korytarz

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    korytarz - Page 3 Empty korytarz

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:18 am

    First topic message reminder :

    korytarz - Page 3 9fbfafd295961717adb8614f398cf084
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by thomas conway Wto Lut 01, 2022 7:54 pm

    nie chcial jej widziec wiec faktycznie jej unikal. bal sie, ze znowu zacznie gadac o tym czego nie chcial slyszec. spojrzal na nia i wydal z siebie niezadowolone mrukniecie. - nie mam czasu - zamachal papapierami, ktore czytal zanim mu przeszkodzila.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by hanna haworth Wto Lut 01, 2022 7:58 pm

    - na to będziesz mieć czas - skrzyżowała ręce i nie zamierzała mu odpuszczać ani ruszać się z miejsca. powinna się spodziewać po jego zachowaniu, że nic dobrego nie wyniknie ze wskazania go jako jej ojca, ale uparła się, żeby już to całe przedsięwzięcie doprowadzić do końca. - dostałam wyniki testu dna - zamachała swoimi papierami, też je miała. nie wiem czy thomas w ogóle ogarnął skąd wzięla jego dna xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by thomas conway Wto Lut 01, 2022 8:02 pm

    - slucham? - podniosl glos. zadna gowniara mu nie bedzie rozkazywac! chcial juz ja wyminac, ale zainteresowala go tym co powiedziala. albo w sumie raczej zestresowala! - ze co? - zmierzyl ja wzrokiem. nie, nie wiedzial skad wziela jego dna xd nie wiedzial po co ukradla szklanke, z ktorej pil, ale nie zastanawial sie nad tym!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by hanna haworth Wto Lut 01, 2022 8:14 pm

    powinien się zacząć zastanawiać czy jo nie przymilała się do niego specjalnie po to, żeby zabrać mu włos ze swetra i przekazać hance do badania xd
    - proszę - przekazała mu papiery, żeby sam się z nimi zapoznał. problem w tym, że wysłała w szwajcarii dna do najbliższego laboratorium, więc cały dokument był po niemiecku xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by thomas conway Wto Lut 01, 2022 8:26 pm

    haha moze zacznie sie zastanawiac jak jo sie przyzna, ze o tym wie xd
    nerwowo chwycil dokumenty i spojrzal na nie. - co to ma byc? - chcisnal mocniej papiery. dobrze, ze ich calych nie podniotl xd - marnujesz moj czas - warknal na nia. coraz bardziej go denerwowala. mogla sie chociaz lepiej przygotowac i zdobyc angielska kopie xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by hanna haworth Wto Lut 01, 2022 8:34 pm

    cały wczorajszy wieczór spędziła na tłumaczeniu co tam jest napisane, bo też nie mogła ogarnąć.
    - tutaj - wskazała na jakiś fragment, przy którym dopisała ołówkiem angielskie tłumaczenie. trochę się bała jego już teraz nerwowej reakcji i tego, że jeszcze bardziej się wkurzy jak pozna prawdę, czyli to, że naprawdę jest jej ojcem.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by thomas conway Wto Lut 01, 2022 8:40 pm

    prychnal kiedy pokazala mu swoje notatki na papierze. - i ja mam ci w to uwierzyc? - zapytal z niedowierzaniem, ze znowu probowala go wkrecic. na to wygladalo! trudno mu by bylo jej wierzyc nawet gdyby mial to napisane po angielsku, a tymbardziej kiedy jedynym slowo, ktore rozumial bylo to co ona napisala.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by hanna haworth Wto Lut 01, 2022 8:45 pm

    - możesz to wziąć i sam przetłumaczyć albo przekazać do tłumaczenia albo do studenta z wymiany z niemiec - wymyślała kolejne sposoby na sprawdzenie autentyczności słowa, które tam wpisała. - ale nawet jeśli sprawdzisz to na pięć różnych sposobów to nie zmieni tego co tam jest napisane - spojrzała mu prosto w oczy. może szukała w jego oczach podobieństwa do swoich.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by thomas conway Wto Lut 01, 2022 8:54 pm

    rozejrzal sie dookola ze zniecierpliwieniem, po czym pochylil sie do niej. - sluchaj, nie wiem dlaczego tak bardzo ci zalezy na tym zeby to co mowisz bylo prawda, ale odpusc sobie - warknal. zrobilo mu sie dziwnie gdy patrzyla mu w oczy. wyprostowal sie, ale nie mogl oderwac od niej wzroku. moze sam szukal podobienstwa. i mial nadzieje, ze go nie znajdzie.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by hanna haworth Wto Lut 01, 2022 9:02 pm

    nie zraziła się. przyzwyczaiła się do tego, że thomas był negatywnie nastawiony. na pewno nie odziedziczyła po niczym usposobienia xd
    - chcę tylko, żebyś przyznał, że to prawda - stwierdziła. bardziej jej zależało na usłyszeniu 'miałaś rację' niż na zdobyciu tatusia xd - czy powiedziałam, że chcę cokolwiek więcej? niczego nie oczekuję - oprócz nerki xddd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by thomas conway Wto Lut 01, 2022 9:19 pm

    haha to byl najwiekszy giveaway tego, ze sa spokrewnieni xd
    - i do czego ci to - oddal jej papiery. byl ciekawy co tam pisalo, ale nie mial zamiaru zabierac ich ze soba. to by wygladalo tak jakby jednak tez chcial sie dowiedziec prawdy. bedzie go to meczylo, ale lepiej bylo udawac, ze to nie mozliwe. moze sie nie doczekac takich slow z jego ust xd - skoro niczego nie oczekujesz to nie powinno ci zalezec na tym zeby mi cokolwiek udowadniac - stwierdzil.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by hanna haworth Wto Lut 01, 2022 9:28 pm

    thomas nie chciał tych papierów, bo nie chciał sprawdzać tłumaczenia i wolał twierdzić nadal, że on nie widział żadnych dowodów xd 
    - masz rację. przecież tylko spuściłeś się w mojej mamie i dzieki temu powstałam, to nie ma żadnego znaczenia - wkurzyła się i wyjechała z najgłupszym tekstem xd odwróciła się na pięcie i poszła sobie.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by thomas conway Wto Lut 01, 2022 9:32 pm

    dokladnie tak xd
    zatkalo go jak to przedstawila w taki sposob xd odprowadzil ja wzrokiem i wrocil do swoich papierow zeby za bardzo sie nie zastanawiac nad tym co powiedziala.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lut 11, 2022 7:52 pm

    charlotte kazała polly zidentyfikować silasa i jego plan dnia (chociaż raz na coś się przydała!), więc przyszla tu z wiedzą, że powinien zaraz skończyć zajęcia. księżniczka na niego czekała, wow.
    silas darcy

    silas darcy

    kent
    aktorstwo
    the orphan
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by silas darcy Pią Lut 11, 2022 7:55 pm

    ech! polly zrobila dobry research bo faktycznie wlasnie skonczyl zajecia. zestresowal sie kiedy zobaczyl charlotte. nie mial pojecia co go teraz czekalo skoro windsorowie byli wsciekli na annie. na niego pewnie tez! - czesc - wsadzil rece do kieszeni bo cale sie spocily z tego stresu.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lut 11, 2022 7:59 pm

    ucieszyła się na jego widok! głównie dlatego, że to oznaczało, że polly wykonała dobrą robotę i charlotte nie sterczała tu na marne.
    - cześć - przywitała się lekkim tonem i od razu złapała go i zaciągnęła do jakiejś wnęki, żeby przepływający korytarzem studenci im nie przeszkadzali. przez to chwilowo znalazła się bardzo blisko niego, zawieszając wzrok na korytarzu i sprawdzaniu czy nikt ich nie obserwuje. dopiero po chwili odsunęła się i spojrzała na silasa. - słyszałam, że zachciało ci się być księciem - zmierzyła go wzrokiem. charlotte oczywiście olała premierę annie i teraz żałowała, że nie jest w temacie jak wszyscy inni, znała tylko podkręconą wersję z opowieści windsorów.
    silas darcy

    silas darcy

    kent
    aktorstwo
    the orphan
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by silas darcy Pią Lut 11, 2022 8:07 pm

    wiedziala co ja czeka jesli sie pomyli i zmarnuje jej czas! gorzej jakby silas nie poszedl na zajecia.
    mial nadzieje, ze nie ciagnela go w kat zeby go pobic xd zdecydowanie by to mogla zrobic. pewnie nawet byla silniejsza od niego xd nie mogl oderwac od niej wzroku gdy byla tak blisko. ochrzaknal i spojrzal na ziemie gdy ona na niego spojrzala. - to tylko sztuka - zasmial sie nerwowo.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lut 11, 2022 8:16 pm

    też była taka opcja! polly musiała posprawdzać jego frekwencję w elektronicznym dzienniku i dać charlotte znać, na których zajęciach jest największa szansa, że się pojawi.
    ona taka drobniutka, jak mogłaby komukolwiek zrobic krzywdę! nie była agresywna, wbrew temu czego oczekiwała od swoich partnerów seksualnych.
    - patrząc po tym jak szybko skończyła się ta przygoda nadal uważasz, że to "tylko" - podkreśliła to słowo - sztuka? - patrzyła na niego nieprzeniknionym wzrokiem. trudno było odczytać co jej chodzi po głowie.
    silas darcy

    silas darcy

    kent
    aktorstwo
    the orphan
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by silas darcy Pią Lut 11, 2022 8:28 pm

    juz wolala robic to niz po raz kolejny tlumaczyc jej, ze powinna zostawic rivera w spokoju. miala nadzieje, ze jak sie zainteresuje silasem to zapomni o swoich planach.
    nigdy nie wiadomo! moglo sie okazac, ze codziennie chodzila na silownie i dlatego byla taka szczupla. - tak - przygladal jej sie probujac cokolwiek wyczytac z jej twarzy. - o to w sztuce chodzi, zeby wywolywac w ludziach rozne emocje - tak uwazal.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lut 11, 2022 8:36 pm

    charlotte już zapomniała o riverze. jeżeli polly jej przypomni przypadkiem to wymyśli jakiś plan zemsty xd póki co była zbyt skupiona na tym, że river zagrał jej brata w przedstawieniu.
    przez jej babyface mam wrażenie, że jest mała i niezdolna do bijatyk albo pakowania na siłowni xd 
    - wywołaliście bardzo wiele emocji - przyznała kiwając głową. - naraziłeś się - dodała mimochodem.
    silas darcy

    silas darcy

    kent
    aktorstwo
    the orphan
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by silas darcy Pią Lut 11, 2022 8:47 pm

    starala sie w ogole tego nie przypominac i miala nadzieje, ze niedlugo minie wystarczajaco czasu zeby sprawa sie przeterminowala.
    haha moze powinna zaczac chodzic. przynajmnie by sie wyzywala podnoszac ciezary, a nie biorac narkotyki xd - wiem - pokiwal glowa. - to bylo cos w czym chcialem wziac udzial niezaleznie od konsekwencji - przyznal.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lut 11, 2022 8:55 pm

    trzeba się zastanowic nad ewentualną kontynuacją tej dramki. 
    może powinna zacząć trenować boks. to już sobie wyobrażam bardziej xd
    - doprawdy? - skrzyżowała ręce i zmierzyła go wzrokiem. - dlaczego chciałeś uczestniczyć w publicznym upokorzeniu mnie? byłam dla ciebie niemiła? - zaczęła dopytywać.
    silas darcy

    silas darcy

    kent
    aktorstwo
    the orphan
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by silas darcy Pią Lut 11, 2022 9:03 pm

    tyle dramek.
    to mi akurat trudniej jest sobie wyobrazic, ale moze by do niej pasowalo xd wtedy to ona by sie mogla bic z facetami w lozku.
    przelknal sline kiedy nie podzielala tego samego zdania co on. - nie chcialem cie upokarzac - powiedzial szybko. - nikt nie chcial was upokarzac. ludziom sie to tak podobalo dlatego, ze zostaliscie przedstawieni w inny sposob niz zawsze. bardziej ludzki - probowal dalej jej tlumaczyc.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by charlotte windsor Pią Lut 11, 2022 9:11 pm

    dlatego zapomniałam, że i to trzeba zaplanować xd
    jej nie chcieli bić to ona będzie ich bić xd
    - więc jak tak stoję teraz przed tobą to nie jestem wystarczająco ludzka? - kontynuowała. - jeśli ludzie chcą zobaczyć jacy jesteśmy naprawdę to czemu wierzą w jakąś wyimaginowaną wersję nas przedstawioną na scenie? - annie na pewno nie przedstawiła charlotte pochlebnie, a jej bardzo zależało na dobrej opinii. przejmowała się co ludzie o niej myślą, a teraz myśleli bardzo różne rzeczy i to nie z jej winy!
    silas darcy

    silas darcy

    kent
    aktorstwo
    the orphan
    28

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by silas darcy Pią Lut 11, 2022 9:18 pm

    moglam nie przypominac bo znowu bede miala dylemat haha xd
    haha tak xd
    - jestes - westchnal. - dlatego, ze nie maja szansy stac przed toba tak jak ja teraz i poznac cie na prawde. ten spektakl dal im szanse na to zeby pokazac was w innym swietle. annie nie miala zlych intencji - bronil jej co moglo nie byc dobrym pomyslem. nie wiedzial, ze sie tak nie lubily.

    Sponsored content

    korytarz - Page 3 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:01 am