staw

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    staw - Page 8 Empty staw

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:38 pm

    First topic message reminder :

    staw - Page 8 Tumblr_m2cgf76nMp1r712ajo1_500_large
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by sebastian echer Pon Sie 17, 2015 5:53 pm

    rozbraja mnie jego nazwisko ;x
    seba był tutaj z nim umówiony bo miał mu dać jeszcze wiecej towaru który miał rozprowadzić niewinnym dziewczynkom które chciały się dobrze bawić na imprezach. miał świetny humor bo wyruchał dzisiaj jakąś latynoskę. szedł sobie i pogwizdywał - co ty robisz? - zapytał widząc jak ten nurkuje jak idiota xd
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by neil fairbrother Pon Sie 17, 2015 6:04 pm

    jest cudne ;x
    neilowi wcale nie podobała się fucha dilera. wszystko było w porządku, dopóki zaopatrywał swoją paczkę w trawkę i traktowali go tam jak boga. gorzej było, kiedy sprzedawał cięższy towar biednym dziewczynom, które pogubiły się w życiu. wdepnął jednak w dilerskie gówno i nie mógł się z tego wydostać. tak jak ze stawu. normalnie nie byłoby nic dziwnego w tym, że sobie tam pływa jak idiota, którym był, ale teraz zachowywał się nadzwyczaj nerwowo.
    - eee, cziluję, nie widać? - położył się nawet na wodzie plecami, żeby udowodnić swoje słowa.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by sebastian echer Pon Sie 17, 2015 6:11 pm

    dziwne xd
    pewnie sprawiło mu to radość jak paczka go doceniała. ale jak już sprzedawał kokę skąpo ubranym osiemnastko to wcale nie bylo tak fajnie. seba nie miał w tym aspekcie wyrzutów sumienia. robił to od dawna xd - dlaczego próbujesz czilować w tym brudzie co? - burknął przewracając oczyskami. nie ogarniał jego zachowania - mam coś dla ciebie - a to była oczywiście większa porcja dragów.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by neil fairbrother Pon Sie 17, 2015 6:19 pm

    ukradłam je z casual vacancy ;x
    neil nie był sebą i raczej nie zapowiadało się na to, by się w niego zmienił. był tylko głupim chłopakiem, który myślał, że dilerka będzie łatwym zarobkiem i fajną zabawą, a okazała się bardzo złym pomysłem. teraz jeszcze gorszym, skoro zgubił towar.
    - pływam z kaczkami, to świetna zabawa, powinieneś spróbować. - postanowił zagadać go na śmierć, żeby się od niego odczepił. machał rękoma zamaszyście w wodzie, licząc na to, że złapie przypadkiem pływającą gdzieś zgubę. - nie sprzedałem jeszcze poprzedniej porcji. - powiedział głośno, nie przejmując się tym, że ktoś może ich podsłuchać.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by sebastian echer Pon Sie 17, 2015 6:24 pm

    nie oglądałam ani nie czytałam tego ;x
    głupi neil, że też seba skusił się na to żeby go przyjąć na swojego pomocnika xd ciekawe jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna ha ha xd
    - nie dzięki - mruknął i przewrócił oczyskami kiedy ten zaczął się drzeć na całą okolicę - pojebało cię? - skarcił go zaraz rozglądając sie wokół czy nikogo nie ma. pech chciał że torebeczka z towarem podpłynęła do seby. chwycił ją, przyjrzał się i westchnął - nic dziwnego, że nie sprzedałeś skoro towar pływa tak frywolnie - teraz był zły.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by neil fairbrother Pon Sie 17, 2015 6:27 pm

    książka była beznadziejna ;x serial lepszy hehe. nigdy nie byłam fanką rowling, ups.
    seba musiał być bardzo zdesperowany kiedy go przyjmował do pomocy. danielem i ralfim to oni nie są xd
    - o kurwa! - zawołał i zapluskał parę razy, bo prawie się utopił z wrażenia. - musiała spaść, schowałem ją w krzakach zanim wskoczyłem do wody! - zapewniał sebę, podpływając do niego. bał się wściekłości szefa.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by sebastian echer Pon Sie 17, 2015 6:34 pm

    bluźnisz dagna!
    nawet ich nie porównuj do daniela i ralfa bo znowu bluźnisz! seba już znał takie wymówki. przewrócił oczami i schował towar do kieszeni spodni - masz mnie za idiotę? - burknął - spadaj stąd i więcej mi się na oczy nie pokazuj - co oznaczało że go zwalnia, ups.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by neil fairbrother Pon Sie 17, 2015 6:38 pm

    no sorry, jestem hipsterem.
    przecież mówię, że nie byli nimi, ech. towar był pewnie cały zniszczony, seba nie będzie miał już z niego żadnego pożytku. neil szybko wydrapał się na powierzchnię. był cały przemoczony, woda kapała z jego ciuchów i włosów.
    - to był wypadek! - zawołał szybko.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by sebastian echer Pon Sie 17, 2015 6:43 pm

    ok? xd
    ale i tak wymienianie tej konfiguracji jest bluźnierstwem! - nie obchodzi mnie to, nie potrafisz najprostszej rzeczy zrobić - burknął, a potem jeszcze walnął go w nos bo go tym wkurwił. i poszedł sobie do domu.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by neil fairbrother Pon Sie 17, 2015 6:46 pm

    to była i tak mała kara jak na fakt, że stracił grubą kasę przez zniszczenie towaru... seba powinien go ścigać z pistoletem, żeby spłacił dług! neil już sobie wyobraził, że tak będzie, więc poleciał do domu, żeby znaleźć zegarek po ojcu i go opchnąć w lombardzie.
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by ellen gordon Wto Sie 18, 2015 9:27 pm

    jednak jej nie złapała policja i kąpała się na golasa w stawie.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by alphonse berube Wto Sie 18, 2015 9:30 pm

    wracał tędy z pracy. zobaczył że ktoś jest w stawie i myślał, że ten ktoś sie tam topi - halo, potrzebujesz pomocy?! - krzyknął. był już przy brzegu, gotowy do rozbierania się i ratowania xd
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by ellen gordon Wto Sie 18, 2015 9:38 pm

    pływała sobie na plecach, ale przekręciła się na brzuch jak kogoś usłyszała. - tak! - krzyknęła jak zobaczyła, że to alfons. miała super wzrok, więc widziała jaki jest przystojny nawet w tych ciemnościach xd miała nadzieję, że się też rozbierze do naga i do niej dołączy, więc dla lepszego efektu zanurkowała.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by alphonse berube Wto Sie 18, 2015 9:41 pm

    jaka głupia. ciekawe czy w ogóle ogarniała że chodził kiedyś z jej siostrą. zaraz się rozebrał, ale został w gaciach. wskoczył do wody i czym prędzej podpłynął. chwycił ją w pasie i chciał holować, ale potem poczuł że nie ma nic na sobie bo przypadkiem dotknął jej nagiego cycka - jezuuu - jęknął zawstydzony.
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by ellen gordon Wto Sie 18, 2015 9:47 pm

    ona nic nie ogarniała, więc tym bardziej to czy był z jej siostrą czy nie jej nie obchodziło. miała inne problemy. takie jak bazgranie po pomnikach czy odwiedzanie ludzi na cmentarzu. - ratuj mnie - jęknęła i przylgnęła do niego nagim ciałem.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by alphonse berube Wto Sie 18, 2015 9:50 pm

    biedny alfons. napastowany przez twoją wariatkę!! - przecież się nie topisz! - zaraz ją puścił i od niej odpłynął na stosowną odległość - jesteś nienormalna?! - burknął na nią.
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by ellen gordon Wto Sie 18, 2015 9:55 pm

    powinien się cieszyć, że tak laski na niego lecą. - skoro mnie nie ratujesz to sobie muszę sama poradzić - westchnęła i jeszcze raz się zanurzyła, po czym wyszła na powierzchnie. - nie jestem - odpowiedziała i położyła się na wodzie plecami.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by alphonse berube Wto Sie 18, 2015 10:00 pm

    nie lubił wariatek tak jak harry sorry ;x patrzył na nią jakby jakaś opętana była - oczywiście, że jesteś - popłynął do brzegu, ubrał ciuchy i uciekł bo bał się że jakiś urok na niego rzuci!
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by ellen gordon Wto Sie 18, 2015 10:05 pm

    a ona pływała tu całą noc.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by carly luddington Nie Sie 30, 2015 7:02 pm

    było jej przykro, że nie mogła iść na impreze bliźniaków, ale w ciązy to nie wypada xd dlatego uprawiała sobie jogę nad stawem żeby się wyciszyć ;x
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by connor holtzman Nie Sie 30, 2015 7:06 pm

    aww a on tutaj przyszedł bo chciał mieć chwilę spokoju. niedługo rocznica urodzin jego brata, policja go ścigała bo podejrzewali go o zabójstwo byłej żony, druga żona się wyprowadziła... dramat normalnie. myślał, że jest sam, ale jak zobaczył carly, od razu do niej podszedł i usiadł obok - cześć mała - powiedział łagodnie.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by carly luddington Nie Sie 30, 2015 7:13 pm

    carly pewnie wyglądała jakby miała zaraz eksplodować z tym brzuchem. normalnie by się zdenerwowała ale teraz była w jakiejś uspokajającej pozycji, nawet miała przymknięte oczyska dla lepszego efektu - nie mów tak do mnie - odparła równie łagodnie jak on.
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by connor holtzman Nie Sie 30, 2015 7:15 pm

    - okej - wzruszył ramionami. tym razem nie był pod wpływem alkoholu, nie był zjarany. miał za dużo do myślenia, żeby teraz cokolwiek brać. przez chwilę przyglądał się jej brzuchowi. chciał go dotknąć. stęsknił się jak cholera za swoimi dziewczynami ;c - carly, słuchaj... przemyślałem wszystko. zachowałem się jak kompletny palant, nie chciałem - mówił cały czas łagodnie - to prawda, mam sekrety. tylko, że myślę, że mogę ci teraz coś więcej powiedzieć niż wcześniej - westchnąl cicho.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by carly luddington Nie Sie 30, 2015 7:25 pm

    carly nawet po jego głosie wiedziała, że nie był ani pijany ani pod wpływem. to jednak nie zmieniało jej stosunku do niego na chwilę obecną. dobrze, że jej nie dotknął bo dostałby po łapach jeszcze! - nie chce już wiedzieć jakie masz sekrety - mruknęła dalej spokojnie - nie chce być z kimś kto tak się zachowuje - tłumaczyła zmieniając pozycję. uuu, na prawdę wyluzowała.
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by connor holtzman Nie Sie 30, 2015 7:30 pm

    - carly... - zaczął miło. potem skumał, że nie chce z nim rozmawiać więc zapatrzył się na jezioro - słuchaj, to nie jest takie proste, wszystko mi się zaczęło walić na głowę. mogę ci powiedzieć wszystko co tylko chcesz. - próbował ją do siebie przekonać. walił głową w mur powoli, eh - nie chcesz ze mną być? co masz na myśli? - zapytał.

    Sponsored content

    staw - Page 8 Empty Re: staw

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Staw
      » Staw
      » staw
      » staw
      » staw

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 3:23 am