st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    zoo - Page 12 Empty zoo

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:34 pm

    First topic message reminder :

    zoo - Page 12 Rsz_1new_sign
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 9:23 pm

    ups xd
    nie przezyla nigdy smierci nikogo az tak waznego, wiec nie wiedziala jak sie zabrac za pocieszanie go. myslala, ze chodzilo wlasnie o mame! - czasami pingwiny odchodza. na pewno jest szczesliwy tam gdzie teraz jest - gladzila go po ramieniu. nie rozumiala o co mu chodzilo. troche sie zaczela bac, ze chcial zeby duch jego mamy wrocil xd - tak? to urocze - poglaskala jego policzek.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 9:29 pm

    dobrze, że nie pomyślała, że rafe uwierzył w reinkarnację i to, że jego mama jest pingwinem xd 
    - więc będzie szczęśliwszy beze mnie? bo tylko go znowu zranię? - patrzył na nią oczekując jakiś odpowiedzi, chociaż rozmawiali o zupełnie innych rzeczach i rosie niewiele mogła mu pomóc. - chciałem, żeby sam był moim pingwinem.... - zawodził i oparł się o rosie - dlaczego to zrobiłem? czy naprawdę wszystko spierdoliłem i nigdy mi nie wybaczy?! - wyrzucał z siebie.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 9:36 pm

    haha nie byla az taka obeznana z mozliwymi opcjami po smierci xd
    - nie rozumiem jak go zraniles? - zapytala probujac wyciagnal z niego jakas podpowiedz co do tego o czym mowil. byla zupelnie zgubiona w tej rozmowie. chciala powiedziec, ze sam chcialby tego samego, ale nie znala sytuacji. - co ci ma wymaczyc? - dalej pytala spokojnie.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 9:42 pm

    spuścił wzrok jak ganiony uczniak i chwilę rysował palcem kółka w piasku, nie chcąc się przyznawać przed rosie do tego okropnego czynu, którego się dopuścił. ale skoro przyznał się już do tego samuelowi to gorzej być nie mogło i mógł równie dobrze ogłosić to całemu światu.
    - że pieprzyłem się z tony'm - wymamrotał pod nosem niezrozumiale.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 9:48 pm

    przygladala mu sie gdy przygotowywal sie do powiedzenia prawdy. - och.. - zatkalo ja i az musiala usiasc obok niego. chciala go wspierac, ale byla zawiedziona jego zachowaniem. szipowala ich od poczatku! - czy sam o tym wie? - odezwala sie po chwili ciszy.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 9:52 pm

    rosie najbardziej poszkodowana, bo jej szip się rozpadnie xd
    - tak - potarł mokre oczy i zebrał się w sobie, żeby na nią spojrzeć - powiedziałem mu - objaśnił, żeby nie myślała, że sam dowiedział się przypadkiem i że rafe rozpacza, bo został przyłapany - nie chciałem mieć przed nim tajemnic.... ale może jednak nie powinienem był nic mówić? - wiedział, że to co zrobił może doszczętnie spieprzyć ich relację!
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 9:58 pm

    haha xd
    - dobrze zrobiles, ze mu powiedziales - zapewnila go i wrocila do glaskania go. - ale nie rozumiem dlaczego to zrobiles? - zapytala ze smutkiem. wydawalo jej sie, ze sa szczesliwi w tym zwiazku i ze wszystko ukladalo sie dobrze.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 10:06 pm

    - nie odzywa się teraz do mnie - pożalił jej się. chociaż nie mógł mu się dziwić xd dawał mu czas, żeby wszystko przetrawił i nie narzucał się, ale wewnętrznie się rozpadał, jak widać. - pokłóciliśmy się - próbował jej wyjaśnić, ale wiedział, że to nie jest wystarczająca wymówka - moja mama umarła - to była lepsza wymówka xd
    zoo - Page 12 Tumblr_ml2dmaTRx41qae3y1o2_500
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 10:10 pm

    - to zrozumiale - nie chciala pogarszac mu humoru, ale wymsknelo jej sie. wiedziala jak to jest kiedy ktos cie zdradza xd - to nie znaczy, ze nie moze mu byc przykro - starala sie podejsc do tego delikatnie. haha jak zawsze niezadodne gifki z new girl xd niedlugo skiba juz nie bedzie musiala ogladac naprawde bo obejrzy wszysko w gifkach xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 10:19 pm

    - wiem, alee... chciałbym mieć możliwość z nim porozmawiać i mu to wszystko wyjaśnić. przekonać, że jest jedynym kogo chcę - mówił to wszystko rosie zamiast samuelowi. komuś musiał się wygadać. - wiem, że mu przykro i że to moja wina... - chociaż jedna postać potrafiła wziąć na siebie winę xd hahaha na razie jest bez kontekstu xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 10:24 pm

    - musisz dac mu czas zeby sie z tym pogodzil - poradzila mu. naogladala sie wystarczajaco duzo romantycznych filmow, zeby wiedziec jak to dziala. oczywiscie myslala, ze mowi z doswiadczenia po tym jak w przedszkolu jej chlopak pocalowal inna dziewczyne xd - musisz mu udowodnic, ze ci na nim zalezy - juz sobie wyobrazala jakie romantyczne gesty moze wykonac rafe by przeprosic samuela.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 10:32 pm

    - a co jeśli się z tym nie pogodzi? - nadal widział najczarniejsze scenariusze. wygadał się, a dopiero potem myślał o konsekwencjach, które mogły nie być dobre dla niego. hahaha rosie taka doświadczona! można było na niej polegać jeśli chodzi o dawanie porad. - tak myślisz? - był trochę niepewny, ale skoro rosie tak mówiła to dodało mu to otuchy - mogę mu zaśpiewać naszą piosenkę na karaoke - to znaczy tą samą, którą zawsze śpiewał i której samuel nie cierpiał xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 10:38 pm

    - jest taka mozliwosc i nie mozesz miec mu tego za zle - byla z nim szczera. mogl sie oprzec klacie tonyego! - to uroczy pomysl, na pewno mu sie spodoba - zapewnila go xd nie wiedziala o jakiej piosence mowi, ale sam slodziak na pewno bedzie zadowolony z gestu.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 10:43 pm

    - nie chcę go stracić... nie mogę go stracić - przeżywał to bardzo. przywiązał się, aww. - nie wiem... - zwątpił jednak w ten pomysł. poza tym skoro śpiewał wcześniej to nie było to nic nowego i zaskakującego. - nie potrafię tak wyrażać uczuć jak on, on dla mnie napisał wiersz - przypomniał sobie. czyżby to moment kiedy rafe napisze wiersz xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 10:51 pm

    patrzyla na niego smutnym wzrokiem. to wszystko bylo jego wina, ale i tak mu wspolczula, ze przez to przechodzi. zmarla mama byla niezla wymowka. - mozesz mu sie odwdzieczyc tym samym - nie wyobrazala sobie tego troche xd ale nie znala sama na tyle dobrze by wiedziec co by mu sie spodobalo. pojdzie go wypytac xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 11:01 pm

    przez zmarłą mamę i syndrom opuszczenia jeszcze bardziej przejmował się tym, że straci samuela, ups. ale to miał na swoje własne życzenie.  
    - czym? wierszem? - tak się zdziwił pomysłem rosie, że aż nowe łzy przestały mu napływać do oczu. rafe nie rozumiał wierszy, które pisał samuel, a tym bardziej nie potrafiłby samodzielnie takiego napisać. ale jakby się postarał to przynajmniej by pokazał, że naprawdę mu zależy i że jest w stanie się poświęcić. rosie będzie miała misję xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 11:06 pm

    zobaczyla te lzy i troche zaczela panikowac. nie wiedziala co powiedziala zle! - moze.. to by bylo mile. skoro on tobie napisal to pewnie by sie ucieszyl gdybys dostal wiersz od ciebie - zapewniala go ze to dobry pomysl. nie wiedziala, ze chce mu sie plakac dlatego ze by nie byl w stanie niczego napisac. nie sluchala kiedy mowil, ze nie potrafi wyrazac uczuc xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rafe hollywood Wto Maj 17, 2022 11:10 pm

    pisałam, że właśnie przestały mu nowe łzy nachodzić, ale niech będzie, to ta pora, haha. nie kontrolował łez, był zbyt emocjonalny przy tych pingwinach xd
    zgodził się zastanowić nad napisaniem wiersza, chociaż jeśli się tego podejmie to będzie się męczyć nad nim kolejny rok i samuel nigdy mu nie wybaczy. poprosił rosie, żeby przeszli popatrzeć na kangury i tak też się stało. pochodzili między zwierzętami i trochę się uspokoił.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    drama
    devil in disguise
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by rosie anderson Wto Maj 17, 2022 11:12 pm

    hahah juz zasypiam xd
    zostala z nim tak dlugo jak potrzebowal, a potem glowkowala jak wybadac sytuacje z samem.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    30

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by augustus goodman Nie Sie 28, 2022 4:06 pm

    miał weekendową wycieczkę z dzieciakami w zoo! w ramach zakończenia wakacji! stał przy barze i w końcu dla siebie zamawiał podwójną lemoniadę.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Nie Sie 28, 2022 4:12 pm

    była tu z koleżankami w ramach szukania sobie ekscytujących wakacyjnych rozrywek. patrzenie na zwierzęta nie okazało się jednak tak satysfakcjonujące jak patrzenie na gusa xd którego zobaczyła z daleka i od razu poinformowała koleżanki, że zachciało jej się pić, więc już pojawiła się obok.
    - wow, zebrałeś prawie wszystkie pieczątki - zagadala go i wskazała na jego kartkę gdzie podbijało się pieczatki zwierząt przy odpowiednich punktach w zoo.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    30

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by augustus goodman Nie Sie 28, 2022 4:17 pm

    perry juz nie był jako opcja, więc dorotka musiała się zadowolić zwierzątkami xd
    gus zbierał i swoje pieczątki i innych dzieciaków, ale na karcie mogła zobaczyć wpisane jego pełne imię i już mogła się jarać xd
    - wiem - zaśmiał się - jestem na dobrej drodze żeby zdobyć odznakę odkrywcy - co oznaczało ogarnięcie wszystkich pieczątek. pomachał swoją kartą przed jej oczyma.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Nie Sie 28, 2022 4:28 pm

    już zapomniała o istnieniu perry'ego.
    wolałaby nie spotykać żadnych augustusów, żeby nie obawiać się nieszczęśliwego zakończenia.
    była pod wrażeniem jego pieczątek. wiedział jak zaimponować kobiecie.
    - jakie zwierzę ci zostało? - zainteresowała się, bo już chciała się wybrać na dalszą wyprawę razem z nim.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    30

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by augustus goodman Nie Sie 28, 2022 4:30 pm

    dobra klata, wiec szkoda xd
    w sumie, była fanką 'gwiazd naszych wina' nie dziwie się xd
    imponował pieczątkami i włosami hehe - surykatka i wydra - wskazał na dwa brakujące zwierzeta - też zbierasz pieczątki? - liczył na bonding xd razem będą zbierać xd
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Nie Sie 28, 2022 4:38 pm

    już zdążyła zakochać się w trzech innych klatach od tego czasu.
    - czyli zacząłeś od drapieżników - przyjrzała się jego pieczątkom i znowu przeniosła wzrok na jego twarz, od której jednak trudno było oderwać wzrok - mogę - zajarała się. nie wzięla kartki na wejściu, ale mogą się cofnąć i przejść całe zoo jeszcze raz, żeby pozbierała wszystkie.

    Sponsored content

    zoo - Page 12 Empty Re: zoo

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 23, 2024 5:28 pm