the groove

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    the groove - Page 4 Empty the groove

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:32 pm

    First topic message reminder :

    the groove - Page 4 Table-Services


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sro Cze 17, 2015 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by harry windsor Sro Gru 03, 2014 12:13 am

    pokręcił rozbawiony głową widząc w jakim jest stanie. on nawet o dziwo jeszcze nie był naćpany i tylko jechał na samym alkoholu. miał jednak mocniejszą głowę niż aggie, to nie był taki narąbany. - twoje życzenie jest dla mnie rozkazem - powiedział rozbawiony po czym skinął na barmana i zamówił jej to co sobie zażyczyła. - to nudziarze, uwierz mi - machnął ręką.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sro Gru 03, 2014 12:20 am

    tak, aggie z reguły bywała pijana, ale dziś to była narąbana jak bela. zaraz pewnie dostała drugiego drinka do rączki toteż na jej twarzy pojawił się jeszcze większy uśmiech - dzięeeeeeekuje! - odparła wysyłając mu zaraz buziaczki w powietrzu. zerknęła na jego kumpli, a potem podeszła bliżej księcia, uniosła się na placach i wyszeptała mu do ucha, niczym sekret - nie ładnie tak obgadywać kumpli wiesz? - i jeszcze mu do ucha zachichotała, cały czas chichotała taka rozbawiona była.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by harry windsor Sro Gru 03, 2014 12:26 am

    w sumie to gdyby był mądry, to by nie kupował jej tego następnego drinka, żeby nie uchlać jej jeszcze bardziej i nie mieć jej na sumieniu, jeśli coś niefajnego się stanie. on jednak miał inne podejście do świata i sam pił ile wlezie. nie mówiąc już nic o ćpaniu, któego też sobie nie żałuje. roześmiał się z jej zachowania. - oni dokładnie wiedzą jakimi nudziarzami są - teraz on szeptał jej do ucha.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sro Gru 03, 2014 12:35 am

    harry raczej należał do tej przeciętnie mądrej części rodziny królewskiej ;x ona jednak już w najlepsze piła sobie tego drinka więc gdyby jej go zabrał to rozpłakałby się na środku parkietu. dalej nie odstępowała go ani na krok i znów szepnęła mu do ucha - kto z kim przystaje ten takim się staje - hehe, bawili się chyba w jakiś głuchy telefon, ale aggie całkiem niezłą frajdę to sprawiało.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by harry windsor Sro Gru 03, 2014 12:41 am

    dobrze, że chociaż do przeciętnie mądrej, a nie zupełnie głupiej. zresztą to wszystko tłumaczył sobie tym, że nie musiał być tak wyuczony jak jego brat. jeden z dwóch to dobry wynik. na uniwerek poszedł tylko dlatego, żeby babka i ojciec dali mu spokój. nie byli zadowoleni z miejsca ani kierunku, które wybrał, ale co zrobić. robił wszystkim na złość. cały czas się uśmiechał głupkowato. - dlatego oni trzymają się ze mną, a nie na odwrót - założył jej kosmyk włosów za ucho.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sro Gru 03, 2014 12:47 am

    ale w sumie poszedł na dość ciężki kierunek więc może choć trochę był ambitny, choć sam mógł o tym nawet nie wiedzieć! aggie to jednak była ambitna i uzależniona od nauki, nie to co ten leniuszek harry - więc myślisz, że zrobisz z nich mniejszych nudziarzy? - zerknęła raz jeszcze na jego kolegów, pewnie nawet nie wyrwali do tej pory żadnej laski tylko po prostu pili - optymista z ciebie - zaśmiała się, bo wątpiła w jego śmiałe plany.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by harry windsor Sro Gru 03, 2014 12:59 am

    może i był, tylko nie chciał tego dopuścić do świadomości. bo jednak wbijali mu do głowy wiedze czy tego chciał czy nie. nie mógł sobie pozwolić na bycie totalnym głąbem, kiedy patrzył na niego cały świat. - taki mam plan - zażartował sobie, bo szczerze to go nie obchodziło ani trochę czy będą mniej nudni czy nie. sam się odwrócił, żeby na nich spojrzeć. - czasami trzeba mieć trochę wiary w siebie i w innych - upił łyka ze swojej szklanki.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sro Gru 03, 2014 1:02 am

    ale zaraz jeden z tych kolegów do nich podszedł i szepnął aggie coś nieodpowiedniego na ucho, taki z niego gbur! aggie się wkurzyła, wylała na niego resztę drinka i sobie poszła śmiertelnie obrażona.
    ja też lecę spać, papa!
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by harry windsor Sro Gru 03, 2014 1:21 am

    wkurzył się na kumpla i kazał komuś mu wpierdolić, a sam wrócił do siebie.
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by angela barlow Pon Gru 08, 2014 7:58 pm

    obiecała mu, że przyjdzie kiedyś na ich koncert, więc dotrzymała obietnicy i teraz sobie siedziała na widowni.
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by cesar ayers Pon Gru 08, 2014 8:03 pm

    jaka kochana! skończyli grać i właśnie się kłaniali, a że publika dopisała, to postanowili się poczuć jak prawdziwe gwiazdy rocka i gitarzyści zaczęli rzucać kostkami do gitary, żeby fani łapali, a perkusista cesar pałeczkami... tylko że jedną walnął angelę w głowę. ups.
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by angela barlow Pon Gru 08, 2014 8:21 pm

    kibicowała im najładniej, a on ją bije. pomacała się po głowie, po czym schyliła się i podniosła pałeczkę z ziemi. - nie ładnie tak znęcać się nad fanami - puknęła go tą pałeczką, kiedy już do niej podszedł.
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by cesar ayers Pon Gru 08, 2014 8:31 pm

    tyle czasu mi pisałaś trzy linijki?! no ładnie. xd 
    ukłonili się jeszcze parę razy, klaskali ze sceny razem z widownią, aż w końcu zniknęli za kulisami. wczesna godzina jeszcze, tak naprawdę byli supportem i nikt się nimi aż tak bardzo nie przejmował, ale ci, którzy ich słuchali, chyba się dobrze bawili. podszedł do angeli, bo oczywiście ją zauważył, kiedy dostała pałeczką.
    - heeej, przepraszam. - roześmiał się. - chciałem, żebyś poczuła się wyjątkowo. nie każdy dostaje pałeczką w głowę od idola. inne fanki by piszczały z zachwytu. - zauważył z rozbawieniem. stali gdzieś niedaleko baru, to od razu zamówił dla nich obojga drinki.
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by angela barlow Pon Gru 08, 2014 8:47 pm

    - skąd wiesz, że jestem waszą fanką, mogłam tu przyjść dla kogoś innego - wytknęła mu język. napiła się z nim trochę i potem zwiała do pracy.
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by cesar ayers Pon Gru 08, 2014 8:49 pm

    a on świętował urodziny całą noc.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by astrid bachmann Sob Sty 03, 2015 9:13 pm

    przyszła do klubu, bo musiała się trochę rozluźnić po ostatnich stresujących wydarzeniach. mieszkaniu w bunkrze, śmierci masona, o którym wiedziała, że jest lesterem, pierwszych świętach z ojcem w więzieniu, powrocie do mieszkania w nieszczęsnym akademiku i tak dalej. astrid najbardziej pokrzywdzona zawsze! to teraz siedziała przy barze z nóżką na nóżkę i bajerowała już drugiego gostka, żeby dostać drugiego drinka.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by taylor swift Sob Sty 03, 2015 9:17 pm

    siedziała z taylorką, do której ciągle dzwonili dziennikarze, bo pojawiła się znów na pierwszych stronach okładek wychodząc z benem oficjalnie za rączkę. powinna już go mieć w lowkach, aż mu znajdę zaraz porządnego gifka ;x taylor siedziała rozmarzona przy trzecim już drinku, próbując opowiedzieć coś astrid ale ta jej nie słuchała!
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by astrid bachmann Sob Sty 03, 2015 9:25 pm

    tyle się dzieje, a ja nie wiem ;ooo astrid załatwiła sobie kolejnego drinka i spławiła chłopaka karceniem, czy on nie widzi, że ona tu siedzi z taylor swift. sączyła więc drineczka i wreszcie zaszczyciła przyjaciółkę uwagą.
    - nic mi nie pomagasz w załatwianiu darmowych drinków! - zauważyła. astrid była ostatnio mistrzynią w załatwianiu darmowych rzeczy. wiadomo. musiała się nauczyć życia.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by taylor swift Sob Sty 03, 2015 9:27 pm

    - przepraszam, ale ja tutaj jestem zakochana, no halo! próbuję ci coś od godziny powiedzieć, ale ty mnie nie słuchasz! widziałaś najnowszy magazyn o gwiazdach, widziałaś widziałaś? - klaskała w dłonie jak mała dziewczynka. ona też widziała na przykład ostatnio jak harry z louisem jak zwykle się obmacywali, liam próbował się do niej dobijać, takie dylematy. taylor wywróciła oczami, załatwiła wszystkim darmową kolejkę dzięki swojemu urokowi i cyckom ;x
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by astrid bachmann Sob Sty 03, 2015 9:37 pm

    - no tak, w harry'm, słyszałam to już miliony razy. wiesz co? powiem ci coś szczerze. jesteś moją najlepszą przyjaciółką i nie chcę więcej patrzeć, jak marnujesz się przy harry'm. latasz za nim, a i tak zawsze kończy się jak zawsze. przepraszam, że ci to mówię, ale trzeba się pogodzić z faktami. życie jest brutalne! - zaczęła jej prawić kazanie. miała nadzieję, że chociaż raz dotrze to do taylor. szkoda, że nie ogarnęła, że ta mówi o kimś zupełnie innym.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by taylor swift Sob Sty 03, 2015 9:39 pm

    - harry? harry to już przeszłość! moje serce należy do zupełnie kogoś innego. czyli nie oglądałaś najnowszego wydania? oja, nie mogę, moja najlepsza przyjaciółka astrid bachnann nie jest na bieżąco z informacjami - zaśmiała się - mój ukochany to ben. ben albright! - westchnęła ponownie. była w nim szaleńczo zakochana, to nic, że znając życie zacznie znów wariować jak przy harrym który zostawił ją po tygodniu dla louisa xd
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by astrid bachmann Sob Sty 03, 2015 9:44 pm

    - o. to poszło szybko. - podrapała się po czole, bo nie wiedziała, że jej przemowa będzie miała takie skutki. no dobra, właściwie to nie była zasługa jej przemowy. - poza tym to nie moja wina, że mi nic nie mówisz! nie będę się przecież dowiadywać o twoim życiu z jakiś zakłamanych tabloidów. - zauważyła, bawiąc się parasolką ze swojego fancy drinka. - nie znam go. co on śpiewa albo w czym gra? - zainteresowała się. nie wyobrażała sobie taylor u boku zwykłego szaraka z tłumu.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by taylor swift Sob Sty 03, 2015 9:50 pm

    - otóż na niczym! nie jest sławny, to chłopak którego poznałam całkiem przypadkiem, to było spotkanie w bunkrze, byłam pomodlić się o swoje sukcesy w kapliczce i bum, to było jak grom z jasnego nieba. wystarczy że na niego spojrzałam i się po prostu zakochałam! - ta, jak mu blank space zrobi to zobaczy jaka jest naprawdę słodka xd - to dziwne, ale jest cudowny! oraz młodszy o pięć lat - wypiła duszkiem drinka.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by astrid bachmann Sob Sty 03, 2015 9:58 pm

    - serio? to co ty z nim robisz? nie nudzisz się? bawicie się samochodzikami? - miała na twarzy grymas. już bardziej się jarała na 235975348 historię o harry'm. była płytka, to fakt. ale po prostu nie wyobrażała sobie taylor z kimś zwyczajnym i nudnym... ta historia nie była tak ekscytująca jak astrid miała nadzieję, dlatego nie mogła się od razu cieszyć jej szczęściem. w dodatku tyle młodszy! w wieku astrid. xd
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by taylor swift Sob Sty 03, 2015 10:02 pm

    - nie bawimy się samochodzikami, jak w ogóle śmiesz tak mówić! powinnaś cieszyć się moim szczęściem, klaskać, całować mnie po rękach! a ty mnie wyśmiewasz! - puściła jej focha, wychyliła kolejnego drinka na raz - harry poszedł w odstawkę... on woli ode mnie kogoś innego... złamał mi serce! - pożaliła się jej niezadowolona - on... on jest zakochany już od dawna - westchnęła.

    Sponsored content

    the groove - Page 4 Empty Re: the groove

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 12:12 pm