toaleta

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    toaleta - Page 2 Empty toaleta

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:20 am

    First topic message reminder :

    toaleta - Page 2 Pm8GonT
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by dante callis Nie Sie 22, 2021 6:36 pm

    tak mogło być!
    dante na szczęscie nie przejmował się jak benek go olewał tylko mu kibicował!
    - och - słuchał uważnie jak opowiadał o ashley - brzmi bardzo fascynująco, chętnie ją poznam - odparł z uśmiechem. biedna ash będzie otoczona samymi różowymi chłopakami! najwyraźniej różowi chłopcy lecieli na czerwone też xd - seks!? - zawstydził się trochę - w takim razie chętnie powinny pójśc z nami na imprezę - poczuł że to może mieć sens i szansę na wydarzenie sie!
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ben wonder Nie Sie 22, 2021 6:43 pm

    żył pośrednio poprzez benka gdy ten opowiadał mu o swoich szalonych studenckich imprezach i przygodach.
    - na pewno się polubicie. - stwierdził wesoło, bo uważał, że ashley dobrze dogaduje się z chłopcami takimi jak on, czyli i z dantem znajdą wspólny język. biedna ashley, do bena i jake'a dojdzie jej do kolekcji dante. - super! zaraz napiszę do ashley. i dopytam jeszcze raz które jej koleżanki były najbardziej chętne. - miał na myśli to, które koleżanki były najbardziej puszczalskie, żeby dante może się załapał xd
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by dante callis Nie Sie 22, 2021 6:49 pm

    sam nie miał przygód na studiach to teraz mentalnie je z benkiem przeżywał xd
    też współczuję ash, najwyraźniej przyciąga dziwaków i słodziaków! - mam taką nadzieję - nie chciałby żeby przyjaciółka benka go nie lubiła! w sumie byli trochę podobni więc sa małe szanse na to - nie, nie, nie - pacnął go po łapach - nie pisz do nich, chcę się zdać na los - pokiwał głową - wyrecytuję wiersz lub opowiem o jakiejś ciekawej książce - chwalił się metodami na podryw xd pewnie finalnie umówili się na takie spotkanie (które rozegramy xd), a potem woźny ich wygonił bo było już późno. next!
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ben wonder Nie Sie 22, 2021 6:54 pm

    tak. jak patrzę na ich awki to sobie wyobrazam jak siedzą tak obok siebie na trawie jak dwie sieroty.
    ashley głęboko w środku to lubiła xd benek na pewno podzielił się z nim swoimi własnymi metodami na podryw skoro był takim lowelasem i w ostatnim czasie udało mu się poderwać aż dwie dziewczyny (tak, liczył w tym aimee).
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by lilibet windsor Nie Lut 06, 2022 10:15 pm

    miała duży projekt do dokonczenia, a już przysypiała więc poszła do toalety wciągnąć trochę kokainy na pobudzenie i właśnie z niej wychodziła!
    victor west

    victor west

    belfast
    nawigacja
    highway to hell
    24

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by victor west Nie Lut 06, 2022 10:17 pm

    wlazła prosto na victora, który szedł blisko drzwi do łazienki - o panienka od bombki - zaśmiał się i spojrzał na nią - masz coś pod nosem - powiedział szeptem żeby jednak nikt go nie usłyszał.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by lilibet windsor Nie Lut 06, 2022 10:26 pm

    musiała prostu na niego wpaść. dobrze, że mu w nos drzwiami jednak nie dała - cześć - uśmiechnęła się. pamiętał ją wow! - to puder - odparła jak gdyby nigdy nic i wytarła nos. nie miała zamiaru się tłumaczyc - nie sądziłam że ktokolwiek oprócz mnie siedzi na tej przeklętej uczelni - przyznała szczerze. uniwerek wyglądał na dość opustoszały.
    victor west

    victor west

    belfast
    nawigacja
    highway to hell
    24

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by victor west Nie Lut 06, 2022 10:29 pm

    dobrze, że mu go nie złamała, byłby przypał. złamanie nosa i tak nie boli, tylko krew się leje jakby kran odkręcił - a jednak tu jestem - zauważył - muszę dokończyć raport dla jednego z wykładowców, a ty, co tu robisz panno robocik? - zapytał. pewnie, że ją pamiętał! nie codziennie trafia mu się osoba, która wiesza bombki na choince.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by lilibet windsor Nie Lut 06, 2022 10:39 pm

    widzę, że wiesz z doświadczenia xd
    - a jednak tu jesteśmy, oboje - poprawiła go lekko się uśmiechając przy tym - mam duży projekt do skonczenia, a muszę go oddać za dwa dni - wytłumaczyła - panno robocik? tak mnie nazywasz? - jeszcze nikt tak na nią nie mówił. choć ona wolałaby 'księżniczko' pewnie xd
    victor west

    victor west

    belfast
    nawigacja
    highway to hell
    24

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by victor west Nie Lut 06, 2022 10:41 pm

    nie mówiłam ci o tym fun fakcie z mojego życia nigdy? xd
    - a jednak jesteśmy tu oboje - pokiwał głową i przeczesał palcami włosy - panno robocik, tak właśnie cię nazwałem. nie poznaliśmy swoich imion niestety - nie wiedział że jest księżniczką. no prawie że księżniczką, bo i tak nigdy nie dostąpi tego tytułu ups xd - czyli jesteśmy tutaj z powodu pracy, świetnie - podsumował ich wizytę na uczelni.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by lilibet windsor Nie Lut 06, 2022 10:47 pm

    mogłam zapomnieć sorki xd
    - lilibet - przedstawiła się kiedy wspomniał, że nie znają swoich imion. szkoda, że nie wiedziała kim jest victor i że to ex charlotte! jej największego wroga! - co powiesz na wspólną kawę i pracę? czy wolisz skupiać się sam? - lili przytłaczało to, że spędzała często sama czas w laboratorium.
    victor west

    victor west

    belfast
    nawigacja
    highway to hell
    24

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by victor west Nie Lut 06, 2022 10:51 pm

    pewnie mówiłam ale minęło sto lat xd
    - victor - przedstawił się jej również skoro ona w końcu ujawniła swoje imię - i widzisz, dzięki temu nie będziesz już dla mnie tylko zwyczajną panią robocikową - zażartował śmiejąc się zaraz. charlotte i victora łączyły bardzo ale to bardzo skomplikowane relacje, nadal miał do niej gdzieś ukryty sentyment ale ruszyli oboje dalej i tak naprawdę każde z nich poszło w swoją stronę - możemy tak zrobić. kawa i wspólna praca brzmi wyśmienicie. tylko ja studiuję nawigację. a ty, mechanikę? mechatronikę? coś na pewno takiego - strzelał. no, był blisko.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by lilibet windsor Nie Lut 06, 2022 11:02 pm

    jest szansa xd
    - dzieki, awansowałam ze zwykłej pani robocikowej - kontynuowała jego żarcik. skoro mieli pomiędzy sobą niedokończoną historię to tym bardziej lilibet powinna go kiedyś zabrać na jakiś oficjalny bankiecik he he he - robotykę - poprawiła go - ale to nie stoi na przeszkodzie żebyś ty rysował swoje rzeczy, a ja budowała swoje roboty - oznajmiła.
    victor west

    victor west

    belfast
    nawigacja
    highway to hell
    24

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by victor west Nie Lut 06, 2022 11:07 pm

    wiele rzeczy lata temu mówiłam xd mówiłam, że na przykład skończę z robieniem postaci a nie skończę!
    właśnie, powinni pojawić się razem na jakimś oficjalnym wydarzeniu, charlotte by się wściekła kiedy ten by się pojawił u boku lilibet a nie jej. z resztą victor był facetem, który trochę się gubił we własnych działaniach, co mu wolno a czego nie. szanował kobiety i chciał im sprawiać przyjemność - robotykę, oczywiście - klasnął w dłonie jakby odkrył nowy świat - a to akurat prawda. chodźmy więc panienko lilibet - zaoferował swoje ramię.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by lilibet windsor Nie Lut 06, 2022 11:10 pm

    lol xd
    nawet jeśli pojawiłby się u boku lilibet to wkurzyłaby w sumie nieświadomie charlotte, bo skąd miała wiedzieć że był jej eks!
    - mhm, idziemy - skorzystała z jego ramienia, a potem poszli po kawkę i pracowali do późna. było miło!
    victor west

    victor west

    belfast
    nawigacja
    highway to hell
    24

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by victor west Nie Lut 06, 2022 11:11 pm

    hehehheheh
    totalnie muszą się gdzieś pojawić razem publicznie, nie na uczelni xd poszli, było miło a on ją później odprowadził czy coś.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by dante callis Nie Mar 13, 2022 8:22 pm

    zaciął się w toalecie i wołał o pomoc xd
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ben wonder Nie Mar 13, 2022 8:29 pm

    to ich kolejne spotkanie w toalecie xd benek akurat przyszedł do toalety i usłyszał to wołanie.
    - halo? ktoś tu jest? - doskoczył do drzwi. nie mógł mieć pewności czy woła człowiek czy duch xd
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by dante callis Nie Mar 13, 2022 8:32 pm

    może to miejsce ich bondingu xd
    usłyszał w końcu jakiś głos i wróciła do niego nadzieja, że jednak nie będzie spał w toalecie - jestem!! - zaczął natarczywie walić w drzwi - utknąłem tu godzinę temu! - zaczął się żalić błagalnym głosem. pewnie śmierdziało w toalecie xd
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ben wonder Nie Mar 13, 2022 8:36 pm

    zwykle dziewczyny mają bonding w toalecie lub w kolejce do toalety. no ale to różowi chłopcy, więc też się liczy xd
    przejął się jego losem, ale jednocześnie rozpoznał jego głos. 
    - dante, to ty? - dopytał się, żeby się upewnić. jeżeli to on to miał dylemat moralny czy powinien mu pomagać! zranił rosie i bena.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by dante callis Nie Mar 13, 2022 8:42 pm

    różowi chłopcy wiec zero zdziwka.
    słysząc swoje imię rozpoznał w końcu benka i też zaczął się zastanawiać czy w obliczu tego co się stało pomoże mu. pogrubił więc głos i zaczął udawać kogoś innego - dante, jaki dante? - grał głupiego - jestem edmund pierwszy - wymyślił na poczekaniu xd
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ben wonder Nie Mar 13, 2022 8:44 pm

    - ha! tak jak w grze 'królowie i złodzieje'! - wyłapał, że nie pierwszy raz słyszy to imię xd - wiem, że to ty. to ja, twój były kolega ben. wonder. z uczelni - przedstawiał się dokładnie xd
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by dante callis Nie Mar 13, 2022 8:47 pm

    nie znał tej gry więc nie wiedział o co mu chodzi - cześć ben wonder - westchnął wracając do swojego starego głosu skoro jego gierki na nic się zdały - czy mógłbyś spróbować przekręcić zamek od zewnątrz? - poprosił i to nawet miło!
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by ben wonder Nie Mar 13, 2022 8:49 pm

    popatrzył na ten zamek, ale nie poruszył się.
    - mógłbym - przyznał zgodnie z prawdą. - ale nie wiem czy powinienem. jak myślisz, jaki jest odpowiedi wymiar zamknięcia w toalecie - dobrze, że nie w więzieniu xd - za to co zrobiłeś rosie? i za to co zrobiłeś mi? - nie wiedział co dante zrobił rosie, ale przedstawiła to jako coś złego.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by dante callis Nie Mar 13, 2022 8:52 pm

    ale chujek!
    dante przeczuwał, że tak sie to może skończyć. zbladł na jego słowa. nie uważał, że zrobił coś złego. zdobył rosie uczciwie. a potem uczciwie przyznał, że zrobił to pochopnie i nie chciał z nią być! - czy możemy o tym porozmawiać jak wyjdę z toalety? - zapytał. szukał kompromisu i ratunku.

    Sponsored content

    toaleta - Page 2 Empty Re: toaleta

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 1:22 pm