• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

archie

archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty archie

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 29, 2021 12:48 am

First topic message reminder :

archie - Page 11 Screenshot-2020-07-20-at-144739-1024x527


Ostatnio zmieniony przez archie holtzman dnia Sob Maj 29, 2021 10:32 pm, w całości zmieniany 2 razy
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Wto Wrz 06, 2022 8:40 pm

jasne xd
nie musiala tego mowic na glos, wiedzial, ze mial racje xd probowal powstrzymac smiech kiedy sie denerwowala. - za bardzo sie nakrecasz - ale chyba lepiej to niz jakby znowu cpala. - moja dziewczyna powiedzialaby co innego - powiedzial z rozbawieniem. czul sie dobrze z tym jak wyglada i george mogl byc przystojniejszy.
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Wto Wrz 06, 2022 8:48 pm

znał ja na tyle że wiedział jak ciężko przychodzi jej przyznanie się do błędu!
- po prostu... - popukal palcem w gazete - charlotte zawsze musi być najważniejsza - włączył się jej znowu kompleks drugorzędnej księżniczki - słowo daję, niby w klinice wszystkie pokoje były takie same a wydaje mi się że i tak miała większy - problemy ludzi pierwszego świata xd - to twoja dziewczyna, co innego miała być powiedzieć skoro trafiła akurat na takiego księcia - zaśmiala się dalej z nim droczac. nie chciała być dłużna.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Wto Wrz 06, 2022 9:08 pm

dawal jej czas, moze kiedys jej sie uda xd
- moze i jej pokoj byl wiekszy, ale problemy i obowiazki, ktore ona ma tez sa wieksze - przypomnial jej, ze pozycja charlotte nie miala samych zalet. zastanawial sie czy te kompleksy jej kiedykolwiek przejda. uwazal, ze mieli szczescie nie rodzac sie wyzej w hierarchii. - jej opinia mi wystarczy - zasmial sie.
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Wto Wrz 06, 2022 9:14 pm

ewolucja postaci hehe.
- czyli jest wazniejsza - dość wprost trafił w jej kompleksy, mógł być delikatniejszy - oglądamy dziś to co ja chcę - to była jej forma zemsty za to że uznał ją za księżniczkę drugiego sortu. zjadła mu całe ciasto i musiał obejrzeć obie części pamiętnika księżniczki. biedak! ale zasłużył!
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 10:27 pm

była wkurzona że archie ją zostawił w święta bez znaku życia i teraz miała okazję żeby się narąbać więc rzucała śmieciami w jego drzwi xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 10:29 pm

nie spieszyl sie zeby dac jej znac, ze wrocil. troche dlatego, ze nie wiedzial, ze ona wiedziala o tym xd mogla sie domyslic, ale skoro nie powiedzial, ze wyjezdza to tez nie wiedziala kiedy wraca I mial czas xd psy szczekaly tak, ze sie zainteresowal I musial isc zobaczyc co sie dzieje. pewnie oberwal smieciami jak otworzyl drzwi xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 10:38 pm

na pewno czymś dostał jak otworzył. vicky normalnie trenowała i nie mogła pić, ale kwestia archiego ją frustrowała więc namówiła dziewczyny z drużyny żeby się napić i to był efekt. efekt był taki że stalkowała drzwi archiego xd - o! wróciłeś! - i rzuciła papierkiem który odbił się od jego czoła xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 10:44 pm

mial pecha, ze vicky byla dobra w sporcie xd - wrocilem - pomacal sie po czole. - co robisz? - rozejrzal sie patrzac na smieci przed drzwiami. nie rozumial o co jej chodzilo xd predzej spodziewal sie, ze przyjdzie od razu zrobic awanture a nie wyrzywac sie na smieciach.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 10:49 pm

ona była głupim sportowcem w tym związku xd
dobrze, że mu nie rozwaliła głowy jednak. może i rzucała, ale jednak nie chciała go skrzywdzić. ale i tak nie chciała się do tego przyznać!
- rzucam rzeczami bo jestem na ciebie zła! - rzuciła jaką porcelaną która rozbiła się o ścianę jego domu.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 10:52 pm

haha xd
no troche by byl przypal. ale moze wtedy by mu wybaczyla I nie byla juz zla xd
- widze - odsunal sie bo bal sie, ze tez celuje w niego ta porcelana. - ale to nie znaczy, ze mozesz robic tu balagan - nie bedzie tego sprzatal ale I tak byl zly xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 11:02 pm

ale z drugiej strony uszkodzenie księcia to przypał xd
- co mam innego zrobić żebyś zwrócił na mnie uwagę? - rzuciła jakimś śmetkiem, ale faktycznie czuła jakby archie ja olewał! uważała, że nie była godna tego i nie rozumiała dalej konfliktu, ups!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 11:04 pm

I tak nie byl wazny xd
- Oscar moze zwrocic na ciebie uwage. powinnas sie cieszyc, ze mialas teraz dla niego wiecej czasu - prychnal. za szybko uwierzyl, ze cos miedzy nimi bylo. ciekawe jak je to potem wynagrodzi, ups.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 11:07 pm

dla netflixa był xd
- oscar? - zaśmiała się - chodzi o oscara? - dalej się śmiała. myślała że rosie to rozgadała xd - dlaczego wierzysz w to co powie rosie? - oskarżyła siostrę ale nie bezpodstawnie - dlaczego nie wierzysz mi!? - w sumie to archie namieszał pocałunkiem z leah.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 11:13 pm

haha xd
wkurzyla bardzie smianiem sie. jemu nie bylo do smiechu. - nie rozmawialem z rosie - akurat tym razem oskarzala niewlasciwa osobe xd - mozesz sie po prostu przyznac, juz wszystkiego sie dowiedzialem - dalej upieral sie przy swoim. nie wiedzial po co summer mialaby klamac.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 11:22 pm

- jasne - przewróciła oczami - w jej głowie rosie rozsiewała wszystkie plotki i juz - przyznać? - spojrzała na niego - przyznać do czego? - nie rozumiała - do tego że mój chłopak zachowuje się jak dupek? - oberwało się archiemu.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 11:26 pm

- tak, zeal wszystko na mnie! - rozlozyl rece. dalej nie wierzyl, ze tylko on zachowuje sie jak dupek. - nastepnym razem powiedz przyjaciolkom zeby lepiej trzymaly twoje sekrety - wkrecil w to dziewczyny.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 11:30 pm

była nabuzowana więc dobrze, że nie rzuciła jednak czymś niebezpiecznym w niego.
- co mnie obchodzą moje koleżanki? i dlaczego obchodzi to ciebie? - prychnęła przestając z nogi na nogę. była na niego zła, ale z drugiej strony stęskniła sie i chciała z nim po prostu spać pod kołderką, zbyt proste! - nie powinieneś wierzyć mi?! - martwiła się, że miał do niej zerowe zaufanie.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 11:42 pm

wtedy ochrona musialaby zareagowac. pewnie dobrze sie teraz bawili I cieszyli, ze beda mieli co opowiadac reszcie ochroniarzy xd
- po co by mi o tym mowily jesli to nie jest prawda? - summer moze byla nieogarem, ale raczej nie zmyslalaby zeby utrudniac zycie vicky. odwrocil glowe bo nie potrafil odpowiedzec na pytanie dlaczego jej nie ufal.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 11:45 pm

królewska ochrona i tak nigdy nie reagowała xd
- a ty uważasz że to prawda? - odwróciła kota ogonem i troche ochłonęła - uważasz że mogłabym cię zdradzić? - zapytała wprost i oczekiwała takiej odpowiedzi xd dalej nie kumała do konca o co chodzi xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Pią Sty 06, 2023 11:48 pm

woleli dramki xd juz raz byl w szpitalu bo nie reagowali I sie nie nauczyli.
zadawala za trudne pytania. byl tak na nia wkurzony, ze nie zastanawial sie czy byla faktycznie zdolna do zdrady. - nie wiem - mruknal pod nosem, dalej nie patrzac na nia.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Pią Sty 06, 2023 11:53 pm

zbyt tania ochrona xd
wkurzyła się jego odpowiedzia więc zaczęła rzucac rzeczami - nie! - jęknęła wkurzona - twoja odpowiedz zawsze powinna być 'nie'! - i dalej rzucała, ale specjalnie nie w niego mimo wszystko. było jej przykro! jutro na treningu sie wyżyje.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Sty 07, 2023 12:04 am

stal I patrzyl jak wszedzie lataja smieci. nie wiedzial co dalej skoro wyraznie nie mial do niej zaufania, a ona twierdzila, ze miedzy nia a oscarem nigdy nic nie bylo. - skonczylas? - zapytal jak sie troche uspokoila.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 07, 2023 12:08 am

zaśmieciła mu cały trawnik xd
- nie jest między nami dobrze - stwierdziła spokojniej kiedy zapytał czy 'skonczyła' - nic nie jest dobrze - mruknęła zrezygnowana. nie miała dobrego okresu w życiu skoro nie dogadywała się z rodziną i archiem którego też uważała za swoją rodzinę.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Sty 07, 2023 12:14 am

sluzba posprzata xd
- wiem - wbil wzrok w ziemie. tesknil za nia I nawet kiedy byl na nia zly mial ochote ja przytulic, ale nie potrafil. latwiej by bylo gdyby sie przyznala, ze miedzy nia a oscarem cos bylo. on by jej wybaczyl I byloby po sprawie. - co teraz? - on nie wiedzial.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by vicky anderson Sob Sty 07, 2023 12:22 am

vicky nie była biegła w związkach, ale wkurzało ja to że jej nie ufał. nigdy nic takiego nie zrobiła żeby jej nie ufał więc czuła się źle - to ty sie zastanów co z nami teraz! - uniosła się wkurzona i rzuciła w nim czymś a potem uciekła bo nie mogła znieść tego napięcia!

Sponsored content

archie - Page 11 Empty Re: archie

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 4:07 pm