• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

laser quest

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

laser quest  - Page 2 Empty laser quest

Pisanie by st. albans Wto Sie 03, 2021 1:28 am

First topic message reminder :

laser quest  - Page 2 Lazor-Quest-495x400
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 7:56 pm

haha nie wiem czemu napisałam liam zamiast rafe w kwestii tych mięśni do popatrzenia. bo liam to raczej chuderlak taki xd
roześmiał się na prośbę chłopaka.
- koleś, ja ci tu tyłek ratuję - oznajmił wesoło i odsunął się skoro liam nie chciał, żeby się na nim pokładał. może rafe myślał, że to jest wysokokontaktowa gra tak jak rugby na przykład. olał zaraz liama i przebiegł do kolejnego murku w niedalekiej odległości i strzelał stamtąd .
liam gallagher

liam gallagher

dublin
dziennikarstwo
such a sweetheart
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by liam gallagher Sob Sie 21, 2021 8:05 pm

oj tam oj tam xd zapatrzyłaś się na liama!
- jasne jasne - zaśmiał się rozbawiony, a potem przebiegł dalej, gdzieś niedaleko niego. zabił kolejnych rywali i już nikt im nie pozostał - wygraliśmy! - krzyknął do nieznajomego kolegi i wyrzucił ręce do góry na znak zwycięstwa.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 8:09 pm

- taak! żryjcie gruz! - zawołał do dzieciaków. lubił rywalizację i lubił wygrywać, więc teraz musiał się popisać przed przegranymi xd - dobra robota - podszedł bliżej liama i przybił mu piątki w obie dłonie, które uniósł do góry, czy tego chciał czy nie.
liam gallagher

liam gallagher

dublin
dziennikarstwo
such a sweetheart
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by liam gallagher Sob Sie 21, 2021 8:19 pm

nie spodziewał się piąteczek ale się ucieszył, że wygrali - dobra, zapraszam wygranych na piwo - ale z tych co chcieli został chyba tylko rafe - chcesz iść na piwo? - zapytał rozbierając się z tego całego majdanu co miał na sobie i oddając to jakiejś obsłudze.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 8:21 pm

- widać wszyscy są bardziej chętni do zabijania niż do picia piwa - zaśmiał się kiedy wszyscy zniknęli i zostali tylko we dwójkę. - jasne, zawsze trzeba uczcić wygraną. jestem rafe, tak w ogóle. - przedstawił się, ale nie podał mu ręki, bo akurat ściągał wszystkie ochraniacze.
liam gallagher

liam gallagher

dublin
dziennikarstwo
such a sweetheart
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by liam gallagher Sob Sie 21, 2021 8:26 pm

- liam - przedstawił się również nowemu koledze. najwyraźniej tak teraz zdobywa się nowych przyjaciół poza zielonymi! bo on ciągle zapewne ze swoją paczką latał albo za archim - miło mi cię poznać rafe, jesteś nowy w mieście czy po prostu nie mieliśmy się okazji jeszcze spotkać? - zapytał zaciekawiony.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 8:29 pm

a jednak istnieją ludzie poza zielonymi, kto by pomyślał xd
roześmiał się na pytanie liama, bo uznał je za niedorzeczne! a to dlatego, że:
- mieszkam tu całe moje życie. - oznajmił z rozbawieniem. tak samo jak co najmniej trzy pokolenia wstecz. jego rodzina praktycznie rządziła tym miastem. a przynajmniej uniwerkiem xd
liam gallagher

liam gallagher

dublin
dziennikarstwo
such a sweetheart
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by liam gallagher Sob Sie 21, 2021 8:33 pm

pierwszy raz pewnie miał z nimi do czynienia xd oprócz ludzi z uniwerka xd
liam nie pochodził z albans, więc skąd miał wiedzieć kim była rodzina hollywoodów! pamiętam, że miałam kiedyś polly hollywood, aż muszę sprawdzić kogo córką była. roześmiał się kiedy dowiedział się, że mieszka tu całe życie - och, dobra, wybacz. ja jestem z dublina, więc najwidoczniej nie znam dosłownie wszystkich w mieście - przeczesał włosy palcami i poprawił okulary na nosie.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 8:42 pm

biedny liam wrzucony w nowe środowisko.
musiał znać nazwisko hollywood skoro to było nazwisko dziekana. ale rafe nie chwalił się nazwiskiem i nie przedstawiał od razu jako hollywood. musiała być córką kenny'ego, bo on miał kilkoro dzieci, każde z inną kobietą. polly była w takim razie jedną z rozlicznych przyrodnich ciotek rafe'a.
- ja jestem z st. albans i też nie znam wszystkich w mieście, to byłoby niemożliwe, no chyba że chodziłbyś po wszystkich domach i zbierał kasę na renowację katedry. - załóżmy, że chodził ktoś taki po mieście i wszyscy go znali xd
liam gallagher

liam gallagher

dublin
dziennikarstwo
such a sweetheart
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by liam gallagher Sob Sie 21, 2021 8:48 pm

liam nie ogarniał takich rzeczy jak nazwisko dziekana, co go to obchodziło xd jedynie co go interesowało to chodzenie na wykłady a potem jak najszybsze wyjście z uczelni, bo zazwyczaj ekipa miała coś bardzo szalonego do roboty. możliwe, ze tak było, że polly była córką kenny'ego! i pewnie nadal jest pogodynką czy robi coś podobnie ciekawego w telewizji. zaśmiał się - nie, nie jestem kimś takim. niestety - rozłożył bezradnie ręce - ale mam za to inne talenty życiowe - uśmiechnął się do chłopaka.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 8:55 pm

przynajmniej chodził na wykłady, to mu się chwali. rafe'a wykłady nie interesowały, ale i tak miał plecy na uczelni. chociaż trener go bardziej wspierał niż dziekan.
- taak? jakie? poza laser questem, oczywiście - zerknął jeszcze w stronę pomieszczenia, które przed chwilą opuścili.
liam gallagher

liam gallagher

dublin
dziennikarstwo
such a sweetheart
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by liam gallagher Sob Sie 21, 2021 8:58 pm

starał się! chciał zostać dziennikarzem, więc chodził na wykłady i był grzecznym dzieciakiem. przynajmniej z pozoru - na przykład potrafię mówić w paru językach albo grać na flecie, jakkolwiek to brzmi w tym momencie - zaśmiał się z własnych słów. grywał na różnych fletach, a rafe mógł pomyśleć sobie co tylko chciał. - a ty, co masz za ukryte talenty? - zapytał.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 9:02 pm

- jeśli musisz się tłumaczyć z tego, że grasz na flecie, to chyba nie powinieneś tego robić. - zaśmiał się pod nosem. komentarz liama co do fletu jednak sprawił, że gaydar rafe'a zaczął się odzywać, bo żaden hetero by się nie przejmował gadaniem o flecie do nowego kolegi xd - ja nie ukrywam moich talentów. i jestem otwarcie świetnym pływakiem. - od razu zaczął się popisywać, ale liam sam go do tego zachęcił. zresztą to był jego jedyny talent xd
liam gallagher

liam gallagher

dublin
dziennikarstwo
such a sweetheart
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by liam gallagher Sob Sie 21, 2021 9:06 pm

dobrze, że jego gaydar zadziałał xd rafe dobrze przeczuwał, że liamowi podobają się chłopcy, dziewczyny również, ale różnie to bywało. w meksyku świetnie bawił się i z tymi i z tymi, w albans też zależało od jego humoru kto trafiał do jego łóżka albo do czyjego trafiał łóżka on - może masz rację - puścił do niego oczko co do tego fletu - świetnym pływakiem? spoko, szanuję - poklepał go po ramieniu - chcesz iść do baru jakiegoś czy może kupujemy piwo i idziemy na chatę? - zapytał.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by rafe hollywood Sob Sie 21, 2021 9:10 pm

- obojętnie - odpowiedział, bo tak było. skończyło się pewnie na tym, że liam zaprosił go na chatę, bo liczył, że będzie mógł zobaczyć ten tyłeczek rafe'a, ale on był grzeczny cały wieczór i tylko pogadali przy piwku! next, zacznij.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 24, 2021 7:01 pm

skakał i ćwiczył jakieś specjalne chwyty na małych dzieciach które załatwiał na arenie. król laser tag normalnie! jego drużyna wygrywała!
delilah jones

delilah jones

st albans
fotografia
little sunshine
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by delilah jones Nie Paź 24, 2021 7:02 pm

deli się tutaj pewnie przypadkiem znalazła ale świetnie się bawiła razem z samuelem. nie pamiętam co oni mają za relki o ile jakieś mają, ale tu na pewno była xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 24, 2021 7:09 pm

na pewno się znają! samuel skompletował drużynę z zielonych i właśnie dojeżdżali tutaj jakiś jedenastolatków xd
- uważaj! - rzucił się na nią kiedy jakiś dzieciak w nią celował wylądowali na podłodze, a w zasadzie samuel na niej i próbował się podnieść.
delilah jones

delilah jones

st albans
fotografia
little sunshine
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by delilah jones Nie Paź 24, 2021 7:11 pm

ni z tego ni z owego wylądowała na podłodze a samuel na niej. zaczęła się chichrać z jego zachowania - ej, to tylko dzieciaki - dalej się śmiała - złaź, no już - popędziła go, bo chciała grać dalej. strzeliła przy okazji w jakiegoś kolesia, który celował w samuela.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 24, 2021 7:14 pm

samuel brał takie gry i rywalizację bardzo na serio! dlatego dzieciaków traktował jak prawdziwych wrogów. kiedy deli zastrzeliła dzieciaka za nim wstał pospiesznie, chwycił go pod pachę zasłaniając jego ciałem swoje - za naszą drużynę!!! - pobiegł na przód strzelając w opór - deli biegnij na prawą flankę! - uzywał terminologii wojskowej!
delilah jones

delilah jones

st albans
fotografia
little sunshine
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by delilah jones Nie Paź 24, 2021 7:18 pm

musiała się szybko ogarnąć, żeby wstać i działać dalej. na szczęście była mloda i sprawna ale kompletnie nie zrozumiała co do niej mówił samuel - co? co ty do mnie mówisz? - pobiegła w przeciwną stronę xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 24, 2021 7:26 pm

pewnie przed grą przedstawił im i rozrysował pełen plan. opowiadał o nim godzinę i nikt go nie słuchał, a on był przekonany że wszyscy będą działać według jego taktyki. jak jednak zaczęli to jego drużyna rozbiegła się, każdy w inną stronę - nie w tą stronę - zaczął do niech machać i biec jednocześnie, ale nie zauważył jakiejś przeszkody i wyrżnął na podłogę rozbijając sobie nos.
delilah jones

delilah jones

st albans
fotografia
little sunshine
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by delilah jones Nie Paź 24, 2021 7:27 pm

deli instynktownie podbiegła do samuela bo miała w sobie jakieś cechy opiekuńczości, to pewnie po lucku jej zostało xd od razu sprawdziła czy żyje i czy się ma jakoś - bardzo cię boli, samuel? - zapytała spokojnym tonem, spoglądając na to jak mu nos krwawi.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 24, 2021 7:34 pm

samuel chronicznie sobie coś rozwalał więc nie przeraziła go krew ani to że coś go boli xd średnio za na dwa tygodnie miał coś rozbite hehehehe - tylko trochę - powiedział odważnie i zaczął wycierać koszulką nos zostawiając na niej krwawiącą plamę - może to odstraszy te dzieciaki? - wskazał na plamę z krwi śmiejąc się przy tym.
delilah jones

delilah jones

st albans
fotografia
little sunshine
23

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by delilah jones Nie Paź 24, 2021 7:36 pm

- masz złamany noooos - westchnęła i pomogła mu wstać. nie bała się krwi, przyzwyczaiła się do ogarniania innych ludzi w różnych stanach - chodź, musimy stąd wyjść i musimy iść na pogotowie - zaproponowała spoglądając na niego.

Sponsored content

laser quest  - Page 2 Empty Re: laser quest

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 7:48 pm