#9 |clementine & betty|

    avatar

    Gość
    Gość

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Gość Wto Mar 13, 2012 7:56 pm

    First topic message reminder :

    ooooooo, są razem w pokoju, jak słodko! i zawsze mnie zastanawiało to łóżko bez materaca xd w każdym razie clementine właśnie wróciła z basenu, bo zapisałam ją do sekcji pływackiej xd jakby taka betty weszła do basenu, to chyba cała woda by się wylała z niego.... oczywiście clementine nigdy czegoś takiego by nie powiedziała, ani nie pomyślała. chociaż.... nie, nie pomyślałaby, chyba, że ktoś by jej o tym powiedział wtedy nie mogłaby o tym nie myśleć.... weszła do pokoju i wyjęła ręcznik, który teraz poszła powiesić gdzieś żeby wyschnął.
    avatar

    Gość
    Gość

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty Re: #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 11:29 pm

    wiem xd dlatego tyler teraz bez niej byłby jak kenny bez elwooda. ach! i co ty robisz moim postaciom? - co teraz? - rozmasował sobie skroń, bo w sumie sam już nie pamiętał, co jej mówił. przełknął ślinę i pogładził jej policzek. - hej! nie myśl o tym. zbyt wiele wycierpiałem, kiedy ciebie tu nie bylo - oby nikt jej nie wygadał nic o bunny bo zabije! - wiesz? - przesunął nosem po jej policzku i pocałował w oczko.
    avatar

    Gość
    Gość

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty Re: #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 11:32 pm

    noo. kenny i elwood też są sobie przeznaczeni. xddd jak to co robię? że niby ty moim nic nie robisz.xd
    - wierzę ci. - przymknęła oczka, żeby mógł ją całować do woli. też już chyba zapomniała o czym rozmawiali i o co go tak wypytywała, bo była na to za głupia. i raczej nie będzie teraz wyrzucać tylera z łóżka przez to, co zrobił kilka miesięcy wcześniej. to już przeszłość! przecież nie mogła go wyrzucać, lepszego faceta już by nie znalazła. chociaż z drugiej strony, teraz, z nowym wyglądem, może i by znalazła......ale nie chciała!
    avatar

    Gość
    Gość

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty Re: #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 11:36 pm

    no nie ;c tylko ty moich krzywdzisz! kenny grace.. . . . . .
    to dobrze. bo on tez był niczego spobie. poza tym! hej. każdy facet, mądrzejszy od niego, by ją rzucił za głupotę. a tak? mogli żyć sobie w spokoju. nikt im nie wadził, a oboje śmiali się z siebie nawzajem. no, a przynajmniej pewnie niedługo zaczną. - to super - pochylił się znowu nad nią, ale było mu jakoś niewygodnie, więc pociągnął ją sobie na kolana. skąd miał wiedzieć, że to jej pierwszy raz na kolanach faceta? za dzieciaka u ojca się nie liczy! xd
    avatar

    Gość
    Gość

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty Re: #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 11:43 pm

    kto kogo skrzywdził u kenniego i grace, hmmmmm, pomyślmy....
    wcale nie będą się z siebie śmiać, bo będą się uważać za równie mądrych, bo i tak są na takim samym poziomie intelektualnym! pewnie by oblali ustną maturkę. z angielskiego! xd i wątpię, żeby siedziała na kolanach nawet u ojca! pewnie to ojciec siedział u niej na kolanach. xddd dobra, idę chyba, bo została mi już końcówka odcinka i chce mi się spać. pewnie się seksili, bo tyler nie odpuścił! albo to betty nie odpuściła. nie wiem. było im fajnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty Re: #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 11:45 pm

    kenny grace? dobra odpowiedź! xd
    razem nie odpuszczali, bo jedno nie chciało zawieść drugie! no... przynajmniej betty.tyler zasnął u niej a rano ządał śniadania to nic nie miała prócz wody, węc się wkurzył i poszedł głodny do szkoły ;x albo nie poszedł wcale.
    avatar

    Gość
    Gość

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty Re: #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 11:52 pm

    zła odpowiedź! niech sobie teraz za karę żyje gdzieś tam z jonathanem i dzieckiem.xd
    pewnie nie poszedł, tylko seksili się cały dzień! nie chciała go wypuścić z łóżka.

    Sponsored content

    #9 |clementine & betty| - Page 7 Empty Re: #9 |clementine & betty|

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 9:45 pm