st. michael street

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    st. michael street - Page 8 Empty st. michael street

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:43 pm

    First topic message reminder :

    st. michael street - Page 8 800px-StAlbansStreet-PS01
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 9:43 pm

    miała dzisiaj stresujący dzień w pracy, więc postanowiła przejść się do domu, żeby się dotlenić trochę.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 9:45 pm

    on również postanowił się wybrać na odprężający spacer po mieście. jego wzrok przykuła gio, która wyglądała jakoś znajomo. musiał ją kiedyś widzieć, możliwe że tak było. podszedł do niej - masz może ognia? - zapytał. chciał zapalić, a nie miał jak.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 9:56 pm

    pewnie podglądał ją jak ćwiczy ;x z uniwersytetu pewnie uczniowie czasami przedstawiali swoje umiejętności gdzieś w teatrze czy coś, więc może widział ją na takim występie. - nie palę - burknęła oschle i go wyminęła.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 9:59 pm

    możliwe. cyril od czasu do czasu lubił chodzić do teatru, to gio akurat dlatego przykuła jego uwagę. uśmiechnął się do siebie jak mu odmówiła. poszedł za nią - to gratulacje. tak naprawdę nie chciałem zapalniczki. kojarzę cię z występu w teatrze. jesteś całkiem dobra - pochwalił jej umiejętności.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 10:07 pm

    myślała już, że ma go z głowy, więc poirytowała się gdy usłyszała znów jego głos. już miała mu mówić, żeby się odczepił, ale zaczął ją chwalić i tak zwrócił jej uwagę. - tak? a co widziałeś? - odwróciła się w jego stronę. była baletnicą, więc pewnie jakieś jezioro łabędzie ostatnio przedstawiali czy coś podobnego.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 10:11 pm

    był poniekąd psychologiem, to wiedział jak sprawić, żeby dziewczyna również zwróciła na niego uwagę. przeczesał palcami swoje włosy - byłaś idealna w jeziorze łabędzim - zapamiętał przynajmniej na czym był. i tak przez większość czasu gapił się tylko na nią i na jej ładną buźkę.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 10:16 pm

    jasne, na jej buzię się patrzył cały czas, a nie na jej zgrabne ciało w obcisłym wdzianku, hehe. dobrze wiedział jak podejść dziewczynę w takim razie. ona w szczególności lubiła o sobie gadać i słuchać jak ją chwalą. - dzięki - założyła kosmyk włosów za ucho. wiadomo, że była najlepsza ;x - jak ci się podobało przedstawienie? - poprawiła torebkę na ramieniu.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 10:18 pm

    jak widać chłopak miał gadane. gapił się na jej buzię i na jej ciało, wszystko mu się tam podobało, dlatego nie mógł przestać. jezioro łabędzie jeziorem łabędzim, zawsze można to obejrzeć kiedy indziej. wcisnął jedną dłoń do kieszeni spodni - powiem szczerze. wszystkie byłyście obłędne. toż to klasyka gatunku, prawda? ty wybijałaś się najbardziej z tłumu. ciebie zapamiętałem. ciebie nie da się zapomnieć - ale jej słodził xd
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 10:23 pm

    to słodzenie trochę ją rozbawiło, bo nie była taka głupia, żeby aż tak podniecać się komplementami od kogokolwiek. szczególnie, że patrząc na jej relacje z rudym, to bardziej ją kręciło jak się mogła z kimś pokłócić jednak ;x szczególnie, że bardzo dobrze wiedziała jaka dobra jest. - cieszę się, że ci się podobało - odpowiedziała, wyraźnie dumna ze swoich możliwości.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 10:28 pm

    cyril lubił się kłócić, ale przecież nie zacznie od razu od kłótni xd musieli od czegoś zacząć ich znajomość. - cyril jestem - przedstawił się mimo wszystko. mogła powiedzieć, że ma go w dupie, albo wzruszyć ramionami i pójść sobie w cholerę. nie przeszkodziłoby mu to jednak w spotykaniu się z nią, bo był uparty. jeszcze zostanie jej stalkerem xd
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 10:32 pm

    może jakby zaczął od kłótni, to by się od razu na niego rzuciła xd ale w sumie dobrze, bo może w końcu będzie miała jakiegoś normalnego znajomego ;x oprócz alfonsa i lei, z którą i tak się często kłóci i potem godzi. - gio - też mu się przedstawiła. - często zaczepiasz tak ludzi na ulicy? - zaśmiała się nawet, taka miła dzisiaj była.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 10:34 pm

    pod warunkiem, że cyril jest normalnym kolesiem xd dobra, powiedzmy, że jest normalny. nie miał normalnej rodziny ale wyrósł na człowieka, który ogarniał co i jak. - miło mi cię poznać gio - ukłonił się lekko, był taki zabawny czasem - czy często? niezbyt. nie należę raczej do ludzi którzy potrzebują towarzystwa na siłę - zaśmiał się też. - ciebie po prostu zaczepiłem, bo wydałaś mi się znajoma - wytłumaczył.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 10:42 pm

    ona też nie jest do końca normalna, jak zresztą wszyscy w st albans, więc to nie ma znaczenia chyba jednak xd - mi ciebie też - uśmiechnęła się uroczo gdy się ukłonił. wszyscy ludzie powinni brać z niego przykład i się jej kłaniać xd - no tak - pokiwała głową. - często bywasz w teatrze? - zainteresowała się. jak tak mu się podobało, to może będzie go zapraszać, żeby mógł ją podziwiać ;x
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 10:47 pm

    st. albans to miasto czubków przecież xd każdy ma z nich jakieś problemy z którymi muszą się borykać. dla mnie i tak najlepsza jest ta grupa przyjaciół, ale mniejsza. cyril lubił się wygłupiać to się jej ukłonił. jak będzie chciała, będzie się jej kłaniał za każdym razem jak będą się widzieć, to będzie ich znak rozpoznawczy - owszem. bywam tam prawie że co drugi dzień po pracy. teraz na szczęście mam jej mniej, bo rok akademicki się jeszcze nie zaczął - posłał jej uśmiech - gio, mogę zaprosić cię na drinka? - zapytał.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 10:55 pm

    na pewno by się zgodziła, żeby wszyscy wiedzieli od razu, że jest taka super, że aż jej znajomi się jej kłaniają na przywitanie. nie ważne, że na żarty. podobało jej się nawet, że znalazła kogoś, kto lubi to samo co ona. przynajmniej będą sobie mogli pogadać o teatrze i będzie mogła się przechwalać jeszcze bardziej. - uczysz czegoś? - zapytała, skoro powiedział o pracy i roku akademickim. miała nadzieje, że nie jest jakimś sprzątaczem na uczelni, bo nie mogłaby się z nim pokazywać wtedy. - z chęcią napiję się drinka - odpowiedziała, nie zastanawiając się nad tym nawet długo.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 11:04 pm

    jak się już zakumplują bardziej to będzie się jej kłaniał w pas, a potem będą wracać do normalnej rozmowy. uśmiechnął się szeroko do gio - tak. wykładam seksuologię na uniwersytecie. mam też swoją prywatną praktykę, gabinet przy szpitalu. pomagam wiesz, parom i ludziom którzy mnie potrzebują - rozłożył ręce bezradnie. miał się czym pochwalić. był młodym, zdolnym chłopakiem - to super, w takim razie gdzie znajduje się najlepszy lokal w tym mieście, hm? - zapytał. nie łaził po klubach xd
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 11:09 pm

    uroczo. - to całkiem ciekawy przedmiot - zaśmiała się. może go kiedyś odwiedzi jak będzie miał wykład, żeby ocenić czy rzeczywiście się na tym tak dobrze zna. a potem go sprawdzi czy wie o czym mówi xd dobrze by się dobrali, skoro on ma taką praktykę, a ona jest wygimnastykowana. całkiem ciekawe pomysły mogliby razem przetestować ;x - tu na rogu jest jeden dość popularny - skinęła głową w dobrą stronę. sama również nie była częstą bywalczynią klubów, ale jej koleżanki jej często opowiadały, więc posiadała takie bezużyteczne informacje.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 11:23 pm

    - może być. ciekawy, to prawda. nie wiem skąd mi się to wzięło, ale widocznie czułem taką potrzebę pomagania innym ludziom. seksuologia to cholernie fascynujący temat. wiem wszystko o ludzkim ciele, o jego tajemnicach, możesz mnie zapytać o co tylko chcesz - uśmiechnął się do niej - to idziemy? - zapytał.
    giovanna reeves

    giovanna reeves

    portland
    taniec
    przyszła mistrzyni
    30

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by giovanna reeves Czw Sie 13, 2015 11:29 pm

    - nie wątpię w to - pokiwała głową. ją aż tak ludzkie ciało nie fascynowało, więc nie jarała się tym tematem tak bardzo. - na pewno zapytam, gdy jakieś pytanie mi się nasunie na myśl - zapewniła go, skoro lubił o tym gadać. - idziemy - ruszyli i jak chcesz nimi dalej to zacznij.
    cyril bowman

    cyril bowman

    moskwa
    -
    seksuolog
    32

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by cyril bowman Czw Sie 13, 2015 11:32 pm

    dobra to poszli na drinka a potem on ją grzecznie do domu odprowadził ;x
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 19, 2015 4:48 pm

    szła chodnikiem i czytała tak wciągającą książkę, że aż wpadła na skrzynkę na listy.
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by victor strange Sro Sie 19, 2015 4:53 pm

    jaki kjuterski awek. masz same kjuterskie awki, ech.
    victor wracał z pracy. jak zawsze miał fantastyczny humor i gwizdał razem z ptaszkami tak jak gordon levitt w "500 dni miłości". widział jak tracy wpadła na skrzynkę. chciał ją nawet wcześniej ostrzec, ale nie zdążył ;c dlatego po całym zdarzeniu do niej podbiegł - wszystko w porządku? - zmartwił się, och.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 19, 2015 4:58 pm

    oczywiście, że tak! zawsze! chociaż zastanawiałam się, czy nie zmieniać jej jednak ryjka... ale to potem, jak mi się znudzą wszystkie awki xd
    nic jej się nie stało poza pierwszym szokiem, rozczochranymi włosami i książką, która wpadła do resztek kałuży.
    - kto by pomyślał, że czytanie jest niebezpieczne. - zaśmiała się i szybko doprowadziła do porządku. schyliła się po książkę i zaraz posmutniała. - o nieeee - próbowała wytrzeć mokre rogi książki.
    victor strange

    victor strange

    nottingham
    -
    dr strange
    40

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by victor strange Sro Sie 19, 2015 5:07 pm

    jezu co wy macie z tą zmianą ryjków. mi już przeszły te wszystkie fazy na szczęście ;x poza tym mam piękne ryjki....
    szkoda książki! pewnie też schylił się z nią po książkę i to on złapał ją pierwszy!!!! spojrzał na tytuł i roześmiał się - czytałem to jak byłem w liceum - czyli wieki temu xd potem dopiero oddał jej książkę - chyba jej nie uratujesz - westchnął patrząc na przemoczoną okładkę.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 19, 2015 5:13 pm

    też mam piękne ryjki, ale stwierdziłam, że jak kiedyś mnie będzie kusić jakaś lasia, to po prostu zmienię ryjek tracy zamiast robić nową... chociaż mnie ostatnio kuszą same zdzirowate, które nie pasują do niej, ech.
    pewnie czytała jakieś romansidło, a victor przyznał się do tego, że to zna xd może wielkiego gatsby'ego, niech będzie.
    - "zanim kogoś ocenisz, musisz uświadomić sobie, że on nie jest tobą i że nie wszyscy ludzie na świecie mieli takie same możliwości jak ty". - zacytowała mu pierwsze słowa książki, które były jej z oczywistego względu bliskie. - też już to kiedyś czytałam, ale za każdym razem robi na mnie tak samo wielkie wrażenie. - dodała. pewnie dlatego wpada na skrzynki na ulicy. dobrze, że nie w kartony, bo by nie przeżyła.

    Sponsored content

    st. michael street - Page 8 Empty Re: st. michael street

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:28 am