fontanna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    fontanna - Page 13 Empty fontanna

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:22 am

    First topic message reminder :

    fontanna - Page 13 E2499eac34285c43bf58bf3e2f9e9be7
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by thomas conway Sob Mar 18, 2023 12:48 am

    haha mogl sie szybciej zdecydowac z umawianiem sie z Ashley to Thomas moze by nadal byl z jo I unikneliby tego xd
    trudno bylo wrocic do pana conwaya I panny wilson kiedy panna wilson przed chwila dawala mu seksi wizje w klubie xd
    - mam wplyw na to jak mnie widza - mogl byc wredny I potwierdzic, ze wersja jo byla prawdziwa. no I przy okazji mialby wymowke zeby bzykac studenki I je olewac xd inna opcja tez bylo bycie na przyjaznych termsach z edenem xd moze by przeszla zla opinia na niego xd
    patrzyl na nia I wyraznie sie zastanawial I walczyl ze soba czy powinien ciagnac ten temat. - czy powiedzenie czegos mialoby wplyw na twoja decyzje co do studiow? - przyznalby sie jesli tak xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by jo wilson Sob Mar 18, 2023 12:54 am

    czyli finalnie to wina aleca xd
    trudno było wrócić do nazywania się pan i panna skoro mieli intymne relacje ogólnie xd
    - a ja nie mam wpływu na to jak widzą mnie - zauważyła, że ich pozycja się różnic. i tak, thomas mógł się wykreować na chujka i predatora, ale w oczach studentów jo ciągle byłaby naiwniaczką, która poleciała na wykładowcę - nie zadeklaruje się bez informacji do czego nawiązujesz - powiedziała wprost. nie wierzyła mu, nie chciała deklarować się w ciemno.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by thomas conway Sob Mar 18, 2023 1:05 am

    tak xd
    to prawda xd
    - ale masz wplyw na to czy pozwolisz temu zmienic swoje zycie - przekonywal ja zeby naprawde sie zastanowila. - zalujesz tego co bylo miedzy nami, ale mozesz nie zalowac, ze stracilas ostatni rok studiow kiedy twoi znajomi nadal na nich sa - ich doswiadczenia beda sie roznic. nie chcial jej tego tez zrujnowac. westchnal slyszac jej slowa. - nie wazne, powinnas sama podjac decyzje - zmienil zdanie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by jo wilson Sob Mar 18, 2023 1:12 am

    - mam, ale nie czuje się tak pewnie jak kiedyś - zabrał jej jednak trochę tej pewności siebie! miała bardzo zastanawiają się minę kiedy na niego patrzyła - okej, możesz spróbować porozmawiać z dziekanem - wyraziła zgodę, łaskawa xd - jak zawsze pomocny - skomentowała jego tchórzostwo co do wyrażenia zdania. chwyciła od niego książki bo dotarli na miejsce - wcale nie żałuję tego co między nami było - przyznała na koniec - żałuję tylko tego że ja czułam więcej niż ty - gdyby od razu powiedzial jej że chodzilo o relacje bez zobowiązań to byłoby łatwiej. przynajmniej ona była bardziej szczera niż on i skoro ja odprowadził to mogła zwiać do swoich kur i kaczek.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by thomas conway Sob Mar 18, 2023 1:15 am

    cieszyl sie, ze sie zgodzila.
    to co powiedziala na koniec dalo mu do zastanowienia czy powinien sie jednak przyznac.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by martine rabiou Sro Cze 28, 2023 8:21 pm

    rozciągała się przy fontannie i wypinała, specjalnie oczywiście xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by marcus hurd Sro Cze 28, 2023 8:25 pm

    nie mogl przejsc obojetnie obok wypinajacej sie laski. - czy to zaproszenie? - chetnie je przyjmie xd
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by martine rabiou Sro Cze 28, 2023 8:28 pm

    odwróciła się i spojrzała na marcusa, nie pamiętała że z nim spała bo najwyraźniej nie plasował się w pierwszej dziesiątce - zaproszenie do czego? - zaśmiała się. dziś nie chciala z nim spac xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by marcus hurd Sro Cze 28, 2023 8:31 pm

    scandal xd uwazal ze byl wystarczajaco dobry by byc w top five. nie wiedzial, ze sie puszczala tyle, ze spala z prawie kazdym kolesiem. - wiec do czego - skinal glowa w jej strone. patrzyl sie na jej cycki.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by martine rabiou Sro Cze 28, 2023 8:39 pm

    sorry, ale miala tylu kolesi że co chwile zmieniało się top pięć xd chociaz u ming też ostatnio mogło się zmieniać.
    - nie wiem? mogę poklepac cię po głowie i pochwalić, że ci od razu nie stanął? - i to zrobiła, poklepała go po główce xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by marcus hurd Sro Cze 28, 2023 8:57 pm

    nie chcial myslec o liscie ming po tym jak ostatnio zobaczyl jak karmi jakiegos kolesia xd
    - to po co sie tak wypinalas? - odsunal jej reke od siebie. nie podobalo mu sie, ze traktowala go jak dzieciaka.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by martine rabiou Sro Cze 28, 2023 9:04 pm

    haha był zazdrosny o jedzenie najbardziej xd
    - jak to po co? - zaśmiała się - dla niego - wskazała na napakowanego gościa - albo dla niego - pusciła drugiemu oczko. marcusem już nie była zainteresowana xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by marcus hurd Sro Cze 28, 2023 9:08 pm

    jak raz posmakujesz smierdzacego tofu to nie ma odwrotu xd
    spojrzal na jednego kolesia, potem na drugiego I podswiadomie wypial klate. mial kompleksy od kiedy ming zaczela sie slinic na widok lepszych klat xd - a dla mnie? - myslal, ze sie z nim tylko droczy xd
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by martine rabiou Sro Cze 28, 2023 9:17 pm

    uzależniony xd
    - hm - zmierzyła go wzrokiem, ale nie podobała jej się koszulka która miał - nie - skwitowała i poszła podrywac lepszych, sorry xd samoocena marcusa spadła o tysiąc w dół? xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by marcus hurd Sro Cze 28, 2023 9:21 pm

    spadla, ale poszedl wyruchac inna laske zeby poczuc sie lepiej xd
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 01, 2023 7:23 pm

    uszkodziła sobie feralną kostkę przez którą nie mogła już tańczyć i kuśtykała powoli do domu. była wkurzona na świat i siebie że coś sobie zrobiła. musiała jednak zrobić przystanek i był on przy fontannie, przy której usiadła. zaraz sie okaże że nie będzie mogła pracować i będziem musiała wrócić do domu rodziców xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by arnold waddingham Nie Paź 01, 2023 7:32 pm

    za to gruchot arnolda złapał kolejną usterkę, a to w połączeniu z jego kiepską formą po zderzeniu z gusem, po którym jeszcze nie zdołał wszystkiego naprawić, sprawiło, że koszty naprawy auta przekraczały jego wartość. dlatego teraz arnie przesiadł się na drugi środek lokomocji, którym był rower. i właśnie przejeżdżając rowerem koło fontanny, zobaczył mirę.
    - cześć - sam nie wiedział, czemu się zatrzymał. dziwnie byłoby udawać, że się nie znają. nie widział jej całe lato, bo pojechał do reading do brata i ojca xd
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 01, 2023 7:38 pm

    haha, jednak zniknął z miasta xd
    mógł też zawsze użyć hulajnogi elektrycznej hehe, przekleństwo.... nie znoszę ich.
    mira miała grymas na twarzy, mogłoby się wydawać że jest to spowodowane arnoldem, ale jednak nie to było powodem tylko nieszczęsna kostka - ugh, cześć - brzmiało to dwuznacznie, ale próbowała rozmasować bolące miejsce. nie skupiała się nawet na tym, że tyle go nie widziała.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by arnold waddingham Nie Paź 01, 2023 7:47 pm

    nic go tu nie trzymało xd
    też nie lubię hulajnóg, a arnold lubił jeździć na rowerze, fakty z karty xd
    dostrzegł brak entuzjazmu, co go zabolało, ale widząc jej masowanie się po nodze szybko dodał dwa do dwóch.
    - coś się stało? - spytał i od razu włączył mu się tryb rycerski i zszedł z roweru, jakby był gotowy do akcji ratunkowej. szkoda, że nie miał samochodu i nie mógl jej nigdzie zawieźć.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 01, 2023 8:00 pm

    ivy xd
    precz z hulajnogami!
    - nie, lubie się masować po nodze i to przy fontannie, taki fetysz - odezwała się w niej wredna mira, ale zaraz westchnęła bo nawet dostrzegła że arnold nie chciał źle. doceniła go, ale nie powiedziała tego na głos oczywiście - źle stanęłam schodząc ze schodów - wyjaśniła - powinnam bardziej uważać na tą nogę - podkreśliła, że chodzi właśnie o 'ta' nogę, choć arnold chyba nie znał w całości jej historii?
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by arnold waddingham Nie Paź 01, 2023 8:09 pm

    jak widać ivy nie była osobą, dla której by tu został.
    - mhm, po co pytałem - mruknął pod nosem, ale mira jednak złagodniała. nie znał w całości jej historii, bo nigdy nie otworzyła się przed nim na tyle, by tak się stało, ale mógł się domyślić, że ma to jakiś związek z zakończeniem jej tanecznej kariery. - w tej chwili naprawdę przydałby się mój samochód, nie? - zaśmiał się gorzko i poklepał siodełko. teraz żałował, że jednak nie pojechał z gruchotem do warsztatu. to oznaczało, że nie mógł być dla miry rycerzem!
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 01, 2023 8:17 pm

    zbyt dziwna, jak lena xd
    ból kostki ją nakręcał, więc jej generalnie niemiła postawa była podkręcona na maxa. nie zapytał jej o historię tylko sugerował żeby tańczyła dla niego. źle się do tego zabrał! - nie czekam na twój ratunek - odparła od razu, był ostatnią osobą od której oczekiwała ratunku. wiedziała jak go traktowała xd tym gorzej! - będę musiała wziąć zwolnienie w pracy - mamrotała pod nosem, liczyła już w głowie jak bliska była od wrócenia na mamusiowy garnuszek.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by arnold waddingham Nie Paź 01, 2023 8:24 pm

    może zaczął podejrzewać, że to jednak dziwne, jeśli jakaś dziewczyna tak bardzo jara się jego robakami xd
    rzadko kiedy chciała mówić szczerze o swojej przeszłości, udało mu się wyłapać strzępki tu i tam.
    - nie? a myślałem, że symulujesz, żeby tylko zwrócić na siebie moją uwagę - odpowiedział jej równie szybko. rozbudziła w nim tego pewniejszego siebie arnolda i teraz mogła czasem go znowu zobaczyć. a może pobyt poza st. albans dał mu pewną perspektywę na to, co tu się wyprawiało. - nie dasz rady tego jakoś usztywnić? - zasugerował. szukał rozwiązania, żeby mimo wszystko jej pomóc. już myślał o tym, że może jednak naprawiłby samochód i podwoziłby ją na wykłady. teoretycznie.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by mira agolli Nie Paź 01, 2023 8:33 pm

    wolał być poniżany xd
    ta pewna siebie odpowiedź arnolda trochę ją nakręciła, ale jednocześnie wkurzyła że pyskował. dlatego zaraz spojrzała na niego gniewnie - wolałabym symulować przed skunksem - odpowiedziała równie bezczelnie, choć pewnie miała też alergię na skunksy xd
    - to kosztuje - przypomniała mu w razie gdyby dawno był w szpitalu - z usztywnieniem i tak nie wystoję ośmiu godzin w sklepie i nie poprowadzę zajęć dla dziewczynek - jednak sprawna noga była jej potrzebne - mamusia będzie zadowolona że ma mnie z powrotem - mamrotała pod nosem. akurat to że miała skomplikowaną relację z matką chyba wiedział xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by arnold waddingham Nie Paź 01, 2023 8:48 pm

    do tego był bardziej przyzwyczajony.
    - skunksy są bardzo inteligentnymi zwierzętami, więc nie możesz mnie tym obrazić - przydała się jego wiedza, żeby nie poczuć się urażonym xd miała dobre argumenty, więc stał nad nią i nic nie odpowiadał. jego głowa jednak cały czas pracowała na zwiększonych obrotach, aby wymyślić jakieś rozwiązanie dla miry. o relacji z mamusią akurat wiedział, choć nadal liczył, że załapie się na jej obiad xd - nasz wydział potrzebuje tymczasowej asystentki do uporządkowania plików - wypalił niespodziewanie. - to głównie zgrywanie danych z dyskietek na nowszy sprzęt, będziesz mogła siedzieć cały dzień - tak naprawdę starzy profesorowie zrzucili na niego tę robotę, bo oni się nie znali na technologii. będzie musiał ugłaskać alexandra, żeby wyciułał trochę grosza dla nowej pracowniczki. zabierze z pensji emmy xd - i mam dużo zajęć w tym semestrze, więc wcale nie będziemy się dużo widywać - dodał, gdyby to miało zadecydować o decyzji miry.

    Sponsored content

    fontanna - Page 13 Empty Re: fontanna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 4:15 am