korytarz

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    korytarz - Page 7 Empty korytarz

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:18 am

    First topic message reminder :

    korytarz - Page 7 9fbfafd295961717adb8614f398cf084
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by eden hollywood Pią Lip 01, 2022 12:50 pm

    albo w autobusie jak będzie wracać xd
    ziarno niepewności, że może od niej oczekiwać czegoś więcej? czy że jest psycholem? w sumie i jedno i drugie mogłoby się zgadzać, dzięki rafe!
    - nie jestem fanem przemocowych rozwiązań - a raczej nie potrafił bić innych ludzi i rzeczy xd przemoc tylko w łóżku go kręciła. on za to spojrzał na nią, a nie na puszkę!
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by beau miller Pią Lip 01, 2022 12:56 pm

    moze xd
    ze moze nie byl dla niej mily bez powodu. nie powinna sluchac rafe, ale eden slynal z wykorzystywania dziewczyn. moze nadal mial zle intencje.
    - mozesz jesli kupic druga puszke to ta ruszy pierwsza - albo obydwie utknal i eden bedzie musial przezyc bez energii. zerknela na jego odpicie w szybie, ale szybko wrocila wzrokiem do picia.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by eden hollywood Pią Lip 01, 2022 12:59 pm

    jakby miał złe intencje to dalej by ją chamsko podrywał, a złagodniał wobec niej. powinna to docenić, a nie słuchać brata który na co dzień sabotował jego poczynania.
    - może ty na coś masz ochotę? - zapytał. jemu dwa energetyki by się nie przydały. tak by się naładował że znowu musiałby szukać ujścia w ruchaniu w jakimś schowku. błędne koło. zauważył, że ucieka wzrokiem - mam coś na twarzy? - zapytał rozbawiony jej zachowaniem.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by beau miller Pią Lip 01, 2022 1:05 pm

    doceniala go! po prostu rafe troche namieszal w jej glowie i niepotrzebnie nad wszystkim tyle rozmyslala.
    - nie, dziekuje. zawsze biore lunch ze soba - poklepala bawelniana torbe, ktora miala na ramieniu. nie jadla niezdrowych rzeczy wiec niz z automatu by jej nie zasmakowalo. - nie, wszystko jest ok - zasmiala sie krotko i przelotnie na niego spojrzala. jego energy drink jednak bardziej ja interesowal.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by eden hollywood Pią Lip 01, 2022 1:10 pm

    miała zdecydowanie overthink! oby więcej nie spotkała rafe. bóg dramek pewnie będzie chciał inaczej!
    - co masz? - zainteresował się nagle. sam nieźle gotował i jak był w domu to się temu poświęcał. pewnie gdyby miał dziewczynę to byłaby w ten sposób rozpieszczana. wcześniej tak rozpieszczał mamusię jak przychodziła, ale ten etap już minął. nie miał jednak dziewczyny więc niewiele osób wiedziało, że potrafił
    gotować i lubił to. fakty z karty hehe - mhm - nie wyczuł niczego podejrzanego, ale pacnął w szybę rękę licząc, że może sposób beau zadziała. pewnie za lekko to zrobił.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by beau miller Pią Lip 01, 2022 1:15 pm

    bog dramek mial swoj wlasny cel do wykonania.
    - makaron z warzywami, nic ekscytujacego - wzruszyla ramionami. ona byla zmuszana do gotowania wiec nie lubila tego za bardzo. nie spodziewalaby sie, ze eden potrafi przygotowac cos pysznego. - musisz troche mocniej - zaprezentowala mu i walnela w automat z wieksza sila.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by eden hollywood Pią Lip 01, 2022 1:36 pm

    wiadomo xd własne cele!
    - też czasami przynoszę sobie jedzenie - mógł ją zaskoczyć tym - mogę kiedyś i coś dla ciebie przynieść - wielkoduszny łaskawca! - jakieś preferencje? alergie? - już ją uniezależniał swoim gotowaniem xd pewnie jak walnęła go puszka wypadła hehe i eden trochę się zawstydził. jego ego ucierpiało - dzięki - mruknął i chwycił energetyka.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by beau miller Pią Lip 01, 2022 1:42 pm

    ups!
    spojrzala na niego. - gotujesz? - zapytala wyraznie zdziwiona. nie chciala go urazic, ale wygladal na osobe, ktora raczej chodzi na gotowe. - nie mam alergii, jestem otwarta na propozycje - usmiechnela sie lekko. byla ciekawa czy jest dobrym kucharzem. - nie ma sprawy - powiedziala pod nosem. wyczula zmiane w jego glosie.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by eden hollywood Pią Lip 01, 2022 1:48 pm

    - to takie dziwne? - zaśmiał się. faktycznie mieli go za jakiegoś robota bez hobby, a wcale tak nie było. cytując hobby z jego karty: 'jeździć konno, gotować, łamigłówki logiczne' xd miał jakieś zainteresowania! - zanotowane - zaczął robić fajki w powietrzu, że zanotował faktycznie i przyjął do wiadomości - w końcu - otworzył puszkę z tą chemią jaką był energetyk.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by beau miller Pią Lip 01, 2022 1:54 pm

    - nie wiem, po prostu nigdy nie wspominales o tym - wzruszyla ramionami. moze myslala ze pomiedzy praca a ruchaniem nie mial czasu na takie przyziemne czynnosci. hehe fakty z karty. eden na rumaku pewnie dostojnie sie prezentowal. - kawa jest zdrowsza - skrytykowala jego wybor. po tym jak pomogla mu zdobyc ta trucizne xd
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by eden hollywood Pią Lip 01, 2022 1:56 pm

    - czyli zaskoczyłem cię? - uniósł brew ku górze zadowolony. jeszcze potrafił ją zaskoczyć pomiędzy uczelnią a ruchaniem hehe. to prawda, dobrze by się prezentował na rumaku. dostojnie xd taki miał być xd - wiem - bo zdawał sobie sprawę, że to chemia - martwisz się o moje zdrowie? - dopytał z uśmieszkiem.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by beau miller Pią Lip 01, 2022 2:00 pm

    - troche - zasmiala sie. miala nadzieje, ze dotrzyma slowa i nie zapomni czegos dla niej przygotowac. - studiuje medycyne, martwie sie o wszystkich - byla troche zmieszana tym, ze sie wydalo. - smacznego - powiedziala niezrecznie, po czym pozegnala sie i poleciala na wyklad.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Wrz 21, 2022 8:06 pm

    nowy rok, nowe sprawy w samorządzie! peggy czekała pod salą przed zebraniem samorządu zanim ktokolwiek jeszcze przyszedł, taka była porządna. pod pachą targała segregator z nowymi pomysłami. nowy rok, stare problemy na szczycie xd
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Wrz 21, 2022 8:22 pm

    jack za to w międzyczasie odwołał spotkanie wysyłając maila i tyle. miał dużo innych obowiązków i pewnie ojciec wpadł żeby zabrać go na kolację. może znowu chciał podpytać czy ma jakąś dziewczynę, to go stresowało xd przyszedł tu jednak po jakieś rzeczy i przywitał peggy oschle - co tu robisz? - nie patyczkował się.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Wrz 21, 2022 8:25 pm

    na pewno specjalnie pominął peggy na nowej liście mailingowej, żeby przyszła i pocałowała klamkę.
    - jestem jak zawsze z wyprzedzeniem, żeby przygotować spotkanie, czego nie można powiedzieć o tobie - zauważyła. dla niej bycie kwadrans szybciej to jak bycie spóźnionym xd szczególnie jeśli jest się przewodniczącym i ma się więcej obowiązków.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Wrz 21, 2022 8:35 pm

    znowu zmieniony awek, ale działasz xd
    nie był pod wrażeniem jej pyskówki. otworzył salę i wszedł - gdybyś była taka zorganizowana to zauważyłabyś wiadomość którą wysłałem - powiedział spokojnie pakując rzeczy do plecaka. nie chciało mu się nawet dyskutować z peggy.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Wrz 21, 2022 8:38 pm

    tamten mi jednak nie pasował xd
    - a skoro już tu jestem to możesz przekazać mi tę wiadomość na żywo - nawet nie sprawdzała czy nie przegapiła jakiejś wiadomości, bo to nie był pierwszy raz kiedy jack ją pomijał w waznych ustaleniach. nie podobało jej się, że teraz marnował jej czas!
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by jack carswell Sro Wrz 21, 2022 8:45 pm

    tutaj taka zamyślona xd
    westchnął masując skronie, był zmartwiony tym że znowu ojciec będzie mu zawracać głowę swoimi ambicjami. zamknął plecak i wyszedł trzaskając lekko drzwiami za sobą - spotkanie odwołane - oznajmił i wyminął ją bez większych wyjaśnień spiesząc się na kolację z ojcem.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by peggy roosevelt Sro Wrz 21, 2022 8:47 pm

    byla oburzona tym, że jack odwołał spotkanie podczas gdy rok akademicki się dopiero zaczynał i mieli mnóstwo spraw do omówienia. w dodatku zrobił to w bardzo mało elegancki sposób! usiadła przy kawie i stworzyła nową teczkę pisząc u góry kartki "dowody na to, ze jack olewa obowiązki przewodniczącego".
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ruby fletcher Sob Sty 07, 2023 8:03 pm

    krecila sie tu I miala nadzieje, ze Anderson byl na wykladzie xd 50/50 szansa, ale nie chciala do niego pisac I specjalnie prosic o spotkanie bo ma sprawe xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by anderson hurd Sob Sty 07, 2023 8:10 pm

    miała szczęście, bo akurat był na wykladzie. opuścił ich za dużo w tym semestrze i musiał się pokazać przed egzaminami.
    - hej, ruda - zasalutował jej jak marcus z daleka, kiedy wychodził z sali. nie sądził, że przyszła do niego.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ruby fletcher Sob Sty 07, 2023 8:14 pm

    zmruzyla oczy kiedy nazwal ja ruda, ale przypomniala sobie w jakim celu tu przyszla I teraz nie byl czas na wkurzanie sie na niego. wziela gleboki wdech I wysilila sie na usmiech nawet. - hej - ruszyla w jego strone I chwycila za ramie zeby odciagnac na bok.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by anderson hurd Sob Sty 07, 2023 8:27 pm

    nie spodziewał się takiego zachowania z jej strony.
    - okej, czyli robimy to! ostatni numerek po rozstaniu, słyszałem o tym legendy - zaczął kręcić ramionami jakby się przygotowywał fizycznie do tego wyzwania xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by ruby fletcher Sob Sty 07, 2023 8:33 pm

    przewrocila oczami. - bardzo zabawne - mruknela bardziej wkurzona tym, ze chetnie by skorzystala xd moze musi sie upic zeby miec wymowke. zatrzymala sie przy schodach I odwrocila w jego strone. - potrzebuje pomocy I jestes jedyna osoba, ktora przyszla mi na mysl - zaczela tlumaczyc. - I to nie to co masz na mysli - dodala zeby nie myslal, ze faktycznie chce z nim uprawiac seks.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by anderson hurd Sob Sty 07, 2023 8:48 pm

    musiał żartować, to był jego odruch obronny. inaczej musiałby się przyznać do tego, że spotkania z ruby były dla niego trudne.
    - a co, potrzebujesz, żebym się gdzieś włamał? - żartował dalej. podejrzewał, że dla ruby był dobry tylko w tym, co wcale nie było jego zaletą xd no, ewentualnie w załatwianiu zioła. ale nie podejrzewałby ją, że chciała zioło.

    Sponsored content

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:28 am