mostek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    mostek - Page 4 Empty mostek

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:40 pm

    First topic message reminder :

    mostek - Page 4 Mostek
    victor kay

    victor kay

    st. albans
    milioner
    słodziak
    33

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by victor kay Nie Gru 07, 2014 8:16 pm

    ona zdradziła czy ktoś ją? schował dłonie w kieszonkach płąszczyka i westchnął. - nie... w porządku. - podrapał się za uchem i rozejrzał trochę po parku, bo było ciemno, a ta tu stała sama. - to ja nie chcę się narzucać. pewnie na kogoś tu czekasz. - uśmiechnął się blado. - wszystko w porządku, serio. nie mam ochoty się wieszać ani zabijać - ta, jasne... a na stacji kolejowej był dzisiaj, żeby popatrzeć na pociągi... - więc nie masz się co martwić. - zapewnił ją.
    grace kay

    grace kay

    rzym
    pani milionerka
    niania do zadań specjalnych
    33

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by grace kay Nie Gru 07, 2014 8:19 pm

    - to dobrze, cieszę się - posłała mu ciepły uśmiech. victor był takim wrażliwym chłopakiem, nie rozumiała dlaczego ktokolwiek mógłby go zranić. to nic, że wróżka wywróżyła im świetlaną przyszłość, teraz nie było to ważne. ważne było to, żeby móc go pocieszyć - przyszłam tutaj odpocząć po pracy, nie czekam na nikogo - wzruszyła ramionami - to jak, idziemy gdzieś pogadać? - zapytała obejmując się ramionami w talii.
    victor kay

    victor kay

    st. albans
    milioner
    słodziak
    33

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by victor kay Nie Gru 07, 2014 8:25 pm

    no właśnie. był wrażliwym poetą, a ta suka charlotte wolała jakiegoś twardziela z ryjem opry'ego... co za szmata. sophie miała o niej rację! powinien był już dawno z nią zerwać. ale przecież na początku było im wspaniale... nie ogarniał, czemu tak się stało, co zrobił źle. ach. - jak chcesz... nie jestem najlepszym kompanem, gracie. - przełknął ślinę. - możemy się napić wina, jeśli masz ochotę... - uśmiechnął się mdło.
    grace kay

    grace kay

    rzym
    pani milionerka
    niania do zadań specjalnych
    33

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by grace kay Nie Gru 07, 2014 8:27 pm

    - pewnie że mam, może wino nam pomoże - wzięła go pod ramię i poszli, zacznę.
    josephine güell

    josephine güell

    barcelona
    prawo
    świrek wampirek
    33

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by josephine güell Pon Sty 05, 2015 11:08 pm

    josie wracała do domu przez park, kiedy w końcu udało jej się znaleźć drogę powrotną ze szpitala, w którym odwiedzała sama-nie-wiem-kogo. było jej zimno więc trzymała łapki w kieszeniach, bo oczywiście rękawiczki zostawiła w szpitalu.
    lanny king

    lanny king

    st, albans
    dyrektor hotelu
    skubaniec
    35

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by lanny king Pon Sty 05, 2015 11:11 pm

    a lanny sobie tędy szedł, też nie wiem, dlaczego, bo ogółem wszędzie jeździł samochodem. może się z kimś pokłócił i musiał pooddychać świeżym powietrzem. pewnie też dlatego, że był jakiś zły, trącił josephine ramieniem i przeszedł nawet jej nie przepraszając.
    josephine güell

    josephine güell

    barcelona
    prawo
    świrek wampirek
    33

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by josephine güell Pon Sty 05, 2015 11:13 pm

    zack w that awkward moment <3 <3 <3 josie miała jednak w tym momencie kompletnie przeciwne zdanie o lannym, kiedy pociągnął jej z bara - ej! uważaj jak chodzisz! - zawołała za nim i aż się zatrzymała tak ją wyprowadził z równowagi. gdzieś wcześniej pisałam, że miała pms więc pewnie mało brakowało, a rzuciłaby się na niego z małymi piąstkami.
    lanny king

    lanny king

    st, albans
    dyrektor hotelu
    skubaniec
    35

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by lanny king Pon Sty 05, 2015 11:16 pm

    lanny obejrzał się przez ramię i spojrzał na nią. była kurduplem, to nic dziwnego, że nie zwrócił na nią uwagi. - ej, uważaj jak ty chodzisz! - bo oczywiście to była jej wina. nawet posłał jej swoje mordercze spojrzenie, które pewnie niewiele dało, bo jest taki przystojny, że zawsze wygląda po prostu seksi. co zrobisz, taki typ. ale był też typem, który nigdy nie daje za wygraną, więc ruszył w stronę tej dziewczynki.
    josephine güell

    josephine güell

    barcelona
    prawo
    świrek wampirek
    33

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by josephine güell Pon Sty 05, 2015 11:20 pm

    aż się zapowietrzyła - jak.. ja.. co?! - zacisnęła dłonie w piąstki, ale tego nie zobaczył bo dalej trzymała je w kieszeniach. mimo wszystko kiedy ruszył w jej kierunku trochę się wydygała więc pospiesznie sięgnęła do torebki po gaz pieprzowy, który wyciągnęła w jego kierunku - zrób jeszcze jeden krok a.. - urwała, bo nie wiedziała jak dramatycznie to zakończyć. zawieszenie głosu też wypadło nieźle.
    lanny king

    lanny king

    st, albans
    dyrektor hotelu
    skubaniec
    35

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by lanny king Pon Sty 05, 2015 11:27 pm

    lanny zaśmiał się jej prosto w twarz. - daruj sobie. - miała zbyt krzywy ryj, żeby jeszcze bardziej ją tyrać. wyglądała na mocno zranioną przez życie, poza tym wydawała się być jakaś nienormalna, dlatego uśmiechnął się tylko w jakiś kpiący sposób, machnął na nią ręką i poszedł w swoją stronę.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by quentin halter Nie Sty 18, 2015 10:43 pm

    pałętał się po parku w poszukiwaniu przygód.
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by aaron eklund Nie Sty 18, 2015 10:46 pm

    aaron śledził quentina, wiedział już wszystko od liski i maxime, plus chciał go wsadzić za morderstwo arvida i mimi! takie smuteczki. miał przy sobie pałkę na wszelki wypadek. zaszedł quentina od tyłu - panie halter, dobry wieczór - wyszczerzył się.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by quentin halter Nie Sty 18, 2015 10:48 pm

    przeraził się, bo nie wiedział że ktoś go śledzi. wyprostował się i na baczność stanął widząc aarona - nic nie zrobiłem - zaczął zaraz mamrotać - nie sikałem z miejscu publicznym, ani nie próbowałem pogrzebać zwłok - zażartował. skąd miał wiedziec, że to nie żarty xd
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by aaron eklund Nie Sty 18, 2015 10:55 pm

    - znowu się spotykamy, to przykre, ale znów będę musiał cię zamknąć to kicia - westchnął - ale mam nadzieję, że niezbyt tęskniłeś do swoich kolegów? - zaśmiał się, zamykając go znów w kajdanki - formułkę już znasz, to nie będę ci jej mówił - zaprowadził go grzecznie do radiowozu xd
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by quentin halter Nie Sty 18, 2015 10:58 pm

    pewnie próbował się wyrywać na początku, ale potem aaron mu wyrecytował za co go zamyka, potulnie siedział w radiowozie bo i tak nie było co się kłócić xd
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by daisy bieber Wto Sty 20, 2015 8:22 pm

    jakby nigdy nic szła sobie z tym kubkiem kawy ze starbucksa uśmiechając się delikatnie, z wysoko podniesioną głową. jakby była jakąś królową czy kimś.
    violet howell

    violet howell

    hollywood
    aktorstwo
    słodka idiotka
    28

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by violet howell Wto Sty 20, 2015 8:24 pm

    ogarnęła się i w końcu poszła na pilates, z którego właśnie wracała. zobaczyła daisy, więc uniosła tylko głowę jeszcze wyżej niż ona i pewnym krokiem szła dalej.
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by daisy bieber Wto Sty 20, 2015 8:27 pm

    daisy ją na pewno zobaczyła i się szeroko uśmiechnęła. - violet! rety, hej! - podeszła szybciutko do niej i pocałowała w policzki zadowolona, że ją widzi. - co u ciebie? ale świetnie wyglądasz! - podniecała się, a przecież jakby chciała ją tak bardzo zobaczyć to by zadzwoniła albo chociaż napisała. ale niestety, bimber był ważniejszy.
    violet howell

    violet howell

    hollywood
    aktorstwo
    słodka idiotka
    28

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by violet howell Wto Sty 20, 2015 8:35 pm

    uśmiechnęła się sztucznie do dejzi. - tak, to ja - powiedziała trochę poirytowana. - świetnie, ociec mi załatwił jedną z drugoplanowych ról w nowym filmie. niedługo wyjeżdżam znów na trochę do la - pochwaliła się jej. niech wie, że ona nie jest wcale lepsza od violet. ta przynajmniej sama walczyła o swój sukces i będzie sławna dzięki sobie, a nie przez to, że jakiś szmatławiec napisał o niej jedno zdanie i dał zdjęcie jak była naćpana u boku bimbera. - a co u ciebie? - odgarnęła włosy z twarzy.
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by daisy bieber Wto Sty 20, 2015 8:40 pm

    - naprawdę? to cudownie! wpadniemy z justinem na premierę - mrugnęła do niej rozbawiona i szybko oczy jej błysnęły, jak violet zapytała, co u niej. odrzuciła włosy przez ramię i wyprostowała jeszcze bardziej. - oooch! od czego by tu zacząć - zachichotała krótko. - wiesz, jestem z justinem bieberem - jakby ktokolwiek jeszcze tego nie wiedziała! ale lubiła to podkreślać, bo wiadomo, lans. - i jest super! niedługo lecę poznać jego rodzinę. robi się super poważnie - paplała szybko. - no ale z drugiej strony, moja przyjaciółka - pochyliła się w jej stronę, jakby to była wielka nowina, bo w sumie była. - taylor swift jest w ciąży. i nie wie z kim... i powinnam jej pomagać, ale jednak to rodzina justina, już byliśmy umówieni i nie wiem sama - westchnęła, jakby to był największy problem świata.
    violet howell

    violet howell

    hollywood
    aktorstwo
    słodka idiotka
    28

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by violet howell Wto Sty 20, 2015 8:47 pm

    - na to liczyłam - dalej się szczerzyła głupio. - to super, na pewno znajdziesz rozwiązanie - poklepała ją po ramieniu i poszła do domu.
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by daisy bieber Wto Sty 20, 2015 8:52 pm

    źle się poczuła! taka zlana przez violet. zabolało ją to, ale przecież nie bedzie płakać za jakąś niewydarzoną gwiazdeczką, którą promuje ojciec, bo jakaś kłoda zagrałaby jej role lepiej!
    romeo lore

    romeo lore

    st. albans
    filozofia
    syn betty i tylera
    34

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by romeo lore Nie Sty 25, 2015 6:37 pm

    padało, a on stał na tym mostku i patrzył w wodę moknąc. pewnie zastanawiał się, czy by umarł jakby wskoczył do tej rzeczki. raczej nie, bo poziom wody sięgałby mu do kostek, ale chciał do swojej julki. dlaczego się zabiła! ;c dlatego kłętin ją zamordował xd
    miley cyrus

    miley cyrus

    nashville
    biznes
    bangerzzz
    31

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by miley cyrus Nie Sty 25, 2015 6:42 pm

    miley właśnie sobie wracała od bimbra, bo ten teraz wolał ruchać ją niż poturbowaną dejzi xd nuciła sobie pod nosem jakąś swoją piosenkę i zatrzymała się obok romka. - co tak patrzysz? - zainteresowała się, również spoglądając na wodę.
    romeo lore

    romeo lore

    st. albans
    filozofia
    syn betty i tylera
    34

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by romeo lore Nie Sty 25, 2015 6:48 pm

    dzięki skiba za minusa xd głupi bimber! romeo przestraszył się trochę tej miley, bo pewnie była w jakimś futrze czy czymś takim i się wyróżniała. poza tym latał nad nimi helikopter i wszystko nagrywał, a wokół niej było pełno dziwnych ludzi, bo miley to jednak miley, gwiazda wielkiego formatu. romeo się speszył, bo tak nawet nie było z bimbrem! o nim nikt już nie pamiętał, bo to emeryt. - nic. - odparł poprawiając fryzurkę, bo do zdjęć i filmów trzeba wyglądać jak człowiek, a nie jego wrak.

    Sponsored content

    mostek - Page 4 Empty Re: mostek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » mostek
      » Mostek

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 8:42 am