem - posłała mu łagodny wspierający uśmiech. wiedziała, że nie jest mu łatwo, ale nie chciała się narzucać ze swoimi próbami pomocy - możemy zacząć od wycieczki do oceanarium. to zawsze dobre miejsce do rozmyślań - zaproponowała. może andy znowu się zainspiruje jak do opieki nad rybkami xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by andy harris Wto Wrz 20, 2022 10:31 pm

przyzwyczail sie xd
- masz racje - przyznal troche niechetnie. wolal to odlozyc ale miala racje. im dluzej bedzie zwlekal tym bardziej stresujace to sie stanie. - dawno tam nie bylem - usmiechnal sie. lepiej zeby andy sie juz niczym nie opiekowal xd chociaz moze wlasnie tego znowu potrzebowal zeby sie zmotywowac do zycia. pomogl jej zaniesc syntezator i umowili sie na wycieczke do oceanarium.
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by sally randolph Czw Sty 12, 2023 8:32 pm

corey chciał iść na sanki (nawet jeśli nie było śniegu?), millie biegała z psem, a sally siedziała i ich pilnowała, czytając przy okazji notatki na egzamin.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by archie holtzman Czw Sty 12, 2023 8:35 pm

na widok tej siostry Anderson sie ucieszyl xd
zaszedl ja z tylu I zakryl jej oczy. - zgadnij kto - nie postaral sie za bardzo I nie zmienial glosu wiec nie miala trudnego zadania. nie chcial jej przestraszyc zeby myslala, ze jest jakims creepem.

Sponsored content

ławki - Page 19 Empty Re: ławki

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» ławki

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:55 pm