• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

archie

archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty archie

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 29, 2021 12:48 am

First topic message reminder :

archie - Page 12 Screenshot-2020-07-20-at-144739-1024x527


Ostatnio zmieniony przez archie holtzman dnia Sob Maj 29, 2021 10:32 pm, w całości zmieniany 2 razy
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Sty 07, 2023 12:23 am

zalowal ze byl poklocony z maxem I nie mogl skorzystac z jego zlotych rad xd
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Sob Cze 03, 2023 6:52 pm

była nabuzowana po jakimś spotkaniu czy tam otwarciu galerii, gdzie nazwali ją najładniejszą księżniczką więc uradowana wpadła do archiego, ale było podejrzanie cicho xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Cze 03, 2023 6:56 pm

nie przywitaly ja psy, ups.
szykowal sie do wyjscia kiedy przyszla. nosil okulary przeciwsloneczne w domu bo wygladal jak gowno. nie spal I tylko gorzej wpadl w wir imprez po wypadku z dziecmi sally. nie chcial myslec o tym co sie stalo, a bycie na haju pozwalalo mu zapomniec. nie ucieszyl sie, ze wpuscili lilibet do niego. - nie mam czasu - mruknal. dopil piwo I postawil butelke na stole, po czym wsadzil papierosa do ust I odpalil go. nigdy nie palil w domu I sprzatal po sobie, ale teraz zostawil to dla sluzby.
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Sob Cze 03, 2023 7:03 pm

co sie z nimi stało? xd mi się wyświetla teraz dużo rotweillerów na tik toku i mam faze xd
faktycznie wyglądał podejrzanie, to raczej on był bardziej wesołą częścią rodzeństwa, a teraz zachowywał się jak lilibet w najgorszej fazie nałogu - ciebie też miło widzieć - skomentowała promieniście - czy ty wczoraj nie byłeś na imprezie? - pewnie jakieś rolki na instagramie widziała stąd to pytanie. to było podejrzane, szczególnie że czas egzaminów na uniwerku właśnie się zaczał.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Cze 03, 2023 7:07 pm

haha rotweillery sa slodkie xd archie musial swoje uspic skoro zaatakowaly dzieci, ups xd
- od kiedy sie interesujesz co robie? - burknal niemilo. podszedl do kanapy I zwalil z niej poduszki, chaotycznie czegos szukajac. - wisziales moje klucze od auta?! - wydarl sie na sluzacego jakby on je zgubil.
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Sob Cze 03, 2023 7:12 pm

o nie, jaka dramatyczna historia. jestem mentalnie przywiązana do nich xd
- a ty od kiedy zachowujesz się jak charlotte albo arthur a nie jak archie? - burknęła równie niemiło widząc scenę ze służącym. nie raz się kłócili i warczeli na siebie więc to jej nie zrażało, ale fakt że archie był niemiły dla służby... cóż to już było podejrzane!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Cze 03, 2023 7:19 pm

to strata dla wszystkich xd
zatrzymal sie I spojrzal na siostre. - czego chcesz? po co przyszlas? - mowil, ze nie ma czasu! normalnie by sie cieszyl jej szczesciem pomimo tego, ze konkursy na najladniejsza ksiezniczke byly wedlug niego glupie I nie powinna sie przejmowac takimi rzeczami. zignorowal porownanie do kuzynow bo nie chcial zaakceptowac tego, ze zmienial sie w nich xd
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Sob Cze 03, 2023 7:23 pm

ech, brutalne zakończenie. niech sobie następnym razem ogarnie maltipoo, urocze pieski xd
- nie wiem, po to żeby sprawdzić jak się masz u co u ciebie? - chyba miała prawo? pewnie ostatnio do niej rzadziej dzwonił/pisał i odczuwała to! konkurs na najlepszą księżniczkę to ona miała tylko w swojej głowie hehe.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Cze 03, 2023 7:26 pm

nie lubie takich mieszanek wiec to nie dla archiego haha xd
- u mnie wszystko dobrze - wrocil do szukania kluczy, ale tylko sie wkurzyl jeszcze bardziej I kazal sluzacemu to ogarnac. sam poszedl do kuchni po nastepne piwo.
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Sob Cze 03, 2023 7:35 pm

koleżanka w pracy ma xd też nie lubie małych psów, ale jednak jak się kręci to jest słodki xd
lilibet podążyła za nim, bo jednak budził się w niej jakiś siostrzany instynkt - na pewno? - spojrzała z niepokojem jak otwiera kolejne piwo - może zadzwonie do maxa i wpadnie? - była w stanie się poświęcić i go tu sprowadzić jeśli to miało jakoś naprostować brata.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Cze 03, 2023 7:40 pm

sa bardzo slodkie I idealne do zalozenia pseudohodowli xd
poirytowala go jeszcze bardziej wspominajac o zaproszeniu maxa. - czy ty mnie w ogole sluchasz? mowilem, ze wychodze - wkurzyl sie na nia wypil polowe piwa na raz i glosno odlozyl butelke na blat. - gdzie sa te cholerne klucze!? - wydarl sie. nie chcial dluzej czekac wiec chwycil te do innego auta.
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Sob Cze 03, 2023 7:52 pm

nie wiedziałam, że ty tak w temacie xd ostatnio mam faze na psa, ale chłopak nie chce się zgodzić. chyba wyczuwa że musiałby też z nim wychodzić xd
nie spodziewała się, że będzie się tak darł na nią! to nie było zachowanie podobne do archiego. chwyciła jego rękę kiedy brał klucze - zamów sobie ubera, albo coś - chyba wyczuwała, że to nie pierwsze piwo.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by archie holtzman Sob Cze 03, 2023 8:07 pm

jestem opinionated jesli chodzi o zwierzeta xd haha to moze sie poswiec I wychodz z nim sama najpierw a potem jak sie przywiaze to juz nie bedziesz musiala xd albo kup kuwete na balkon xd
- jestem dobrym kierowca - w takim stanie mentalnym nie przejmowal sie czy powinien prowadzic. nie pozegnal sie I zostawil ja, a sam pojechal.
lilibet windsor

lilibet windsor

LA
robotyka
double bubble disco queen
22

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by lilibet windsor Sob Cze 03, 2023 8:10 pm

albo mi sie podobają małe rasy jak corgi, jamniki, albo takie ogromne typu mastiffy czy dogi straszny rozrzut mam xd plus nie wiem czy koty by to zaakceptowały. dużo rozkmin!
jak sobie poszedł to gadała ze służbą i próbowała wybadać o co chodzi, przynajmniej dowiedziała się o incydencie z psami.

Sponsored content

archie - Page 12 Empty Re: archie

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 3:49 am