• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

khai i naya

khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

khai i naya - Page 5 Empty khai i naya

Pisanie by khai parekh Sro Maj 11, 2022 1:40 am

First topic message reminder :

khai i naya - Page 5 Studio-apartment-ideas-room-divider-ideas-tranebergsva-gen-stockholm-living-room-industry-fantastic-frank-popular-copy-1589570199
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by george windsor Sro Cze 21, 2023 10:25 pm

doceniał to że go nie wyśmiała! mogła to zrobić, w końcu potraktował ja chamsko. miała jednak jakieś odruchy człowieczeństwa xd
uśmiechnął się blado i zerknal na nią. okazał słabość dlatego od razu wypił na raz to co miał w szklaneczce - tylko na chwilę tam usiądę - wskazał na kanapę - i zaraz przestanę zawracać ci głowę - obiecał ale jak tylko usiadł to zasnął na kanapie, chyba lubi spać u swoich byłych xd obudził się dopiero rano, khai nie miała jak się go pozbyć bo ochroniarze nie chcieli go w nocy holować! może chociaż śniadanie rano mu zrobiła xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by khai parekh Sro Cze 21, 2023 10:28 pm

troche jej sie go zal zrobilo wiec nie probowala go budzic xd nakarmila go zanim poszedl.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Sro Wrz 20, 2023 7:32 pm

nie było go w domu więc kurier dostarczył jego książki na wykłady do khai i właśnie pukał do jej drzwi intensywnie żeby je odebrać!
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by nayanadini bahari Sro Wrz 20, 2023 7:39 pm

siedziała nad własnymi książkami i przygotowywała się na zajęcia, żeby zgłaszać się do odpowiedzi i zaimponować wykładowcom. podeszła do drzwi nadal pogrążona w książce i podniosła wzrok, gdy już otwierała drzwi.
- och - zasłoniła się książką, zawstydzona przystojną prezencją dante.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Sro Wrz 20, 2023 7:42 pm

przystojną prezencją xd
zdziwił się jej widokiem, może nie zarejestrował że khai z kimś teraz mieszka - to na pewno numer 64? - wskazał na drzwi i nawet zerknął - 64 - powtórzył pod nosem - ja po książki, to znaczy po paczkę - poprawił się. z tego wszystkiego nie przedstawił się.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by nayanadini bahari Sro Wrz 20, 2023 7:47 pm

jego pytanie tak ją zaskoczyło, że sama zapomniała adresu, więc musiała wychylić głowę i spojrzeć na numer przy drzwiach.
- 64 - powtórzyła po nim z silnym indyjskim akcentem. - przepraszam, ale khai nie ma i nie mam autoryzacji do wpuszczania nikogo - nie przekazała jej informacji o żadnej paczce ani męskich odwiedzających.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Sro Wrz 20, 2023 7:52 pm

powinna kiedyś przypadkiem wejść do niego. mają w końcu takie same mieszkania xd
- och - zmieszał się, nie wiedział że wywoływał takie emocje i że ktoś mógł go nie wpuścić - teoretycznie nie chce wejść tylko odebrać paczkę, może być przez drzwi - wskazał na próg i granicę - potrzebuję ich do wykładów - próbował podać ważny argument.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by nayanadini bahari Sro Wrz 20, 2023 7:57 pm

może tak się zdarzyć, jak się zaczyta w książce i nie będzie patrzeć, gdzie idzie.
odwróciła się, żeby spojrzeć w głąb mieszkania.
- nie ma tu żadnej paczki - oznajmiła. khai potem będzie musiała latać do dante i go przepraszać. jej wina, że automatycznie odebrała paczkę dla sąsiada i zapomniała poinformować młodą, że jakiś nieszkodliwy rudy może przyjść. - ja też właśnie przygotowuje się do wykładów - pochwaliła się i pokazała okładkę książki o anatomii człowieka.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Sro Wrz 20, 2023 8:10 pm

kolejna gra xd
- kurier dzwonił do mnie i mówił, że została odebrana - oczywiście powiedział, że jakaś hinduska odebrała ale nie chciał wyjść na racist! - może gdzieś tam jest? - wskazał w głąb mieszkania - hm - przyjrzał się książce - niech zgadnę, medycyna? - zażartował, choć wiadomo że każda hinduska wybierała ambitny kierunek hehe.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by nayanadini bahari Sro Wrz 20, 2023 8:17 pm

- ja jej nie odbierałam. znasz khai? to ona jest właścicielką tego mieszkania - zaczęła mu tlumaczyć, może nie kumał. albo nie rozróżniał ich xd zerknęła znowu do tyłu, ale nie ruszyła się. - nie widziałam jej - tak naprawdę nie chciała odchodzić od drzwi, na wypadek gdyby okazało się, że rudy jest złodziejem i chce ją rozproszyć, żeby samemu wbić do mieszkania. rozmawiała z nim dalej, bo był uroczy, ale musiała zachować ostrożność. - skąd wiedziałeś? - zajarała się, że zgadł. mhm, okładka wcale jej nie zdradziła.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Sro Wrz 20, 2023 8:25 pm

- no jasne, że znam, to moja sąsiadka - wskazał na drzwi naprzeciwko - jestem dante i mieszkam pod 65 - wyjaśnił i nawet się przedstawił. nikt wcześniej nigdy nie wziął go za złodzieja więc nie wiedział, że może takie skrajne emocje wywoływać! - wykładam chemię analityczną dla studentów medycyny - co oznaczało, że spotkają się prędzej czy później - ale i tak nawet na moich zajęciach wkurwają anatomię - chociaż jego zdaniem nie miał nudnych zajęć!
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by nayanadini bahari Sro Wrz 20, 2023 8:32 pm

źrenice jej się rozszerzyły, gdy wszystko wyjaśnił. niby taka inteligentna, a dopiero teraz poskładała wszystkie informacje do kupy. oszołomił ją swoim urokiem xd
- trzeba było mówić tak od razu! miło mi cię poznac, jestem nayanadini, kuzynka khai. mieszkam z nią pod 64 - przedstawiła się w pełni i wyciągnęła dłoń, by ją uścisnąć i nawiązać kontakt dotykowy z dante. - ja na pewno będę słuchać na twoich wykładach - dlatego, że była przykładną studentką, a nie dlatego, że nie będzie mogła oderwać od niego wzroku.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Sro Wrz 20, 2023 8:45 pm

rudym urokiem xd
- bardzo mi miło nayandini - oczywiście powiedział to jakaś koślawo, ale starał się. uścisnął jej dłoń nie wiedząc co to może dla niej znaczyć i nawet się uśmiechnął - a ja będę cię obserwować - narobił jej w żartach nadziei i będzie na wykładach szukać jego wzroku. namówił ją na szukanie paczki skoro zdobył jej zaufanie i mógł wieczorem studiować książki!
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by nayanadini bahari Sro Wrz 20, 2023 8:51 pm

wypytała potem khai o dante. oczywiście po to, by wiedzieć, czy może ufać sąsiadom!
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Pią Mar 15, 2024 9:30 pm

khai miała jego zapasowy klucz więc pukał do niej nerwowo bo swój już gdzieś zgubił, pewnie koza mu zjadła jak ratował leah xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by khai parekh Pią Mar 15, 2024 9:35 pm

dobrze, ze mial zapasowy xd
zmywala akurat naczynia i z poczatku nie uslyszala pukania. - juz ide! - zawolala do drzwi kiedy ktos sie dobijal. odlozyla talerz i chwycila recznik, po drodze wycierajac rece. - cos sie stalo? - zmartwila sie na widok miny dante.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Pią Mar 15, 2024 9:50 pm

khai była odpowiedzialna więc to jej powierzył klucz. dobrze, że naya o tym nie wiedziała xd może by się włamywała i wąchała jego koszule xd
- moja ulubiona sąsiadko! - od razu się na nią rzucił z przytulasem, była jego bohaterką - tak jakoś, znowu... zgubiłem klucz - zaśmiał się niezręcznie.
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by khai parekh Pią Mar 15, 2024 9:57 pm

trzymala klucz w bezpiecznym miejscu zeby nikt sie do niego nie dostal xd
- moj ulubiony sasiedzie.. - powiedziala z rozbawieniem i odwzajemnila uscisk. naya moglaby pozazdroscic xd - moze powinienes go nosic na sznurku na szyi - zazartowala.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Pią Mar 15, 2024 10:03 pm

w tym mieście nie ma czegoś takiego jak bezpieczne miejsce xd
mogłaby pozazdrości, ale siedziała na uczelni! - to samo powiedzieli mi jak trzeci raz zgubiłem okulary - czyli był pierdołą. oczywiście coś ładnie pachniało z jej mieszkania - co pichciłaś? - dopytał, może był głodny i liczył na porcję xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by khai parekh Pią Mar 15, 2024 10:12 pm

ups xd
- moze cos w tym jest - zasmiala sie. wyjela zapasowy klucz z szafki w korytarzu, po czym mu go podala. - sajgonki, masz ochote? - standardowo narobila tyle jedzenia, ze mogl nawet zjesc dwie porcje.
dante callis

dante callis

milford heaven
-
dr cutie-pie
30

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by dante callis Pią Mar 15, 2024 10:13 pm

- bohaterka! - pochwalił ją znowu i wsadził klucz do kieszeni kurtki, zapinanej na zamek żeby nie było! - tylko się poczęstuję - powiedział nieśmiało i skromnie, a prawda była taka że zjadł przynajmniej dwie porcje i potem poszedł dopiero do domu. dobrze miał z tą sąsiadką!
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by george windsor Wto Mar 26, 2024 8:18 pm

uznaję, że nasze postacie żyją w świecie, w którym kate zachorowała!
george oczywiście wiedział o tym co się dzieje z mamusią od dłuższego czasu, ale nikt nie traktował tego aż tak serio do momentu oficjalnego ogłoszenia. czuł się dziwnie, annie miała dziś jakieś ważne zajęcia, alb tworzyła muzykę i nie chciał jej przeszkadzać więc dotarł tutaj. lekko podpity dobijał się do drzwi swojej eks wiedząc że na pewno go zrozumie i pocieszy xd
khai parekh

khai parekh

Londyn
troche menadzeruje
fake happy
27

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by khai parekh Wto Mar 26, 2024 8:24 pm

przygotowywala wszystko do rodzinnego obiadku z naya. od czasu do czasu musiala organizowac bonding time zeby nie naskarzyla na nia, ze sie nia nie opiekuje jak powinna xd - otworze - zawolala do nayi I ruszyla w strone drzwi. - George? to nie najlepszy moment - nie ucieszyla sie zbytnio na jego widok I nie otworzyla szerzej drzwi. cos tam slyszala o sytuacji jego matki I wspolczula mu, ale przy nayi nie mogla z nim spedzac czasu bez zapowiedzi.
nayanadini bahari

nayanadini bahari

indie
medycyna
booksmart
19

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by nayanadini bahari Wto Mar 26, 2024 8:34 pm

ciekawe tylko, czy zapraszała na te obiadki swojego męża, bo naya już i tak dostrzegała dziury w tej calej sytuacji. chyba że kobiety sukcesu po prostu mieszkają niezależnie i radzą sobie same!
zainteresowała się, kto przyszedł (myślała, że kuzyn, a może liczyła na dante?), ale szczęka jej opadła, gdy dostrzegła znajomą twarz. podeszła nieco bliżej, żeby się przyjrzeć i upewnić, czy to on.
- w progu stoi książę george - szepnęła mało dyskretnie do khai, bo jej umysł nie mógł tego przetworzyć.
george windsor

george windsor

londyn
brak
prince of people's hearts
28

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by george windsor Wto Mar 26, 2024 8:41 pm

na pewno była dobra wymówka żeby nie zapraszać mężusia xd a zapraszać księcia na przykład, to wszystko śmierdziało!
jedyna lecącą na rudego była na naya, tylko ona go oczekiwała xd
pewnie naya słyszała o tym, że byli kiedyś razem, ale była za mała i mogła mieć tylko o tym wyobrażenia jakieś! - pamiętam cię ze zdjęć - wskazał na młodą i zaśmiał się - potrzebuję cię - mruknął cicho do khai robiąc minę zbitego psa, ale rojalsowego zbitego psa.

Sponsored content

khai i naya - Page 5 Empty Re: khai i naya

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 11:21 pm