hazel i wesoła rodzinka

    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Kwi 15, 2014 9:30 am

    hazel i wesoła rodzinka 2241860_original
    hazel i wesoła rodzinka 2242831_original
    hazel i wesoła rodzinka 2243587_original
    hazel i wesoła rodzinka 2243892_original
    hazel i wesoła rodzinka 2245089_original
    hazel i wesoła rodzinka 2245182_original
    hazel i wesoła rodzinka 2245580_original


    Ostatnio zmieniony przez hazel montgomery dnia Pon Maj 26, 2014 1:17 am, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 8:32 pm

    roman miał dzisiaj zły dzień, bo nie dość, że oblał test z angielskiego, to jeszcze przejebał dwie stówy, bo się założył z kumplami o coś tam nie wiem co. jednak mógł się zrehabilitować, bo zaproponowali mu nowe wyzwanie. kazali mu iść do hazel i ją bzyknąć. roman bez wahania przyjął czelędż. ryzyk fizyk, nikt mu nie będzie wmawiał, że jest ciotą i że tylko pszemo dzisiaj bzyknie! hazelki i tak nie znał, więc co mu szkodziło spróbować. zajebał się w trzy dupy i zadzwonił dzwonkiem do drzwi.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 8:41 pm

    jej ojca nie było w domu, bo wiadomo wtedy to lał by ją pasem równo. a ona paliła sobie fajeczkę ukradkiem w pokoju więc kiedy usłyszała dzwonek to drzwi to się przeraziła. od razu wywaliła fajkę, wpakowała pół opakowania miętówek do buzi i wypsikała się perfumami. dopiero wtedy zeszła na dół (dopiero się zczaiłam, że nie ma zdjęć!) i otworzyła drzwi. romka nie znała więc tylko uniosła brew ze zdziwienia - ee, chyba pomyłka - mruknęła.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 8:53 pm

    gdy otworzyła mu drzwi, zilustrował ją wzrokiem. nie wyglądała na szmatę, o czym przekonywali go koledzy. pewnie jej nie lubili, albo grace, albo obu. xd tak czy siak, roman poczuł, że jest na straconej pozycji! - czekaj, czekaj, nie zamykaj drzwi! mogę wejść? wszystko ci wyjaśnię w środku, proszę - czknął sobie, bo się nieźle ubzdryngolił.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 9:04 pm

    bo hazel nie była szmatą, ale chyba będzie za niedługo! mam same szmaty xd zaśmiała się - nie wpuszczałam nieznajomych jak miałam dziesięć lat, myślisz że mając siedemnaście ich wpuszczam? - i dalej go nie wpuściła, bo przecież go nie znała - możesz wszystko wyjaśnić tutaj, a ja zdecyduję czy chcę cię wpuścić - postawiła sprawę jasno.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 9:13 pm

    - jestem roman, a ty jesteś hazel - przedstawił się - widzisz, już nie jestem nieznajomy - zaśmiał się i poleciał prosto w jej ramiona, bo właśnie stracił równowagę - no dooooobra, to ten.. założyłem się z kolegami, że cię puknę. ale słuchaj dalej, bo wcale nie mam takiego zamiaru co nie.. - znowu czknął - po prostu wpuść mnie do środka i po sprawie - wyjaśnił. bo pewnie koledzy czaili się gdzieś w krzakach i wszystko obserwowali.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 9:23 pm

    - zdajesz sobie sprawę, że nie znałam wcześniej twojego imienia, a ty znając moje wychodzisz na jakiegoś prześladowcę - bo może spędzał noce pod oknem hazel i śledził ją! skąd miała wiedzieć że tak nie było! roześmiała się słysząc jego słowa - zakładając się wiedziałeś, że mam dziewczynę prawda? - bo to chyba dość logiczne że skoro była z grace to faceci ją nie obchodzili. dalej się śmiała i powędrowała wgłąb domu zostawiając jednak otwarte drzwi co oznaczało, że mógł wejść. uznała go za nieszkodliwego słodziaka!
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 9:50 pm

    pewnie nie zrozumiał o co jej chodzi z tym prześladowcą, więc nawet tego nie skomentował. zaś fakt, że ma dziewczynę totalnie go zaskoczył! - co? czekaj! - zmieszał się trochę, a potem poszedł za nią wgłąb mieszkania, skoro zostawiła mu otwarte drzwiczki! - teraz wszystko rozumiem.. kazali mi cię przelecieć, bo wiedzieli, że to awykonalne! a to dranie! - przeklął pod nosem.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:00 pm

    pewnie powędrowała do kuchni gdzie z lodówki wyjęła dwa piwa. jedno rzuciła romkowi, zaś sama usiadła na blacie kuchennym i otworzyła puszkę z trunkiem - a ty im uwierzyłeś - zaśmiała się - co miałeś wygrać jeśli mnie przelecisz? - zapytała z ciekawości i napiła się. machała nóżkami i patrzyła na nieco zdezorientowanego chłopaka.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:14 pm

    on zajebany w trzy dupki, a ta mu jeszcze piwo daje! chcesz żeby moja druga postać puściła pawia na perski dywan? chociaż hazel perskiego nie miała, to jakiś zwykły. xd wziął od niej puszeczkę i wzruszył ramionkami. naiwniak z niego był, nie ma co! - szczerze? - zerknął na nią niepewnie - dwie stówy - przyznał się, bo on kłamać nie potrafił. z resztą, co mu szkodziło i tak by nie poruchał!
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:22 pm

    no jasne niech puści pawie, a wtedy hazel dostanie wpierdol od ojca... znowu! - tylko dwie stówy? założyłeś się o dwie stówy, że mnie przelecisz? - wyśmiała go - ja bym założyła się przynajmniej o tysiaka! - ta to miała łeb do interesów xd - wyglądam na laskę, którą można przelecieć za dwie stówy? - uniosła brew i czekała na odpowiedź.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:30 pm

    o nie! tego by sobie romek nigdy nie wybaczył! :c z resztą sam nie raz dostał w dupsko od matki, to wiedział w czym rzecz - nooo tak.. - mruknął marszcząc czoło. pewnie teraz żałował, że nie mógł podnieść stawki - wyglądasz na bezcenną - tak jej powiedział, bo był słodziakiem! i chyba się właśnie zakochał! bo on taki kochaś był! - mogę cię chociaż pocałować? - spytał wpatrzony w hazel.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:37 pm

    no ojciec bił hazel regularnie, nawet miała to wpisane w karcie. taka rodzinna drama!
    - jesteś słodki - odparła kiedy usłyszała komplement i nawet zeskoczyła z blatu, żeby stanąć na przeciwko niego i popatrzeć na jego niewinną twarz. pewnie przez chwilę myślał, że go pocałuje - nie możesz, mam dziewczynę - mruknęła i usiadła, tym razem na krześle - po za tym koledzy na pewno obiecali ci jakąś mniejszą sumkę za pocałunek. a ja nie wymieniam takich rzeczy na kasę - idealistka!
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:47 pm

    biedulka :c
    - twoja dziewczyna musi być przeogromną szczęściarą - mruknął i spuścił głowę na dół, kiedy mu odmówiła. teraz to już w ogóle stracił wiarę, że cokolwiek tu dzisiaj zdziała! - no tak.. za pocałunek dostanę dychę, za zmacanie cycków pięć, za lodzika stówę i coś tam jeszcze było, ale nie pamiętam - podrapał się po głowie. ale chciał żeby mu się te dwie stówy zwróciły, więc musiał ją bzyknąć! - hej, a jak podzielę się z tobą wygraną?
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 10:54 pm

    - wiem - odpowiedziała jakże nieskromnie i przechyliła piwo, pewnie wypiła całą puchę na raz! dzięki ojcu picie miała w genach! co to dla niej taka pucha! - normalnie cały cennik ci uzgodnili - zaśmiała się, miała melodyjny i wesoły śmiech! - na prawdę uważasz, że za to że dasz mi stówę prześpię się z tobą? - uniosła brew, pewnie pochyliła się nad nim i pogłaskała po twarzy - na prawdę jesteś słodki! - bo był! słodki i naiwny!
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:12 pm

    - moi koledzy to idioci - zaśmiał się razem z nią - no tak - zerknął na nią niepewnie. kto by gardził darmową stówką? no dobra, nie całkiem darmową, bo za seks, ale taka łatwa okazja nie nadarzy się więcej! - to znaczy, że się zgadzasz? - spytał z entuzjazmem, zaglądając dyskretnie w jej dekolt.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Pon Maj 19, 2014 11:34 pm

    - dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę - bo jacy kumple wciągając kumpla w tak przegraną sprawę? zaśmiała się widząc jak spogląda w jej dekolt - hej! - dała mu pstryczka w nos. - nie zgadzam się na seks za pieniądze - i otworzyła sobie kolejne piwo. zaraz się spije i będzie jego. tak samo było kiedy pierwszy raz wyruchała grace xd
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 11:03 am

    z kim się zadajesz takim się stajesz, o! roman też był idiotą, nie ma się co oszukiwać. ale słodkim za to! - a nie za pieniądze? - spróbował jeszcze raz. naiwny głupeczek! on pewnie jeszcze pił poprzednie piwo, bo coś mu nie wchodziło. poza tym nie chciał się tu zbełtać, bo był wychowanym chłopcem!
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 11:14 am

    słodki był, nie ma co! do tego prawiczek! - hm - wzruszyła ramionami - może kiedyś - boże jak go zwodziła. to gorsza szmata od ofelii....... chociaż nie wiem czy można być gorszą. ale nie, ona się teraz zmienia i w ogóle nie wiem dlaczego woof pisze takie brednie na jej temat! to zniszczy jej zszarganą i tak reputację. o tak, musiałam się zbulwersować. - po za tym na prawdę uważasz że możesz ot tak wejść do domu dziewczyny i ją przelecieć? - zachichotała - niektórzy faceci starają się o seks miesiącami - pomiziała go palcem po policzku, hihi.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 11:33 am

    pewnie poczuł fajne dreszcze, kiedy go tak pomyziała - wiem, to było głupie.. - jęknął, chowając twarz w dłoniach. teraz mu dopiero wstyd było, bo hazelka się z niego znowu nabijała i miała go na pewno za skończonego kretyna! - to ja już może pójdę, nie będę ci przeszkadzał! jeszcze twoja dziewczyna nas nakryje i pomyśli sobie nie wiadomo co - zażartował, bo chciał być śmieszny, ale coś mu nie wychodziło.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 11:56 am

    wcale się z niego nie nabijała! był słodki no i nie mogła powstrzymać śmiechu bo wyglądał tak nieporadnie - o tej porze moja dziewczyna na pewno tutaj nie przyjdzie - bo grace pewnie od dawna spała przytulona do swojego misia tulisia! - czekaj chwilę, mam pomysł - uśmiechnęła się. pewnie miała spódniczkę więc włożyła pod nią rączki i ściągnęła swoje majteczki! białe, koronkowe, stringi i na dodatek czyściutkie bo nie tak dawno brała prysznic! pewnie włożyła mu je do kieszeni spodni - to chyba powinno ci pomóc wygrać zakład - powiedziała z cwanym uśmieszkiem na buźce.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 12:08 pm

    no wiadomo, o tej porze to hazel puszczała się na lewo i prawo hehehe, więc grace o niczym nie wiedziała, bo spała! gdy zaczęła majstrować przy swojej spódniczce, romanowi zrobiło się gorąco, więc musiał poluźnić trochę kołnierzyk od swojej koszulki polo. obserwował bacznie jej poczynania, a gdy okazało się, że ściągnęła majteczki i wcisnęła mu je do kieszeni, nie mógł pohamować zdziwienia - rety! jesteś wielka! - rzucił się jej na szyję - dzięki! - posłał jej całuśnego buziola w policzek.
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 12:15 pm

    zrobiło jej się milusio kiedy ją pochwalił. miała głowę do takich spraw! może powinna spełniać się jak profesjonalna udawaczka seksualnych stosunków? ahahaha! - nie ma sprawy - uśmiechnęła się i łyknęła trochę piwa z puszki - jeszcze tylko kilka szczegółów - roztrzepała mu zaraz włosy - lepiej - pokiwała głową, potem przyssała się usteczkami do jego szyi i zrobiła niewielką malinkę - jeszcze lepiej - znów pokiwała głową, a żeby dokończyć swoje dzieło to włożyła mu rączki pod koszulkę i podrapała go nieznacznie po pleckach żeby miał ślady jej paznokci - idealnie! - cieszyła się pewnie tak samo jak michał anioł kiedy ukończył prace nad malowidłami w kaplicy sykstyńskiej!
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 3:34 pm

    poddał się jej metamorfozie, a po wszystkim spojrzał na hazel jak na boginię - geniusz zła normalnie! - zaśmiał się, komentując jej dzieło, czyli siebie tak jakby hehe. zdecydowanie mogła się zatrudnić jako profesjonalistka od udawania seksualnych stosunków, a roman napisze jej nawet rekomendację. szkoda tylko, że koledzy i tak mu nie uwierzą, że ją bzyknął :c
    avatar

    Gość
    Gość

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Gość Wto Maj 20, 2014 7:03 pm

    spojrzała na niego jak na dzieło swojego życia! - bosko! - klasnęła z tego wszystkiego w dłonie i znów napiła się piwa. cały czas miała słodki uśmieszek na twarzy - myślisz, że uwierzą? - uniosła brew. chwilę tak stała i gapiła się na niego aż w końcu pstryknęła palcami - wiem! powiedz im, że mam piegi na dekolcie, lewa pierś jest większa od prawej i lubię być na górze - dała mu kolejne instrukcje i to nie były żadne bujdy, bo taka była prawda!

    Sponsored content

    hazel i wesoła rodzinka Empty Re: hazel i wesoła rodzinka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 6:05 pm