toaleta

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    toaleta - Page 5 Empty toaleta

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:20 am

    First topic message reminder :

    toaleta - Page 5 Pm8GonT
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lut 20, 2023 8:31 pm

    ruby spotykała się z predatorami i żonatymi i myślała, że to lepsi kandydaci niż anderson xd
    - mogłim - przyznała do ruby. głupie pytanie, głupia odpowiedź xd popatrzyła na martine, kiedy zaczęła je zagadywać. - co to znacza? - zamrugała, bo nie zrozumiała tego wyrażenia.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lut 20, 2023 8:41 pm

    haha cos bylo nie tak, to prawda xd kto by pomyslal, ze wsrod wszystkich kolesi, ktorymi byla zainteresowana to akurat Anderson byl najlepszy.
    - to oznacza, ze teraz tez bedziesz mogla sobie taka kupic - spojrzala na ming probujac jej przekazac, ze nie ma w tej chwili ochote na konfrontacje z Tina.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by martine rabiou Pon Lut 20, 2023 8:44 pm

    faktycznie jak na to spojrzeć w ten sposób to anderson wygrywał xd szok i niedowierzanie!
    - hm - obleciała wzrokiem ming od góry do dołu - nie sądzę, że bedzie mogła - wtrącała się, ale ming wyglądała jej na biedaczkę więc cóż, nie stać jej było na szminki które kupowała tina za pieniądze tatuśka fletchera xd nie wiedziała, że ciągną z tego samego źródła.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lut 20, 2023 8:48 pm

    może ruby musiała się pokręcić w takim towarzystwie, żeby uświadomić sobie, że anderson jest najlepszy. albo że po prostu ma kiepski gust xd
    - ni chcim - zmarszczyła czoło, bo nie wiedziała, czemu rozmawiają o jakiś mało istotnych rzeczach. zaczęła szturchać ruby i patrzeć na nią wzrokiem "zrób coś", ale zaraz sama przejęła inicjatywę. - wimy, co robiujesz z naszem tatem! - wyrzuciła z siebie na jednym wdechu. uznała, ze to dobra okazja do konfrontacji xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lut 20, 2023 8:57 pm

    haha musi sie pogodzic z tym, ze ma kiepski gust I wybrac najlepszego z najgorszych facetow xd
    - nie kazdy sie puszcza za pieniadze - mruknela na komentarz tiny. skoro ming sie wyrwala to nie miala juz wyjscia jak sie przylaczyc do niej. - powinnas sie wstydzic - popatrzyla na tine z pogarda chociaz nie wygladala na laske, ktora by sie przejmowala xd
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by martine rabiou Pon Lut 20, 2023 9:05 pm

    a niby taka ogarnięta i porządna xd
    nie przejmowała się obelgami z ich strony, nie raz je słyszała więc whatever. wrzuciła szminkę do torebki i z uniesioną brwią spojrzała na nie - któryś z wykładowców to wasz ojciec? - myślała, ze o to chodzi - jeśli tak to musiał być rozwiązły wcześniej - wskazała na rudą i azjatkę. od razu było widać, że fletcher nie próżnował xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lut 20, 2023 9:14 pm

    jest mądra książkowo, ale nie potrafi wybierać facetów xd
    - nasz tat jest prawiczkiem! - wykrzyknęła bojowo, chociaż jak zwykle coś jej się pokręciło w głowie. - prawda? - upewniła się u ruby, bo nigdy nie pamiętała, czym się zajmuje fletcher. ojciec z opowieści mamy był tajnym agentem i wolała w to wierzyć xd - powidz niej - zachęciła rudą, żeby wytłumaczyła.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lut 20, 2023 9:26 pm

    moze czytala za duzo smut'u sekretnie jej fantazja to bylo enemies to friends I dlatego szukala nieodpowiednich kolesi podswiadomie xd
    - prawnikiem - poprawila ming. - wiemy, ze sie z nim spotykasz. znajdz kogos w swoim wieku zamiast niszczyc czyjas rodzine - jakby juz nie byla zniszczona xd powinna sie wkurwiac na ojca, ale Tina byla pod reka. sama powinna sluchac swoich rad I zerwac znajomosc z ianem. moze ostatni wieczor ja zainspirowal zeby walczyc o rodzine. chociaz powinna z tego wyniesc to, ze to bardziej wina faceta.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by martine rabiou Pon Lut 20, 2023 9:32 pm

    haha, głębsze psychologiczne wyjaśnienie xd
    - prawiczkiem? - wyśmiała ming - nie sądzę - bo dalej myślała, że mówią o jakimś wykładowcy, a oni zdecydowanie prawiczkami nie byli xd pewnie dante tez olała bo kogo by rudy wykładowca interesował xd - księżniczko - już robiła z ruby mało dziewczynkę - musisz być bardziej precyzyjna, mam dużo adoratorów - pochwaliła się - i żaden z nich nie jest zainteresowany zrywaniem ze mną znajomości - to oczywiście nie była jej wina tylko facetów xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lut 20, 2023 9:40 pm

    tina nie zorientowała się jeszcze, że rudy wykładowca to jeden z lepszych fuckboyów xd
    pewność siebie i bezkarność martine przytłaczały ming, która traciła swoją pierwotną bojowość. czuła, że nie dojdą do żadnych sensownych wniosków. nachyliła sie do ruby i szepnęła do niej:
    - mówniłam tobiu, że jest nimiłkowa. - chciała, żeby siostra przejęła inicjatywę i ją obroniła przed tiną xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lut 20, 2023 9:45 pm

    mialo byc enemies to lovers ale wiadomo o co chodzi xd
    zmierzyla ja wzrokiem kiedy nazwala ja ksiezniczka. coraz bardziej jej nie lubila, a nie sadzila, ze to mozliwe. zerknela na ming, a potem z powrotem na tine. - Richard fletcher - wyjasnila o kogo im chodzilo. - nie obchodzi mnie kto jest toba zainteresowany, a kto nie. masz go zostawic - rozkazala xd domyslala sie, ze leci na jego kase, ale nie trafila z relacja.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by martine rabiou Pon Lut 20, 2023 9:50 pm

    ale i tak zrozumiane xd
    wiadomo, rudy fuckboy jeszcze nie pokazał na co go stać!
    nigdy nie była miła dla lasek więc niech nie szukają tutaj wyjątku! roześmiała się słysząc imię i nazwisko tatuśka - jesteście zabawne - wyminęła je i zostawiła z niczym. pewnie jak się spotkała z fletcherem na jakieś kolacji (bo wymuszała na nim fancy wyjścia) to opowiedziała mu o tym. ciekawe czy tatuś zrobi kolacje zapoznawczą xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ming li-hurd Pon Lut 20, 2023 9:54 pm

    wiadomo o co chodzi xd
    świetnie, tina zdobyła pełne informacje o nich, a one zostały z niczym.
    - to chiba poszło dobrzu - powiedziała do ruby, kiedy tina sobie poszła. była dumna z siostry, że tak otwarcie się postawiła tinie i przedstawiła jej fakty i rozkazy. poszła na swój wykład.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lut 20, 2023 9:59 pm

    wkurzyla sie na ming I tez bez slowa poszla na swoje zajecia.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by perry scavo Pią Lis 10, 2023 8:43 pm

    był tutaj zaproszony jako gość na jakieś zajęcia o motywacji czy coś i przy okazji wyrywał studentów i studentki, to łatwy podryw. zdążył posłuchać jak się nim zachwycają, ale wyczaił philipa do korytarzu, a w zasadzie w drodze do toalety, pod którą go teraz stalkował xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by philip lore Pią Lis 10, 2023 8:46 pm

    to sobie poczekał, bo philipowi trochę tam zajęło. perry mógł myśleć, że poszedł na dwójeczkę, ale jak wyszedł i śmierdział fajkami, to wszystko było już jasne. nie chciało mu się wychodzić na dwór, bo było zimno. otworzył drzwi z takim rozmachem, że prawie mu nimi przywalił.
    - kurde, nie trafiłem. następnym razem mi pójdzie lepiej - zaśmiał się na powitanie.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by perry scavo Pią Lis 10, 2023 8:49 pm

    hahahahaha, już takie żarciki na dobranoc wchodzą xd
    śmierdział fajami i perry az się skrzywił na ten zapach. on sam nie palił, był profesjonalnych sportowcem więc tylko dużo seksu i drogi alkohol xd
    - ten nos jest wart więcej niż budynek uczelni - ostrzegł/oznajmił chroniąc swój idealnie zbudowany nos. philip pewnie tyle razy miał złamany nos po bójce że już nie miał idealnego nosa xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by philip lore Pią Lis 10, 2023 8:55 pm

    philip był obdartusem, więc w jego przypadku był miks fajek, seksu i taniego alkoholu. w tym bracia się różnili! no i w tym, że perry potrzebował nieskazitelną twarz do swoich sesji zdjęciowych, a philip wiecznie chodził poobijany.
    - nie wiedziałem, że potrzebujesz nosa do grania - dalej się z niego nabijał. widział, jak studenciaki na korytarzu świrują, widząc perry'ego, i tylko przewracał na to oczami.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by perry scavo Pią Lis 10, 2023 9:10 pm

    może powinien swoją linie perfum opatentować, linia obdartusa xd
    zarabiał swoją twarzą więc musiała być nieskazitelna!
    - tak na prawdę potrzebuje do sesji zdjęciowych i podrywu - pochylił się w stronę brata - faceci bardziej zwracają uwagę na ten nos niż laski - chwalił się swoimi gay podbojami xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by philip lore Pią Lis 10, 2023 9:13 pm

    jak wiadomo, wiele lasek na to leciało!
    twarzą albo tyłkiem, jak się wypinał na korcie.
    - ja też zwracam na niego uwagę i teraz ręka mnie bardziej świerzbi, żeby w niego przywalić - sprowadził tę rozmowę na męski grunt. nie zamierzał słuchać o podbojach perry'ego, nawet jeśli dzięki temu nie musieli się kłócić z bratem o laski.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by perry scavo Pią Lis 10, 2023 9:19 pm

    głównie elżbietki.
    i jeszcze umięśnionymi łydkami xd
    - trenuję pięć razy w tygodniu, nie bierzesz pod uwagi tego że mogą być silniejszy? - zaśmiał się. wyobrażam sobie, że perry był bardziej umięśniony, postawny i wyższy więc nie bał sie philipa, ups!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by philip lore Pią Lis 10, 2023 9:33 pm

    taki miały fetysz, tak samo jak on miał elżbietkowy fetysz.
    - poczekaj, aż ja skończę program dla strażaków - może i perry był teraz bardziej imponujący (za to philip mały, ale wariat xd), ale za jakiś czas jego ataki siłowe będą bardziej wytrenowane i usystematyzowane. widać coraz poważniej myślał o swojej przyszłości! wszyscy mieli go za olewacza i obdartusa, a on zdawał sobie sprawę z tego, że zbliża się koniec laby na studiach i trzeba wkroczyć w dorosłość.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by perry scavo Pią Lis 10, 2023 9:37 pm

    - hm - przekrzywił głowe i zagapił się na niego - nie pasujesz mi do wdzianka strażaka, a wiem co mowię bo widziałem wielu seksownych strażaków rozbierających sie na scenie - miał doświadczenie xd i philip dalej mu nie imponował ani swoją posturą, ani słowami. philip bardziej o tym myślał niż flynn który na razie siedział na bezrobociu xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by philip lore Pią Lis 10, 2023 9:44 pm

    philip oczywiście nie robił sobie żadnych zdjęć na halloween, więc nie mógł się zaprezentować perry'emu w stroju strażaka.
    - na szczęście nie będziesz musiał mnie oglądać w kombinezonie, chyba że zjara ci się chata - odparł, dalej pomrukując i nie dając się wciągnąć w te dyskusje o seksownych mężczyznach. - ale spoko, na pewno w jej miejsce możesz kupić pięć kolejnych - wiedział, że w razie czego nie muszą się spieszyć z ratunkiem xd
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by perry scavo Pią Lis 10, 2023 9:55 pm

    już nawet nie pamiętam za kogo przebrał sie perry xd
    - mam systemy przeciwpożarowej, w razie ognia odpala się natrysk - pochwalił się. wiadomo, że miał wszystko wypasione - dodatkowo ochrona przez cały czas monitoruje mój dom więc jedyny strażak jaki się pojawi to striptizer - a on dalej swoje xd wciągał go w dyskusje o seksownych mężczyznach xd - mam jeszcze chatę w palm springs - już miał kilka domów jeśli philip poddawał to pod wątpliwość xd

    Sponsored content

    toaleta - Page 5 Empty Re: toaleta

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 7:28 am