|1| ophelia & arielle

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |1| ophelia & arielle - Page 4 Empty |1| ophelia & arielle

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 5:27 pm

    First topic message reminder :

    |1| ophelia & arielle - Page 4 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Wto Kwi 22, 2014 9:55 pm, w całości zmieniany 3 razy
    avatar

    Gość
    Gość

    |1| ophelia & arielle - Page 4 Empty Re: |1| ophelia & arielle

    Pisanie by Gość Czw Cze 05, 2014 12:20 am

    mi na telefonie czat nie działa i w ogóle nie lubię pisać na telefonie, więc nie wiem jak by było z postami, muszę kiedyś sprawdzić. xd albo lepiej nie, bo wtedy będę wchodzić i pisać. ;x spooko, ja też nie pamiętam wszystkiego co się działo u twoich postaci! xd za dużo tego wszystkiego...
    zwykle jak się zjarał, to włączał muzykę i robił szalony striptiz do gaci, ale tym razem już w samych gaciach przyszedł, więc nie miał zbytniego pola do popisu.
    - chodź tu do mnie. - wymruczał, wyciągając ręce w stronę ofelki. dobra, nie ogarniam już jego humorków też. za dużo zarą piszę i potem innym moim postaciom odwala. (chociaż dobra, to chyba nie wina zary.) w każdym razie na pewno przyszła i się wtuliła w niego i od razu było mu lepiej. nie wiem czy masz coś do dodania do ich ostatniego spotkania przed wyjazdem. w sumie jak zagram jutro z patką, to potem znowu ofelki będę potrzebować pewnie... ciężkie życie!
    avatar

    Gość
    Gość

    |1| ophelia & arielle - Page 4 Empty Re: |1| ophelia & arielle

    Pisanie by Gość Czw Cze 05, 2014 12:26 am

    oczywiście, że mam coś do dodania! na pewno spali sobie do samego rana, a potem ofelka chciała mu zrobić śniadanie, ale jajecznica się trochę przypaliła. grunt, że robiła ją z sercem więc kenny i tak ją zjadł z przyjemnością. ma najlepszą przyjaciółkę na całym świecie, niech tylko próbuje narzekać!

    Sponsored content

    |1| ophelia & arielle - Page 4 Empty Re: |1| ophelia & arielle

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 4:37 am