london eye

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    london eye Empty london eye

    Pisanie by st. albans Wto Lut 14, 2012 11:02 pm

    london eye Tumblr_lz8hhhsWKL1qfvwaoo1_500_large
    avatar

    Gość
    Gość

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Gość Pią Cze 08, 2012 1:03 pm

    była ładna pogoda, więc siedziała sobie gdzieś na ławce nad tamizą i myślała o paryżu, za którym tęskniła, ale przecież nie mogła tak zostawić gigi w spokoju w st. albans i pozwolić by znów kogoś zabiła xd
    avatar

    Gość
    Gość

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Gość Pią Cze 08, 2012 1:06 pm

    Dobrze, że jeszcze nie wiedziała o tym, że biedny, naiwny Arnaud przygarnął Gigi do siebie, więc pewnie skończy jako jej następna ofiara. Arnaud był właśnie na jakimś lunchu na mieście, a że pogoda była całkiem ładna to postanowił jeszcze się przejść. Pewnie widzieli się już odkąd Arnaud tu przyjechał i wciąż pisali do siebie na fejsie, czy coś, co nie zmienia faktu, że ucieszył się na widok Marielle, obok której zaraz usiadł, całując ją w oba policzki na przywitanie. - Cześć, Marielle!
    avatar

    Gość
    Gość

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Gość Pią Cze 08, 2012 1:10 pm

    to pewnie mu nawet napisała, że tu siedzi i potrzebuje kogoś do rozmowy! i na razie nie chciała mu mówić o gigi, bo to był tak delikatny temat między nimi, że po prostu wolała go nie poruszać. - czeeść - przytuliła się do niego, był pierwszą osobą, do której sie dziś odezwała, bo obudziła się koło 12 a potem pojechała od razu do londynu pochodzić po mieście. - cieszę się, że przyszedłeś! - uśmiechnęła się szeroko, owijając swetrem czy co tam miała na sobie, może zaraz ją ubiorę, bo trochę wiało od wody.
    avatar

    Gość
    Gość

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Gość Pią Cze 08, 2012 1:14 pm

    - A ja się cieszę, że cię widzę. London Eye to chyba taka Londyńska Wieża Eiffla, nie? - Zerknął w górę, ale zaraz się skrzywił, obejmując Marielle ramieniem. - Chociaż jest z milion razy brzydszy.. - Zauwazył po chwili namysłu. W końcu oni się chyba na Wieży Eiffla poznali, nie? I Gigi się bulwersowała, że Arnaud nie był tam z nią po raz pierwszy. - Jak leci? - Spytał, przyglądając się jej, by potem znów odchylić głowę do tyłu i pogapić się na niebo.
    avatar

    Gość
    Gość

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Gość Pią Cze 08, 2012 1:19 pm

    - no właśnie, za nic nie umywa się do naszej wieży - westchnęła smutnawo, opierając głowę na jego ramieniu. i taaak, chyba tak. - wolałabym być teraz w paryżu. i w ogóle żałuję, że nie przeprowadziłam się do londynu, zamiast do tego całego st. albans - mruknęła robiąc smutna minkę, ale nie mogła, skoro gigi mieszkała tam, czy już nie, skoro arnaud ją do siebie przygarnął. - mielibyśmy do siebie bliżej - zauważyła, uśmiechając się ładnie, był jej najbliższą osobą tutaj, bo tych wszystkich ludzi w st. albans pewnie nie brała poważnie, byli jej tylko potrzebni by nastawić ich przeciwko gigi.
    avatar

    Gość
    Gość

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Gość Pią Cze 08, 2012 1:26 pm

    - Ja chyba też wolałbym być teraz w Paryżu. Chociaż w sumie sam już nie wiem. Londyn też nie jest zły - westchnął, głaszcząc Marielle po ramieniu. - A nie mogłabyś się tu przeprowadzić? Byłoby fajnie mieć cię tuż za rogiem, albo chociaż kilka stacji metra dalej! Moglibyśmy codziennie jadać razem śniadania i tak dalej - rozmarzył się na samą myśl o tym, a potem oblizał usta. - Ostatnio wpadłem na Gigi. Nie wiedziałem, że jest w mieście. - Marielle pewnie zakitrała przed nim perfidnie ten fakt...

    Sponsored content

    london eye Empty Re: london eye

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 06, 2024 9:57 pm