staw

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    staw - Page 10 Empty staw

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:38 pm

    First topic message reminder :

    staw - Page 10 Tumblr_m2cgf76nMp1r712ajo1_500_large
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by alexander volteno Pią Wrz 18, 2015 5:23 pm

    haha rozpisuj się rozpisuj. po prostu cię wena rozpiera! to dobrze.
    - no serio! - pokiwał głową i zaśmiał się radośnie. - a tam wakacje.... przyjdzie nowy rok, zaczną się imprezki, zabawy, spotkania... trochę się tego nie mogę doczekać już tak szczerze mówiąc. - westchnął bo naprawdę chętnie wróci znów na zajęcia. po za tym on swoje lubił, więc nie marudził!
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by lena davenport Pią Wrz 18, 2015 5:28 pm

    ostatnio za mało gram ;x
    - i ciekawe zajęcia. - przytaknęła mu, bo bardziej ją jarały wykłady i praktyczne zajęcia niż imprezki i inne aspekty studenckiego życia. wolała nie poznawać większej ilości przyjaciół, skoro i tak wszyscy wiązali się z innymi dziewczynami niż ona. ciążyła na niej klątwa.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by alexander volteno Pią Wrz 18, 2015 5:32 pm

    ja też właśnie to możemy chociaż teraz nadrobić ;x
    - no właśnie! - przytaknął jej. on tam lubił poznawać nowe osoby, chociaż dziwne było to, że to takie nienormalne miasteczko a alex nie poznał jeszcze swojej drugiej połówki! wiedział chyba gdzieś w głębi, że musi czekać na cornyego ;x - co u ciebie, co? nie widzieliśmy się całą masę czasu! - podrapał się po głowie bo starał się obliczyć ile ale nie pamiętał.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by lena davenport Pią Wrz 18, 2015 5:49 pm

    lista i tak długa jak stąd do st. albans. mało jest gejów w st. albans, a przynajmniej wśród naszych postaci. alexowi nie pozostaje nic innego jak czekać na corny'ego.
    - chyba nic nowego. nico ma dziewczynę, wiesz? a, wiesz, bo przecież wszyscy trzymacie się razem. - machnęła ręką. alex nie dość, że był jedynym jej przyjacielem, w którym się nie kochała, to był też jedynym, któremu zwierzała się ze swoich miłości! - lepiej opowiedz co u ciebie. - złapała go pod rękę, żeby mogli spacerować jak staruszkowie.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by alexander volteno Pią Wrz 18, 2015 5:57 pm

    no długa... bo kto to widział tyle postaci mieć xd musimy jeszcze zabić jamesa ale to nie dzisiaj raczej ;x
    - no przecież, że wiem. - zaśmiał się. alex znał wszystkie ploteczki st albans bo je uwielbiał! słuchać przynajmniej bo nie wiem czy tak wszystko rozpowiadał na prawo i lewo. raczej nie. mogła mu się zwierzać. nie był zazdrosny, mogła być pewna, że żadnemu z jej potencjalnych mężów nic nie wygada... - a no widzisz jak jest. nic takiego się nie dzieje. nuudyyy - westchnął.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by lena davenport Pią Wrz 18, 2015 6:02 pm

    trzeba zabić jamesa przed pojawieniem się drugiej kovalenko xd illuminati.
    - wszyscy się parują. myślisz, że w tym roku my też znajdziemy miłości? - westchnęła. dla niej to była bardzo ważna kwestia, nie wiem jak dla alexa. ale niedługo pozostaną jedyni samotni wśród swoich znajomych, więc może.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by alexander volteno Pią Wrz 18, 2015 6:05 pm

    ah no tak. no to teraz to robimy! bo ja jednak zaraz idę odespać wszystkie ciężkie noce.
    pogadali sobie pościskali się i ogólnie to fajnie było. zaczynam w takim razie ;x
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 08, 2015 6:52 pm

    Miala gorszy dzien to wyciagnela juda na spacer skoro nie mogla wyjsc sie upic.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by jude hurd Czw Paź 08, 2015 6:55 pm

    jude skręcił sobie dzisiaj między zajęciami kostkę i nawet dostał kule, ale kiedy siedział w pokoju i morgan zadzwoniła, żeby zaprosić go na spacer, postanowił nie zdradzać jej, że nie może chodzić, bo nie chciał psuć jej planów ;o więc teraz chodził bardzo wolno i trochę kuśtykał, ale opowiadał jak najęty o jakimś wykładowcy, żeby nic nie zauważyła.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 08, 2015 7:01 pm

    Oczywiscie zauwazyla ale wcale ja to tak bardzo nie dziwilo bo z judem wszystko jest mozliwe. Troche jej bylo smutno ze nie moze sie poprzytulac do niego po drodze ale mowi sie trudno. Dobrze ze sobie nogi nie polamal. - dlugo bedziesz musial chodzic o kulach? - kopnela jakis kamyk ktory lezal jej na drodze.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by jude hurd Czw Paź 08, 2015 7:06 pm

    w sumie zapomniałam napisać wyżej, że nie wziął tych kul i udawał, że nic mu się nie stało... oczywiście oprócz tego, że kuśtykał i było widać, że nie bardzo mógł chodzić. morgan najwyraźniej była illuminati i wiedziała, że jude chodzi o kulach. na przykład przyszła po niego do pokoju i kazała iść na spacer, a on rzucił kule w kąt i myślał, że morgan tego nie widziała haha.
    - o kulach? przecież chodzę normalnie... - powiedział opierając się o nią.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 08, 2015 7:21 pm

    To twoja wina ze zapomnialas napisac i orze to morgan jest illuminati.
    Tak na pewno bylo a ze wcale slepa nie byla to zauwazyla kule id razu. - teraz nie ale przeciez widze ze sobie cos zrobiles - pokazala na jego noge.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by jude hurd Czw Paź 08, 2015 7:23 pm

    napisałam, że udawał, że nic mu się nie stało, więc myślałam, że to rozumie się samo przez się xd z kulami ciężko byłoby udawać!
    - zawsze sobie coś robię, już powinnaś się do tego przyzwyczaić. ja się przyzwyczaiłem i lepiej mi się przez to żyje. - wyszczerzył się niewinnie.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 08, 2015 7:30 pm

    Nie xd mi trzeba wszystko pisac wyraznie! Nie mam sily sie domyslac xd
    - tez sie przyzwyczailam - westchnela. - ale w takim razie po co udawales ze ci nic nie jest? - spojrzala na niego. Zaraz jednak odwrocila sie i usiadla sie na trawie bo juz sie jej znudzilo chodzenie.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by jude hurd Czw Paź 08, 2015 7:36 pm

    jeszcze nie jesteśmy połączone mózgami, żebyś mnie tak dobrze rozumiała najwyraźniej... tylko ewka mnie zawsze rozumie xd
    - bo chciałaś pójść na spacer i widziałem, że miałaś podły humor, więc chciałem ci go poprawić idąc na ten spacer. - wyjaśnił jej. naprawdę był niewinny jak dziecko. - i co, poprawił się? - też usiadł, bo go noga bolała.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 08, 2015 7:50 pm

    Chociaz ewka xd
    - moglam isc sama skoro cie boli noga - przytulila sie do niego gdy obok usiadl. - tak - pokiwala glowa. Nie brzmiala przekonujaco i sie nawet nie starala bo jude i tak nigdy nic nie ogarnia. Wyciagnela papierosa zeby sobie zapalic bo chociaz to jej bylo wolno.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by jude hurd Czw Paź 08, 2015 7:53 pm

    - ale chciałaś iść ze mną, a wiesz, że nie potrafię ci odmówić. - zauważył ze słodką minką i wtulił głowę w jej szyję. - to czemu miałaś zły humor? - drążył temat. halo ogarniał, skoro zauważył, że miała zły humor! chyba że też mu na wstępie powiedziała, że ma zły humor i dlatego chce iść na spacer xd
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 08, 2015 8:07 pm

    Dobra wena mi uciekla na nia to posiedzieli tu troche i w koncu do domu. Daj kogos innego
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by casper williams Nie Paź 11, 2015 4:24 pm

    zabrał siostrę na spacer. stęsknił się, a poza tym mieli sobie pogadać o jakichś bzdurach. możliwe, że casper nakupował milion rzeczy dla dzieciaka i się teraz tym jarał.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by kylie williams Nie Paź 11, 2015 4:32 pm

    casper był uroczy i jarał się całą ciążą bardziej niż kylie, która nadal godziła się z faktem, że będzie musiała je z siebie wypchnąć i co gorsza je wychowywać. ostatnio nawet myślała czy by nie oddać go do adopcji, ale nic mu o tym na razie nie wspomniała. - nie musiałeś kupować tylu rzeczy - powiedziała lekko rozbawiona.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by casper williams Nie Paź 11, 2015 4:36 pm

    on za to w ten sposób odreagowywał wypadek swojej przyjaciółki, dlatego przelał całą swoja miłość i radość na dziecko. jakby chciała oddać dziecko do adopcji to on się zgłosi jako pierwszy, wszystko zostanie w rodzinie xd a poza tym leo i neil mieliby wieczny spokój. casper zawsze chciał mieć dzieci, awww. przytulił kylie do siebie - muszę rozpieszczać dziecko od małego - wyszczerzył zęby - już wiesz co to będzie? dziewczynka czy chłopczyk? - pytał zajarany.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by kylie williams Nie Paź 11, 2015 4:41 pm

    czyli równie dobrze mogła je zostawić, skoro i tak by je widziała cała czas xd będzie mu je oddawać na weekendy, żeby mógł się nim zająć i nacieszyć nim. - potem będzie nieznośne - zmarszczyła nosek. i tak takie będzie bo pewnie przejmie najgorsze geny po rodzicach. - nie wiem, nie chciałam teraz tego wiedzieć. myślałam nad tym, żeby utrzymać to w tajemnicy też przed samą sobą, ale pewnie i tak nie wytrzymam i będę chciała wiedzieć - uśmiechnęła się lekko.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by casper williams Nie Paź 11, 2015 4:45 pm

    niech spróbuje oddać dziecko, będzie większa drama xdd - ja tam chcę wiedzieć. poza tym, możemy razem pójść do lekarza, powiedzieć tylko o tym rodzicom i nikomu więcej. nie mogę się już doczekać jak uściskam tego maluszka. będzie to jednocześnie najsłodsze i najgłupsze dziecko pod słońcem. nie zdziw się, jak ci przyjdzie do domu jako nastolatek i oznajmi, ze jara trawkę z tatusiem i wujkiem - dźgnął ją w żebro rozbawiony. a potem ją pomiział po brzuchu - trzymasz się jakoś? - zapytał.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by kylie williams Nie Paź 11, 2015 4:50 pm

    powinna, za mało dramek jest xd - ale z ciebie wujek, powinieneś uczyć tego dziecka dobrych rzeczy, a nie sprowadzać je na złą drogę - klepnęła go lekko w ramię, ale zaraz się roześmiała. nie potrafiła sobie wyobrazić tego dziecka jak się urodzi, a co dopiero myśleć o tym jak będzie dorastało. - tak, nadal mi dziwnie, ale się coraz bardziej przyzwyczajam do tego, że coś we mnie rośnie - też się pogładziła po brzuchu.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by casper williams Nie Paź 11, 2015 4:55 pm

    dramki zawsze są pro. odda dziecko do domu dziecka, a potem nie będzie mogła tego odkręcić, ups. albo w ogóle zostawi w szpitalu. - ej, od czego jest wujek! wujek ma rozpieszczać dziecko, rozpuszczać jak dziadowski bicz a nie wychowywać. ale obiecuję, że będę uczył też ją albo jego samych dobrych rzeczy - wypiął dumnie pierś i uśmiechnął się do siebie. dzisiaj miał lepszy humor, mimo tego, że przez pół nocy rozkminiał to co się stało z niną. - nie coś, halo! tylko nie coś! ktoś! - postukał ją po brzuszku.

    Sponsored content

    staw - Page 10 Empty Re: staw

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Staw
      » Staw
      » staw
      » staw
      » staw

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 6:39 am