fontanna

    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    fontanna - Page 4 Empty fontanna

    Pisanie by tracy o'hara Sob Sie 29, 2015 3:47 pm

    First topic message reminder :

    fontanna - Page 4 3TierClassicLeafFountain
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by gabe carpenter Sro Lis 18, 2015 10:33 pm

    gabe wracał zapewne w spokoju z pracy, gdziekolwiek on pracował. ewentualnie z kasyna, skoro chciał zarabiać na siebie i na swoją biedną rodzinę. właśnie, ktoś z jego rodziny by się przydał ;x ja już nikogo nie robię... mniejsza. zauważył regan, ale nie podszedł do niej. zapalil niedaleko papierosa i się jej przyglądał.
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by regan van der gale Sro Lis 18, 2015 10:39 pm

    ja mam jeszcze kilka postaci w zanadrzu nawet z napisanymi kartami, więc sorry xd ile ty masz teraz postaci tak btw? zauważyła gabe'a i uciekła szybko wzrokiem. chwilę gapiła się w jakiś punkt z drugiej strony, ale w końcu westchnęła ciężko, wstała i podeszła do niego z takim zamachem, że aż zgubiła bucik przy fontannie. kopciuszek tak bardzo.
    - gabe... - spojrzała na niego swoimi bezradnymi oczętami.
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by gabe carpenter Sro Lis 18, 2015 10:46 pm

    teraz mam dokładnie 24 postacie. nikogo więcej nie przywracam/nie robię bo to bez sensu. kogo będziesz robić? ;x
    zaciągnął się papierosem i wydmuchał dym tuż nad jej głową. westchnął bezgłośnie, patrząc się na te jej niewinne i pełne nadziei oczka. - no co... nie weźmiesz mnie na te twoje oczy ze szreka. - dźgnął ją w ramię, a to było równoznaczne powiedzmy z tym, że i tak da się przekonać.
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by regan van der gale Sro Lis 18, 2015 10:53 pm

    nie chcę mówić kogo będę robić, bo jak zaczynam opowiadać, to bardziej się nakręcam xd kuszą mnie bardzo, ale boję się, że już zupełnie nie będę ogarniać. karta godfrey u mnie wisi chyba od miesiąca.
    patrzyła na niego dalej tymi oczętami i założyła włosy za ucho. poczuła się pewniej kiedy dał jej jasny sygnał, że da się przekonać i regan wcale się nie ośmieszy.
    - szkoda, bo chciałam ci powiedzieć, że nie obchodzi mnie z kim innym się zadajesz, dopóki spędzasz czas ze mną, bo za tobą tęsknię i cię potrzebuję. - westchnęła. - ale skoro nie chcesz... - spuściła wzrok na swoje stopy, jedną w bucie, drugą bez.
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by gabe carpenter Sro Lis 18, 2015 10:57 pm

    mnie możesz powiedzieć bo i tak już nie mam ci kogo ukraść, mam wystarczającą pulę ryjków xd a robisz tą siostrę nicodema, czy jednak nie?
    patrzył tak na jej bosą stopę, ledwie powstrzymywał uśmiech na swoich pełnych ustach. wywalił papierosa w kałużę, bo zapewne kiedyś tam padało, nie wiem, powiedz mi czy tam często pada xd w pewnym momencie wziął ją na ręce, posadził na brzegu fontanny i założył jej z powrotem tego buta. - też mi ciebie brakowało regan. umawiamy się, że już o tym nie rozmawiamy, dobrze? - złapał ją za nos.
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by regan van der gale Sro Lis 18, 2015 11:11 pm

    no akurat ryjków to ja mam więcej fajnych niż pomysłów na postacie xd więc już sama nie wiem co mam robić i kogo wybierać, żeby potem było dobrze i żeby nic mnie nie kusiło. boooorze, zapomniałam, że chciałam siostrę nico robić, to też już było milion lat temu i od tego czasu mi się pięćdziesiąt razy zmieniły koncepcje. jak my byłyśmy, to nie padało, ale i tak przyjmuję, że jest tam szara pogoda. zresztą jak u mnie teraz non stop pada, to tam tym bardziej xd heh kopciuszek bardzo.
    - jestem skłonna na to przystać. - uśmiechnęła się jednokącikowo.
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by gabe carpenter Sro Lis 18, 2015 11:17 pm

    powinnaś zrobić siostrę nico, tak dla dopełnienia ekipy z youtube xddd nawet patka posiada jedną jutuberkę. postęp. zrób dużo fajnych postaci, weź sobie kiedys jeden dzień wolny i napierdalaj wizytówki. w warszawie też pada. i piździ.
    usiadł obok niej i objął ją ramieniem. - zabrać cię gdzieś w cieplejsze miejsce? matce ja się będę tłumaczył. nie masz ochoty na spotkanie z nią, bo po tobie to widać. - pokiwał głową z przekonaniem.
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by regan van der gale Sro Lis 18, 2015 11:29 pm

    miałam robić nilsen i helga też by się przydała... już mi wystarczy jutuberów w sumie xd karty mogę sobie popisać, ale co z tego, skoro trzeba mieć czas na granie xd
    - przecież wiesz, że nie mogę. - skrzywiła się od razu i potarła po zmęczonym oku. już miała tego wszystkiego dość. macocha była bardziej okropna niż wcześniej, o ile to w ogóle możliwe, a w dodatku przez nią regan znowu zaczynała zawalać studia. dobrze, że chociaż z gabe'm się pogodziła! gabe powinien romansować z macochą regan, zeby ją udobruchać... lol...
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by gabe carpenter Sro Lis 18, 2015 11:36 pm

    zrób ich i koniec. ale już nie potrzebujemy ich więcej, ja i tak zajęłam ich większość xd aaaa fuuuuj z tym brzydalem, nigdy w życiu. gabe nie zniży się do takiego poziomu.
    pocałował ją w policzek. - to przynajmniej pozwolisz się odprowadzić do domu, co ty na to? - zaproponował. - porozmawiam z mamusią, ona grzecznie cię przyjmie do swojego domu. być może będziesz też mogła spać spokojnie w swoim łóżku - zażartował. - to co, idziemy? - zapytał.
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by regan van der gale Sro Lis 18, 2015 11:42 pm

    im więcej tym weselej xd już obmyśliłam super dramkę z gabe'm i macochą, a ty gardzisz xd nie kuś mnie, muszę robić stopniowo, najpierw innych rozkręcić. sawyer tylko raz grałam.
    - raczej do pracy, chociaż spędzam tam tyle czasu, że już chyba tam mieszkam. - podrapała się po policzku. gdyby chociaż mogła spać w królewskich łożach, a nie schowku na miotły... - nie rozmawiaj z nią, nawet się nie waż. - pogroziła mu palcem. - przecież nie może wiedzieć, że wymknęłam się z pracy. która jest godzina? - spojrzała na zegarek i zaraz podskoczyła, bo już było przed północą i zaraz macocha będzie robić obchód!
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by gabe carpenter Sro Lis 18, 2015 11:46 pm

    odprowadził ją a on wrócił do domu, bo ja jednak idę spać xd
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by regan van der gale Sro Lis 18, 2015 11:57 pm

    wsiadła do swojej karocy z dyni i zdążyła przed północą bez gubienia butów xd
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by holly coleman Wto Sty 05, 2016 9:36 pm

    chodziła dookoła fontanny na jej brzegu i liczyła sople.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by cody caplan Wto Sty 05, 2016 10:09 pm

    założył się z kumplami, że wejdzie do wody w fontannie w samych gatkach, więc podjechali tu na deskach i cody zaczął się rozbierać. nie zwrócił nawet uwagi na holly.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by holly coleman Wto Sty 05, 2016 10:14 pm

    holly obserwowała w ciszy chłopaków rozbierających się na środku placu. chichotała po cichu, licząc na dalsze show z ich strony. było zimno, ale kto by na to w sumie patrzył. zaczęła w końcu im kibicować, klaszcząc i zagrzewając do boju. - ładne macie bokserki panowie, ciekawe co macie pod spodem - rzuciła żartem.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by cody caplan Wto Sty 05, 2016 10:20 pm

    - coś jeszcze lepszego - zaśmiał się i puścił jej oczko. zaraz ściągnął skarpetki i szybko wskoczył pierwszy do fontanny. położył się w niej, żeby się cały zamoczyć. woda była jednak lodowata, więc długo nie wytrzymał i wyskoczył z niej tak szybko jak się w niej znalazł. cały się trząsł, ale uniósł ręce w górę i wydał z siebie zwycięski okrzyk.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by holly coleman Wto Sty 05, 2016 10:23 pm

    biła mu brawo, chociaż bardzo szybko chciała mu oddać swoją kurtkę, bo przecież bez niej on się przeziębi. koledzy rzucili mu ciuchy, żeby się ubrał a holly stała i patrzyła. - no panowie, klasa sama w sobie. brawo cody! co chcesz w nagrodę za odwagę? - zapytała śmiesznie falując brwiami.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by cody caplan Wto Sty 05, 2016 10:33 pm

    szybko zaczął się ubierać. o mało co się nie wywrócił przy wkładaniu nogi w nogawkę od spodni, ale udało mu się utrzymać równowagę. - woda była zimniejsza niż myślałem, więc coś dzięki czemu mógłbym się ogrzać - zaśmiał się. ubrał kurtkę i zaczął skakać w miejscu. nie marudził jednak dalej bo nie chciał wyjść na mięczaka.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by holly coleman Wto Sty 05, 2016 10:36 pm

    zastanowiła się przez chwilę co mogłaby mu dać ciekawego na rozgrzanie. - rozwiązań jest kilka. zależy jakie wolisz. rozwiązania dla dorosłych czy rozwiązania dla niegrzecznych dzieci, które jeszcze nie śpią po dobranocce. - podeszła do niego i dopięła go na ostatni guzik, żeby nie szczękał tak bardzo zębami.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by cody caplan Wto Sty 05, 2016 10:49 pm

    - chyba wolę te dla dorosłych - wyszczerzył się. pewnie znalazła jakiś skuteczny sposób na rozgrzanie go. a ja lecę papa.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by holly coleman Wto Sty 05, 2016 10:51 pm

    upili się i wariowali do białego rana, paa!
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by rosalie berube Sob Sty 23, 2016 8:28 pm

    w schronisku był chory pies więc przyszła tu żeby pomyśleć życzenie i wrzucić monetę do fontanny bo chciała żeby wyzdrowiał i znalazł dom.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by aurora kirichenko Sob Sty 23, 2016 8:38 pm

    grzebała w torebce idąc sobie skądś dokądś i wkręciło jej się, że nie ma kluczy, więc przystanęła przy fontannie i pilnie ich szukała w czarnej dziurze zwanej damską torebką.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by rosalie berube Sob Sty 23, 2016 8:42 pm

    wrzuciła monetę i otworzyła oczy. pierwsza w oczy rzuciła się jej aurora, więc uśmiechnęła się i podeszła do niej. - cześć gigi - pomachała jej.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by aurora kirichenko Sob Sty 23, 2016 8:50 pm

    - och, to znowu ty. - odrzuciła włosy do tyłu. ze zmarszczonym czołem zmierzyła ją wzrokiem. dziewczyna nie wyglądała na wariatkę jak william, więc aurora uznała, że może u niej zasięgnąć języka. - właściwie dobrze, że cię spotykam. możesz mi wyjaśnić, kim jest ta cała gigi? ostatnio bardzo często jestem z nią mylona. - już nawet myślała, że ktoś wstawił jej zdjęcia do internetów i podpisywał gigi i dlatego wszyscy ją mieli za gigi.

    Sponsored content

    fontanna - Page 4 Empty Re: fontanna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 10:01 am